{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекратяване на Конкурсите.  (Прочетена 47678 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dreams2915
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 20, 2010, 13:36:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ами има мами регистрирали се само заради конкурсите за да оценяват свойте неща............

.............и такива с по 2 и повече регистрации за да правят зулуми Smiley
да да точно това имах в предвид в многоточието

е дори и за това  не бих се сетила - ама ето сега и това знам  Smiley
не вярвам

кое ? как разбират за конкурса ако не са регистрирани ?
а това за зулумите да го правят - не знам дали си правят няколко акаунта - аз доста си изпатих от една която си е активна сас саштия. трябва да си доста болен за да си правиш няколко профила - нали като ти пристигне нешф си даваш истинското име и адрес====

да прави сте хора най различни
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Декември 20, 2010, 13:40:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ами има мами регистрирали се само заради конкурсите за да оценяват свойте неща............

.............и такива с по 2 и повече регистрации за да правят зулуми Smiley
да да точно това имах в предвид в многоточието

е дори и за това  не бих се сетила - ама ето сега и това знам  Smiley
не вярвам

кое ? как разбират за конкурса ако не са регистрирани ?
а това за зулумите да го правят - не знам дали си правят няколко акаунта - аз доста си изпатих от една която си е активна сас саштия. трябва да си доста болен за да си правиш няколко профила - нали като ти пристигне нешф си даваш истинското име и адрес====

да прави сте хора най различни
стига мила сме се дрънкали нека си запазим хубавото настроение.Що се однася до адрес и имена можеш да дадеш на мама,мъжо и т.н.просто съсипахме труда на организаторите на конкурсите.
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #47 -: Декември 20, 2010, 13:42:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ами има мами регистрирали се само заради конкурсите за да оценяват свойте неща............

.............и такива с по 2 и повече регистрации за да правят зулуми Smiley
да да точно това имах в предвид в многоточието

е дори и за това  не бих се сетила - ама ето сега и това знам  Smiley
не вярвам

...трябва да си доста болен за да си правиш няколко профила - нали като ти пристигне нешф си даваш истинското име и адрес====

да прави сте хора най различни

Верно трябва да си болен...на тема ПОБЕДА на всяка цена.
Мила,нищо лично към теб,просто реших и аз да пиша по повод това,което си писала...та в друга тема аз вече писах..Аз лично мога ей сегинка да ползвам 4 различни компютъра и да се регистрирам с 4 различни ника,да дам 4 различни имена на получатели и 4 различни адреса..И след като го направя това ще изчакам 4-5 дни,през това време ще си купя нещо Йевтинко или ще си харесам нещо от раздел "За подаряване" и ей така вече ще стана "редовен" потребител.След това с кеф ще си цъкна най-високата оценка на моите си снимки за конкурсите(тя е само една впрочем) и край.Туто финито дет` се казва.Повече не ползвам сайта,ама пък съм си спечелила наградка  исе кефя,че моето си е най-готиното..
Та наистина...болни хора колкото искаш,ама нужно ли е???

velkova_1914 е права.Няма смисъл от коментиране.
И честно казано,за дечицата аз лично гласувах на всички снимки с най-високата оценка.Това са деца,по дяволите!Как може да гласуваш за едно,че е супер,а за друго,че не става?! Като не искаш някое дете да се избута напред,по-добре пропусни снимката!
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 13:46:36 от doublemama » Активен


zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Декември 20, 2010, 13:43:27 »
Раздели ТемаНагоре

какво се изненадвам измамата започна още с имейлите, които дадохме на rainkised girl( да ме извини ако не съм написа ника точно), но момичето започна нещо, което в последствие и беше откраднато от други и тя трябваше да го прекрати.
Има ли състезание има и спорове, обидени и недоволни, особено ако участват само жени.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 20, 2010, 13:44:18 »
Раздели ТемаНагоре

Жалко - идеята за конкурса беше много хубава ! Аз не участвах но имаше наиснина големи красоти ! Защо все така се получава - опорочаваме всичко хубаво  Sad
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #50 -: Декември 20, 2010, 13:48:34 »
Раздели ТемаНагоре

Жалко - идеята за конкурса беше много хубава ! Аз не участвах но имаше наиснина големи красоти ! Защо все така се получава - опорочаваме всичко хубаво  Sad
Защото повечето тук сме жени,мила.А нали знаеш какво става като има повече от 2 кокошки в един кокошкарник...Женската завист е голямо нещо,ейййййй.......
Активен


dreams2915
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Декември 20, 2010, 13:50:51 »
Раздели ТемаНагоре

като ми пуснат акаунта май ще пratj писмата които съм получавала за гласуване - да се види от кога са - дано ги пазя ....
не искам де ме обвиняват без да съм виновна - в смисъл да виновна съм - но опредлено бях подведена от конкурсите които почнаха първо

хм . защо не пишат други мами като мен - да бъдат честни и да кажат какво е станало при тях Huh? както направих аз !

тези неща за регистрането на сто акаунта за да получиш нещо евтинко и т.н точка шмекерии не ги разбирам !!!!!! ВRНАГИ СЪМ БИЛА ДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ НЕЩА - и може би заради това се подвеждам така не само в конкурса а и в продажбите - ето скоро си купих столче за хранене на детето..............пълно с хлебарки....
Активен
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #52 -: Декември 20, 2010, 13:53:19 »
Раздели ТемаНагоре

като ми пуснат акаунта май ще пratj писмата които съм получавала за гласуване - да се види от кога са - дано ги пазя ....
не искам де ме обвиняват без да съм виновна - в смисъл да виновна съм - но опредлено бях подведена от конкурсите които почнаха първо

хм . защо не пишат други мами като мен - да бъдат честни и да кажат какво е станало при тях Huh? както направих аз !

тези неща за регистрането на сто акаунта за да получиш нещо евтинко и т.н точка шмекерии не ги разбирам !!!!!! ВRНАГИ СЪМ БИЛА ДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ НЕЩА - и може би заради това се подвеждам така не само в конкурса а и в продажбите - ето скоро си купих столче за хранене на детето..............пълно с хлебарки....

Ми вероятно не ги разбираш тези неща,но болни хора на тема конкурси наистина има..Аз съм видяла с очите си разни познати как действат....
Един-единствен път пуснах снимка на децата си,за да участват в един конкурс.Естествено не спечелихме,но видях колко много мои приятели,познати и непознати са гласували за тях и това страшно ме трогна.Видях  как могят да се съберат повече от 200 гласа,без да съм молила за това и разбрах,че има хора,които наистина са харесали именно моите деца..
Снимка на коледната си украса пуснах отново,за да видя как хората я оценяват и останах доволна.За пръв път украсявам сама къщата си и да видя такъв добър резултат беше истинска радост за мен Smiley За което благодаря на всички,които са гласували за моята снимка Cheesy

А това за столчето е гадно,ама много ГАДНО!!! Що за хора ще ти пробутат такова столче..ДЕТСКО??? Боже,Боже,на къде върви тоя свят...
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 13:57:39 от doublemama » Активен


Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 20, 2010, 13:53:42 »
Раздели ТемаНагоре

като ми пуснат акаунта май ще пratj писмата които съм получавала за гласуване - да се види от кога са - дано ги пазя ....
не искам де ме обвиняват без да съм виновна - в смисъл да виновна съм - но опредлено бях подведена от конкурсите които почнаха първо

хм . защо не пишат други мами като мен - да бъдат честни и да кажат какво е станало при тях Huh? както направих аз !

тези неща за регистрането на сто акаунта за да получиш нещо евтинко и т.н точка шмекерии не ги разбирам !!!!!! ВRНАГИ СЪМ БИЛА ДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ НЕЩА - и може би заради това се подвеждам така не само в конкурса а и в продажбите - ето скоро си купих столче за хранене на детето..............пълно с хлебарки....
ето скоро си купих столче за хранене на детето..............пълно с хлебарки....
 Shocked Shocked Shocked от тук
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
bonbonnin
Анелия
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Декември 20, 2010, 13:55:22 »
Раздели ТемаНагоре

като ми пуснат акаунта май ще пratj писмата които съм получавала за гласуване - да се види от кога са - дано ги пазя ....
не искам де ме обвиняват без да съм виновна - в смисъл да виновна съм - но опредлено бях подведена от конкурсите които почнаха първо

хм . защо не пишат други мами като мен - да бъдат честни и да кажат какво е станало при тях Huh? както направих аз !

тези неща за регистрането на сто акаунта за да получиш нещо евтинко и т.н точка шмекерии не ги разбирам !!!!!! ВRНАГИ СЪМ БИЛА ДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ НЕЩА - и може би заради това се подвеждам така не само в конкурса а и в продажбите - ето скоро си купих столче за хранене на детето..............пълно с хлебарки....
Аз съм от другите мами и съм пислаа, не съм агитирала никои, при мен друго се получи и аз го описах . Като цяло аз пък съм много доволна от сайта и само хубави неща мога да кажа(е имах си и малки разочарования от 1-2 покупки) .
Активен

Спазвам ред. Коректна съм, очаквам същото и от вас.Пращам по-пощата.Пощенски разходи за моя сметка:).При повече от 1 покупки правя отстъпка. кликнете моля дайте ми точка всеки ден  http://nagradite.net/bonbonnin
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Декември 20, 2010, 13:55:33 »
Раздели ТемаНагоре

Жалко - идеята за конкурса беше много хубава ! Аз не участвах но имаше наиснина големи красоти ! Защо все така се получава - опорочаваме всичко хубаво  Sad
Защото повечето тук сме жени,мила.А нали знаеш какво става като има повече от 2 кокошки в един кокошкарник...Женската завист е голямо нещо,ейййййй.......

ЛОШОТО Е ЧЕ НЯМА ЗА КАКВО ДА СЕ ЗАВИЖДА, А САМО МОЖЕМ ДА СЕ РАДВАМЕ НА КРАСОТАТА И СЛАДОСТА НА BG ДЖУДЖЕТА И СНЕЖАНКИ И НЕ ДА ГЛАСУВАМЕ КОЕ Е ПО НАЙ
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 20, 2010, 13:56:50 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа,че до тук прочетох 2-3 поста...Повече не мисля да чета...Много болно ми стана за Фло,защото всички идеи бяха нейни.Много време отдели за да направи вас щастливи...Открадна време от собствения си син,за да го даде на вашите деца!Какво получи в замяна? Sad   Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #57 -: Декември 20, 2010, 13:59:20 »
Раздели ТемаНагоре

Жалко - идеята за конкурса беше много хубава ! Аз не участвах но имаше наиснина големи красоти ! Защо все така се получава - опорочаваме всичко хубаво  Sad
Защото повечето тук сме жени,мила.А нали знаеш какво става като има повече от 2 кокошки в един кокошкарник...Женската завист е голямо нещо,ейййййй.......

ЛОШОТО Е ЧЕ НЯМА ЗА КАКВО ДА СЕ ЗАВИЖДА, А САМО МОЖЕМ ДА СЕ РАДВАМЕ НА КРАСОТАТА И СЛАДОСТА НА BG ДЖУДЖЕТА И СНЕЖАНКИ И НЕ ДА ГЛАСУВАМЕ КОЕ Е ПО НАЙ
Е така е..ама.....

Искам да кажа,че до тук прочетох 2-3 поста...Повече не мисля да чета...Много болно ми стана за Фло,защото всички идеи бяха нейни.Много време отдели за да направи вас щастливи...Открадна време от собствения си син,за да го даде на вашите деца!Какво получи в замяна? Sad   Lips Sealed

Направи добро,изяш ....... Съжалявам,Фло.И на мен ми стана тъпо за труда,който сте положили с шефа...
Активен


dreams2915
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 20, 2010, 14:00:47 »
Раздели ТемаНагоре

като ми пуснат акаунта май ще пratj писмата които съм получавала за гласуване - да се види от кога са - дано ги пазя ....
не искам де ме обвиняват без да съм виновна - в смисъл да виновна съм - но опредлено бях подведена от конкурсите които почнаха първо

хм . защо не пишат други мами като мен - да бъдат честни и да кажат какво е станало при тях Huh? както направих аз !

тези неща за регистрането на сто акаунта за да получиш нещо евтинко и т.н точка шмекерии не ги разбирам !!!!!! ВRНАГИ СЪМ БИЛА ДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ НЕЩА - и може би заради това се подвеждам така не само в конкурса а и в продажбите - ето скоро си купих столче за хранене на детето..............пълно с хлебарки....
ето скоро си купих столче за хранене на детето..............пълно с хлебарки....
 Shocked Shocked Shocked от тук

да от тук.........няма значение
успех на всички през новата година

смятам темата за изчерпана

надявам се да не получавам повече покани за гласуване - дори и от модераторите
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Декември 20, 2010, 14:02:19 »
Раздели ТемаНагоре



Направи добро,изяш ....... Съжалявам,Фло.И на мен ми стана тъпо за труда,който сте положили с шефа...
[/quote]
Не само на теб мила,а според мен и на всички съвесни мами играли чесно
Активен



Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: