{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекратяване на Конкурсите.  (Прочетена 45127 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 20, 2010, 12:41:44 »
Раздели ТемаНагоре

Много мога да пиша, но само едно ще кажа.


По Коледа стават чудеса.  Стават и всички се убедиха в това.
Всичко, свързано с конкурсите ще стане Имало едно време...


Благодаря на всички!
И ние благодарим Smiley давайте да се порадваме и на домакините  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 20, 2010, 12:42:55 »
Раздели ТемаНагоре

Много мога да пиша, но само едно ще кажа.


По Коледа стават чудеса.  Стават и всички се убедиха в това.
Всичко, свързано с конкурсите ще стане Имало едно време...


Благодаря на всички!
И ние благодарим Smiley давайте да се порадваме и на домакините  Cheesy

Имало едно време... Коледна БГ Домакиня
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 20, 2010, 12:48:31 »
Раздели ТемаНагоре

Много мога да пиша, но само едно ще кажа.


По Коледа стават чудеса.  Стават и всички се убедиха в това.
Всичко, свързано с конкурсите ще стане Имало едно време...


Благодаря на всички!
И ние благодарим Smiley давайте да се порадваме и на домакините  Cheesy

Имало едно време... Коледна БГ Домакиня
Добре Smiley Отивам да постна по едно благодаря на всички, които са гласували за моите снимки  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dreams2915
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 20, 2010, 12:49:08 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте !

От както има коледни конкурси, получавам ежедневно много молби за гласуване. Подведена от това изпратих и аз няколко писма със същата молба - за последния конкурс. Сега разбирам, че това не е било редно и ако го знаех по-рано разбира се ,че нямаше да го направя. Предполагам, че и мамите чийто снимки са дисквалифицирани също.

Виждам че има пост от модератора - ако имаш такова писмо да го пратиш и те награждават - е аз не бих го направила. В крайна сметка всеки иска да спечели и не виждам лошо да помолиш някой да гласува за теб - това че го молиш не означава че си спечелил гласът му.

Смело твърдя че гласовете за моето бебе бяха дадени минимум на 80 процента от приятели - които дори и не бяха чували за този сайт - но вече го знаят и дори ще го ползват и в бъдеще. Рекламата е голямо нещо нали ?  Smiley

Съмнявам се , че модераторите биха размислили над решението което са взели, но все пак се надявам - заради всички участници в конкурсите !!!

Пожелавам ви весели  празници и повече поводи за усмивки !
Активен
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 20, 2010, 12:53:15 »
Раздели ТемаНагоре

Не трябваше да се прекратяват конкурсите според мен! Не може заради няколко зрънца да се изхвърли всичко.
То беше ясно,че ще има шашми..само не знам защо се палите толкова и се ядосвате толкова,при положение,че тези конкурсчета са направени за забавление и от тях нищо не зависи?!
Премахват се измамите и всичко си продължава до край.

Аз нямам детенце и не участвам за Снежанки и Джудженца, но гласувах с удоволствие и се израдвах на всички малчугани все едно са мои дечица!
Снимката ми с коледна украса е доста постничка,защото същинската украса на дома си я направих на следващият ден след края на приемане на снимките Cheesy Но пуснах само за забавление- без амбиции за печалба на всяка цена.

Хора, силите си трябва да влагаме в наистина съществени неща, а не в това дали ще спечелите малко конкурсче от сайт!
Давайте го по-леко и положително и приемайте нещата с усмивка! Smiley
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 20, 2010, 12:57:07 »
Раздели ТемаНагоре

Не трябваше да се прекратяват конкурсите според мен! Не може заради няколко зрънца да се изхвърли всичко.
То беше ясно,че ще има шашми..само не знам защо се палите толкова и се ядосвате толкова,при положение,че тези конкурсчета са направени за забавление и от тях нищо не зависи?!
Премахват се измамите и всичко си продължава до край.

Аз нямам детенце и не участвам за Снежанки и Джудженца, но гласувах с удоволствие и се израдвах на всички малчугани все едно са мои дечица!
Снимката ми с коледна украса е доста постничка,защото същинската украса на дома си я направих на следващият ден след края на приемане на снимките Cheesy Но пуснах само за забавление- без амбиции за печалба на всяка цена.

Хора, силите си трябва да влагаме в наистина съществени неща, а не в това дали ще спечелите малко конкурсче от сайт!
Давайте го по-леко и положително и приемайте нещата с усмивка! Smiley
Всъщност лошото е, че майките възпитават децата си да печелят на всяка цена. Дори и с измама. Аз лично се ядосах, защото смятам, че е възможно (както се оказа не и тук) наистина да се изберат достойни победители. Тъпо и гадно е да те лъжат. Днес за снимки, а утре ....в обявите SmileyЯвно си ни е в природата.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
mamanabobi
В студеното време ходя до пощата най-много 2 пъти.Моля за разбиране.
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 20, 2010, 12:58:49 »
Раздели ТемаНагоре

ми ако ще молим някой да гласува за децата,украсите ,домакините и т.н. къде е смисълът на всичко.Къде е чесната игра.АМА НАЛИ СМЕ СИ БЪЛГАРИ,ЛЪЖЦИ,КРАДЦИ И Т.Н. -така както ни знае цял свят.


Но ,както каза шефа,явно някои хора найстина се опитват да спечелят на всяка цена.А по-хубаво от това да загубиш ЧЕСТНО НЯМА.

Затова нека играта продължи и нека после блеснат истините.И все пак даваме пари и купуваме от тези хора,доверяваме им се.
Активен

ДАЙ ЕДНО ГЛАСЧЕ,А ПОСЛЕ АЗ НА ТЕБ
1.Пазя ред до края на деня ,след което давам на първия оставил адреса си на лични.
2.Предпочитам предварително плащане.За нови потребители предварително плащане.С отрицателни оценки-също.
3.Не плащам опаковки.ПУСКАМ НЕЩО СЛЕД КАТО ОСВЕН СУМАТА СА ДОБАВЕНИ И ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ-НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ГИ ПЛАЩАМ.ХАЙДЕ ДА СМЕ КОРЕКТНИ А!
4.Не желая размяна освен с допълнителна уговорка.
5.Връщам стока неотговаряща на описанието.
6.Моля Ви ако желая размяна в обявата ще е отбелязано.
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 20, 2010, 13:00:07 »
Раздели ТемаНагоре

Тюх тъкмо си промених подписа...не че някои и това ги спря да досаждат де.  Tongue
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 20, 2010, 13:00:36 »
Раздели ТемаНагоре

ми ако ще молим някой да гласува за децата,украсите ,домакините и т.н. къде е смисълът на всичко.Къде е чесната игра.АМА НАЛИ СМЕ СИ БЪЛГАРИ,ЛЪЖЦИ,КРАДЦИ И Т.Н. -така както ни знае цял свят.


Но ,както каза шефа,явно някои хора найстина се опитват да спечелят на всяка цена.А по-хубаво от това да загубиш ЧЕСТНО НЯМА.

Затова нека играта продължи и нека после блеснат истините.И все пак даваме пари и купуваме от тези хора,доверяваме им се.
Това е. Точно, кратко и ясно.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #24 -: Декември 20, 2010, 13:00:45 »
Раздели ТемаНагоре

Тюх тъкмо си промених подписа...не че някои и това ги спря да досаждат де.  Tongue

Кефи ме подписа Smiley
Активен

dreams2915
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 20, 2010, 13:05:57 »
Раздели ТемаНагоре

За съжаление трия такива писма след като гласувам
И ако исках да се заяждам - щях да ги пазя и публикувам
дори и от модераторите съм получавала писма за гласуване !

Да за съжаление всичко се опорочи - едни като мен които не са чели разбрали че не е редно а други които са го направили напълно съзнателно - тези които  участват в първите конкурси които започнаха - смело твърдя че съм подведена от техните писма !

Но конкурси и сайтове много !  Smiley


Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 20, 2010, 13:11:36 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте !

От както има коледни конкурси, получавам ежедневно много молби за гласуване. Подведена от това изпратих и аз няколко писма със същата молба - за последния конкурс. Сега разбирам, че това не е било редно и ако го знаех по-рано разбира се ,че нямаше да го направя. Предполагам, че и мамите чийто снимки са дисквалифицирани също.
Виждам че има пост от модератора - ако имаш такова писмо да го пратиш и те награждават - е аз не бих го направила. В крайна сметка всеки иска да спечели и не виждам лошо да помолиш някой да гласува за теб - това че го молиш не означава че си спечелил гласът му.

Смело твърдя че гласовете за моето бебе бяха дадени минимум на 80 процента от приятели - които дори и не бяха чували за този сайт - но вече го знаят и дори ще го ползват и в бъдеще. Рекламата е голямо нещо нали ?  Smiley

Съмнявам се , че модераторите биха размислили над решението което са взели, но все пак се надявам - заради всички участници в конкурсите !!!

Пожелавам ви весели  празници и повече поводи за усмивки !

Извинявай, но ти си регистрирана днес. Или поне така пише  Shocked Какви писма какви конкурси ? Освен ако нямаш и друг профил
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 20, 2010, 13:13:29 »
Раздели ТемаНагоре

Пак казвам - ядосвате се за глупости! И понеже хабите много енергия в това да се изкажете колко сте недоволни - накрая се омаза всичко Cheesy

Активен
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 20, 2010, 13:13:54 »
Раздели ТемаНагоре

на мене лично не са ми изпращани много апели за гласуване, но въпреки всичко виждам за какво става въпрос и се опитвам да гласувам за всички, защото ми е съвестно да подкрепя едно джудже или една снежанка, а другите не, ПРОСТО НЕ Е ЧЕСТНО, всичките са много сладки и красиви, а в същото време не мога да отварям всички снимки и да гласувам на ред, това е супер безмислено.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
mamanabobi
В студеното време ходя до пощата най-много 2 пъти.Моля за разбиране.
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 20, 2010, 13:14:18 »
Раздели ТемаНагоре

е странно пък аз не съм получила нито един линк.
Игнориралиса ме  Huh?
Активен

ДАЙ ЕДНО ГЛАСЧЕ,А ПОСЛЕ АЗ НА ТЕБ
1.Пазя ред до края на деня ,след което давам на първия оставил адреса си на лични.
2.Предпочитам предварително плащане.За нови потребители предварително плащане.С отрицателни оценки-също.
3.Не плащам опаковки.ПУСКАМ НЕЩО СЛЕД КАТО ОСВЕН СУМАТА СА ДОБАВЕНИ И ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ-НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ГИ ПЛАЩАМ.ХАЙДЕ ДА СМЕ КОРЕКТНИ А!
4.Не желая размяна освен с допълнителна уговорка.
5.Връщам стока неотговаряща на описанието.
6.Моля Ви ако желая размяна в обявата ще е отбелязано.


Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: