{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За играчките  (Прочетена 27444 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Декември 16, 2010, 12:53:00 »
Раздели ТемаНагоре

Днес ходих да купя подарък на едно момченце,та видях че и при нас ги има тези магарета,наиста са малко нестабилни,ама са много сладки и са по 14лв Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Януари 13, 2011, 20:21:27 »
Раздели ТемаНагоре

Добитъка го имаме и ние. Zorniza бе така любезна да го купи и да ми го изпрати.
Страшна забава е Smiley

Сега да питам майките с момичета : Как се справяте с играчките ?
Наложи ми се да търся комплект метла и парцал за моят и като се зарових.......ужас.
Колички за кукли съответно зимна и лятна. Люлки, кошчета, кошари, масички, ванички и не знам какво още....Пазарски колички кухни, тенджери, тигани, перални, сушилни и то на едни ценииииииии Shocked Майко мила. Май се радвам, че съм с момче. На него и една кола (дори без колела) му върши идеална работа.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Януари 14, 2011, 10:04:38 »
Раздели ТемаНагоре

Сега да питам майките с момичета : Как се справяте с играчките ?
Наложи ми се да търся комплект метла и парцал за моят и като се зарових.......ужас.
Колички за кукли съответно зимна и лятна. Люлки, кошчета, кошари, масички, ванички и не знам какво още....Пазарски колички кухни, тенджери, тигани, перални, сушилни и то на едни ценииииииии Shocked Майко мила. Май се радвам, че съм с момче. На него и една кола (дори без колела) му върши идеална работа.

хаха, наистина е така, но после ще минаваме с някоя чанта и грим Smiley/поне се надявам/,а вие ще разберете какво е с разните му там роботи, трансформери, писти хот уилс, лего, мего... Моят батко е на 11 и играчките му стават от година на година все по-скъпи. То не бяха телевизонни игри, плейстешъни, сега на дневен ред е PSP. Чакам с нетърпение да почне да се заглежда по момите и да спре с тия играчки Cheesy
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Януари 14, 2011, 10:35:59 »
Раздели ТемаНагоре

Ками така е, но ще съм 2 в1. Таткото му подари ферари с дистанционно, а моят е още малък. Познай кой си играе с колата  Cheesy
Та все се надявам, че с баща си ще се занимават. Радвам се, че детето ми не е капризно. Както казах и на кола без колела се радва. Има един пластмасов камион от морето  за 4 лв. без нито едно колело(вече), е все с него спи Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 14, 2011, 12:06:00 »
Раздели ТемаНагоре

мила Ками аз имам момиче, което на ред с гимовете иска и PSP, така че играчките и глезотиите са си скъпи и за момичета и за момчета. Не им давайте да гледат телевизия и най вече РЕКЛАМИ, макар че информацията идва от всякъде.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Януари 14, 2011, 12:12:57 »
Раздели ТемаНагоре

мила Ками аз имам момиче, което на ред с гимовете иска и PSP, така че играчките и глезотиите са си скъпи и за момичета и за момчета. Не им давайте да гледат телевизия и най вече РЕКЛАМИ, макар че информацията идва от всякъде.
Да, всъщност, тези игри са интересни за всички деца.
А, желанията идват не от рекламите, а от съученици и приятели. Всеки си се хвали с нещо, а ние искаме всичко Smiley
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Януари 14, 2011, 12:26:17 »
Раздели ТемаНагоре

честно казано съм леко възмутена, момченцето ми е още малко и много,много не разбира, обаче покрай кака си и той се позаглежда в рекламите и миличкия харесва много МИКИ МАУС И МАЙСТОР МАНИ, обаче как джанъм да купя МИКИ МАУС ЗА 100лв.
А на мама шматката( каката де) иска преса за сандвичи  Shocked играчка-уред, АБЕ БУДАЛИЧКА МАМИНА ТОВА ЗА НИЩО НЕ СТАВА, като искаш да правиш сандвичи ще ти дам истинския уред пък прави, само не зная кой ще ги яде после.
От година на година играчките стават все по безумни и все по скъпи.
А ЗУЗУ ПЕТС??? близо 40лв. беше само къщата му и един сърф в нея  Lips Sealed
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Януари 14, 2011, 17:17:26 »
Раздели ТемаНагоре

честно казано съм леко възмутена, момченцето ми е още малко и много,много не разбира, обаче покрай кака си и той се позаглежда в рекламите и миличкия харесва много МИКИ МАУС И МАЙСТОР МАНИ, обаче как джанъм да купя МИКИ МАУС ЗА 100лв.
А на мама шматката( каката де) иска преса за сандвичи  Shocked играчка-уред, АБЕ БУДАЛИЧКА МАМИНА ТОВА ЗА НИЩО НЕ СТАВА, като искаш да правиш сандвичи ще ти дам истинския уред пък прави, само не зная кой ще ги яде после.
От година на година играчките стават все по безумни и все по скъпи.
А ЗУЗУ ПЕТС??? близо 40лв. беше само къщата му и един сърф в нея  Lips Sealed
моята е малка на 1г и 4 месеца е.има няколко скъпи играчки -жирафа на фишер прайс,кучето, едно килимче за гимнастика на чико за 100лв и едно детско пияно за 50 на таф тойс мисля че беше и книжка с дебели корици с животни за 20лв. останалите ни играчки са един куп,но не им обръща внимание. любимите са й скъпите. не знам на какво се дължи,дали на това ,че са здрави и направени според възрастта на детото.Като гледам обаче племеницата която е в първи клас какви глупости иска и на какви глупости с какви цени се радват децата и ми настръхват косите. последно й купиха калинката дето рисува сама .ами тя изрисува 30 фигурки (цветя ) и й свършиха фулмастерите ,а с другите не рисува въобще хубаво. и тая глупост струва 40лв. Сега се поразрових и я намерих даже как се казва- Doodle Daisy,видях я в сайт даже за 55 лв.да не говоря и за winx манията и кукли за по 60-70лв
« Последна редакция: Януари 14, 2011, 17:32:40 от Nikovat » Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Януари 14, 2011, 17:20:51 »
Раздели ТемаНагоре

честно казано съм леко възмутена, момченцето ми е още малко и много,много не разбира, обаче покрай кака си и той се позаглежда в рекламите и миличкия харесва много МИКИ МАУС И МАЙСТОР МАНИ, обаче как джанъм да купя МИКИ МАУС ЗА 100лв.
А на мама шматката( каката де) иска преса за сандвичи  Shocked играчка-уред, АБЕ БУДАЛИЧКА МАМИНА ТОВА ЗА НИЩО НЕ СТАВА, като искаш да правиш сандвичи ще ти дам истинския уред пък прави, само не зная кой ще ги яде после.
От година на година играчките стават все по безумни и все по скъпи.
А ЗУЗУ ПЕТС??? близо 40лв. беше само къщата му и един сърф в нея  Lips Sealed
моята е малка на 1г и 4 месеца е.има няколко скъпи играчки -жирафа на фишер прайс,кучето, едно килимче за гимнастика на чико за 100лв и едно детско пияно за 50 на таф тойс мисля че беше и книжка с дебели корици с животни за 20лв. останалите ни играчки са един куп,но не им обръща внимание. любимите са й скъпите. не знам на какво се дължи,дали на това ,че са здрави и направени според възрастта на детото.Като гледам обаче племеницата която е в първи клас какви глупости иска и на какви глупости с какви цени се радват децата и ми настръхват косите. последно й купиха калинката дето рисува сама .ами тя изрисува 30 фигурки (цветя ) и й свършиха фулмастерите ,а с другите не рисува въобще хубаво. и тая глупост струва 40лв. да не говоря и за winx манията и кукли за по 60-70лв
а като се беше затръшкала за лунния пясък. дето уж голяма работа,а накрая цветовете се смесват и става мазало. почти всичко ,което са рекламирали по дисни канала съм се обедила ,че не си струва парите.Пинки пай за 70лв... Май ще го кодирам от рано този канал Smiley
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Януари 14, 2011, 18:35:56 »
Раздели ТемаНагоре

и дудъл дейзи и лунния пясък и фабриката за сапун и още там какво беше, а кукли по ..лв. всичко е невероятно ужасно и безмислено, но с тази реклама подлудиха децата. НЕ САМО  КОДИРАЙ, А НАПРАВО МАХНИ ТЕЛЕВИЗОРА Tongue
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Януари 14, 2011, 21:48:15 »
Раздели ТемаНагоре

и дудъл дейзи и лунния пясък и фабриката за сапун и още там какво беше, а кукли по ..лв. всичко е невероятно ужасно и безмислено, но с тази реклама подлудиха децата. НЕ САМО  КОДИРАЙ, А НАПРАВО МАХНИ ТЕЛЕВИЗОРА Tongue
Сега се чудя какво да взема на малката. нито сортировачни играчки,нито подреждане на цветове,нито конструктори ,нищо не я вълнува ... кое е подходящо за възрастта й ,но не само да се занимава ,но и да развива логическото й мислене
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Януари 15, 2011, 00:23:39 »
Раздели ТемаНагоре

по принцип имаш избор, а на скъпи колкото искаш.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
dina09
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Март 29, 2011, 12:37:08 »
Раздели ТемаНагоре

Мами, помагайте. Интересува ме каква е разликата между baby Annabell 4 и baby Annabell 5. Предстой ни покупка и моля за съвет и разяснение. Спешно ми е .Много благодаря предварително
Активен

С предимство купуващите по 2 и повече обяви.Не пазя ред.Ходя до пощата веднъж седмично.Предпочитам банков превод.Стока с неописани дефеки я връщам.Купувам нови или малко носени(ползвани) неща и без забележки.
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Март 29, 2011, 18:56:46 »
Раздели ТемаНагоре

Мами, помагайте. Интересува ме каква е разликата между baby Annabell 4 и baby Annabell 5. Предстой ни покупка и моля за съвет и разяснение. Спешно ми е .Много благодаря предварително
И на нас ни предстои РД и бях се спряла на Бейби борн, но започвам да се замислям дали си струва толкова пари за кукла Roll Eyes.
Имаме подобна, а и още 2-3 кукли, та май няма смисъл ...
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Април 04, 2011, 09:36:41 »
Раздели ТемаНагоре

Мами, помагайте. Интересува ме каква е разликата между baby Annabell 4 и baby Annabell 5. Предстой ни покупка и моля за съвет и разяснение. Спешно ми е .Много благодаря предварително
И на нас ни предстои РД и бях се спряла на Бейби борн, но започвам да се замислям дали си струва толкова пари за кукла Roll Eyes.
Имаме подобна, а и още 2-3 кукли, та май няма смисъл ...


миличка няма смисъл бъди сигурна - имаме два вида БЕБЕ БОРН и с нито едно не си играе ,играе си с тези дето си плачат като им натиснеш ръчичка краченце и т.н. от 18-20лв
не си струва изобщо
погледни тук има доста наподобяваши бебе борн и са на много по-прилични цени

http://vegatoys.com/category/10.html

дано съм била полезна  Kiss
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: