{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За играчките  (Прочетена 27470 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 13, 2010, 15:31:29 »
Раздели ТемаНагоре

Как ме запалихте да купя и аз за моята кукла подарък от дядо коледа.Ама на дали има в нашия град  Huh? Huh? Huh?
Хиихиих и аз затова питах,ама и при нас незнам дали има,така че ето дето дадох линк по на горе,за 16лв и ще ти го донесат до вас Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 13, 2010, 15:33:23 »
Раздели ТемаНагоре

Как ме запалихте да купя и аз за моята кукла подарък от дядо коледа.Ама на дали има в нашия град  Huh? Huh? Huh?
Хиихиих и аз затова питах,ама и при нас незнам дали има,така че ето дето дадох линк по на горе,за 16лв и ще ти го донесат до вас Tongue
Мерси ама нека мине първо през удобрението на тати  Tongue
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 13, 2010, 15:34:50 »
Раздели ТемаНагоре

Как ме запалихте да купя и аз за моята кукла подарък от дядо коледа.Ама на дали има в нашия град  Huh? Huh? Huh?
Хиихиих и аз затова питах,ама и при нас незнам дали има,така че ето дето дадох линк по на горе,за 16лв и ще ти го донесат до вас Tongue
Мерси ама нека мине първо през удобрението на тати  Tongue
То и ние така май  Tongue После ако си купим,задължително по една снимка тук Tongue
Ам тук в сайта няма ли?я да се разтърся Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 13, 2010, 15:36:11 »
Раздели ТемаНагоре

Как ме запалихте да купя и аз за моята кукла подарък от дядо коледа.Ама на дали има в нашия град  Huh? Huh? Huh?
Хиихиих и аз затова питах,ама и при нас незнам дали има,така че ето дето дадох линк по на горе,за 16лв и ще ти го донесат до вас Tongue
Мерси ама нека мине първо през удобрението на тати  Tongue
То и ние така май  Tongue После ако си купим,задължително по една снимка тук Tongue
Ам тук в сайта няма ли?я да се разтърся Cheesy
Айде виж и свиркай ако има  Kiss
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 13, 2010, 16:02:37 »
Раздели ТемаНагоре

Как ме запалихте да купя и аз за моята кукла подарък от дядо коледа.Ама на дали има в нашия град  Huh? Huh? Huh?
Хиихиих и аз затова питах,ама и при нас незнам дали има,така че ето дето дадох линк по на горе,за 16лв и ще ти го донесат до вас Tongue
Мерси ама нека мине първо през удобрението на тати  Tongue
То и ние така май  Tongue После ако си купим,задължително по една снимка тук Tongue
Ам тук в сайта няма ли?я да се разтърся Cheesy
Айде виж и свиркай ако има  Kiss
Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 13, 2010, 16:20:43 »
Раздели ТемаНагоре

Пълен боклук!Добре,че не съм го купила
В контекста на темата и развитието по нея, това прозвуча ужасно грубо, обидно и невъзпитано!!!  Lips Sealed
Кое точно ти прозвуча така?Боклук е да,точно горното конче  Smiley  Имам си мнение,независимо как звучи!
Не зам защо ме гониш мила.Какво целиш от мен?Не се заяждай,за да не си търся и аз повод за заяждане Wink
Разваляш ми Коледното настроение  Lips Sealed Sad



Съмнявам се че Barbarona търси повод да се заяжда. По пътя на твоята логика тя също си има мнение. Аз не реагирах в първата тема,защото наистина всеки има право на мнение и го и написах,че родителите купуват играчки на децата си според възможностите и разбиранията си. Но наистина на фона на развитието на предната тема и на мен ми стана обидно от поста ти- Аз се постарах да помогна ,но според твоят пост излезе ,че съм пратила боклуци на децата или един вид съм направила мечешка услуга.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 13, 2010, 17:35:04 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, имам въпрос:
С какво се заиграват най-много 4ри годишните момичета?  Вече в чудо се виждам какво да купя на дъщеря ми -идва Коледа, Нова година, а на 03.01 има и р.д. Бабите са и накупили тоалетка, гримове, лаптоп(детски), дъска за рисуване и смятане...Аз си нямам на идея какво да и вземем ние. Roll Eyes
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 13, 2010, 17:50:41 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, имам въпрос:
С какво се заиграват най-много 4ри годишните момичета?  Вече в чудо се виждам какво да купя на дъщеря ми -идва Коледа, Нова година, а на 03.01 има и р.д. Бабите са и накупили тоалетка, гримове, лаптоп(детски), дъска за рисуване и смятане...Аз си нямам на идея какво да и вземем ние. Roll Eyes


И моята дъщеря е на 4 годинки  Smiley .Всичките играчки които сте изредили и ние ги имаме  от миналата година,то не бяха тоалетки ,кухни,сушоари,касов апарат.И какво се оказа радост голяма за три дена.От там нататък,ги местим от едно на др.място без особен интерес вече към тях.
В момента толкова се е заплеснала по канала Disney ,а там за какви реклами на детски играчки става на въпрос  Shocked ,чак на мен ми се преисква да имам някой от тях.
Та на въпроса ти за тая коледа и нова година си е поръчала някой от Куклите Liv Real Girls Real Life ,ето тия http://www.toytownbg.com/?toy=10.1.1586.0.0.0.1587
Ходихме да ги разгледаме и на живо така да се каже,наистина са направени много красиво,а и след това може да им се купуват и др.аксесоари,което незнам дали е много добре  Tongue
Интересува се още от Бел(красавицата и звяра),има пеща,която е с медальон,който като се натисне,куклата започва да пее.Та така общо взето се интресуваме в момента от куклите и от всчико на което може да се прави прически  Smiley
Също така иска дворец и каляска  Smiley ,списъка е дълаг,няма да продължавам  Smiley
« Последна редакция: Декември 13, 2010, 18:01:55 от Strawberry shortcake » Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 13, 2010, 18:28:20 »
Раздели ТемаНагоре

Прекрасни са куклите! Kiss За съжаление дъщеря ми не поглежда кукли въобще, може и да е малка още(сега ще направи 4). Виж, има ли момчешки играчки като писти и коли може и да се позанимава известно време. Cheesy
Както казваш и ти -интереса е за 2-3дни...
Ще следя за идеи. Wink
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 13, 2010, 18:50:44 »
Раздели ТемаНагоре

Прекрасни са куклите! Kiss За съжаление дъщеря ми не поглежда кукли въобще, може и да е малка още(сега ще направи 4). Виж, има ли момчешки играчки като писти и коли може и да се позанимава известно време. Cheesy
Както казваш и ти -интереса е за 2-3дни...
Ще следя за идеи. Wink


Друго ,което се сещам ,че се забавляваше много в еднин детски кът,са дървените къщи с обзавеждане.Е такова не сме и купили още, по скъпички са ,ама пък са здрави и доста занимателни  Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 13, 2010, 20:18:36 »
Раздели ТемаНагоре

От тук също може да си поръчате въпросното конче за скачане :
http://www.vegatoys.com/index.php?area=toys&task=view&id=3903

Само да поясня, че нашето съм го купувала за около 16-17 лв ( не помня вече), а имаше и по-евтини, но бяха направени от по-некачествен материал. Та мисълта ми е, че разликата в цената не е само от различните магазини.
Ето го и нашето:
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 14, 2010, 08:16:24 »
Раздели ТемаНагоре

От тук също може да си поръчате въпросното конче за скачане :
http://www.vegatoys.com/index.php?area=toys&task=view&id=3903

Само да поясня, че нашето съм го купувала за около 16-17 лв ( не помня вече), а имаше и по-евтини, но бяха направени от по-некачествен материал. Та мисълта ми е, че разликата в цената не е само от различните магазини.
Ето го и нашето:

Ох да Ви изям.Тати каза,че само такова чудо нямаме ама няма и да имаме,че каквата е палава не му се мислело какво ще става.А на мен толкова ми хареват  Sad
Активен

Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 14, 2010, 08:41:05 »
Раздели ТемаНагоре

velkova_1914 , аз не мисля, че играчката е опасна. По-опасни според мен са топките за скачане. Баткото има  такава и понеже малката не може да скача с нея, купихме това. На снимката е на 1,6г, сега сме на 2,6г. Лятото изкарвахме кончето навън на тревата и като дойдат деца вкъщи много се забавляват с него. Дори и да падне дете, то пада от ниско и няма как да се удари лошо. Нима люлки, пързалки и други подобни играчки не са опасни?

Според мен спокойно можеш да зарадваш дъщеричката си за Коледа Kiss
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 14, 2010, 08:47:02 »
Раздели ТемаНагоре

velkova_1914 , аз не мисля, че играчката е опасна. По-опасни според мен са топките за скачане. Баткото има  такава и понеже малката не може да скача с нея, купихме това. На снимката е на 1,6г, сега сме на 2,6г. Лятото изкарвахме кончето навън на тревата и като дойдат деца вкъщи много се забавляват с него. Дори и да падне дете, то пада от ниско и няма как да се удари лошо. Нима люлки, пързалки и други подобни играчки не са опасни?

Според мен спокойно можеш да зарадваш дъщеричката си за Коледа Kiss
Права си да,защото в двора на село направихме пързалка с люлка ама като каза той не........та не.Освен да карам нашите да и я купят  Cheesy.Нищо,че ще се сети,че аз съм ги накарала да купят точно такова нещо,нали?
Активен

sunny_777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 14, 2010, 09:00:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ние имаме зебра Smiley . Децата много я харесват. Но бая сме падали от нея. Като се качват децата винаги трябва да има някои до тях. Твърдя, че нашата е от по - хубавите ама същата работа. Може би ако има нещо малко по меко като под ще пада голямо забавление.
Активен

Усмихни се това ще те направи още по щастлив Smiley


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: