{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 34157 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Декември 01, 2010, 10:49:29 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета ако я познават в пощата ще ги дадът без никакъв проблем,а на мен лична карта никога не са ми искали.Дори понякога приятелката ми взима пакета и ми го носи дават и го без никакъв проблем и не и искат лична карта
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Декември 01, 2010, 10:58:47 »
Раздели ТемаНагоре

Такааа, обещах да ви пиша какво е станало с моята пратка. Преди малко говорихме по телефона с една от служителките в нашата поща. Тя ми каза, че може да провери само дали е пристигнала в  БРСЦ-София (не знам дали така е правилно и какво ознаава), от там вече разпределяли пратките за отделните клонове на София. А дали е взета пратката, може да се провери, но се прави издирване, като се пуска молба. Каза, че трябва да минат 20 дни, от както е изпратена и тогава вече може да се направи такова проследяване.. Така, че остава да чакам да минат тези 20 дни и да пусна молба за издирване. Казаха ми , че тази услуга е безплатна.
Не знам сега как да действаме?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Gab4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Декември 01, 2010, 11:02:51 »
Раздели ТемаНагоре

Incadens аз съм от Дружба и мен ме познават долу горе в пощата, но всеки път ми искат лк! Не съм изчела цялата тема и дано имам време да го направя сега, но доколкото разбрах трябва да се провери дали дадена пратка е пристигнала тук! Кажи ми на кои имена е пусната и като ходя да прибера големия ще мина през пощата и ще попитам - така и така съм с кола! Ако нещо не съм доразбрала - извинете!
Активен

Коректна съм, бъдете и вие!
Gab4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Декември 01, 2010, 11:04:26 »
Раздели ТемаНагоре

Кажи и като колет или малка пратка е пуснато - как препоръчано ли е - и кога долу горе е пуснато
Активен

Коректна съм, бъдете и вие!
Matia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Декември 01, 2010, 11:07:44 »
Раздели ТемаНагоре

Такааа, обещах да ви пиша какво е станало с моята пратка. Преди малко говорихме по телефона с една от служителките в нашата поща. Тя ми каза, че може да провери само дали е пристигнала в  БРСЦ-София (не знам дали така е правилно и какво ознаава), от там вече разпределяли пратките за отделните клонове на София. А дали е взета пратката, може да се провери, но се прави издирване, като се пуска молба. Каза, че трябва да минат 20 дни, от както е изпратена и тогава вече може да се направи такова проследяване.. Така, че остава да чакам да минат тези 20 дни и да пусна молба за издирване. Казаха ми , че тази услуга е безплатна.
Не знам сега как да действаме?
Преди време имах проблем с една жена от Варна и се обадих направо в пощенската станция.Преди това звънях в централата и от там ми дадоха номера.Е излязоха свестни жени и ми казаха кога е взета пратката(жената твърдеше,че я няма още!).Опитай и това като вариант.Не съм пускала молба за проследяване Smiley
Активен

Не приемам наложен платеж и предварително плащане освен ако лично не съм се съгласила с това!
Отговорен и коректен човек съм,ще Ви помоля да сте такива и Вие!
Директно връщам стоки,на които са спестени забележки!
Това съм аз: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=28651&ppaction=readfeed

Писна ми да си просите оценките,а да не поставяте такива-с това до тук!Оценка слагам само ако искам!
Gab4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #110 -: Декември 01, 2010, 11:09:52 »
Раздели ТемаНагоре

Такааа, обещах да ви пиша какво е станало с моята пратка. Преди малко говорихме по телефона с една от служителките в нашата поща. Тя ми каза, че може да провери само дали е пристигнала в  БРСЦ-София (не знам дали така е правилно и какво ознаава), от там вече разпределяли пратките за отделните клонове на София. А дали е взета пратката, може да се провери, но се прави издирване, като се пуска молба. Каза, че трябва да минат 20 дни, от както е изпратена и тогава вече може да се направи такова проследяване.. Така, че остава да чакам да минат тези 20 дни и да пусна молба за издирване. Казаха ми , че тази услуга е безплатна.
Не знам сега как да действаме?
Преди време имах проблем с една жена от Варна и се обадих направо в пощенската станция.Преди това звънях в централата и от там ми дадоха номера.Е излязоха свестни жени и ми казаха кога е взета пратката(жената твърдеше,че я няма още!).Опитай и това като вариант.Не съм пускала молба за проследяване Smiley
Точно това мога аз да направя, ще кажа че я чака една приятелка и ще проверя взета ли е само! Нищо повече, но така ще имаш по бързо развитие! Прати ми на лични и адреса и за вс случай! Може да се окаже някъде около мен!
Активен

Коректна съм, бъдете и вие!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Декември 01, 2010, 13:48:37 »
Раздели ТемаНагоре

Ако има развитие т.е. разбере се дали пратките са взети моля да го напишете - тук или на лични. Че да се организираме софийските мами, да се съберем, да отидем.....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Декември 01, 2010, 14:55:21 »
Раздели ТемаНагоре

Такааа, обещах да ви пиша какво е станало с моята пратка. Преди малко говорихме по телефона с една от служителките в нашата поща. Тя ми каза, че може да провери само дали е пристигнала в  БРСЦ-София (не знам дали така е правилно и какво ознаава), от там вече разпределяли пратките за отделните клонове на София. А дали е взета пратката, може да се провери, но се прави издирване, като се пуска молба. Каза, че трябва да минат 20 дни, от както е изпратена и тогава вече може да се направи такова проследяване.. Така, че остава да чакам да минат тези 20 дни и да пусна молба за издирване. Казаха ми , че тази услуга е безплатна.
Не знам сега как да действаме?
Преди време имах проблем с една жена от Варна и се обадих направо в пощенската станция.Преди това звънях в централата и от там ми дадоха номера.Е излязоха свестни жени и ми казаха кога е взета пратката(жената твърдеше,че я няма още!).Опитай и това като вариант.Не съм пускала молба за проследяване Smiley
Точно това мога аз да направя, ще кажа че я чака една приятелка и ще проверя взета ли е само! Нищо повече, но така ще имаш по бързо развитие! Прати ми на лични и адреса и за вс случай! Може да се окаже някъде около мен!

Gab4e, писах ти на Лс. Пратката е малък препоръчан пакет.Изпратена е на 22 ноември, но беше следобяд, така, че от нашата поща е тръгнала на другия ден, т.е.на 23-ти.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #113 -: Декември 01, 2010, 14:58:28 »
Раздели ТемаНагоре

Ще помоля, ако се разбере, че пратките са взети, софийските мами да ми драснат по едно ЛС. Ще отидем с колата ми - мах 3, със зор 4 мами мога да събера.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #114 -: Декември 01, 2010, 14:58:40 »
Раздели ТемаНагоре

Ако има развитие т.е. разбере се дали пратките са взети моля да го напишете - тук или на лични. Че да се организираме софийските мами, да се съберем, да отидем.....

аз съм в Дружба -1, ако имате нужда от помощ-свиркайте
ще намеря време да скокна до мацката Wink
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #115 -: Декември 01, 2010, 15:00:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ако има развитие т.е. разбере се дали пратките са взети моля да го напишете - тук или на лични. Че да се организираме софийските мами, да се съберем, да отидем.....

аз съм в Дружба -1, ако имате нужда от помощ-свиркайте
ще намеря време да скокна до мацката Wink
Теб ще те вземем за подкрепа Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #116 -: Декември 01, 2010, 15:21:44 »
Раздели ТемаНагоре

Ще помоля, ако се разбере, че пратките са взети, софийските мами да ми драснат по едно ЛС. Ще отидем с колата ми - мах 3, със зор 4 мами мога да събера.
мен ме брой за ДВЕ! Cheesyжена и половина съм Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Декември 01, 2010, 15:24:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ще помоля, ако се разбере, че пратките са взети, софийските мами да ми драснат по едно ЛС. Ще отидем с колата ми - мах 3, със зор 4 мами мога да събера.
мен ме брой за ДВЕ! Cheesyжена и половина съм Tongue
Ти ще си до мен Smiley Ако и  Отнесена се навие, тя пък е половинка Smiley ще взема още 2  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #118 -: Декември 01, 2010, 15:27:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ще помоля, ако се разбере, че пратките са взети, софийските мами да ми драснат по едно ЛС. Ще отидем с колата ми - мах 3, със зор 4 мами мога да събера.
мен ме брой за ДВЕ! Cheesyжена и половина съм Tongue
Ти ще си до мен Smiley Ако и  Отнесена се навие, тя пък е половинка Smiley ще взема още 2  Cheesy
тя отнесената ще е все едно си сгънала вестник на две и си го сложила на задната седалка  (laugh3)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Декември 01, 2010, 15:28:57 »
Раздели ТемаНагоре

и аз съм половинка-кинта и петдесет Cheesy
но пък нали ги знаете джинките, колко са бойни Cheesy
ще свършим работа
няма кой да петни името на квартала, и без това ни е известен Cheesy
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: