{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 34145 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Ноември 30, 2010, 23:42:06 »
Раздели ТемаНагоре

Последно е била активна на -Последно активен в ОБЯВИ: на Нд 28 Ноември 2010 в 17:34  а във форума на 27.11
Значи в неделя. А аз й писах последното ЛС в събота, (тогава й казах, че ще проследя пратката).
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 23:45:19 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 30, 2010, 23:46:21 »
Раздели ТемаНагоре

Смени заглавието на темата
В смисъл Huh??
Ми пиши "Некоректна zaza_sf" а не да те съветваме как да постъпиш .То е ясна работата "В Русия съм ,в Русия съм" е са и лепвам Некоректен потребител под името .В чужбина била па си нема друга работа и си поръчва разни неща за сестра и без да се плащат е аман от тарикати.Само пък да смее да се оправдава с разни ми ти болни и тем подобни.В кой град е сестра и да взема да и прата една телеграма.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 30, 2010, 23:48:01 »
Раздели ТемаНагоре

Последно е била активна на -Последно активен в ОБЯВИ: на Нд 28 Ноември 2010 в 17:34  а във форума на 27.11
Значи в неделя. А аз й писах последното ЛС в събота, (тогава й казах, че ще проследя пратката).
Сметай колко и дреме пък ти я жали още .Направо ме е яд да ви четем понякога-нищо лично.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 30, 2010, 23:54:40 »
Раздели ТемаНагоре

Последно е била активна на -Последно активен в ОБЯВИ: на Нд 28 Ноември 2010 в 17:34  а във форума на 27.11
Значи в неделя. А аз й писах последното ЛС в събота, (тогава й казах, че ще проследя пратката).
Сметай колко и дреме пък ти я жали още .Направо ме е яд да ви четем понякога-нищо лично.

Скоки, не ти се сърдя грам, ама нали знаеш като започнат да се оправдават , след като някой от вас-админите и модовете, се свържат с такива като нея...и се започва едно..."Ама тя ме обиди, да ми се извини и бля-бля..."'. Аз няма да  й се извиня, каквото и обяснение да даде, защото съм сигурна, че ще е лъжа!
А сестра й трябва да е в София, щом като ще получи пакетите.Освен, ако и тя не е излетяла за чужбината...
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Ноември 30, 2010, 23:58:04 »
Раздели ТемаНагоре

Проследи пратката по инернет.В сайта на БГ пощи,чрез бар кода на бележката ти.Друго не знам какво да те посъветвам. Sad
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Декември 01, 2010, 00:00:35 »
Раздели ТемаНагоре

И аз не се сърдя,ама нали всички сме хора и майки.Можем да влезем в положение когато ни помолят.Случва се и в пощата да се забавят и после....ние виновни
Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Декември 01, 2010, 00:01:08 »
Раздели ТемаНагоре

Проследи пратката по инернет.В сайта на БГ пощи,чрез бар кода на бележката ти.Друго не знам какво да те посъветвам. Sad

Няма да проследявам нищо, безсмислено е!
Просто вече ще внимавам, ама мнооооого ще внимавам! И няма да изпращам на никого вече, без да ми е платил предварително! Аман! Писна ми!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #67 -: Декември 01, 2010, 00:07:06 »
Раздели ТемаНагоре

Доста мами има от София нека да подсетят сестрата ,че не става така номера  Cheesy Ти провери дали е взета пратката и ако е взета какво ще се оправдае.Щом се пусне тема и те изкачат като гъбки от нищото да се оправдават ама писна ми вече как все се разболяват като си вземат нещата от пощата  Cheesy то требва да е било големо тичане до нея за да настинат та чак оперират и не знам си още какво .Оффф спирам ,че съм способна сега да удуша някой  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #68 -: Декември 01, 2010, 00:09:22 »
Раздели ТемаНагоре

Проследи пратката по инернет.В сайта на БГ пощи,чрез бар кода на бележката ти.Друго не знам какво да те посъветвам. Sad

Няма да проследявам нищо, безсмислено е!
Просто вече ще внимавам, ама мнооооого ще внимавам! И няма да изпращам на никого вече, без да ми е платил предварително! Аман! Писна ми!
А бре ей моме я се стегни и пиши там в темата за София някоя мама ще помогне ако не от утре искам от всички ви по нещо ама да знаете че нема да плащам да не ме търсите  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Декември 01, 2010, 00:17:57 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам защо,но и аз симисля че ще се появи от някъде с големи извинения.Даже може и да се обиди за темата(което едва ли ще преживея)
Само се моля да сме само двечките,че като знам какво стана в една друга тема....
Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.
desito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Декември 01, 2010, 00:19:18 »
Раздели ТемаНагоре

За кой квартал на София става дума. Ако ми е близо не ми е проблем да направя едно посещение  Wink
Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Декември 01, 2010, 00:20:58 »
Раздели ТемаНагоре

Проследи пратката по инернет.В сайта на БГ пощи,чрез бар кода на бележката ти.Друго не знам какво да те посъветвам. Sad

Няма да проследявам нищо, безсмислено е!
Просто вече ще внимавам, ама мнооооого ще внимавам! И няма да изпращам на никого вече, без да ми е платил предварително! Аман! Писна ми!
А бре ей моме я се стегни и пиши там в темата за София някоя мама ще помогне ако не от утре искам от всички ви по нещо ама да знаете че нема да плащам да не ме търсите  Cheesy Cheesy

Нема да плащаш бе, муцка, колко ти му е-аз съм богата-всичко давам Cheesy
майтапа настрана, ама верно утре ще ида до пощата, за да видим какво е станало. Лелеее, ако я е взела, на мен акъл не ми пречи да ида до София(нищо, че ми е на 200 км).Не е въпроса за 6-10 лв., просто няма да позволя някой да се хили зад гърба ми, че ме е преметнал (evil14)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #72 -: Декември 01, 2010, 00:21:36 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам защо,но и аз симисля че ще се появи от някъде с големи извинения.Даже може и да се обиди за темата(което едва ли ще преживея)
Само се моля да сме само двечките,че като знам какво стана в една друга тема....
Приемаш извиненията след получен запис  Cheesy а за темата аз ви изнудих нека ми се обиди на мен  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #73 -: Декември 01, 2010, 00:23:50 »
Раздели ТемаНагоре

Проследи пратката по инернет.В сайта на БГ пощи,чрез бар кода на бележката ти.Друго не знам какво да те посъветвам. Sad

Няма да проследявам нищо, безсмислено е!
Просто вече ще внимавам, ама мнооооого ще внимавам! И няма да изпращам на никого вече, без да ми е платил предварително! Аман! Писна ми!
А бре ей моме я се стегни и пиши там в темата за София някоя мама ще помогне ако не от утре искам от всички ви по нещо ама да знаете че нема да плащам да не ме търсите  Cheesy Cheesy

Нема да плащаш бе, муцка, колко ти му е-аз съм богата-всичко давам Cheesy
майтапа настрана, ама верно утре ще ида до пощата, за да видим какво е станало. Лелеее, ако я е взела, на мен акъл не ми пречи да ида до София(нищо, че ми е на 200 км).Не е въпроса за 6-10 лв., просто няма да позволя някой да се хили зад гърба ми, че ме е преметнал (evil14)
Не само го е взела а и вече го ползва с усмивка -червило ли беше ако не се лъжа  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Декември 01, 2010, 00:25:39 »
Раздели ТемаНагоре

За кой квартал на София става дума. Ако ми е близо не ми е проблем да направя едно посещение  Wink

ж.к."Дружба"  
Стела Т. А.
"Бе, Стелчето, бе, ама как може да не я знаете, висшистката, окултистката"-ей така ще питате Cheesy Cheesy Cheesy
 
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 00:31:58 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: