{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 121584 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 26, 2010, 15:06:12 »
Раздели ТемаНагоре

Aко някой, подобно на coro започне комуникация с мен без елементарно обръщение или уважение, просто ще и благодаря и ще я пренасоча без да се стиgа до обяснение. А заплахата с полиция ми е чудно на какво основание я отпраща. Нали знаете, крадеца вика, дръжте крадеца Smiley


« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 16:51:09 от Shu-shi » Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 26, 2010, 15:20:43 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ви казвам полиция да намесите..сериозно,има си жалби,само адрес трябва,въпроса е да установите кой е истинския Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 26, 2010, 15:24:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ви казвам полиция да намесите..сериозно,има си жалби,само адрес трябва,въпроса е да установите кой е истинския Cheesy
Дали ще стане,аз и имам истинския адрес Huh? Huh? Huh? ако не получа якето,може и до там да се стигне Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 26, 2010, 15:40:48 »
Раздели ТемаНагоре

v po6tata ti e skasanoto qke pyskala sam ti go sytrinta i ne dei da pra6ta na dr/saob6teniq za6toto ne si prava qsni li te e
ето това получих преди секунди.........С цялата си наглост продължава неграмотницата Huh? Huh? Huh? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #49 -: Ноември 26, 2010, 16:06:10 »
Раздели ТемаНагоре

Така , сега вече станахте доста , една от вас , по възможност тази която е най близо до троян , да събере данните на всички ви , от коя колко , и идете да пуснете жалби в полицията , те може да не хващат едрите кръдци , но за дребните се занимават , за да отчитат все пак някаква дейност ,
Силвенче , дай ми скайпа на въпросната
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 26, 2010, 16:24:15 »
Раздели ТемаНагоре

Така , сега вече станахте доста , една от вас , по възможност тази която е най близо до троян , да събере данните на всички ви , от коя колко , и идете да пуснете жалби в полицията , те може да не хващат едрите кръдци , но за дребните се занимават , за да отчитат все пак някаква дейност ,
Силвенче , дай ми скайпа на въпросната
Wink Почвам със списъка и ако няма никой близо,ще поработя от тук Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 26, 2010, 16:29:19 »
Раздели ТемаНагоре

Който е опарен да ми пише на лс,всичко което и е пратил и колко пари,моля ви .Онази от ПАВЛИКЕНИ я оставихте,но тази НЯМА ДА МИНЕ МЕТЪР Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 26, 2010, 16:43:41 »
Раздели ТемаНагоре

Така бихте ли ме светнали за тези имена,че нещо не разбирам как така един път дава
Ивалина М.М.
Ивелина М.М.
Ивалина М.Ц.
Та аз когато правихме размяна на това последно име и пратих Lips Sealed Lips Sealed
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 16:45:55 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 26, 2010, 16:54:29 »
Раздели ТемаНагоре

Хора, защо не сте й боцнали името в черния списък? Shocked Аз само там проверявам и ако некоректен потребител е описан по темите, вероятността да се опаря от същия, без да знам, е твърде голяма. А и не само аз. Undecided
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Ноември 26, 2010, 16:55:58 »
Раздели ТемаНагоре

Хора, защо не сте й боцнали името в черния списък? Shocked Аз само там проверявам и ако некоректен потребител е описан по темите, вероятността да се опаря от същия, без да знам, е твърде голяма. А и не само аз. Undecided
Еми то на някой остава ли му време да мисли за това,шефа е този който трябва да го направи.......... Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 26, 2010, 17:06:27 »
Раздели ТемаНагоре

Хора, защо не сте й боцнали името в черния списък? Shocked Аз само там проверявам и ако некоректен потребител е описан по темите, вероятността да се опаря от същия, без да знам, е твърде голяма. А и не само аз. Undecided
Еми то на някой остава ли му време да мисли за това,шефа е този който трябва да го направи.......... Roll Eyes

Шефа ви, шефката и а и всички модове мислят за вас. Ако не забелязвате на въпросната потребителка е маркирана като Некоректен потребител! Тази информация излиза и във обявите и. В момента coro има забрана за публикуване на обяви и публикуване на коментари към тях.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 26, 2010, 17:17:04 »
Раздели ТемаНагоре

Така завлечените от нея взеха да стават много,досега 3 жени са ми писали на лс,без да са писали тук Lips Sealed Lips Sealed
Та продължавам със списъка..........дано не се обади никой друг (health2)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Ноември 26, 2010, 17:51:52 »
Раздели ТемаНагоре

Лелее как за малко да изгоря  Lips Sealed

Аз писах по- напред за съседският сайта и за колективната жалба. Не помня с голяма точност, но една мама се зае с цялата задача. Подадоха жалба за интернет измами при пазаруване. Крадлата я викаха в полицията и от там малко ми се губят нещата дали през дело мина или и дадоха срок за издължаване. Понеже не се занимаваме с тея гадини си вихрят конете из сайта. Те едва ли знаят за този закон и че той действа, а и да го знаят все си мисля,че си знаят че никой няма да се занимава с дреболии чак на съд. Тази обаче продължава да наглее и да държи тон. Това ме навежда на мисълта, че или е стар потребител с нов ник или е някоя измамница от съседите. Момичета действайте не я оставяйте тази за да се разбере най-накрая, че номерата няма да минат.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 26, 2010, 18:07:16 »
Раздели ТемаНагоре

Лелее как за малко да изгоря  Lips Sealed

Аз писах по- напред за съседският сайта и за колективната жалба. Не помня с голяма точност, но една мама се зае с цялата задача. Подадоха жалба за интернет измами при пазаруване. Крадлата я викаха в полицията и от там малко ми се губят нещата дали през дело мина или и дадоха срок за издължаване. Понеже не се занимаваме с тея гадини си вихрят конете из сайта. Те едва ли знаят за този закон и че той действа, а и да го знаят все си мисля,че си знаят че никой няма да се занимава с дреболии чак на съд. Тази обаче продължава да наглее и да държи тон. Това ме навежда на мисълта, че или е стар потребител с нов ник или е някоя измамница от съседите. Момичета действайте не я оставяйте тази за да се разбере най-накрая, че номерата няма да минат.
Мила едва ли е стар потрибел,тя дане незнае как се дава ЛИНК  Huh? Huh? доста е неориентирана за да е стара,НЕЕНЕННЕ НЯМА ДА Я ОСТАВЯ.........................Ще видя какво мога да направя от Русе,но изчаквам и другите жени,за да сме сигурни за всичко...Ще види тя ние да не сме маймуни,няма да си стоя и да гледам безучастно,даже и да ми върне якето,няма да се спра,заради всички обиди и лъжи.Каза че днес ми е пуснала якето,дано наистина го е направила,че тогава още повече ще ............. Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Kremi84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 847


Коректна съм! Бъдете и Вие!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Ноември 26, 2010, 18:08:21 »
Раздели ТемаНагоре

Търсих инфо за тази особа и намерих това:
http://www.okazion4e.com/detail.php?id=2052 - имейла й (ако е същата, разбира се)  Roll Eyes
Активен


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: