{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 169352 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #180 -: Октомври 15, 2010, 14:17:44 »
Раздели ТемаНагоре

абсолютно съгласна съм със всичко написано от abba.
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #181 -: Октомври 15, 2010, 14:22:01 »
Раздели ТемаНагоре

 abba Smiley чакам те на ЛС с инфо за твоя проблем  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #182 -: Октомври 15, 2010, 14:53:54 »
Раздели ТемаНагоре

abba Smiley чакам те на ЛС с инфо за твоя проблем  Smiley

Кой мой проблем? Че аз напоследък съм по Отнесена ... и от теб!  (health2)
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #183 -: Октомври 15, 2010, 15:01:38 »
Раздели ТемаНагоре

abba Smiley чакам те на ЛС с инфо за твоя проблем  Smiley

Ако е за горният ми пост:
- С майчето за панталона се разбрахме току-що. Ще го върна.
- За другите неща - те са ежедневие. Няма да си "вадя очите" за да ги издирвам наново тези обяви   (comp8), но мога от тук нататък да препращам линкове. Ако това имаш предвид, разбира се!  :Smiley
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #184 -: Октомври 15, 2010, 15:53:59 »
Раздели ТемаНагоре

"...- Отбелязването на дадена обява, като ПРОДАДЕНА от продавача, още преди да съм получила пакета. Днес пак така! Получих пакета, а обявата изчезнала. Сега нито мога да видя каква беше цената, нито снимките, нито описанието, защото цялата дреха е на "топченца" /заваляна/ и ми се налага да я върна. Какво ви пречи да изчакате отсрещната страна да си получи пакета и тогава да отбележите "Продадено"? Аз лично го правя, едва след като получа и парите. Тогава реално сделката е приключила......"

Аз пък не съм съгласна с това. Аз маркирам когато нещата са уговорени и поставям коментар за кого е! Така купувача е сигурен, че е за него. Изпращам почти моментално, така, че за 5дни - докато обявата е все още видима от всички,  купувача всякак си е получил нещото и си е направил сверката ако има нужда от такава.

В твоя случай, просто помоли да ти я релистват.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #185 -: Октомври 15, 2010, 21:48:29 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ужасно много ме дразни, когато се запиша в дадена обява и съответно имам въпрос а се налага да чакаммммм за отговор почти ден, а проверявайки профила на продавалката тя поне 2-3 пъти е влизала в сайта,че на мен ми минава желанието за стоката Cheesy Аз например като вляза в сайта първо си проверявам моите обяви, ЛС-то, и чак тогава почвам да се ровя в обявите.
И да кажа,че изцяло подкрепям abba и най-вече за снимките, много ме дразни да видя обърната снимка или миниатюрна, не е толкова трудно да се поправят.
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #186 -: Октомври 15, 2010, 22:34:24 »
Раздели ТемаНагоре

Аз маркирам когато нещата са уговорени и поставям коментар за кого е! Така купувача е сигурен, че е за него. Изпращам почти моментално, така, че за 5дни - докато обявата е все още видима от всички,  купувача всякак си е получил нещото и си е направил сверката ако има нужда от такава.

И аз действам по същият начин.
Защото аз пък много мразя, когато си харесам нещо да отоворя обявата, да изчета всички коментари, за да видя най-отдолу, че е изпратена на еди си кой.
Според мен затова е този червен надпис "ПРОДАДЕНО!" за да не си губят време хората да разглеждат вече уговорени или продадени неща.
А когато сделката приключи (изпратено, получено, получен запис и коментар от двете страни) трия обявата.
Активен
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #187 -: Октомври 16, 2010, 09:48:11 »
Раздели ТемаНагоре

- Снимките, които не са фокусирани /мътни/, прекалено далечни или в малък формат /отваря се прозорец с гомемина 2Х3см./. Ми, то нищо не се вижда! Как очаквате да си продадете нещата, като не се виждат?!
И мен това срашно ме дразни,особено тези малки снимчици,ми лазят по нервите.Давам пример със случайна обява
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=57979&cat=500
Как кажете ми да придобия представа за този анцунг...Уж всеки иска да си продаде обявите.
Пак казвам ,че обявата е случайна Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #188 -: Октомври 16, 2010, 10:23:07 »
Раздели ТемаНагоре

- Снимките, които не са фокусирани /мътни/, прекалено далечни или в малък формат /отваря се прозорец с гомемина 2Х3см./. Ми, то нищо не се вижда! Как очаквате да си продадете нещата, като не се виждат?!
И мен това срашно ме дразни,особено тези малки снимчици,ми лазят по нервите.Давам пример със случайна обява
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=57979&cat=500
Как кажете ми да придобия представа за този анцунг...Уж всеки иска да си продаде обявите.
Пак казвам ,че обявата е случайна Wink

Ами обявата е моя, обаче снимките не са!!!!  Shocked
Писна ми да слагам реалните и постоянно да ми излизат чужди!
Имам проблем още с публикуването й. Преименувах 20 пъти снимките! Какво повече трябва да направя?

МОЛЯ, МОДЕРАТОР ДА СЕ НАМЕСИ!
За пореден път ще си редактирам обявата, но честно вече ми писна!

П.П. Детето от първата снимка пък изобщо не нито едно от моите.

Ето редактирах и сега снимките излизат малки, а с  размер 640 x 480 пиксела и до вчера си имаха опцията под снимката увеличи!
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 10:34:00 от Анджелина » Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #189 -: Октомври 16, 2010, 10:29:15 »
Раздели ТемаНагоре

Анжелина, публикувай я наново. Снимките ги преименувай с твоите /примерно/ инициали и отзад някакво число. Напримир SLK 9.
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #190 -: Октомври 16, 2010, 10:31:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ще чакам модератор да се намеси, за да не ми кажат, после, че нарочно си препубликувам обявите.

Ммм, да нещо се е случило с всичките ми обяви- снимките са малки и повечето не са моите!  Embarrassed
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 10:36:26 от Анджелина » Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #191 -: Октомври 16, 2010, 12:37:50 »
Раздели ТемаНагоре

- Снимките, които не са фокусирани /мътни/, прекалено далечни или в малък формат /отваря се прозорец с гомемина 2Х3см./. Ми, то нищо не се вижда! Как очаквате да си продадете нещата, като не се виждат?!
И мен това срашно ме дразни,особено тези малки снимчици,ми лазят по нервите.Давам пример със случайна обява
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=57979&cat=500
Как кажете ми да придобия представа за този анцунг...Уж всеки иска да си продаде обявите.
Пак казвам ,че обявата е случайна Wink

Ами обявата е моя, обаче снимките не са!!!!  Shocked
Писна ми да слагам реалните и постоянно да ми излизат чужди!
Имам проблем още с публикуването й. Преименувах 20 пъти снимките! Какво повече трябва да направя?

МОЛЯ, МОДЕРАТОР ДА СЕ НАМЕСИ!
За пореден път ще си редактирам обявата, но честно вече ми писна!

П.П. Детето от първата снимка пък изобщо не нито едно от моите.

Ето редактирах и сега снимките излизат малки, а с  размер 640 x 480 пиксела и до вчера си имаха опцията под снимката увеличи!
Съжалявам не знаех Smiley
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #192 -: Октомври 16, 2010, 12:48:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ще чакам модератор да се намеси, за да не ми кажат, после, че нарочно си препубликувам обявите.

Ммм, да нещо се е случило с всичките ми обяви- снимките са малки и повечето не са моите!  Embarrassed

Именовай снимките си с уникални имена. Примерно: Anjelina001.jpg. После публикувай наново обявата и ми прати линк да изтрия старата.
Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #193 -: Октомври 18, 2010, 14:43:18 »
Раздели ТемаНагоре

И аз мисля, че са си ок, но я вижте тези маратонки които "нямат забележка" и струват 15 лв.
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=63093&cat=113
...че и искат предварително плащане Smiley

Лелеее, това направо ме разби!!Нямали забележка Shocked
За първи път пиша в този форум, но направо не се стърпях!!

Пиша и защото вече ужасно, ама ужасно се дразня от правописа на много от хората тук. Ами колко коства, като си знаеш, че ти е слабо място да вземеш да си го копнеш в Word и да и го провериш за правописни грешки. Писна ми да чета за "кОпувач", кръс /без "Т" накрая,за размери в кръста, блуСка,полУ,чОвалче и Бог знае още какво!Направо ми се иска да направим отделна тема за това и да вписваме БИСЕРИ Smiley.
Ще се радвам да "чуя" и друго мнение.... Smiley
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #194 -: Октомври 18, 2010, 15:04:54 »
Раздели ТемаНагоре

Това за бисерите е добра идея.Изумявам се когато прочета "дънкито" или "сладко дънки" "синьо дънки" и т.н. дънки:)
Активен


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: