{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 161359 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #465 -: Ноември 01, 2010, 20:15:15 »
Раздели ТемаНагоре

Хехе,току-що на каква обява попаднах Cheesy Реплика на Шанел парфюм за 18лв,онзи ден на илиенци ги гледах-5лв. бяха Lips Sealed То бива,бива..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #466 -: Ноември 03, 2010, 01:02:41 »
Раздели ТемаНагоре

Хехе,току-що на каква обява попаднах Cheesy Реплика на Шанел парфюм за 18лв,онзи ден на илиенци ги гледах-5лв. бяха Lips Sealed То бива,бива..
Зависи какво си гледала ,мила.Понеже имаме такъв бизнес и ние с имитации,мога да добавя само че има евтини и скъпи имитации,като разбира се,скъпите са с добро качество.Но и аз лично предпочитам оригиналните,затова не обръщам внимание на такива обяви:-)
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #467 -: Ноември 03, 2010, 01:04:33 »
Раздели ТемаНагоре

Днес се подразних много от една обява за ботуши:.....носени доста,но могат и още.......цена 18 лв Shocked Shocked Shocked
ДА бе,а аз се чудя какви по-ниски цени да слагам на почти нови обувки и пак трудно се продават
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #468 -: Ноември 03, 2010, 13:18:14 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ДА бе,а аз се чудя какви по-ниски цени да слагам на почти нови обувки и пак трудно се продават
Или изобща не се продават  Cheesy Ей много се дразня с тез обувки.Даже онзи ден мернах едни от китайският магазин,струваха 4 лв .И аз имах такива,но се сцепиха на 2-та седмица и ги хвърлих.Та тез тук  в обявата са 15 лв.Дано още ги има в магазина за да ги снимам.Утре специално ще отида до там за да проверя,че така на думи нищо не мога да докажа Sad
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #469 -: Ноември 03, 2010, 14:31:00 »
Раздели ТемаНагоре

Хехе,току-що на каква обява попаднах Cheesy Реплика на Шанел парфюм за 18лв,онзи ден на илиенци ги гледах-5лв. бяха Lips Sealed То бива,бива..
Зависи какво си гледала ,мила.Понеже имаме такъв бизнес и ние с имитации,мога да добавя само че има евтини и скъпи имитации,като разбира се,скъпите са с добро качество.Но и аз лично предпочитам оригиналните,затова не обръщам внимание на такива обяви:-)

Ами 1 към 1 с този,който видях на Илиенци-дори надписа на кутията е наклонен на една страна.И само буквите от името са същите,но разместени.Голяма наглост Lips Sealed
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #470 -: Ноември 03, 2010, 16:34:28 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ДА бе,а аз се чудя какви по-ниски цени да слагам на почти нови обувки и пак трудно се продават
Или изобща не се продават  Cheesy Ей много се дразня с тез обувки.Даже онзи ден мернах едни от китайският магазин,струваха 4 лв .И аз имах такива,но се сцепиха на 2-та седмица и ги хвърлих.Та тез тук  в обявата са 15 лв.Дано още ги има в магазина за да ги снимам.Утре специално ще отида до там за да проверя,че така на думи нищо не мога да докажа Sad
И лошото е че хората се лъжат и купуват такива боклуци.Мен ме е яд,че трябва да си пускам и моите,които са все от чужбина и съм давала по един джоб пари за тях,а не мога да им искам дори 1/3 от цената заради такива китайски боклуци
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #471 -: Ноември 03, 2010, 16:40:25 »
Раздели ТемаНагоре

Хехе,току-що на каква обява попаднах Cheesy Реплика на Шанел парфюм за 18лв,онзи ден на илиенци ги гледах-5лв. бяха Lips Sealed То бива,бива..
Зависи какво си гледала ,мила.Понеже имаме такъв бизнес и ние с имитации,мога да добавя само че има евтини и скъпи имитации,като разбира се,скъпите са с добро качество.Но и аз лично предпочитам оригиналните,затова не обръщам внимание на такива обяви:-)

Ами 1 към 1 с този,който видях на Илиенци-дори надписа на кутията е наклонен на една страна.И само буквите от името са същите,но разместени.Голяма наглост Lips Sealed
Е, в такъв случай си е жива тарикатщина!
Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #472 -: Ноември 03, 2010, 22:14:10 »
Раздели ТемаНагоре

"поларени -  шапката е само изпрана , ръкавичките са слагани 2-3 пътисамо изпрани"

само изпрани или слагани 2-3 пъти? Wink
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #473 -: Ноември 03, 2010, 23:48:07 »
Раздели ТемаНагоре

"поларени -  шапката е само изпрана , ръкавичките са слагани 2-3 пътисамо изпрани"

само изпрани или слагани 2-3 пъти? Wink





 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy (laugh2) (laugh2)
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #474 -: Ноември 04, 2010, 10:56:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня на мами, които минават през Джъмбо и пазаруват като дза последно от китайското. Слагат 2-3 лв отгоре и си пускат обявите. И като им направиш забележка, че ново в магазина струва еди колко си - ми то ми е подарък. Е като ти е подарък и вече знаеш реалната му цена - коригирай си го Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #475 -: Ноември 04, 2010, 11:31:45 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня на мами, които минават през Джъмбо и пазаруват като дза последно от китайското. Слагат 2-3 лв отгоре и си пускат обявите. И като им направиш забележка, че ново в магазина струва еди колко си - ми то ми е подарък. Е като ти е подарък и вече знаеш реалната му цена - коригирай си го Wink

Някои мами дори употребявани вещи пускат на цени почти без разлика от магазините
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #476 -: Ноември 04, 2010, 11:47:56 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня на мами, които минават през Джъмбо и пазаруват като дза последно от китайското. Слагат 2-3 лв отгоре и си пускат обявите. И като им направиш забележка, че ново в магазина струва еди колко си - ми то ми е подарък. Е като ти е подарък и вече знаеш реалната му цена - коригирай си го Wink

Някои мами дори употребявани вещи пускат на цени почти без разлика от магазините
Е то си е за тяхна сметка Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #477 -: Ноември 05, 2010, 00:44:22 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня на мами, които минават през Джъмбо и пазаруват като дза последно от китайското. Слагат 2-3 лв отгоре и си пускат обявите. И като им направиш забележка, че ново в магазина струва еди колко си - ми то ми е подарък. Е като ти е подарък и вече знаеш реалната му цена - коригирай си го Wink

Някои мами дори употребявани вещи пускат на цени почти без разлика от магазините
Е то си е за тяхна сметка Wink
Може и така да е,но все ще има някоя млада мама,която не е много запозната с цените по магазините и не живее в голям град като нас,и с радост би си купила нещо марково за уж малко пари
Активен

mamma mia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 98


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #478 -: Ноември 05, 2010, 18:49:42 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали му е тук мястото на моето възмущение,но погледнете тази обява http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=23710&cat=84
Как ботуши,които са обувани 2-3 пъти са толкова скъсани и протрити.Поне пиши"Носени са и имат някои забележки"
Ние да не сме от Левуново тука всичките.И то се добавя в обявата чак когато има зададен въпрос от евентуален купувач.
Ей това много ме дразни
Хубаво,написано състояние"добро",ама те изглеждат носени с години.
Някои май имат амнезия кога са си слагали ботушките.
п.с И това е потребител с 20 позитивни оценки!!!
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 18:52:01 от mamma mia » Активен
tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #479 -: Ноември 05, 2010, 18:56:09 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали му е тук мястото на моето възмущение,но погледнете тази обява http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=23710&cat=84
Как ботуши,които са обувани 2-3 пъти са толкова скъсани и протрити.Поне пиши"Носени са и имат някои забележки"
Ние да не сме от Левуново тука всичките.И то се добавя в обявата чак когато има зададен въпрос от евентуален купувач.
Ей това много ме дразни
Хубаво,написано състояние"добро",ама те изглеждат носени с години.
Някои май имат амнезия кога са си слагали ботушките.
п.с И това е потребител с 20 позитивни оценки!!!
Ауууу че моите дето ги нося втора зима ботуши са с по здрава подметка....ужас....за мен тези са носени поне един сезон!
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!


Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: