{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 189677 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #120 -: Октомври 13, 2010, 23:33:21 »
Раздели ТемаНагоре

моето дете още не може да ходи, та да ви питам: толкова лесно ли се унищожават маратонки, при това адидас? защото тези са буквално съдрани от носене... мислех си дали не са минали през повече крачета... Lips Sealed

не се притеснявай - много е лесно да се съсипят
точно адидаски дъщеря ми ги прави на нищо
Като почне да се спира на люлката с пръстите на краката да си сурка, че ъ е високо още да търка цяла подметка
и ела да видиш бордовете как изглеждат
А като иде на градина и се разкарва по чорапи и те станат чернииииии и обуе после обувките - ела да видиш стелка как се пере
точно преди малко в темата с петната писах по въпроса със стелката
Или пък като се завре в пясъка и се напълнат обувките с пясък - стой та гледай ...тръскай имам предвид
А тези маратонки са момчешки, като гледам и ако и футбол се е играло с тях - нормално е едно дете да ги съсипе особенно при интензивно носене  Kiss
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #121 -: Октомври 13, 2010, 23:43:37 »
Раздели ТемаНагоре

Поне,жената не е спестила нищо!Описала е сьстоянието. Някой малчуган ще им се зарадва. (yes3)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #122 -: Октомври 14, 2010, 06:55:32 »
Раздели ТемаНагоре

Някой малчуган ще им се зарадва. (yes3)

За тези пари надали.
Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #123 -: Октомври 14, 2010, 08:58:35 »
Раздели ТемаНагоре



Аз казах ли ви, че тук, ако не е Адидас, Некст и т.н. "марково", не се купува, дори да е почти ново и на мн. ниска цена.... Трябва да е "марково", па ако ще и за боклука да е и на баснословна цена-веднага се харчи като топъл хляб...
Не , че съм против "марките", напротив, но , моля ви, съобразявайте се със състоянието на това, което предлагате и съответно-поставяйте цена, каквато реално заслужава.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #124 -: Октомври 14, 2010, 09:28:22 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не вярвам да са продадени, абсурд.Просто жената се е усетила след забележката  от модератор, но понеже няма как да изтрие обявата, я е маркирала като прочетена.
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #125 -: Октомври 14, 2010, 13:33:36 »
Раздели ТемаНагоре

Другият вариант беше да си намали цената-ако е ниска може и да се намери кой да ги купи. Въпреки че на далеч по ниска цена могат да се намерят здрави ее няма да са може би адидас но ще са здрави
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #126 -: Октомври 15, 2010, 13:53:05 »
Раздели ТемаНагоре

Някой би ли ми купил ботушки за малката 32-33 номер Tongue Tongue Ако може драсне ЛС,или ако знаете в къде в Пловдив се продават
има номер 30-31 със стелка 20.5см
казвайте кой иска ботуши!
Пращайте на ЛС .Ще ви взема САМО  по 8лв,като ще си включа пощ.разходи,пликове,тиксо,химикал и време да отида до там и до пощата  Cheesy Ако пропускам нещо,значи съм го сметнала в цената.Да,и по 1 близалка за децата  Wink
Има при нас,но от по-големите :
1 номер 28-29-стелка 19.5см
2.Номер 30-31 стелка 20.5см
 За другите не помня какво беше
Който е сигурен,че иска,да ми прати ЛС с номер или стелка!Ще отида довечера или утре сутринта до там да взема
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #127 -: Октомври 15, 2010, 13:55:13 »
Раздели ТемаНагоре

Е жалко,на нас ни трябва подметка 23см.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #128 -: Октомври 15, 2010, 14:07:29 »
Раздели ТемаНагоре

момичета и големи жени!Написала съм това,което съм запомнила.Малкия ревеше и бързо се изнизах от там
Кажете кой каква стелка иска,да направя списък и да видя вече там на място
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
cuckoo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #129 -: Октомври 20, 2010, 17:06:24 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, тъй като съм сравнително нова, бихте ли ми изяснили нещо?
Доколкото схванах, неписаното правило е първо да се изпращат парите. Но има потребителки, които имат в подписа си: "Предварително не плащам." Тогава? Или аз нещо не съм доразбрала.

По въпроса с ценообразуването - коментирах една потребителка (която присъства с линк и в тази тема по-нагоре), че в момента това, което продава, е намалено наполовина в сайта, има и избор на номера. И тя веднага реагира, че ги е купила за еди колко си, и да съм си махнела коментара. Аз така и направих, защото не исках да се заяждам, пък и тя сигурно е наясно с намалението. Но ме подразни нейния отговор: "Като искаш, купи си ги за ....паунда." Значи, хем иска от мен нещо което не съм длъжна, хем самата тя гледа да ме ухапе... И то при положение, че не съм излъгала.
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 17:31:47 от cuckoo » Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #130 -: Октомври 20, 2010, 18:52:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз казах ли ви, че тук, ако не е Адидас, Некст и т.н. "марково", не се купува, дори да е почти ново и на мн. ниска цена.... Трябва да е "марково", па ако ще и за боклука да е и на баснословна цена-веднага се харчи като топъл хляб...
Не , че съм против "марките", напротив, но , моля ви, съобразявайте се със състоянието на това, което предлагате и съответно-поставяйте цена, каквато реално заслужава.
Според мен това е абсурдно.  Принципно не съм против, но какво като на етикета пише Некст или нещо си Huh? А има и друго - много утвърдени марки, за които в Бг не сме и чували.
Аз държа да е качествена дрешката, а не на първото пране да се разпадне, пък ако ще и .... да пише на етикета.
В заключение : Изберете българското !
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #131 -: Октомври 20, 2010, 19:00:03 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, тъй като съм сравнително нова, бихте ли ми изяснили нещо?
Доколкото схванах, неписаното правило е първо да се изпращат парите. Но има потребителки, които имат в подписа си: "Предварително не плащам." Тогава? Или аз нещо не съм доразбрала....
... Аз така и направих, защото не исках да се заяждам, пък и тя сигурно е наясно с намалението. Но ме подразни нейния отговор: "Като искаш, купи си ги за ....паунда." Значи, хем иска от мен нещо което не съм длъжна, хем самата тя гледа да ме ухапе... И то при положение, че не съм излъгала.
Добре дошла ! Smiley Относно плащането  както се разберете с отсрещната страна - така. А за другото по мои наблюдения има хора, които заради това живеят. Все да се заядат или нещо от сорта. Ама не му мисли много. Добра дума железни врати отваря
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #132 -: Октомври 21, 2010, 08:19:12 »
Раздели ТемаНагоре

 А това как ви се струва  Shocked
Носено цял един сезон,но пък за сметка на това е в отлично състояние  Cheesy  Е, има и забележка, но тя е почти незабележима... Да ама  пък  е Адидас, как да не му искаш 90 лв.  Shocked
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=68943&cat=all
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #133 -: Октомври 21, 2010, 08:23:58 »
Раздели ТемаНагоре

А това как ви се струва  Shocked
Носено цял един сезон,но пък за сметка на това е в отлично състояние  Cheesy  Е, има и забележка, но тя е почти незабележима... Да ама  пък  е Адидас, как да не му искаш 90 лв.  Shocked
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=68943&cat=all

Ужасссссссссс Huh?
А и забележката хич не е едва забележима.
Пусто яке, то с цена като чисто ново Huh?
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #134 -: Октомври 21, 2010, 08:48:46 »
Раздели ТемаНагоре

90 лв  Shocked
Някои хора съвсем изпращяха.
Активен


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: