{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 182332 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Октомври 12, 2010, 13:05:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък съм възмутена от 2-3 обяви на китайските електронни цигари. Пуснали са ги съответно по 45,30 и 25 лв., а миналата седмица си я купих за 15 лв. в София.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Октомври 12, 2010, 13:32:05 »
Раздели ТемаНагоре

АМА РАЗБИРА СЕ,ТУК СЕ Е ДОКАЗАЛО,чЕ ИМА ЗАБЛУДЕНИ ДАМИ,ЗАщО НЯКОЙ ДА НЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТОВА - ЕТО ТОВА Е АБСУРДНОТО НА ТОЗИ ВИД ОБЯВИ.ВСЕКИ СМЯТА,чЕ НЕГОВОТО Е "СТРАХОТНО",УНИКАЛНО","ЖЕСТОКО" И КУП ДРУГИ ОПРЕДЕЛНИЯ,Е В КРАЙНА СМЕТКА Е НОСЕНО - АЗ ДА НЕ СЪМ РАСЛА В САКСИЯ!!!
Аз пък съм възмутена от 2-3 обяви на китайските електронни цигари. Пуснали са ги съответно по 45,30 и 25 лв., а миналата седмица си я купих за 15 лв. в София.
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Октомври 12, 2010, 13:40:41 »
Раздели ТемаНагоре

АМА РАЗБИРА СЕ,ТУК СЕ Е ДОКАЗАЛО,чЕ ИМА ЗАБЛУДЕНИ ДАМИ,ЗАщО НЯКОЙ ДА НЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТОВА - ЕТО ТОВА Е АБСУРДНОТО НА ТОЗИ ВИД ОБЯВИ.ВСЕКИ СМЯТА,чЕ НЕГОВОТО Е "СТРАХОТНО",УНИКАЛНО","ЖЕСТОКО" И КУП ДРУГИ ОПРЕДЕЛНИЯ,Е В КРАЙНА СМЕТКА Е НОСЕНО - АЗ ДА НЕ СЪМ РАСЛА В САКСИЯ!!!
Аз пък съм възмутена от 2-3 обяви на китайските електронни цигари. Пуснали са ги съответно по 45,30 и 25 лв., а миналата седмица си я купих за 15 лв. в София.

Мила  sysily, аз пак ще те подкрепя! Явно ние с теб сме се напатили, затова реагираме така "остро".
Ето затова си промених подписа , сега той звучи наистина"остро", но и на мен вече ми писна от такива тарикати!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Октомври 12, 2010, 14:45:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ако това са прословутите ботушки, за които пишете- пак казвам ако са същите -не са ли пак скъпички
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=61607&cat=all
незнам дали са скъпи ,купих на моето момиче от магазина /понеже не намерих номер тук /за 20лв. с Пепеляшка .
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Октомври 12, 2010, 16:28:16 »
Раздели ТемаНагоре

мила да ти призная аз не съм си патила или поне не токова,че да пиша отр. оценки да се разправям и да пускам теми(то не лъсно де) - така разсъждаваме правилно мислещите хора - това е истината
АМА РАЗБИРА СЕ,ТУК СЕ Е ДОКАЗАЛО,чЕ ИМА ЗАБЛУДЕНИ ДАМИ,ЗАщО НЯКОЙ ДА НЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТОВА - ЕТО ТОВА Е АБСУРДНОТО НА ТОЗИ ВИД ОБЯВИ.ВСЕКИ СМЯТА,чЕ НЕГОВОТО Е "СТРАХОТНО",УНИКАЛНО","ЖЕСТОКО" И КУП ДРУГИ ОПРЕДЕЛНИЯ,Е В КРАЙНА СМЕТКА Е НОСЕНО - АЗ ДА НЕ СЪМ РАСЛА В САКСИЯ!!!
Аз пък съм възмутена от 2-3 обяви на китайските електронни цигари. Пуснали са ги съответно по 45,30 и 25 лв., а миналата седмица си я купих за 15 лв. в София.

Мила  sysily, аз пак ще те подкрепя! Явно ние с теб сме се напатили, затова реагираме така "остро".
Ето затова си промених подписа , сега той звучи наистина"остро", но и на мен вече ми писна от такива тарикати!
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #110 -: Октомври 12, 2010, 18:24:47 »
Раздели ТемаНагоре

мила да ти призная аз не съм си патила или поне не токова,че да пиша отр. оценки да се разправям и да пускам теми(то не лъсно де) - така разсъждаваме правилно мислещите хора - това е истината
АМА РАЗБИРА СЕ,ТУК СЕ Е ДОКАЗАЛО,чЕ ИМА ЗАБЛУДЕНИ ДАМИ,ЗАщО НЯКОЙ ДА НЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТОВА - ЕТО ТОВА Е АБСУРДНОТО НА ТОЗИ ВИД ОБЯВИ.ВСЕКИ СМЯТА,чЕ НЕГОВОТО Е "СТРАХОТНО",УНИКАЛНО","ЖЕСТОКО" И КУП ДРУГИ ОПРЕДЕЛНИЯ,Е В КРАЙНА СМЕТКА Е НОСЕНО - АЗ ДА НЕ СЪМ РАСЛА В САКСИЯ!!!
Аз пък съм възмутена от 2-3 обяви на китайските електронни цигари. Пуснали са ги съответно по 45,30 и 25 лв., а миналата седмица си я купих за 15 лв. в София.

Мила  sysily, аз пак ще те подкрепя! Явно ние с теб сме се напатили, затова реагираме така "остро".
Ето затова си промених подписа , сега той звучи наистина"остро", но и на мен вече ми писна от такива тарикати!

Това е ОК, дано не ти се случва! На мен...няколко пъти, въпреки, че аз също не съм писала отрицателни оценки. Но....да си призная, не пиша, защото рискувам да ми се отвърне със същата, без да я заслужавам...и се започва едноооооо ..... не ми се разправя.... Нямам нерви за такива неща!!Мразя скандалите!









Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Октомври 13, 2010, 10:19:05 »
Раздели ТемаНагоре

да ти кажа честно и аз за това,но като се замислиш не трябва да е така,не трябва да пестим на никой тъпотиите, които прави,защото така допускаме и други да си го отнесат...и пак разбира се мислим за нас си - аз затова вече навсякъде чета,търся си правата и се оплаквам по всички възможни начини-дори и да заня,че моят проблем няма да се разреши, но това би помогнало на дуги да получат качествена услуга.ако всички така разсъждаваме,боклуците(и одушевени и неудошевени предмети) ще си стоят там,където им е мястото,защото ще знаят, че има такива като нас,които не се дават...

Това е ОК, дано не ти се случва! На мен...няколко пъти, въпреки, че аз също не съм писала отрицателни оценки. Но....да си призная, не пиша, защото рискувам да ми се отвърне със същата, без да я заслужавам...и се започва едноооооо ..... не ми се разправя.... Нямам нерви за такива неща!!Мразя скандалите!










[/quote]
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Октомври 13, 2010, 22:48:45 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=64238&cat=all
ОБАЧЕ СА АДИДАС
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #113 -: Октомври 13, 2010, 22:50:33 »
Раздели ТемаНагоре

Направо смешна работа  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #114 -: Октомври 13, 2010, 22:51:19 »
Раздели ТемаНагоре

Е вие пък ... трябват им 2 бода с иглата и ще са като нови  Cheesy
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #115 -: Октомври 13, 2010, 22:57:33 »
Раздели ТемаНагоре

Е вие пък ... трябват им 2 бода с иглата и ще са като нови  Cheesy
Де да беше само това проблема  Cheesy Cheesy Cheesy те ще излязът 18лв с пощата а в магазин може да си ги вземеш новички за 38лв .Направо съм изумена от такива прояви  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #116 -: Октомври 13, 2010, 22:58:50 »
Раздели ТемаНагоре

Е вие пък ... трябват им 2 бода с иглата и ще са като нови  Cheesy

И хубава баня  (laugh3)
Активен
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Октомври 13, 2010, 22:59:10 »
Раздели ТемаНагоре

по-скоро е трагична Huh?някой наистина се вземат на сериозно... Shocked
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #118 -: Октомври 13, 2010, 23:23:43 »
Раздели ТемаНагоре

Е вие пък ... трябват им 2 бода с иглата и ще са като нови  Cheesy

И хубава баня  (laugh3)


То това мен най-ме шашна-не и се занимава да ходи по обущари ама и да пере май не и се занимава Shocked Shocked Shocked
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Октомври 13, 2010, 23:27:21 »
Раздели ТемаНагоре

моето дете още не може да ходи, та да ви питам: толкова лесно ли се унищожават маратонки, при това адидас? защото тези са буквално съдрани от носене... мислех си дали не са минали през повече крачета... Lips Sealed
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: