{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 182330 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #405 -: Декември 27, 2010, 23:21:39 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked Shocked Shocked  Cheesy ей такъв текст като видя и направоо ... (evil3) (rude2) (rude1) (rude3) добре че не съм админ  Tongue
преди малко беше още по цветущ (laugh6)
някой го беше сложил в Много ме дразни
сега го е редактирала, ма не съвсем
деТЦка (laugh5) (laugh3)
това направо кърти миФки, любимо ми е (laugh6)
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #406 -: Декември 27, 2010, 23:26:27 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked Shocked Shocked  Cheesy ей такъв текст като видя и направоо ... (evil3) (rude2) (rude1) (rude3) добре че не съм админ  Tongue
Едва се сдържам  Cheesy Cheesy сигурно за това съм и модератор  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #407 -: Декември 27, 2010, 23:30:30 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked Shocked Shocked  Cheesy ей такъв текст като видя и направоо ... (evil3) (rude2) (rude1) (rude3) добре че не съм админ  Tongue
преди малко беше още по цветущ (laugh6)
някой го беше сложил в Много ме дразни
сега го е редактирала, ма не съвсем
деТЦка (laugh5) (laugh3)
това направо кърти миФки, любимо ми е (laugh6)


Струва ми се , че тази думичка деТЦка аз лично си я срещам твърде често тук-за съжаление. Родна реч омайна .............
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #408 -: Декември 27, 2010, 23:42:39 »
Раздели ТемаНагоре

Foxy1 далече съм от идеята да те обиждам, ....
Пак казвам, че никой не знае кой за колко е купил определена стока. Като информираш определен кръг от потребители за цена, на която ти си видяла продукта с какво ще им помогнеш. Те така или иначе вероятно нямат възможност да си го купят на тази цена, а при тях същата стока е достъпна на по- висока цена и обявената ги устройва. Така само се оспамва излишно обявата на продавача  Wink
.......

Да, така е вече по-добре , а и донякъде съм съгласна с това ти мнение - точно затова и не "спамя" по въпросните Лука Босси  Cheesy обяви, а само си споделих тук  Wink (в онази обява ,по която си позволих да коментирам директно, проблемът беше съвсем друг - неетично и подвеждащо  описание на артикул, който също по случайност познавам добре -като произход и материал Wink )
Иначе, ще си пасуваме (gesture2) и туйто. Даже да видим китайски джапанки(от леФче), пуснати за 99 лв, щото някой може да си ги е купил преди това отнякъде за 150 ....  нъл тъй  Wink
Майтапя се  Tongue Весели празници и на теб  (hail4)

погледнете тук за каво описание идва реч  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy  нова е ама тук не е магази за нова стока  Shocked Shocked  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=113178&cat=63
А това, верно кърти мивки ! (grin4)
Не би било зле при публикуване на следващата си обява,  да процедира по този начин  - (comp9)
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 23:47:26 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #409 -: Декември 27, 2010, 23:45:40 »
Раздели ТемаНагоре

..и ако резултатът е пак същия... така - (comp8) или направо... (comp10)
« Последна редакция: Декември 28, 2010, 00:02:09 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #410 -: Декември 27, 2010, 23:51:58 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #411 -: Декември 27, 2010, 23:52:39 »
Раздели ТемаНагоре

Foxy1 далече съм от идеята да те обиждам, ....
Пак казвам, че никой не знае кой за колко е купил определена стока. Като информираш определен кръг от потребители за цена, на която ти си видяла продукта с какво ще им помогнеш. Те така или иначе вероятно нямат възможност да си го купят на тази цена, а при тях същата стока е достъпна на по- висока цена и обявената ги устройва. Така само се оспамва излишно обявата на продавача  Wink
.......

Да, така е вече по-добре , а и донякъде съм съгласна с това ти мнение - точно затова и не "спамя" по въпросните Лука Босси  Cheesy обяви, а само си споделих тук  Wink (в онази обява ,по която си позволих да коментирам директно, проблемът беше съвсем друг - неетично и подвеждащо  описание на артикул, който също по случайност познавам добре -като произход и материал Wink )
Иначе, ще си пасуваме (gesture2) и туйто. Даже да видим китайски джапанки(от леФче), пуснати за 99 лв, щото някой може да си ги е купил преди това отнякъде за 150 ....  нъл тъй  Wink
Майтапя се  Tongue Весели празници и на теб  (hail4)

погледнете тук за каво описание идва реч  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy  нова е ама тук не е магази за нова стока  Shocked Shocked  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=113178&cat=63
А това, верно кърти мивки ! (grin4)
Не би било зле при публикуване на следващата си обява,  да процедира по този начин  - (comp9)
Cheesy Cheesy Cheesy Голям цирк  (comp9) (comp9) (laugh2) (laugh2) (laugh3)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #412 -: Декември 28, 2010, 23:30:36 »
Раздели ТемаНагоре

аз ли не разбирам или .......... Huh? Huh? Huh?       http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=113680&cat=116
погледнете сами ..... Shocked
май е по евтино да си ги купиш от вессникарска бутка Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #413 -: Декември 28, 2010, 23:39:04 »
Раздели ТемаНагоре

аз ли не разбирам или .......... Huh? Huh? Huh?       http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=113680&cat=116
погледнете сами ..... Shocked
май е по евтино да си ги купиш от вессникарска бутка Cheesy
Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy CheesyПри тази цена да си поемеш и пощата TongueАз ще ги докарам с файтона, ако някой ми ги купи Tongue...Станала е обърквация някаква Wink
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #414 -: Декември 28, 2010, 23:39:46 »
Раздели ТемаНагоре

аз ли не разбирам или .......... Huh? Huh? Huh?       http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=113680&cat=116
погледнете сами ..... Shocked
май е по евтино да си ги купиш от вессникарска бутка Cheesy

Хмм, то и без едната нула ( да речем, че е сгрешено при изписването на цифрите), пак идва ....майкоооооо Shocked
Ако се махнат и двете нули, тъкмо ще е като от павилиона за вестници Cheesy
Иначе има подарък стари каталози Cheesy
К'во ли ще ги правя  пък тях Huh?Huh?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #415 -: Декември 28, 2010, 23:55:23 »
Раздели ТемаНагоре

аз ли не разбирам или .......... Huh? Huh? Huh?       http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=113680&cat=116
погледнете сами ..... Shocked
май е по евтино да си ги купиш от вессникарска бутка Cheesy

Хмм, то и без едната нула ( да речем, че е сгрешено при изписването на цифрите), пак идва ....майкоооооо Shocked
Ако се махнат и двете нули, тъкмо ще е като от павилиона за вестници Cheesy
Иначе има подарък стари каталози Cheesy
К'во ли ще ги правя  пък тях Huh?Huh?
Не се чуди какво ще ги правиш ,все пак е зима и ако имаш печка може да ти свършат работа  (gesture7) (laugh5) (laugh6)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

alekso
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #416 -: Декември 29, 2010, 09:32:41 »
Раздели ТемаНагоре


Не се чуди какво ще ги правиш ,все пак е зима и ако имаш печка може да ти свършат работа  (gesture7) (laugh5) (laugh6)
[/quote]

Тц-не става за печката-не гори.Гланцираната хартия от списания трудно гори.Ама пък може да си направиш фунийки и да целиш от балкона за разнообразие. Cheesy Или да пускаш самолетчета-помага при стрес Tongue Пък може и някой флирт да завъртиш-ако някой ти пусне самолетче от античен вестник от хиляда и Балканската купен от тук Kiss.....
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #417 -: Декември 29, 2010, 09:47:06 »
Раздели ТемаНагоре


Не се чуди какво ще ги правиш ,все пак е зима и ако имаш печка може да ти свършат работа  (gesture7) (laugh5) (laugh6)

Тц-не става за печката-не гори.Гланцираната хартия от списания трудно гори.Ама пък може да си направиш фунийки и да целиш от балкона за разнообразие. Cheesy Или да пускаш самолетчета-помага при стрес Tongue Пък може и някой флирт да завъртиш-ако някой ти пусне самолетче от античен вестник от хиляда и Балканската купен от тук Kiss.....
[/quote]
 (laugh6) (laugh6) (laugh6) Вика и подарък имало . По-добре да си го задържи ,че и за тях да се плаща по пощата
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #418 -: Декември 30, 2010, 20:38:19 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, това http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=112121&cat=70

Цената им максимум е 11 паунда с доставката (около 26лв, дори и да ги сложим 30лв - пак не са 48).

Мъжът ми ги носи същите от 1 седмица от Спорт Директа.

Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #419 -: Декември 30, 2010, 23:09:46 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, това http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=112121&cat=70

Цената им максимум е 11 паунда с доставката (около 26лв, дори и да ги сложим 30лв - пак не са 48).

Мъжът ми ги носи същите от 1 седмица от Спорт Директа.


А цената е 48лв без доставка мацката праща с Еконт и още 6-7лв за доставка и те станаха златни
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство


Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: