{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 182327 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #390 -: Декември 27, 2010, 12:02:35 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам момичета, но моя личен фаворит и най-брутален пример за уникално.. ценообразуване, са онези парфюмени ментаци BOOS- Luca Bossi( Мейд ин Китай), с които е пълно в секция "Кипра-парфюмерия и козметика". Та там разни потребители им търсят цена от 12 до ...24 лв, а в китайския магазин до моята месторабота , ги имаше по 2.50 лв ...  Shocked Срамота!  Lips Sealed
И аз да те подкрепя тук ,че с теб  за малко да си купим от тези хубави "парфюми"
Някой хора се самозабравят с цените и нещата който предлагат , не мислят изобщо ,а както има в архива давай да го пускаме с някаква космическа цена ,апак нали има балъци все някой ще го купи и затова ще има да ги пишем тук да им се смеем ,а други  който не четат си патят за жалост  Shocked Shocked
То аз няма как да се излъжа, Стеф, щото познавам продукта и реалната му стойност(даже съм ги купувала за подаръчета-от въпросния китайски магазин по 2.50) , ама има страшно много дами, които могат да изгорят - под тези обяви е пълно с надписи "запис" и "размяна" ...
А вече ми писна да се разправям с "пишман търговки" - последната,на която писах под обявата за това,как трябва да се продава ЧЕСТНО и ПОЧТЕНО, за отмъщение отиде и изписа куп простотии под моите... Няма оправия...Поне да са живи и здрави Админите, че поизчистиха после  Kiss
Тъй че, вече не мисля да влизам в пререкания, видя ли такава обява - с некоректно описание или супер напомпана цена, директно през панела "сигнализирай за нередност" и ..довиждане  Cheesy
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #391 -: Декември 27, 2010, 14:22:34 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах по-нагоре от тези парфюми един амбулантен търговец продаде на снаха ми за сумата от 20лв и тя си купи няколко, тъй като изобщо не разбира от марки и не се е усетила че не са истински. Миналата седмица се продаваха на пазара тук за 13лв. Аз лично не съм ги виждала в магазини за 1лв още повече на цена от 2,50лв. И сега ако реша да продавам един от тези които снаха ми си е купила за 20лв, за колко според вас трябва да го продам  Wink
Честно казано е доста тъпо, когато някои потребители постоянно следят обявите и се чудят с какво да се заядат без да имат основание и да са сигурни че са прави
Хубаво е да сме по- коректни и мили спрямо останалите потребители  Wink
Хубав ден  и весели празници от мен  Kiss
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #392 -: Декември 27, 2010, 14:26:07 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах по-нагоре от тези парфюми един амбулантен търговец продаде на снаха ми за сумата от 20лв и тя си купи няколко, тъй като изобщо не разбира от марки и не се е усетила че не са истински. Миналата седмица се продаваха на пазара тук за 13лв. Аз лично не съм ги виждала в магазини за 1лв още повече на цена от 2,50лв. И сега ако реша да продавам един от тези които снаха ми си е купила за 20лв, за колко според вас трябва да го продам  Wink
Честно казано е доста тъпо, когато някои потребители постоянно следят обявите и се чудят с какво да се заядат без да имат основание и да са сигурни че са прави
Хубаво е да сме по- коректни и мили спрямо останалите потребители  Wink
Хубав ден  и весели празници от мен  Kiss
За 70% от цената-14 лв.И пак ще те изядат с парцалите,защото ги имало и по-евтино.Не зная точно марка,но наистина има в магазините за 1 лв парфюми по 2-5,6 лв.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #393 -: Декември 27, 2010, 19:23:36 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах по-нагоре от тези парфюми един амбулантен търговец продаде на снаха ми за сумата от 20лв и тя си купи няколко, тъй като изобщо не разбира от марки и не се е усетила че не са истински. Миналата седмица се продаваха на пазара тук за 13лв. Аз лично не съм ги виждала в магазини за 1лв още повече на цена от 2,50лв. И сега ако реша да продавам един от тези които снаха ми си е купила за 20лв, за колко според вас трябва да го продам  Wink
Честно казано е доста тъпо, когато някои потребители постоянно следят обявите и се чудят с какво да се заядат без да имат основание и да са сигурни че са прави
Хубаво е да сме по- коректни и мили спрямо останалите потребители  Wink
Хубав ден  и весели празници от мен  Kiss
Какво се прави ли ? Ами пиете една студена вода  Sad Никой друг не е длъжен да компенсира ВАША грешка и неинформираност при въпросната покупка. Така че, ако ще го продавате (предмета на минавката ) му търсите стойност, близка до  РЕАЛНАТА, а не тази с която сте се минали  Wink
И аз есента си купих от друг сайт "сребърна гривна Тифани" , която се оказа - нито сребърна, нито Тифани.. ама си пийнах студената водичка, пък си я обявих тук като каквато си е "посребрена реплика на Тифани" , на цена, каквато би могъл да струва един такъв ментак , а не на тази, КОЯТО СЪМ  ПЛАТИЛА..
Следите ли ми мисълта ?  Wink
 А въпросния "Лука Босси" щом твърдя ,че струваше 2.50, ЗНАЧИ Е ТАКА!!! И съмненията в думите ми след като ЛИЧНО съм го виждала, купувала и държала в ръцете си, са меко казано обидни!
И за да съм още по-конкретна - Мястото - Верига магазини за китайски стоки  "ПАНДА" , и не са  "от един лев", а са си просто на китайци и продават китайски стоки ! Пловдив- ул."11-ти август" 4
п.п. И интересно, защо трябва да ги продавате, нали снаха Ви ги е купила за себе си ..ми да си ги ползва Wink А ако информацията,която ЕТИЧНИ потребители дават на другите, за да не се минат( и да са наясно с реалните цени на определени стоки), Ви звучи като "заяждане", проблемът си е ЛИЧНО ВАШ !
Некви други въпроси?
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 19:55:07 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #394 -: Декември 27, 2010, 19:45:59 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах по-нагоре от тези парфюми един амбулантен търговец продаде на снаха ми за сумата от 20лв и тя си купи няколко, тъй като изобщо не разбира от марки и не се е усетила че не са истински. Миналата седмица се продаваха на пазара тук за 13лв. Аз лично не съм ги виждала в магазини за 1лв още повече на цена от 2,50лв. И сега ако реша да продавам един от тези които снаха ми си е купила за 20лв, за колко според вас трябва да го продам  Wink
Честно казано е доста тъпо, когато някои потребители постоянно следят обявите и се чудят с какво да се заядат без да имат основание и да са сигурни че са прави
Хубаво е да сме по- коректни и мили спрямо останалите потребители  Wink
Хубав ден  и весели празници от мен  Kiss
Добре де когато си в един по-малък град и не си информиран толкова за стоките,произхода и качеството. Попадаш на "марков" парфюм на ниска цена . В града на мъжа ми има 1 магазин за козметика и парфюмерия и в 2 от супермаркетите (те са и толкова де) в които има козметика ,но от по-евтините.Като най-скъпия комплект сега по празниците беше 50лв. Та в един такъв град се появява онзи с ментетата "крадените" ,знаете ли колко е лесно да набута хората.Аз лично бях получила такъв парфюм подарък от свекървата.Бях го пуснала тук на висока цена (13лв) и то защото самия аромат ми дразнеше (имам сенна хрема),свекървата го беше купила за 30.Тогава не знаех за ментета и колко пари са след това взех все по-често да ги срещам и придобих реална представа за нещата. Случи ми се в Димитровград на пазара да ми предлагат такъв за 18лв. Не разбирам защо трябва да злобеем срещу всеки. Има разлика от хора ,които не разбират и такива които реално искат да те набутат. Тук в Стара Загора също не съм срещала ментета нито от цигани ,нито по магазините за левче. Дори и аз не знаех колко струва и какъв е парфюма.Друг е въпроса ,че някой го купуват за 2.50 а го пускат на 15,с което не съм съгласна,тогава всичко изглежда по различен начин. Това че някой е бил измамен ,пуснал е обява тук не означава ,че той задължително мами ,а просто иска да си продаде нещо което е ненужно.При някой ако е системно там вече можем да се дразним
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #395 -: Декември 27, 2010, 19:51:45 »
Раздели ТемаНагоре

Мен днеска ме поздразни обява за анцунг реплика "купен за 80лв" и пуснат за 40. Ставаше въпрос за турските. Всяка седмица зареждам стока от Турция и екипчетата не са повече от 40лв. по пазара. Има и екипи с блузи.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #396 -: Декември 27, 2010, 19:52:40 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах по-нагоре от тези парфюми един амбулантен търговец продаде на снаха ми за сумата от 20лв и тя си купи няколко, тъй като изобщо не разбира от марки и не се е усетила че не са истински. Миналата седмица се продаваха на пазара тук за 13лв. Аз лично не съм ги виждала в магазини за 1лв още повече на цена от 2,50лв. И сега ако реша да продавам един от тези които снаха ми си е купила за 20лв, за колко според вас трябва да го продам  Wink
Честно казано е доста тъпо, когато някои потребители постоянно следят обявите и се чудят с какво да се заядат без да имат основание и да са сигурни че са прави
Хубаво е да сме по- коректни и мили спрямо останалите потребители  Wink
Хубав ден  и весели празници от мен  Kiss
Какво се прави ли ? Ами пиете една студена вода  Sad Никой друг не е длъжен да компенсира ВАША грешка и неинформираност при въпросната покупка. Така че, ако ще го продавате (предмета на минавката ) му търсите стойност, близка до  РЕАЛНАТА, а не тази с която сте се минали  Wink
И аз есента си купих от друг сайт "сребърна гривна Тифани" , която се оказа - нито сребърна, нито Тифани.. ама си пийнах студената водичка, пък си я обявих тук като каквато си е "посребрена реплика на Тифани" , на цена, каквато би могъл да струва един такъв ментак , а не на тази, КОЯТО СЪМ  ПЛАТИЛА..
Следите ли ми мисълта ?  Wink
п.п. А че въпросния "Лука Босси" щом твърдя ,че струваше 2.50, ЗНАЧИ Е ТАКА!!! И съмненията в думите ми след като ЛИЧНО съм го виждала, купувала и държала в ръцете си, са меко казано обидни!
И за да съм още по-конкретна - Мястото - Верига магазини за китайски стоки  "ПАНДА" , и не са  "от един лев", а са си просто на китайци и продават китайски стоки !
Некви други въпроси?
Тонът ти е излишно груб.Съгласна съм с теб,но нужно ли е такава нападателна показност,че си нещо повече от другите,благодарение на възможността да се информираш!!!Мнението ми съвпада с твоето.............просто не бих се изказала така хард. Embarrassed
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #397 -: Декември 27, 2010, 20:05:16 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах по-нагоре от тези парфюми един амбулантен търговец продаде на снаха ми за сумата от 20лв и тя си купи няколко, тъй като изобщо не разбира от марки и не се е усетила че не са истински. Миналата седмица се продаваха на пазара тук за 13лв. Аз лично не съм ги виждала в магазини за 1лв още повече на цена от 2,50лв. И сега ако реша да продавам един от тези които снаха ми си е купила за 20лв, за колко според вас трябва да го продам  Wink
Честно казано е доста тъпо, когато някои потребители постоянно следят обявите и се чудят с какво да се заядат без да имат основание и да са сигурни че са прави
Хубаво е да сме по- коректни и мили спрямо останалите потребители  Wink
Хубав ден  и весели празници от мен  Kiss
Какво се прави ли ? Ами пиете една студена вода  Sad Никой друг не е длъжен да компенсира ВАША грешка и неинформираност при въпросната покупка. Така че, ако ще го продавате (предмета на минавката ) му търсите стойност, близка до  РЕАЛНАТА, а не тази с която сте се минали  Wink
И аз есента си купих от друг сайт "сребърна гривна Тифани" , която се оказа - нито сребърна, нито Тифани.. ама си пийнах студената водичка, пък си я обявих тук като каквато си е "посребрена реплика на Тифани" , на цена, каквато би могъл да струва един такъв ментак , а не на тази, КОЯТО СЪМ  ПЛАТИЛА..
Следите ли ми мисълта ?  Wink
п.п. А че въпросния "Лука Босси" щом твърдя ,че струваше 2.50, ЗНАЧИ Е ТАКА!!! И съмненията в думите ми след като ЛИЧНО съм го виждала, купувала и държала в ръцете си, са меко казано обидни!
И за да съм още по-конкретна - Мястото - Верига магазини за китайски стоки  "ПАНДА" , и не са  "от един лев", а са си просто на китайци и продават китайски стоки !
Некви други въпроси?
Тонът ти е излишно груб.Съгласна съм с теб,но нужно ли е такава нападателна показност,че си нещо повече от другите,благодарение на възможността да се информираш!!!Мнението ми съвпада с твоето.............просто не бих се изказала така хард. Embarrassed
Така е, но госпожата се опитва да ме обижда:
 "Честно казано е доста тъпо, когато някои потребители постоянно следят обявите и се чудят с какво да се заядат без да имат основание и да са сигурни че са прави"
Що за език?! За да напиша нещо, значи съм СИГУРНА, значи с тази информация искам да ПРЕДПАЗЯ неинформираните. Това "заяждане" и "тъпо" ли  се нарича ?
Не мисля!Така че тонът ми не е "излишно" , а заслужено- груб - Каквото повикало...
 И не демонстрирам"че съм повече от другите" , а споделям информация, която по случайност имам...Но както има една друга приказка - "направи добро, да ядеш л...но"
Иначе -радвам се, че споделяш мнението ми .
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 20:10:30 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #398 -: Декември 27, 2010, 20:10:25 »
Раздели ТемаНагоре

Както писах по-нагоре от тези парфюми един амбулантен търговец продаде на снаха ми за сумата от 20лв и тя си купи няколко, тъй като изобщо не разбира от марки и не се е усетила че не са истински. Миналата седмица се продаваха на пазара тук за 13лв. Аз лично не съм ги виждала в магазини за 1лв още повече на цена от 2,50лв. И сега ако реша да продавам един от тези които снаха ми си е купила за 20лв, за колко според вас трябва да го продам  Wink
Честно казано е доста тъпо, когато някои потребители постоянно следят обявите и се чудят с какво да се заядат без да имат основание и да са сигурни че са прави
Хубаво е да сме по- коректни и мили спрямо останалите потребители  Wink
Хубав ден  и весели празници от мен  Kiss
Какво се прави ли ? Ами пиете една студена вода  Sad Никой друг не е длъжен да компенсира ВАША грешка и неинформираност при въпросната покупка. Така че, ако ще го продавате (предмета на минавката ) му търсите стойност, близка до  РЕАЛНАТА, а не тази с която сте се минали  Wink
И аз есента си купих от друг сайт "сребърна гривна Тифани" , която се оказа - нито сребърна, нито Тифани.. ама си пийнах студената водичка, пък си я обявих тук като каквато си е "посребрена реплика на Тифани" , на цена, каквато би могъл да струва един такъв ментак , а не на тази, КОЯТО СЪМ  ПЛАТИЛА..
Следите ли ми мисълта ?  Wink
п.п. А че въпросния "Лука Босси" щом твърдя ,че струваше 2.50, ЗНАЧИ Е ТАКА!!! И съмненията в думите ми след като ЛИЧНО съм го виждала, купувала и държала в ръцете си, са меко казано обидни!
И за да съм още по-конкретна - Мястото - Верига магазини за китайски стоки  "ПАНДА" , и не са  "от един лев", а са си просто на китайци и продават китайски стоки !
Некви други въпроси?
Тонът ти е излишно груб.Съгласна съм с теб,но нужно ли е такава нападателна показност,че си нещо повече от другите,благодарение на възможността да се информираш!!!Мнението ми съвпада с твоето.............просто не бих се изказала така хард. Embarrassed
Така е, но госпожата се опитва да ме обижда:
 "Честно казано е доста тъпо, когато някои потребители постоянно следят обявите и се чудят с какво да се заядат без да имат основание и да са сигурни че са прави"
Що за език?! За да напиша нещо, значи съм СИГУРНА, значи с тази информация искам да ПРЕДПАЗЯ неинформираните. Това "заяждане" и "тъпо" ли  се нарича ?
Не мисля!
 Радвам се, че споделяш мнението ми .
Гоним се с теб из форумите-една мисъл,различен изказ-това е!
Някой ден като избеснея,стой и чети!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #399 -: Декември 27, 2010, 20:12:04 »
Раздели ТемаНагоре

Гоним се с теб из форумите-една мисъл,различен изказ-това е!
Някой ден като избеснея,стой и чети!
Cheesy Wink (angels1)
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #400 -: Декември 27, 2010, 21:09:32 »
Раздели ТемаНагоре

Гоним се с теб из форумите-една мисъл,различен изказ-това е!
Някой ден като избеснея,стой и чети!
Cheesy Wink (angels1)
тц-тц,а от рефер нужда имате ли?ай,мацки,що се тормозите вместо да ядете тия с болните мозьци дет ни  бьзичкат...то и моя език остьр,и моя речник Аплив,ма...ше си свикнеме една с друга,повечко респект:Д
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #401 -: Декември 27, 2010, 22:01:28 »
Раздели ТемаНагоре

Foxy1 далече съм от идеята да те обиждам, нито пък поста ми е насочен конкретно към теб. Просто ми прави впечатление че в сайта постоянно се коментират цени на стоки, без никой от потребителите да е сигурен за това на каква цена е закупена дадената стока. И това не е коректно според мен и е заядливо. Във връзка с това, не се съмнявам и не твърдя, че не си сигурна, че във въпросния магазин тези парфюми са по 2,50лв, а че не си сигурна продавачката за колко го е купила. Може да е дала 20лв като снаха ми. И тогава защо да не го продаде за 13 или 15 например. Каква цена според трябва да определи? И кой определя каква е реалната стойност на дадена стока? Това според мен са изцяло купувачите и щом има купувачи за тази цена, значи тя ги устройва. Ако обявите са коректни и в тях е описано че парфюмите са реплики, както си и личи по имената, то не виждам защо да не се продават на цената, на която продавача е преценил.
Пак казвам, че никой не знае кой за колко е купил определена стока. Като информираш определен кръг от потребители за цена, на която ти си видяла продукта с какво ще им помогнеш. Те така или иначе вероятно нямат възможност да си го купят на тази цена, а при тях същата стока е достъпна на по- висока цена и обявената ги устройва. Така само се оспамва излишно обявата на продавача  Wink
Nikovat е разбрала какво искам да кажа. Аз също живея в такъв град и тези парфюми са си голям "удар", както и много други стоки, които в големите вериги са на цени в пъти по- ниски от предлаганите тук.
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #402 -: Декември 27, 2010, 22:39:58 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам момичета, но моя личен фаворит и най-брутален пример за уникално.. ценообразуване, са онези парфюмени ментаци BOOS- Luca Bossi( Мейд ин Китай), с които е пълно в секция "Кипра-парфюмерия и козметика". Та там разни потребители им търсят цена от 12 до ...24 лв, а в китайския магазин до моята месторабота , ги имаше по 2.50 лв ...  Shocked Срамота!  Lips Sealed
Аз си ги купих от тук на 22лв и двата и после ги видях за 10лв Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #403 -: Декември 27, 2010, 23:07:42 »
Раздели ТемаНагоре

погледнете тук за какво описание идва реч  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy  нова е ама тук не е магази за нова стока  Shocked Shocked  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=113178&cat=63
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 23:50:26 от stefani220609 » Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #404 -: Декември 27, 2010, 23:14:59 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked Shocked Shocked  Cheesy ей такъв текст като видя и направоо ... (evil3) (rude2) (rude1) (rude3) добре че не съм админ  Tongue
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави


Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: