{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 182334 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #375 -: Декември 19, 2010, 19:34:03 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче това котешко палто,даже мен ме хвана за сърцето!!!А аз не съм "мека душа"!Ужас!!!

Рядко пиша тук, но след като видях това палто, не можах да се сдържа. Такова нещо не бих докоснала, камо ли да го облека. Ужас не, голям ужас!

Обявите за старите вестници и ламповия магнетофон за 350 лв. от същата потребителка просто къртят мрака.  Sad
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #376 -: Декември 19, 2010, 22:25:18 »
Раздели ТемаНагоре

Обявите за старите вестници и ламповия магнетофон за 350 лв. от същата потребителка просто къртят мрака.  Sad
Те са за ценители, какво разбираме ние Cheesy
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #377 -: Декември 19, 2010, 23:00:07 »
Раздели ТемаНагоре

Обявите за старите вестници и ламповия магнетофон за 350 лв. от същата потребителка просто къртят мрака.  Sad
Те са за ценители, какво разбираме ние Cheesy
А подаръците към обявите -нокторезачка Cheesy Cheesy Cheesy ,а рогата от сръндак са за другата  тема с Изневярите-ама много скъпи бе 100лв Shocked Shocked Shocked
Активен
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #378 -: Декември 19, 2010, 23:18:36 »
Раздели ТемаНагоре

Обявите за старите вестници и ламповия магнетофон за 350 лв. от същата потребителка просто къртят мрака.  Sad
Те са за ценители, какво разбираме ние Cheesy
А подаръците към обявите -нокторезачка Cheesy Cheesy Cheesy ,а рогата от сръндак са за другата  тема с Изневярите-ама много скъпи бе 100лв Shocked Shocked Shocked
Абе аз днес взех от Кауфланд Рогца за децата за 1.50,ама вършат работа и за по-големи Wink Моя каза,че много ми отивали и на мен Cheesy Cheesy Cheesy
Пък това с вестниците,направо ме разби.Аз пазя бележника на баба от училище;)Дали да не го пусна и него за продажба,за колекционери Tongue Tongue Tongue
Активен

desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #379 -: Декември 20, 2010, 00:28:41 »
Раздели ТемаНагоре

Обявите за старите вестници и ламповия магнетофон за 350 лв. от същата потребителка просто къртят мрака.  Sad
Те са за ценители, какво разбираме ние Cheesy
А подаръците към обявите -нокторезачка Cheesy Cheesy Cheesy ,а рогата от сръндак са за другата  тема с Изневярите-ама много скъпи бе 100лв Shocked Shocked Shocked
какво знаете вие Cheesy
имаше и едно ръждясало, счупено джобно ножче в отлично състояние-в отлично състояние-ма и то за ценители само-Сигурно е от Междусъюзническата война Cheesy
но Мод я изтри тази прелест Cheesy
аз си пазя в наблюдавани една банкнота от 2лв-дето се праща с куриер, нал. платеж и т.н -и тая банкнота е уникат
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #380 -: Декември 20, 2010, 07:44:56 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=13884&cat=99      
Нищо лично(да не ми се сърди дамата): НО малко история: Такова палто имах около 1991 или 1992г(доброто старо време ,когато затваряха корекомите).Та тези палта ги купувахме от там и с тях вървяха и едни упътвания как се съхраняват и т.н..Пиша по повод на това ,че и при съвсем стриктно спазване на условията за съхранение едва ли след толкова години ще става за носене-и за тази цена?? Друг е въпроса,че от около 2000год вече тези модели не са актуални.Но всеки си преценява за себе си (не съм капацитет"диктуващ модата",но си сверявам часовника от време на време).
Нищо лично-изказвам мнение Wink  



/Да,имах няколко палта(зайци,норки,котки,лисици и какво ли още...,НО отдавна са раздадени на приятелки/ Wink

И аз имах, дори помня, че си го купих  през  зимата на  1992 г. Моето беше от зайченце-байченце, ама се проскуба още на втората година  (dew2). Иначе знаете ли колко готина бях с него Cheesy.
За съжаление, вече не знам къде е, иначе щях да го публикувам Cheesy.  Май го подарих на една колежка Huh? Roll Eyes? Абе, ще се сетя аз,  може да е при свекърва ми, някъде из килера( тя нали всички наши боклуци събира , горката! )
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 07:46:34 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #381 -: Декември 20, 2010, 07:52:06 »
Раздели ТемаНагоре

Обявите за старите вестници и ламповия магнетофон за 350 лв. от същата потребителка просто къртят мрака.  Sad
Те са за ценители, какво разбираме ние Cheesy
А подаръците към обявите -нокторезачка Cheesy Cheesy Cheesy ,а рогата от сръндак са за другата  тема с Изневярите-ама много скъпи бе 100лв Shocked Shocked Shocked
какво знаете вие Cheesy
имаше и едно ръждясало, счупено джобно ножче в отлично състояние-в отлично състояние-ма и то за ценители само-Сигурно е от Междусъюзническата война Cheesy
но Мод я изтри тази прелест Cheesy
аз си пазя в наблюдавани една банкнота от 2лв-дето се праща с куриер, нал. платеж и т.н -и тая банкнота е уникат

Аз ще си купя от нея вестниците "Направи си сам", ще ги разуча подробно и после ще си купя котешкото палто, за да си го преправя по мой вкус Cheesy
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #382 -: Декември 20, 2010, 09:04:23 »
Раздели ТемаНагоре

Обявите за старите вестници и ламповия магнетофон за 350 лв. от същата потребителка просто къртят мрака.  Sad
Те са за ценители, какво разбираме ние Cheesy
А подаръците към обявите -нокторезачка Cheesy Cheesy Cheesy ,а рогата от сръндак са за другата  тема с Изневярите-ама много скъпи бе 100лв Shocked Shocked Shocked
какво знаете вие Cheesy
имаше и едно ръждясало, счупено джобно ножче в отлично състояние-в отлично състояние-ма и то за ценители само-Сигурно е от Междусъюзническата война Cheesy
но Мод я изтри тази прелест Cheesy
аз си пазя в наблюдавани една банкнота от 2лв-дето се праща с куриер, нал. платеж и т.н -и тая банкнота е уникат

Аз ще си купя от нея вестниците "Направи си сам", ще ги разуча подробно и после ще си купя котешкото палто, за да си го преправя по мой вкус Cheesy
На мен майка ми пази обувките с които съм проходила преди 34години ,Вносни са хахахахах  не от 2ра употреба тогава е намало.ПО отношение на 2ра употреба ,масовата стока тук са дрипите на Европа ,твърда го защото съседка има такъв голям магазин а тя също ползва този сайт (само си пазари ако има какво) ,и постоянно казва това е от еди коя си година модел ,от 2ра употреба е ,абе май на всяка 10 обява така казва а и аз го виждам че е така ..А цените какви са на тези европейски парцали ,нямам думи ..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #383 -: Декември 20, 2010, 12:47:21 »
Раздели ТемаНагоре

  Не е хубаво така да и се смеем на обявите, ама... може ли да продаваш портрет на Георги Димитров, че и само с куриер (да не се изгуби сакън такава ценност  Huh? ).  Cheesy Може би нямаше да е толкоз комично, ако я нямаше добавката, че праща САМО с куриер. Това просто е черешката хахах.  Tongue
  Ох и булчинска рокла от 1991 г. имало... Lips Sealed
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #384 -: Декември 20, 2010, 13:04:07 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина е ...нередно..да се обсъждат чуждите обяви,освен ако не са в някакво нарушение.
Колкото до вестниците и портретите...за някои хора те са много ценни! И това го казвам сериозно,а не с насмешка. Както вие като малки сте си колекционирали салфетки например,така има хора,които колекционират останали от комунизма неща. Други си падат по старинни мебели, или старинни дрехи.

По-миналата година попаднах на едно палто в и-бей,което е шито на ръка по поръчка на кралския двор. Жената,която го продаваше колекционираше такива дрехи, а те..повярвайте ми ,бяха разкошни! Но не се носят,я просто ги съхраняват в специални гардероби и периодично подменят колекциите си. Човекът е интересно създание с неизмерими желания и стремежи. Не е редно да се подиграваме някому само защото не го разбираме или нямаме същите интереси като него.

Лек ден,дами..и умната! Smiley
Активен
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #385 -: Декември 20, 2010, 13:16:04 »
Раздели ТемаНагоре

    Да, ако става дума за наистина стари (от преди 100 г. например) и ценни вещи - да. Но подобни неща ги има обикновено на тавана на всяка една селска къща. Ето например тия левчета...аз колекционирам монети и по тоя повод имам нумизматичен справочник и имам представа тия омачкани левчета колко струват към днешна дата.То само състоянието като им видиш... Lips Sealed Все пак каквото и да продаваш, трябва да имаш някаква РЕАЛНА преценка. Ръждясала печка само с 1 реотан...айде моля ви се.  Lips Sealed Виж, да беше от тия старинните ютии, дето се пълнят с въглища или някоя старинна носия - да, това наистина има антикварна стойност...
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #386 -: Декември 20, 2010, 18:29:49 »
Раздели ТемаНагоре

Обявите за старите вестници и ламповия магнетофон за 350 лв. от същата потребителка просто къртят мрака.  Sad
Те са за ценители, какво разбираме ние Cheesy
А подаръците към обявите -нокторезачка Cheesy Cheesy Cheesy ,а рогата от сръндак са за другата  тема с Изневярите-ама много скъпи бе 100лв Shocked Shocked Shocked
какво знаете вие Cheesy
имаше и едно ръждясало, счупено джобно ножче в отлично състояние-в отлично състояние-ма и то за ценители само-Сигурно е от Междусъюзническата война Cheesy
но Мод я изтри тази прелест Cheesy
аз си пазя в наблюдавани една банкнота от 2лв-дето се праща с куриер, нал. платеж и т.н -и тая банкнота е уникат

Аз ще си купя от нея вестниците "Направи си сам", ще ги разуча подробно и после ще си купя котешкото палто, за да си го преправя по мой вкус Cheesy

еее, стига де!!!Изоставам  нещо, за чии обяви става въпрос Cheesy?
Потресена съм особено за палтото от котки ли беше?
----------------
видях обявите.... Sad
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 18:36:41 от springflower » Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #387 -: Декември 26, 2010, 22:55:45 »
Раздели ТемаНагоре

Обявите за старите вестници и ламповия магнетофон за 350 лв. от същата потребителка просто къртят мрака.  Sad
Те са за ценители, какво разбираме ние Cheesy
А подаръците към обявите -нокторезачка Cheesy Cheesy Cheesy ,а рогата от сръндак са за другата  тема с Изневярите-ама много скъпи бе 100лв Shocked Shocked Shocked
какво знаете вие Cheesy
имаше и едно ръждясало, счупено джобно ножче в отлично състояние-в отлично състояние-ма и то за ценители само-Сигурно е от Междусъюзническата война Cheesy
но Мод я изтри тази прелест Cheesy
аз си пазя в наблюдавани една банкнота от 2лв-дето се праща с куриер, нал. платеж и т.н -и тая банкнота е уникат

Аз ще си купя от нея вестниците "Направи си сам", ще ги разуча подробно и после ще си купя котешкото палто, за да си го преправя по мой вкус Cheesy

еее, стига де!!!Изоставам  нещо, за чии обяви става въпрос Cheesy?
Потресена съм особено за палтото от котки ли беше?
----------------
видях обявите.... Sad
хахахх стана весело .....трябва да помолим админа за опция "Антикварни стоки от доброто старо време "(от преди войната) егати цирка много е смешно ама ,ако ги нямаше тези неща,нямаше да се забавляваме  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #388 -: Декември 27, 2010, 00:59:04 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам момичета, но моя личен фаворит и най-брутален пример за уникално.. ценообразуване, са онези парфюмени ментаци BOOS- Luca Bossi( Мейд ин Китай), с които е пълно в секция "Кипра-парфюмерия и козметика". Та там разни потребители им търсят цена от 12 до ...24 лв, а в китайския магазин до моята месторабота , ги имаше по 2.50 лв ...  Shocked Срамота!  Lips Sealed
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 01:04:00 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #389 -: Декември 27, 2010, 09:00:32 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам момичета, но моя личен фаворит и най-брутален пример за уникално.. ценообразуване, са онези парфюмени ментаци BOOS- Luca Bossi( Мейд ин Китай), с които е пълно в секция "Кипра-парфюмерия и козметика". Та там разни потребители им търсят цена от 12 до ...24 лв, а в китайския магазин до моята месторабота , ги имаше по 2.50 лв ...  Shocked Срамота!  Lips Sealed
И аз да те подкрепя тук ,че с теб  за малко да си купим от тези хубави "парфюми"
Някой хора се самозабравят с цените и нещата който предлагат , не мислят изобщо ,а както има в архива давай да го пускаме с някаква космическа цена ,апак нали има балъци все някой ще го купи и затова ще има да ги пишем тук да им се смеем ,а други  който не четат си патят за жалост  Shocked Shocked
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!



Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: