{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 189860 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #270 -: Декември 01, 2010, 13:55:37 »
Раздели ТемаНагоре

Аааа,моля ви се! Аз съм фенка на марката Льо Кок Спортив..особено щом и моя любимец Рафаел Надал ги рекламира! Tongue

Само на мен ли ми се струва,или напоследък в сайта се напълни с доста скъпи стоки? Пълно е с цени от 65 лв та чак до 250 лв.. Shocked То по-добре от магазина - там е същото.
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 15:13:39 от desitka2008 » Активен
evkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #271 -: Декември 02, 2010, 00:29:33 »
Раздели ТемаНагоре

По темата- ако е ново- за колкото съм го купила с тенденция да свалям от цената. Носени неща почти не продавам, освен ако не са в отлично състояние, така че купувачът да не съжалява, че си е дал парите.
Признавам си, че като купувач проявявам интерес основно към нови неща, мога да направя компромис, ако нещото ми харесва, на популярен бранд е /намек за гарантирано качество/ или е нестандартно, впечатляващо и...абе просто решаваш, че си е твое.
Активен

galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #272 -: Декември 02, 2010, 00:32:44 »
Раздели ТемаНагоре

Дано на френски "кок" да има различни значения от тези на английски...  Tongue
"Coq" означава петел на френски. Известно е че петелът е символ на Франция. А "кок" на английски не знам какво значи???
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #273 -: Декември 02, 2010, 00:50:04 »
Раздели ТемаНагоре

Дано на френски "кок" да има различни значения от тези на английски...  Tongue
"Coq" означава петел на френски. Известно е че петелът е символ на Франция. А "кок" на английски не знам какво значи???
Отвори речника с нецензурните думи и изрази Smiley

Поправка. Ето ти обяснение Smiley
Cock, a colloquial, profane vulgarism for "penis"
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 00:55:59 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #274 -: Декември 02, 2010, 00:58:58 »
Раздели ТемаНагоре

По темата- ако е ново- за колкото съм го купила с тенденция да свалям от цената. Носени неща почти не продавам, освен ако не са в отлично състояние, така че купувачът да не съжалява, че си е дал парите.
Признавам си, че като купувач проявявам интерес основно към нови неща, мога да направя компромис, ако нещото ми харесва, на популярен бранд е /намек за гарантирано качество/ или е нестандартно, впечатляващо и...абе просто решаваш, че си е твое.


Е как за колкото си го купила Huh? Shocked Не си ли чела правилата? С тез тенденции дето сте ги прихванали от другия сайт тук не постигате нищо, защото ако пуснеш обява с висока цена и чакаш да си отлежи че да я свалиш има по-малка вероятност да я видят , защото отива много назад. Това е доста несериозно обяснение според мен. Тук трябва да се продава на символични цени, не се ли повтаря достатъчно по всички теми , че в сайта хората си продават излишното за да си поразтоварят шкафовете вкъщи. Ако нещо няма да го носиш, за колкото и да си го купила не е важно- важното е да не застоява в шкафа , а да му се радва някой , които ще го ползва. Боже , боже , защо ли си ме дарил с такова силно чувство за справедливост , а навсякъде в живота важат най-различни критерии и правила за хората.....
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #275 -: Декември 02, 2010, 05:56:34 »
Раздели ТемаНагоре

По темата- ако е ново- за колкото съм го купила с тенденция да свалям от цената. Носени неща почти не продавам, освен ако не са в отлично състояние, така че купувачът да не съжалява, че си е дал парите.
Признавам си, че като купувач проявявам интерес основно към нови неща, мога да направя компромис, ако нещото ми харесва, на популярен бранд е /намек за гарантирано качество/ или е нестандартно, впечатляващо и...абе просто решаваш, че си е твое.

Внимателно четете правилата на сайта, особено в часта за търговия!
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #276 -: Декември 02, 2010, 07:30:17 »
Раздели ТемаНагоре

известна е като "льо кок спортив", а дали така е правилното произношение на френски не знам.

Аз си го произнасям като 'Льо Кок Спортиф' и аз не знам дали е правилно.  Lips Sealed
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #277 -: Декември 02, 2010, 07:42:52 »
Раздели ТемаНагоре

Дано на френски "кок" да има различни значения от тези на английски...  Tongue
"Coq" означава петел на френски. Известно е че петелът е символ на Франция. А "кок" на английски не знам какво значи???
"Cock" означава петел и на английски, но също така е и друга дума за детесъздаващ мъжки орган.
Активен

evkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #278 -: Декември 02, 2010, 13:26:00 »
Раздели ТемаНагоре

По темата- ако е ново- за колкото съм го купила с тенденция да свалям от цената. Носени неща почти не продавам, освен ако не са в отлично състояние, така че купувачът да не съжалява, че си е дал парите.
Признавам си, че като купувач проявявам интерес основно към нови неща, мога да направя компромис, ако нещото ми харесва, на популярен бранд е /намек за гарантирано качество/ или е нестандартно, впечатляващо и...абе просто решаваш, че си е твое.


Е как за колкото си го купила Huh? Shocked Не си ли чела правилата? С тез тенденции дето сте ги прихванали от другия сайт тук не постигате нищо, защото ако пуснеш обява с висока цена и чакаш да си отлежи че да я свалиш има по-малка вероятност да я видят , защото отива много назад. Това е доста несериозно обяснение според мен. Тук трябва да се продава на символични цени, не се ли повтаря достатъчно по всички теми , че в сайта хората си продават излишното за да си поразтоварят шкафовете вкъщи. Ако нещо няма да го носиш, за колкото и да си го купила не е важно- важното е да не застоява в шкафа , а да му се радва някой , които ще го ползва. Боже , боже , защо ли си ме дарил с такова силно чувство за справедливост , а навсякъде в живота важат най-различни критерии и правила за хората.....

Съжалявам, ако ти се струва несправедливо. Давам пример, подплатен с фактура- купила съм си суичър Пума, който ми е голям, за сумата 18.32 евро, Стои си в оригиналната опаковка с всички етикети. Продавам го за 34 лв. Това е малко по-малко от половината от реалната му цена в БГ. На колко символична цена трябва според твоето чувство за справедливост да пусна този суичър? Може би за 10 лв? На мен хич не ми е излишен и много го харесвам, да не ти казвам колко нощи съм дебнала, за да си го поръчам.
Да, хората са различни.
Активен

evkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #279 -: Декември 02, 2010, 13:28:23 »
Раздели ТемаНагоре

По темата- ако е ново- за колкото съм го купила с тенденция да свалям от цената. Носени неща почти не продавам, освен ако не са в отлично състояние, така че купувачът да не съжалява, че си е дал парите.
Признавам си, че като купувач проявявам интерес основно към нови неща, мога да направя компромис, ако нещото ми харесва, на популярен бранд е /намек за гарантирано качество/ или е нестандартно, впечатляващо и...абе просто решаваш, че си е твое.

Внимателно четете правилата на сайта, особено в часта за търговия!
Разбира се, шеф  Smiley! Дала съм пояснение и пример в постинга над този.
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #280 -: Декември 02, 2010, 15:04:33 »
Раздели ТемаНагоре



Съжалявам, ако ти се струва несправедливо. Давам пример, подплатен с фактура- купила съм си суичър Пума, който ми е голям, за сумата 18.32 евро, Стои си в оригиналната опаковка с всички етикети. Продавам го за 34 лв. Това е малко по-малко от половината от реалната му цена в БГ. На колко символична цена трябва според твоето чувство за справедливост да пусна този суичър? Може би за 10 лв? На мен хич не ми е излишен и много го харесвам, да не ти казвам колко нощи съм дебнала, за да си го поръчам.
Да, хората са различни.




Хах е това пък вече отваря съвсем друг въпрос - защо тогава дебнеш колко нощи да си поръчаш нещо , което после да продадеш? Съвсем не ми се струва нормално, навежда ме на мисълта че си някакъв прекупвач , който си продава стоката тука (не твърдя че е истина за теб- такова впечатление оставя в мен) .... Виж, не се обиждай, не дължиш никому обяснения, но има хора които като четат такива неща, тълкуват си ги по техен начин и си викат - щом като на нея и е разрешено , що пък и аз да не направя така. И ей така се пълни тука сайта с предимно нови стоки, които просто се купуват за да се препродадат (пак не казвам че и ти така правиш). За мен в тия случаи фактурите нищо не значат, навсякъде могат да ти издадат фактури с каквато си поискаш стойност и да напишат вътре , каквото им кажеш. Когато човек реши да заобикаля правилата винаги има начин да го направи по легален начин. Личен избор- моят е да не си купя нищо подобно от такъв сайт , при положение че в магазина е на същата цена (или близка) , а там мога да си го пробвам и преценя на живо.
Желая късмет и здраве и моля простете, ако моята позиция е обидна за някого.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #281 -: Декември 02, 2010, 15:09:14 »
Раздели ТемаНагоре



Съжалявам, ако ти се струва несправедливо. Давам пример, подплатен с фактура- купила съм си суичър Пума, който ми е голям, за сумата 18.32 евро, Стои си в оригиналната опаковка с всички етикети. Продавам го за 34 лв. Това е малко по-малко от половината от реалната му цена в БГ. На колко символична цена трябва според твоето чувство за справедливост да пусна този суичър? Може би за 10 лв? На мен хич не ми е излишен и много го харесвам, да не ти казвам колко нощи съм дебнала, за да си го поръчам.
Да, хората са различни.






Хах е това пък вече отваря съвсем друг въпрос - защо тогава дебнеш колко нощи да си поръчаш нещо , което после да продадеш? Съвсем не ми се струва нормално, навежда ме на мисълта че си някакъв прекупвач , който си продава стоката тука (не твърдя че е истина за теб- такова впечатление оставя в мен) .... Виж, не се обиждай, не дължиш никому обяснения, но има хора които като четат такива неща, тълкуват си ги по техен начин и си викат - щом като на нея и е разрешено , що пък и аз да не направя така. И ей така се пълни тука сайта с предимно нови стоки, които просто се купуват за да се препродадат (пак не казвам че и ти така правиш). За мен в тия случаи фактурите нищо не значат, навсякъде могат да ти издадат фактури с каквато си поискаш стойност и да напишат вътре , каквото им кажеш. Когато човек реши да заобикаля правилата винаги има начин да го направи по легален начин. Личен избор- моят е да не си купя нищо подобно от такъв сайт , при положение че в магазина е на същата цена (или близка) , а там мога да си го пробвам и преценя на живо.
Желая късмет и здраве и моля простете, ако моята позиция е обидна за някого.

Дебнала е по нощите ,защото много го е искала,но пристигнал се оказва голям-затова го продава.Аз останах с такова впечатление Roll Eyes
И ако е така си е права дамата.



Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
evkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #282 -: Декември 02, 2010, 16:54:43 »
Раздели ТемаНагоре



Съжалявам, ако ти се струва несправедливо. Давам пример, подплатен с фактура- купила съм си суичър Пума, който ми е голям, за сумата 18.32 евро, Стои си в оригиналната опаковка с всички етикети. Продавам го за 34 лв. Това е малко по-малко от половината от реалната му цена в БГ. На колко символична цена трябва според твоето чувство за справедливост да пусна този суичър? Може би за 10 лв? На мен хич не ми е излишен и много го харесвам, да не ти казвам колко нощи съм дебнала, за да си го поръчам.
Да, хората са различни.




Хах е това пък вече отваря съвсем друг въпрос - защо тогава дебнеш колко нощи да си поръчаш нещо , което после да продадеш? Съвсем не ми се струва нормално, навежда ме на мисълта че си някакъв прекупвач , който си продава стоката тука (не твърдя че е истина за теб- такова впечатление оставя в мен) .... Виж, не се обиждай, не дължиш никому обяснения, но има хора които като четат такива неща, тълкуват си ги по техен начин и си викат - щом като на нея и е разрешено , що пък и аз да не направя така. И ей така се пълни тука сайта с предимно нови стоки, които просто се купуват за да се препродадат (пак не казвам че и ти така правиш). За мен в тия случаи фактурите нищо не значат, навсякъде могат да ти издадат фактури с каквато си поискаш стойност и да напишат вътре , каквото им кажеш. Когато човек реши да заобикаля правилата винаги има начин да го направи по легален начин. Личен избор- моят е да не си купя нищо подобно от такъв сайт , при положение че в магазина е на същата цена (или близка) , а там мога да си го пробвам и преценя на живо.
Желая късмет и здраве и моля простете, ако моята позиция е обидна за някого.

Добре е човек да е информиран, преди да се изказва. Фактурата е от Ла Редут, където не могат да ми напишат стойност, каквато си поискам. Дебнала съм го, понеже го пуснаха само няколко пъти и исках да си го купя- къде тука суичър Пума за 35-40 лв.? И накрая- продавам го, защото ми е голям.
Според теб прекупвач ли е човек, който си купува нещо и после го продава за по- малко пари, отколкото е платил? Според мен е коректен будала, който следващия път няма да се впуска в обяснения.
Благодаря на Зори! Kiss
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #283 -: Декември 02, 2010, 16:58:29 »
Раздели ТемаНагоре

Обаче вие не го продавате за по-малко пари,а на пълната му стойност.За 70%,примерно,четохте ли???
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #284 -: Декември 02, 2010, 17:15:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ле Куа Спортиф
Така ли се чете тази марка?
Що, ти как я четеш  Cheesy
льо кок спортиф, но явно съм права, нищо че бъкел френски не знам. Cheesy
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 


Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: