{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 184987 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #300 -: Декември 12, 2010, 23:09:07 »
Раздели ТемаНагоре

просто неможах да се въздържа Shocked Shocked Shocked Shocked Shockedнищо лично ама................сами вижте  Shocked Shocked Shocked Shocked
                    http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=104558&cat=84
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #301 -: Декември 12, 2010, 23:20:16 »
Раздели ТемаНагоре

просто неможах да се въздържа Shocked Shocked Shocked Shocked Shockedнищо лично ама................сами вижте  Shocked Shocked Shocked Shocked
                    http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=104558&cat=84
Направо съм възмутена  Shocked направих забележка
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #302 -: Декември 12, 2010, 23:27:58 »
Раздели ТемаНагоре

направо ме шокира тая цена  Shocked Shocked Shocked явно и вас ,ама е неуместно да се слагат тия цени бе ..........те на нищо не приличат ...... и тази цена бббб ужассс Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

и сега да се посмеем: как е измерена стелката 28 см Huh?-- ами то като я няма половината обувка ........ нали липсващата част трябва да се измери и тя Cheesy:D:D:D
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 23:32:19 от stefani220609 » Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #303 -: Декември 12, 2010, 23:45:17 »
Раздели ТемаНагоре

направо ме шокира тая цена  Shocked Shocked Shocked явно и вас ,ама е неуместно да се слагат тия цени бе ..........те на нищо не приличат ...... и тази цена бббб ужассс Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

и сега да се посмеем: как е измерена стелката 28 см Huh?-- ами то като я няма половината обувка ........ нали липсващата част трябва да се измери и тя Cheesy:D:D:D
Явно сантиметъра е излязъл през дупката хихихиих  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #304 -: Декември 13, 2010, 08:17:00 »
Раздели ТемаНагоре

направо ме шокира тая цена  Shocked Shocked Shocked явно и вас ,ама е неуместно да се слагат тия цени бе ..........те на нищо не приличат ...... и тази цена бббб ужассс Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

и сега да се посмеем: как е измерена стелката 28 см Huh?-- ами то като я няма половината обувка ........ нали липсващата част трябва да се измери и тя Cheesy:D:D:D
Явно сантиметъра е излязъл през дупката хихихиих  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
(laugh2) (laugh2) (laugh2)
Активен

IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #305 -: Декември 13, 2010, 09:01:10 »
Раздели ТемаНагоре

просто неможах да се въздържа Shocked Shocked Shocked Shocked Shockedнищо лично ама................сами вижте  Shocked Shocked Shocked Shocked
                    http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=104558&cat=84
                                 Направо не е за вярване  (laugh2) (laugh2) (laugh2)  това да не е новогодишна шега ?  Пръстите се подали от върха на обувката   Shocked това само аз ли го виждам или е в действителност ?
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #306 -: Декември 13, 2010, 09:04:08 »
Раздели ТемаНагоре

просто неможах да се въздържа Shocked Shocked Shocked Shocked Shockedнищо лично ама................сами вижте  Shocked Shocked Shocked Shocked
                    http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=104558&cat=84
                                 Направо не е за вярване  (laugh2) (laugh2) (laugh2)  това да не е новогодишна шега ?  Пръстите се подали от върха на обувката   Shocked това само аз ли го виждам или е в действителност ?
Cheesy Cheesy Cheesy мноу скъпи мноу скъпи ама са имат екстри(проветряване ,миене ,отговарят на номер от 39-42) глей колкууу екстри направо са без пари  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #307 -: Декември 13, 2010, 09:07:42 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Cheesy направо не е истина  Smiley Smiley Smiley Да - и номера варира сигурно е универсален за всеки крак до 42 номер  (laugh2)
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #308 -: Декември 13, 2010, 09:27:36 »
Раздели ТемаНагоре

просто неможах да се въздържа Shocked Shocked Shocked Shocked Shockedнищо лично ама................сами вижте  Shocked Shocked Shocked Shocked
                    http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=104558&cat=84

лелее, направо гледам и  не вярвам на "ушите си", това е за кофата, как може? Нали не е от снимката? Аз продавам едни боти на дъщеря си, така съм ги снимала , че изглежда, че подметката е сцепена и не след дълго една мама ме пита , така ли е? Ами не е, ама откъде да знам ,че на някой така ще му изглежда и разбира се обясних и поставих снимка и на подметката, за да видят хората ,че са здрави. (comp7) 
Активен
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #309 -: Декември 13, 2010, 10:41:17 »
Раздели ТемаНагоре

просто неможах да се въздържа Shocked Shocked Shocked Shocked Shockedнищо лично ама................сами вижте  Shocked Shocked Shocked Shocked
                    http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=104558&cat=84
                                 Направо не е за вярване  (laugh2) (laugh2) (laugh2)  това да не е новогодишна шега ?  Пръстите се подали от върха на обувката   Shocked това само аз ли го виждам или е в действителност ?
Cheesy Cheesy Cheesy мноу скъпи мноу скъпи ама са имат екстри(проветряване ,миене ,отговарят на номер от 39-42) глей колкууу екстри направо са без пари  Cheesy Cheesy Cheesy
Всички екстри за без пари само тук и сега ,моля давайте своите записи други няма да намерите с тези екстри и на тези цени  (feast12) (laugh6) (work9) (laugh2) (laugh2) (laugh2)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #310 -: Декември 14, 2010, 22:17:41 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм изумена от цените на шапките и ръкавичките.Та тия хора срам немат ли  Cheesy за най обикновените от памук искат по 3лв +0.50 за пощенски та те са си толко пари нови в магазина да не говорим за тези по дебелите ,че са на космически цени .Идва Коледа пуснете намаление  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #311 -: Декември 14, 2010, 22:22:34 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм изумена от цените на шапките и ръкавичките.Та тия хора срам немат ли  Cheesy за най обикновените от памук искат по 3лв +0.50 за пощенски та те са си толко пари нови в магазина да не говорим за тези по дебелите ,че са на космически цени .Идва Коледа пуснете намаление  Cheesy Cheesy
Аз такива обяви дори не заглеждам.Възмущавам се също.Аз скоро си купих страхотни нови ръкавички от магазина за 2.50 Wink
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #312 -: Декември 15, 2010, 02:00:21 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм изумена от цените на шапките и ръкавичките.Та тия хора срам немат ли  Cheesy за най обикновените от памук искат по 3лв +0.50 за пощенски та те са си толко пари нови в магазина да не говорим за тези по дебелите ,че са на космически цени .Идва Коледа пуснете намаление  Cheesy Cheesy
Аз такива обяви дори не заглеждам.Възмущавам се също.Аз скоро си купих страхотни нови ръкавички от магазина за 2.50 Wink
аз оня ден купух за 2лв.Розово и бяло...много мекички Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #313 -: Декември 15, 2010, 08:08:08 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм изумена от цените на шапките и ръкавичките.Та тия хора срам немат ли  Cheesy за най обикновените от памук искат по 3лв +0.50 за пощенски та те са си толко пари нови в магазина да не говорим за тези по дебелите ,че са на космически цени .Идва Коледа пуснете намаление  Cheesy Cheesy

Да, и на мен ми направи впечатление това Huh? Вчера за първи път си направих труда да разгледам около 77 страници от този раздел, понеже никъде в момента не мога да намеря шушлякови ръкавички за децата. Наистина, цените са като в магазина Roll Eyes
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #314 -: Декември 15, 2010, 10:56:55 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ли се лъжа, че на пазара ръкавичките са по лев и нещо? Поне толкова бяха като купувах последния път.
Активен


Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: