{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 189945 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #165 -: Октомври 30, 2010, 18:36:34 »
Раздели ТемаНагоре

И аз това щях да попитам-защо си купувате от специализирани магазини за бременни,а не просто от същите както досега,но по-голям размер.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #166 -: Октомври 31, 2010, 12:58:17 »
Раздели ТемаНагоре

Миналата година сханата беше бременна..влизаме в един специализиран магазин (българска фирма) и тя си харесва най-обикновен черен панталон за зимата,но с ластик на талията..като видях,че струва 70 лв( СЕДЕМДЕСЕТ ЛЕВА)!!!! и щях да падна! Въпреки това брат ми й го купи..я го е облякла 3 пъти,я не.. Още си се възмущавам..
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #167 -: Октомври 31, 2010, 14:22:39 »
Раздели ТемаНагоре

И аз това щях да попитам-защо си купувате от специализирани магазини за бременни,а не просто от същите както досега,но по-голям размер.
Защото примерно аз за един повод  си търсих туника и повярвай ми нищо не намерих,ако е някой слабо майче да ама аз бях 100кг,как да си намеря нещо Lips Sealed
 Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #168 -: Октомври 31, 2010, 14:27:53 »
Раздели ТемаНагоре

И аз това щях да попитам-защо си купувате от специализирани магазини за бременни,а не просто от същите както досега,но по-голям размер.

Много ясно..Малко ще поспамя,ама вижте ме като кума на една сватба,бременна в 7 месец..че да не съм лоша с рокля от обикновен магазин Wink И въобще през цялата бременност една дреха за бременни не съм имала..Носих си дънките разкопчани,с по-дълга туника или блузка отгоре...
Активен


Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #169 -: Октомври 31, 2010, 14:30:13 »
Раздели ТемаНагоре

И аз това щях да попитам-защо си купувате от специализирани магазини за бременни,а не просто от същите както досега,но по-голям размер.

Много ясно..Малко ще поспамя,ама вижте ме като кума на една сватба,бременна в 7 месец..че да не съм лоша с рокля от обикновен магазин Wink И въобще през цялата бременност една дреха за бременни не съм имала..Носих си дънките разкопчани,с по-дълга туника или блузка отгоре...

Супер изглеждаш,ама я виж колко си слабичка,аз се търкалях направо Huh?
 Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #170 -: Октомври 31, 2010, 18:24:44 »
Раздели ТемаНагоре

И при нас дрехите за бременни са някакви астрономически цени, пък и аз нямаше как да ползвам обикновенни панталони, защото не ми беше конфортно Wink
Относно другите цени- всичко е относително. На едно място едни обувке може да са 10лв, а на друго 20. При нас едни ботушки гумени на Дисни, които се продаваха за 12лв, пък в Евроленд казаха че са били по 6- в магазин детски при нас се продаваха за 16лв абсолютно същите Smiley
Тъй че в по- малките градове доста понадуват цените, тъй като избор нямаш.
Аз си мисля че ако някой го устройва дадената цена- няма пречка да се продава по-скъпо, отколкото е например в големите хипермаркети Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #171 -: Октомври 31, 2010, 18:49:04 »
Раздели ТемаНагоре

Добре скъпи са щем нещем ще си купим по нещо  Cheesy ама е на тази обява бях възмутена http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73943&cat=23 да ме извинява мамата ама тоя модел и без пари да ми го дава не бих го приела -не стига че с петно а 19лв  Shocked
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #172 -: Октомври 31, 2010, 18:51:10 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз си мисля че ако някой го устройва дадената цена- няма пречка да се продава по-скъпо, отколкото е например в големите хипермаркети
Мила ,не мога да разбера какво искаш да кажеш с това :SmileyНещо от сорта на ,че ако в Била ,Кауфланд и др. му там хипермаркети нещо струва 2 лв,а тук е 5 лв(+1,5 пощенски) някой ще си го купи ShockedЕдва ли :Smiley
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #173 -: Октомври 31, 2010, 19:19:58 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз си мисля че ако някой го устройва дадената цена- няма пречка да се продава по-скъпо, отколкото е например в големите хипермаркети
Мила ,не мога да разбера какво искаш да кажеш с това :SmileyНещо от сорта на ,че ако в Била ,Кауфланд и др. му там хипермаркети нещо струва 2 лв,а тук е 5 лв(+1,5 пощенски) някой ще си го купи ShockedЕдва ли :Smiley
Ами ако няма Била и Кауфланд и в най- близкия магазин това нещо струва 10лв, то тогава защо да не си го купи  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #174 -: Ноември 01, 2010, 12:40:47 »
Раздели ТемаНагоре

Добре скъпи са щем нещем ще си купим по нещо  Cheesy ама е на тази обява бях възмутена http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73943&cat=23 да ме извинява мамата ама тоя модел и без пари да ми го дава не бих го приела -не стига че с петно а 19лв  Shocked

на мен ми прилича на втора употреба, ама може да е защото напоследък съм се раздразнила на тази тема...


Elita - дори и да има кой да го купи тук за 5 лева, е в разрез с правилата - би следвало това нещо да се продава тук на 70% ОТ 2 лева, т.е. за 1.40 лв.
Отделна тема е, че аз въобще не съм съгласна с това последното, но такива са правилата  Smiley

Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #175 -: Ноември 01, 2010, 20:56:04 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, ама има вариант ако нещо във вашият град струва 5 лв, при нас да е 10 или дори 15 лв...

Свеж пример от вчера, при това става въпрос за един и същи град, а не различни : Пловдив... В подлеза на Централна гара си харесах една страхотна чанта, струваше 10 лв. Само, че се отказах да я купувам. Реших да поразгледам другите магазини (иначе каква ще да е файдата от шопинг-терапията, ако купя още от първия магазин?  (shop2)  Cheesy  Разгледах доста модели чанти и не открих друга такава, която да ми допадне, както тази. И ме хвана яд, че не я купих.  Lips Sealed  И О, чудо! В един от магазините видях абсолютно същата и много се зарадвах. Беше на същата цена. Купих я. В трети магазин я виждам окичена на една закачалка и влязох специално да видя каква е цената и си мислех, че ако тук струва 5 лв, ще си изям ушите от яд!  Cheesy Обаче цената доста ме изненада - 24.99лв.

Тъй, че ... ситуации много.

Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #176 -: Ноември 01, 2010, 22:51:09 »
Раздели ТемаНагоре

Я ми кажете сега кой да си купя  Huh?
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=76001&cat=27
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=58279&cat=27
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=76771&cat=27
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=71830&cat=27
 (gesture6)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #177 -: Ноември 01, 2010, 22:54:59 »
Раздели ТемаНагоре

Sweet, същото е и при онлайн пазаруването по намаленията - нямаш гаранция и често не може да се докаже колко точно е била намалена стоката, когато е купена (при общите поръчки не получаваш фактура с дата).
поръчах по интернет едни намалени обувки за мъжа ми - към 55 лева излязоха без доставката, не му станаха, ще опитам да ги разменя, ако не - ще ги продавам.
но онзи ден гледам ги намалили още - вярно, няма номера (само гигантски останали, може и затова да са още намалени), но ако някой се заяде, върви доказвай, че нямаш сестра.
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 00:16:16 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #178 -: Ноември 01, 2010, 22:55:55 »
Раздели ТемаНагоре


 Cheesy последния,разбира се..Най-хубав е Wink
Активен


Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #179 -: Ноември 01, 2010, 22:57:37 »
Раздели ТемаНагоре

Да де,по добро другия за 10лв,че на този последния батериите са му за смяна Cheesy Cheesy Cheesy
Лелле то не е хич смешно,ама.....
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: