{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 186334 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #180 -: Ноември 01, 2010, 23:00:07 »
Раздели ТемаНагоре

еее, тоя прословут часовник  Tongue Cheesy Cheesy дето беше в някакъв брутален недостиг от -1000 бройки примерно, и се избиха за него ейвънките  Cheesy  и какви вариации на цените от 9 до 25 лв  Cheesy
но той беше подарък нали не бъркам?
а такааа... значи подаръци от ла редут не трябва за 10 лв да се продават, а от ейвън може за 25?!!!
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #181 -: Ноември 01, 2010, 23:02:48 »
Раздели ТемаНагоре

Онзи от 25 лв  Cheesy
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #182 -: Ноември 01, 2010, 23:04:39 »
Раздели ТемаНагоре

Да де,по добро другия за 10лв,че на този последния батериите са му за смяна Cheesy Cheesy Cheesy
Лелле то не е хич смешно,ама.....
Да, ама този за 10 е с пощата Smiley Значи него !
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #183 -: Ноември 01, 2010, 23:07:11 »
Раздели ТемаНагоре

еее, тоя прословут часовник  Tongue Cheesy Cheesy дето беше в някакъв брутален недостиг от -1000 бройки примерно, и се избиха за него ейвънките  Cheesy  и какви вариации на цените от 9 до 25 лв  Cheesy
но той беше подарък нали не бъркам?
а такааа... значи подаръци от ла редут не трябва за 10 лв да се продават, а от ейвън може за 25?!!!
Точно когато излезе беше за 9лв. и нещо при покупка за едни колко си лева от целия каталог.Аз го исках още тогава,но имаше недостиг,но мисля че никога не е бил 25лв,но и така да е .........
 Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #184 -: Ноември 01, 2010, 23:07:52 »
Раздели ТемаНагоре

Да де,по добро другия за 10лв,че на този последния батериите са му за смяна Cheesy Cheesy Cheesy
Лелле то не е хич смешно,ама.....
Да, ама този за 10 е с пощата Smiley Значи него !
Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #185 -: Ноември 01, 2010, 23:10:50 »
Раздели ТемаНагоре

...
но той беше подарък нали не бъркам?
а такааа... значи подаръци от ла редут не трябва за 10 лв да се продават, а от ейвън може за 25?!!!

Е,чакай де,след някой друг месец и за Ейвън ще има нова тема Wink
Ама ето,аз като не съм запозната с ейвънските неща и ако случайно си търсих часовник,щях да си се набутам с 25 цирки на д...то (извинете ме за грубостта Cheesy)
Активен


skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #186 -: Ноември 01, 2010, 23:13:06 »
Раздели ТемаНагоре

Давай първия че е най-скъп  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #187 -: Ноември 01, 2010, 23:13:50 »
Раздели ТемаНагоре

...
но той беше подарък нали не бъркам?
а такааа... значи подаръци от ла редут не трябва за 10 лв да се продават, а от ейвън може за 25?!!!

Е,чакай де,след някой друг месец и за Ейвън ще има нова тема Wink
Ама ето,аз като не съм запозната с ейвънските неща и ако случайно си търсих часовник,щях да си се набутам с 25 цирки на д...то (извинете ме за грубостта Cheesy)
Дам така е,аз съм от доста време със Ейвън и съм запозната със вскичко там. Tongue
На мен ми направи впечетление на първия за 25лв,онемях Shocked после за 9лв Shocked и днес пак го виждам за 10лв Shocked И си викам я да потърся часовници в раздела Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy намерих само тези 4 Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #188 -: Ноември 01, 2010, 23:13:59 »
Раздели ТемаНагоре

...
но той беше подарък нали не бъркам?
а такааа... значи подаръци от ла редут не трябва за 10 лв да се продават, а от ейвън може за 25?!!!

Е,чакай де,след някой друг месец и за Ейвън ще има нова тема Wink
Ама ето,аз като не съм запозната с ейвънските неща и ако случайно си търсих часовник,щях да си се набутам с 25 цирки на д...то (извинете ме за грубостта Cheesy)
Не 25 а 50 да му излезнат  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #189 -: Ноември 01, 2010, 23:36:29 »
Раздели ТемаНагоре

еее, тоя прословут часовник  Tongue Cheesy Cheesy дето беше в някакъв брутален недостиг от -1000 бройки примерно, и се избиха за него ейвънките  Cheesy  и какви вариации на цените от 9 до 25 лв  Cheesy
но той беше подарък нали не бъркам?
а такааа... значи подаръци от ла редут не трябва за 10 лв да се продават, а от ейвън може за 25?!!!

Така , да се намеся като компетентна по въпроса , часовника беше на цена 9,90 НО само и единствено ако в два поредни каталога се вземат неща за по 35 лева минимум във всеки , така , сега да наблегна на нещо , аз лично имах 5 часовника общо , но и петте ми отидоха за клиентки , и накрая си взех такъв от колежка за 30 лева , защото много ми харесваше , но се оказа че ми е много прилепнал , и сега е запазен , за една мацка от тук . Както и да е . Аз ги следя ейвъните , и трия поне тези които няма как да не са взети на далавера , има няколко мацки които злупотребяват със търпението ми , и твърдо имам намерение пак да вкарам задължителна снимка на фактура , от всеки с повече от 3 нови неща , но това ще го мисля , някой като има съмнение може да ме пита.
Активен

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #190 -: Ноември 01, 2010, 23:36:40 »
Раздели ТемаНагоре

Определям ги по качеството на това, което предлагам, от състоянието.Имам предвид това, че все пак са носени, но запазени.Гледам цената да е символична, все пак това е сайт не за продажба, а за взаимнопомощ.Нещата с етикет са ми били подарък от бабата, но неулучен размер.
Панталонът на Фокс, който продадох тук го взех за 20 лева, просто сърце не ми дава да му искам 10 или 15, дадох му символична цена, за да може и друго детенце да се радва на маркова дрешка
Активен
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #191 -: Ноември 02, 2010, 08:57:25 »
Раздели ТемаНагоре

еее, тоя прословут часовник  Tongue Cheesy Cheesy дето беше в някакъв брутален недостиг от -1000 бройки примерно, и се избиха за него ейвънките  Cheesy  и какви вариации на цените от 9 до 25 лв  Cheesy
но той беше подарък нали не бъркам?
а такааа... значи подаръци от ла редут не трябва за 10 лв да се продават, а от ейвън може за 25?!!!

Така , да се намеся като компетентна по въпроса , часовника беше на цена 9,90 НО само и единствено ако в два поредни каталога се вземат неща за по 35 лева минимум във всеки , така , сега да наблегна на нещо , аз лично имах 5 часовника общо , но и петте ми отидоха за клиентки , и накрая си взех такъв от колежка за 30 лева , защото много ми харесваше , но се оказа че ми е много прилепнал , и сега е запазен , за една мацка от тук . Както и да е . Аз ги следя ейвъните , и трия поне тези които няма как да не са взети на далавера , има няколко мацки които злупотребяват със търпението ми , и твърдо имам намерение пак да вкарам задължителна снимка на фактура , от всеки с повече от 3 нови неща , но това ще го мисля , някой като има съмнение може да ме пита.

наистина има мацки,дето злоупотребяват,но не само с търпението,ами и с доверието на хората...аз също се занимавам с AVON от 1999г. и имам толкова много неща, ами че те са купени супер изгодно-е как да ги продам за 10 лв или нещо повече...срамота е.излиза,че пак някой го правят за печалбарство. особено за този скапан часовник,който му смених каишката на 2-ия ден,защото орогиналната е мн.скапана  и се изрони и изпокъса-дадох 15 лж за нова антиалергична и сега залежава новичък в една кутия. Наистина е добре да се вземата мерки за хора,които спекулират с марка AVON и направо извършват продажби.
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #192 -: Ноември 02, 2010, 12:01:34 »
Раздели ТемаНагоре

еее, тоя прословут часовник  Tongue Cheesy Cheesy дето беше в някакъв брутален недостиг от -1000 бройки примерно, и се избиха за него ейвънките  Cheesy  и какви вариации на цените от 9 до 25 лв  Cheesy
но той беше подарък нали не бъркам?
а такааа... значи подаръци от ла редут не трябва за 10 лв да се продават, а от ейвън може за 25?!!!

Така , да се намеся като компетентна по въпроса , часовника беше на цена 9,90 НО само и единствено ако в два поредни каталога се вземат неща за по 35 лева минимум във всеки , така , сега да наблегна на нещо , аз лично имах 5 часовника общо , но и петте ми отидоха за клиентки , и накрая си взех такъв от колежка за 30 лева , защото много ми харесваше , но се оказа че ми е много прилепнал , и сега е запазен , за една мацка от тук . Както и да е . Аз ги следя ейвъните , и трия поне тези които няма как да не са взети на далавера , има няколко мацки които злупотребяват със търпението ми , и твърдо имам намерение пак да вкарам задължителна снимка на фактура , от всеки с повече от 3 нови неща , но това ще го мисля , някой като има съмнение може да ме пита.

наистина има мацки,дето злоупотребяват,но не само с търпението,ами и с доверието на хората...аз също се занимавам с AVON от 1999г. и имам толкова много неща, ами че те са купени супер изгодно-е как да ги продам за 10 лв или нещо повече...срамота е.излиза,че пак някой го правят за печалбарство. особено за този скапан часовник,който му смених каишката на 2-ия ден,защото орогиналната е мн.скапана  и се изрони и изпокъса-дадох 15 лж за нова антиалергична и сега залежава новичък в една кутия. Наистина е добре да се вземата мерки за хора,които спекулират с марка AVON и направо извършват продажби.

Между другото , припаднах като видях сребърните кутии , едната за бижута , другата за грим , по 20 до 30 лева , а те са купувани по 2,90 , и не се предлагаха по никакъв друг начин ,


п.с. sysily  Според мен си нацелила на кофти часовник , две от клиентките ми ги скапаха да ги носят , и не са мръднали ама грам за една година , тези часовници са им част от униформите в кафенето , и са носени поне 150  дни от както са взети
Активен

mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #193 -: Ноември 09, 2010, 15:48:22 »
Раздели ТемаНагоре

Всичкото хубаво,ама искам да ви питам как можем да разпознаем боклуците от килото!попаднах,преди време на покупка от продавалника.маркото ама мирише на кило от километри ! егати ужаса! Next било маса пари дадох поне да не ме лъжат  (devil2)
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #194 -: Ноември 09, 2010, 15:58:08 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Всичкото хубаво,ама искам да ви питам как можем да разпознаем боклуците от килото!попаднах,преди време на покупка от продавалника.маркото ама мирише на кило от километри ! егати ужаса! Next било маса пари дадох поне да не ме лъжат 
Мила,ти сама си отговаряш на въпроса.По миризмата.Няма друг начин,по снимка трудно би определила дали е от левчето или не Sad
Активен



Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: