{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 189918 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #150 -: Октомври 26, 2010, 10:30:14 »
Раздели ТемаНагоре

sweet_girl71,то затва и толкова влизаме вече в продавалника...бьгав сайт,с евтини трикчета...жалко че има наистина м,ного готини нещица,пьк и цени...ясно е че всеки гледа или да изкара някой лев за детенце,или да задоволи каприз/кат мен например/щот сьм предимно купувач...иначе домашните любимци са вдигнали вече рьце де-да се вьртят дрешките е важно Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #151 -: Октомври 27, 2010, 15:05:00 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък ме дразнят цените на дрехите, които се предлагат тук-примерно дамските носени дрехи. Аз разсъждавам така-може и 50 лв да съм дала за дрехата, ама като е носена вече..как да й искам 20?!Срамно е някак, според мен! Защото, съгласете се, ако не беше този и подобни сайтове тези дрехи най-много да ги изхвърлим или подарим някъде, а тук някои го обръщат на печалбарство...В подкрепа на това: вижте страниците с дамски дрехи и дрехи с какви цени биват купувани предимно и колко си стоят така..и още ще си седят...Мисля, е идеята на сайта е съвсем, съвсем друга...Същото се отнася и за бебешките и детските дрешки - ако не можехме да ги предлагаме тук щяхме например на съседчето да ги подарим и така и 1 лв не можем да им вземем, ама...Ако някой друг мисли като мен нека сподели, пък и да не е съгласен пак, приемам и критики и чуждо мнение  Smiley
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #152 -: Октомври 27, 2010, 15:11:23 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък ме дразнят цените на дрехите, които се предлагат тук-примерно дамските носени дрехи. Аз разсъждавам така-може и 50 лв да съм дала за дрехата, ама като е носена вече..как да й искам 20?!Срамно е някак, според мен! Защото, съгласете се, ако не беше този и подобни сайтове тези дрехи най-много да ги изхвърлим или подарим някъде, а тук някои го обръщат на печалбарство...В подкрепа на това: вижте страниците с дамски дрехи и дрехи с какви цени биват купувани предимно и колко си стоят така..и още ще си седят...Мисля, е идеята на сайта е съвсем, съвсем друга...Същото се отнася и за бебешките и детските дрешки - ако не можехме да ги предлагаме тук щяхме например на съседчето да ги подарим и така и 1 лв не можем да им вземем, ама...Ако някой друг мисли като мен нека сподели, пък и да не е съгласен пак, приемам и критики и чуждо мнение  Smiley

Ако си я носила 2-3 пъти и е в отличен вид,аз бих ти дала и 35 лв,ако много ми харесва и ако си я купила на 50.Всичко много зависи.Но е вярно и че "дрешки",които аз бих използвала за почистване в къщи се продават на по 5 лв. и все пак всичко е въпрос на избор!
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #153 -: Октомври 27, 2010, 15:26:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз от известно време попадам на обяви,чиито цени са доста странни за мен.Едната е за ботуши,които на времето се продаваха в магазините ТСМ(предполагам повечето ги знаете) на цена от 13 лв.Сега са пуснати под името на известна марка ,носени за 21 лв  Shocked
Другата обява е за обувки ,които носени са 15 лв,а в магазин "10 лв" са 10 лв. :Smiley
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #154 -: Октомври 27, 2010, 15:30:33 »
Раздели ТемаНагоре

Еми и според мен ако си купила нещо за 50 е в отлично състояние бих ти дала 35,както казаха.Зависи от дрехата,качеството(марката съответно).Ако е от Женския пазар за 5 лв. блузка много ясно,че тук ще е 2 примерно,но аз като давам по 30лв,ще я пусна за 15 да речем.Много относително е всичко.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #155 -: Октомври 27, 2010, 15:45:48 »
Раздели ТемаНагоре

Tака е спор няма, относително е. Всички виждаме, обаче, как се предлагат морално остарели неща-отдавна излезли от модата блузки и дънки/"страхотни", "невероятни"/ на високи цени, а от втората употреба същите могат да се закупят за 2-3 лв...Много неща са въпрос на морал...
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #156 -: Октомври 27, 2010, 19:59:54 »
Раздели ТемаНагоре

Така,е много се ядосвам като видя толкова остарели модели,че и баба ми не би ги  носила Lips Sealed Обаче по 10-15лв..тука сякаш някои хора си разчистват скриновете от преди 40 години,много ме дразнят такива дрехи,по-добре си ги носи вкъщи Undecided Аз където пускам неща от миналата и тази година-модерни,нови,запазени продавам сравнително рядко,незнам тези остарели дрехи кой ги търси изобщо..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #157 -: Октомври 27, 2010, 21:50:09 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък ми е чудно защо дрехите за бременни са на такива високи цени  Shocked Shocked Shocked всички туники които загледах над 15лв е ай стига тук при нас на пазара има страхотни туники по 22лв уж търся нещо по евтино ама то няма  и се оказва че си е по -добре ново да си го взема  Sad а и все пак ще се носи за кратко
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #158 -: Октомври 27, 2010, 21:52:28 »
Раздели ТемаНагоре

..ами по същата причина, вместо да е сайт за взаимопомощ....става...
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #159 -: Октомври 27, 2010, 22:06:59 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък ми е чудно защо дрехите за бременни са на такива високи цени  Shocked Shocked Shocked всички туники които загледах над 15лв е ай стига тук при нас на пазара има страхотни туники по 22лв уж търся нещо по евтино ама то няма  и се оказва че си е по -добре ново да си го взема  Sad а и все пак ще се носи за кратко
и за така мисля Shocked
че то в Мола на разпродажба бяха по 15-ина лв и то фокс, пък тука направо Shocked
скриха ми шапката някои
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #160 -: Октомври 28, 2010, 14:46:51 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък ми е чудно защо дрехите за бременни са на такива високи цени  Shocked Shocked Shocked всички туники които загледах над 15лв е ай стига тук при нас на пазара има страхотни туники по 22лв уж търся нещо по евтино ама то няма  и се оказва че си е по -добре ново да си го взема  Sad а и все пак ще се носи за кратко
Ами те попринцип дрехите за бременни са доста скъпички и незнам защо.Но аз си купих една туника за 40лв от такъв специален магазин,но я избирах така че да мога да я нося и после,а сега я продавам за 18лв Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
niq_o9
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #161 -: Октомври 29, 2010, 23:54:59 »
Раздели ТемаНагоре

И аз днес попадам на уникални цени .Докато си раздлеждам аз за пантофки виждам едни наколенчици които в магазина съм купила преди месец за 2 лева тук са 5 или пантофки жълтички от промоциите на памперс по 7-8 лева .Искрено се дразня от такива неща които в магазина са по-евтини от продаваното тук и то доста по-евтини.
Активен
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #162 -: Октомври 30, 2010, 16:34:29 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък ми е чудно защо дрехите за бременни са на такива високи цени  Shocked Shocked Shocked всички туники които загледах над 15лв е ай стига тук при нас на пазара има страхотни туники по 22лв уж търся нещо по евтино ама то няма  и се оказва че си е по -добре ново да си го взема  Sad а и все пак ще се носи за кратко
Ами те попринцип дрехите за бременни са доста скъпички и незнам защо.Но аз си купих една туника за 40лв от такъв специален магазин,но я избирах така че да мога да я нося и после,а сега я продавам за 18лв Cheesy
Да, много са скъпи. Миналата година за новогодишното парти на фирмата официалната блуза която си купих беше 65 лева, и е българско производство, не е версаче да кажеш Wink! Разкошна е и си седи в гарбероба, въобще не ми се продава. Но ако трябва да я пусна тук, не бих я обявила за по-малко от 20 лева (gesture1).
От една страна някои продавачи прекаляват, това за което niq_o9 говори, от друга някои купувачи са много разглезени. Панталон за бременни (пак български) купен за нещо над 40 лева, колко да съм го носила - два-три месеца, пък и не съм ходила само с него я - продавам го за 10, и пак няма желаещи, даже ми предложиха за него 7 (?!). Lips Sealed
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #163 -: Октомври 30, 2010, 17:20:47 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък ми е чудно защо дрехите за бременни са на такива високи цени  Shocked Shocked Shocked всички туники които загледах над 15лв е ай стига тук при нас на пазара има страхотни туники по 22лв уж търся нещо по евтино ама то няма  и се оказва че си е по -добре ново да си го взема  Sad а и все пак ще се носи за кратко
Ами те попринцип дрехите за бременни са доста скъпички и незнам защо.Но аз си купих една туника за 40лв от такъв специален магазин,но я избирах така че да мога да я нося и после,а сега я продавам за 18лв Cheesy
Да, много са скъпи. Миналата година за новогодишното парти на фирмата официалната блуза която си купих беше 65 лева, и е българско производство, не е версаче да кажеш Wink! Разкошна е и си седи в гарбероба, въобще не ми се продава. Но ако трябва да я пусна тук, не бих я обявила за по-малко от 20 лева (gesture1).
От една страна някои продавачи прекаляват, това за което niq_o9 говори, от друга някои купувачи са много разглезени. Панталон за бременни (пак български) купен за нещо над 40 лева, колко да съм го носила - два-три месеца, пък и не съм ходила само с него я - продавам го за 10, и пак няма желаещи, даже ми предложиха за него 7 (?!). Lips Sealed

Знам че са скъпи дрехите за бременни но то е нормално да е така при положение че не е масово да ги има а и като се налага и мамата иска да изглежда добре ще си вземе Smiley но въпроса е в това че после не става за нищо или събира прах в гардероба или я даваш на приятелка .Мен не ме интересува за колко е взета а че и в сайт за втора употреба дрехи не мога да си я позволя ,защото както споменах има и туники които не са в спрециализирани магазини за бременни и са  по 20лв и ще предпочета такава нова отколкото от тук носена
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #164 -: Октомври 30, 2010, 18:33:12 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък ми е чудно защо дрехите за бременни са на такива високи цени  Shocked Shocked Shocked всички туники които загледах над 15лв е ай стига тук при нас на пазара има страхотни туники по 22лв уж търся нещо по евтино ама то няма  и се оказва че си е по -добре ново да си го взема  Sad а и все пак ще се носи за кратко
Ами те попринцип дрехите за бременни са доста скъпички и незнам защо.Но аз си купих една туника за 40лв от такъв специален магазин,но я избирах така че да мога да я нося и после,а сега я продавам за 18лв Cheesy
Да, много са скъпи. Миналата година за новогодишното парти на фирмата официалната блуза която си купих беше 65 лева, и е българско производство, не е версаче да кажеш Wink! Разкошна е и си седи в гарбероба, въобще не ми се продава. Но ако трябва да я пусна тук, не бих я обявила за по-малко от 20 лева (gesture1).
От една страна някои продавачи прекаляват, това за което niq_o9 говори, от друга някои купувачи са много разглезени. Панталон за бременни (пак български) купен за нещо над 40 лева, колко да съм го носила - два-три месеца, пък и не съм ходила само с него я - продавам го за 10, и пак няма желаещи, даже ми предложиха за него 7 (?!). Lips Sealed

Знам че са скъпи дрехите за бременни но то е нормално да е така при положение че не е масово да ги има а и като се налага и мамата иска да изглежда добре ще си вземе Smiley но въпроса е в това че после не става за нищо или събира прах в гардероба или я даваш на приятелка .Мен не ме интересува за колко е взета а че и в сайт за втора употреба дрехи не мога да си я позволя ,защото както споменах има и туники които не са в спрециализирани магазини за бременни и са  по 20лв и ще предпочета такава нова отколкото от тук носена
Мамчета, аз скоро карах бременност и изобщо не си купувах дрехи от специализирани магазини. По принцип нося S, но за коремчето си купувах L, а повярвайте ми - като се разтърси човек има достатъчно кройки, които са подходящи за специалния период  и то в обикновените магазини. И най-важното - стоят красиво, без да изглеждаме като торби. Wink
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: