{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 91518 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #345 -: Януари 16, 2011, 08:54:48 »
Раздели ТемаНагоре

да, за парцалите сте прави момичета.Аз се възмутих, защото и наши приятели/познати са давали два-три пъти маратонки на детето, но явно моите критерии са различни, понеже ни дават неща обувани няколко пъти само
Сигурно ще свършат работа и на др тези неща, признавам, но ако  са носени от моето дете и в такъв вид не бих ги изтипосала за подаряване тук в сайта, но всеки си решава
« Последна редакция: Януари 16, 2011, 08:57:24 от gitadam » Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #346 -: Януари 23, 2011, 08:59:11 »
Раздели ТемаНагоре

възмутена съм от вида на стоката, която хората подаряват гледайки обявите от последния ден и най-вече се очудвам на хората, които ги вземат, може би, защото са маркови, визирам конкретно сандалите на Некст и едни боти, ама целите ожулени отпред, за да няма обидени др-потребители, които са решили да подарят много запазени неща и да помогнат на хора в нужда.Аз тези неща бих си ги сложила чинно до коша за боклук да ги вземе някоя циганка в нужда,а няма да се излагам да ги пускам тук в сайта
Доста постове ти изчетох и направо се превземаш вече...то не бяха възмущения,то не бяха учудвания,а знаеш ли,че има майки,които не могат да купят на детето си и една шапка от магазин втора употреба?
Кротувай си с твоите маркови неща и си ги слагай до коша!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #347 -: Януари 23, 2011, 09:24:09 »
Раздели ТемаНагоре

Моля, моля без такъв тон, ако обичате.Първо, ако наистина майки продават дрешки от ву в сайта, защо не ги пуснат на такива цени на каквито са ги взели, ако искат наистина да помогнат на такива майки питам аз.Това го пиша, защото дори на 20 лева килото по-леки дрешки излизат по 2 - 3 лв най-много, на по-ниските цени дори са по 50-60 ст, а тук им се искат по 10-12 лв.Признавам, че някои от дрешките, които детето носи сега през зимата са от там,защото всичко от първата година му стана малко, но съм ги купувала максимум до 3 лева.А тук за подобни дрешки ще ми искат по 7-8 лева.Ето затова ми е възмущението не заради друго, наистина има майки на които дрешките са купувани от чужбина или подарявани това е едно, но има такива на които дрехите които продават тук са от там-ВУ, не мога да посоча със сигурност имена, но вече в сайта има достатъчно пропищяли купувалки-доказателство за това е настоящата тема.Аз затова се и ВЪЗМУЩАВАМ,да ги пуснат на цената на която са ги взели от магазина, а на с още толкова отгоре.Ако ще ми продават такави дрехи от ВУ, лично мога да си ги взема за стотинки, а не за по 4-5 лева, каквито са тук.
Да,дрехите, които съм пускала тук, може да са маркови, но съм ги пуснала на символични цени, каквито може всеки да си позволи .
« Последна редакция: Януари 23, 2011, 09:36:32 от gitadam » Активен
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #348 -: Януари 23, 2011, 10:20:51 »
Раздели ТемаНагоре

И още нещо ми е чудно, как майките нямат пари за дрехи втора употреба, а за нет имат, аз когато нямам не го пускам.Първо никой няма да си признае, че дрехите, които продава са от ВУ, второ аз такива дрехи тук не пускам за продаване, а тези, които имам от там евентуално ще ги подаря на някоя мама в нужда
« Последна редакция: Януари 23, 2011, 10:42:44 от gitadam » Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #349 -: Януари 23, 2011, 10:39:46 »
Раздели ТемаНагоре

Моля, моля без такъв тон, ако обичате.Първо, ако наистина майки продават дрешки от ву в сайта, защо не ги пуснат на такива цени на каквито са ги взели, ако искат наистина да помогнат на такива майки питам аз.Това го пиша, защото дори на 20 лева килото по-леки дрешки излизат по 2 - 3 лв най-много, на по-ниските цени дори са по 50-60 ст, а тук им се искат по 10-12 лв.Признавам, че някои от дрешките, които детето носи сега през зимата са от там,защото всичко от първата година му стана малко, но съм ги купувала максимум до 3 лева.А тук за подобни дрешки ще ми искат по 7-8 лева.Ето затова ми е възмущението не заради друго, наистина има майки на които дрешките са купувани от чужбина или подарявани това е едно, но има такива на които дрехите които продават тук са от там-ВУ, не мога да посоча със сигурност имена, но вече в сайта има достатъчно пропищяли купувалки-доказателство за това е настоящата тема.Аз затова се и ВЪЗМУЩАВАМ,да ги пуснат на цената на която са ги взели от магазина, а на с още толкова отгоре.Ако ще ми продават такави дрехи от ВУ, лично мога да си ги взема за стотинки, а не за по 4-5 лева, каквито са тук.
Да,дрехите, които съм пускала тук, може да са маркови, но съм ги пуснала на символични цени, каквито може всеки да си позволи .
Първо няма как да ми ''чуеш'' тона,за това оправи своя!И второ,явно не четеш кое точно съм ти цитирала от постовете!
Преглътни си малко глъчта и не чети само това,което ти изнася!Сега разбра ли ми тона!?
И пак ще ти цитирам поста,за да разбереш,кое точно имах предвид,чети в червеничкото,може и да го видиш Wink

възмутена съм от вида на стоката, която хората подаряват гледайки обявите от последния ден и най-вече се очудвам на хората, които ги вземат, може би, защото са маркови, визирам конкретно сандалите на Некст и едни боти, ама целите ожулени отпред, за да няма обидени др-потребители, които са решили да подарят много запазени неща и да помогнат на хора в нужда.Аз тези неща бих си ги сложила чинно до коша за боклук да ги вземе някоя циганка в нужда,а няма да се излагам да ги пускам тук в сайта
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #350 -: Януари 23, 2011, 10:48:26 »
Раздели ТемаНагоре

Да, сега разбрах, какво се има предвид.Не искам да се занимавам повече с това.Просто подарените от мен дрехи бебешки изобщо не са в такова състояние като това на някои мами в раздела, а са супер запазени и без никакви забележки, които е получил от мен знае за какво става въпрос.Такива са и дрешките, които ще получа от една мама, перфектни от всякъде, за което съм мн.благодарна
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #351 -: Януари 23, 2011, 10:50:46 »
Раздели ТемаНагоре

Да, сега разбрах, какво се има предвид.Не искам да се занимавам повече с това.Просто подарените от мен дрехи бебешки изобщо не са в такова състояние като това на някои мами в раздела, а са супер запазени и без никакви забележки, които е получил от мен знае за какво става въпрос.Такива са и дрешките, които ще получа от една мама, перфектни от всякъде, за което съм мн.благодарна
Жива и здрава,разбрахме ти хвалбите Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #352 -: Януари 23, 2011, 10:55:42 »
Раздели ТемаНагоре

А защо и Поли да не направи такъв жест и да пусне дрехи за подаряване от своите в онзи отдел, нея не съм я мяркала там, защо и тя да не помогне на майки в нужда?
« Последна редакция: Януари 23, 2011, 11:05:07 от gitadam » Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #353 -: Януари 23, 2011, 12:25:51 »
Раздели ТемаНагоре

А защо и Поли да не направи такъв жест и да пусне дрехи за подаряване от своите в онзи отдел, нея не съм я мяркала там, защо и тя да не помогне на майки в нужда?
Спри се ,защото прекаляваш  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #354 -: Януари 23, 2011, 12:28:28 »
Раздели ТемаНагоре

А защо и Поли да не направи такъв жест и да пусне дрехи за подаряване от своите в онзи отдел, нея не съм я мяркала там, защо и тя да не помогне на майки в нужда?
Защото всеки потребител си преценява да пуска или не обяви за подаряване.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #355 -: Януари 23, 2011, 12:46:05 »
Раздели ТемаНагоре

А защо и Поли да не направи такъв жест и да пусне дрехи за подаряване от своите в онзи отдел, нея не съм я мяркала там, защо и тя да не помогне на майки в нужда?
Ще ти отговоря госпожа всезнайкова Cheesy

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=117814&cat=500
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=117813&cat=500
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=117811&cat=500
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=117810&cat=500
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=117808&cat=500

и като не се отказваш от заяждане,попаднала си на човека Tongue,кажи сега мъж ли няма около теб или не се отчита както трябва или може би е друго,търсиш някой да ти подарява или искаш повече от колкото можеш да си позволиш?
Е,изпроси си всичко до тук!
Нали знаеш,като не ти харесва нещо тук в сайта и не издържаш вече,има едно хиксче горе в дясно Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #356 -: Януари 23, 2011, 12:51:59 »
Раздели ТемаНагоре

А защо и Поли да не направи такъв жест и да пусне дрехи за подаряване от своите в онзи отдел, нея не съм я мяркала там, защо и тя да не помогне на майки в нужда?
Защото всеки потребител си преценява да пуска или не обяви за подаряване.
наистина и аз няколко дена почвам да се чудя защо толкова много се държи сметка. всеки знае къде как и защо подарява дрехи. някой предпочитат да ги дадат на познати,други по домове за сираци ,трети нямат средства за да купят нови на децата си и ги продават. всяка една постъпка си е лично наша работа.
И относно майките ,които нямат пари а ползват интернет.Моя приятелка е с три деца -едно 15 годишно момче и близначета на годинка и месец.Интернет ползва или от нас или от друга приятелка,за да успее да купи на малките нещо евтино.Спрете да коментирате чуждите постъпки и си гледайте своите панички.Аз съм на мнение ,че когато правиш добро не трябва да се биеш в гърдите какво си подарил и защо.Нали не го правиш за себе си и да доказваш нещо,а заради другите,заради факта ,че някой има нужда от това да си малко по-човечен? Едва ли знаеш аз колко неща и с колко средства съм помогнала по домовете или ще съдите за мен по това ,че в сайта не съм пуснала неща за подаряване Huh? Същото е и с Поли -няма как да си сигурна кой какво прави,освен ако не се познавате лично.Така че мисля че коментарите са напълно излишни.Това е сайт да си помагаме ,а не да се плюем една друга
« Последна редакция: Януари 23, 2011, 12:54:15 от Nikovat » Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #357 -: Януари 26, 2011, 23:13:58 »
Раздели ТемаНагоре

В отговор на gitadam.За сандалите Некст за подаряване, смятам,че иде реч за моята обява там. Гледах гледах други не видях ( ако е така моля за извинение) Първо ТОВА НЕ СА МОИ ОБУВКИ ако се беше зачела по-надолу в обявата и беше помислила преди да изпляскаш нещо щеше да се досетиш и сама. Получих ги от тук с описание МНОГО ДОБРО и аз бях първата разочаровяна.Исках ги за рожденният ден на моето дете и питах за забележки и избеляване беше ми отречено да има такива.След допитване до изпратилата ми ги се разбрахме да ги пусна за подаряване щом не са ме удовлетворили. Второ по критиките ти какво се пуска за подаряване и кой. Аз не пускам за подаряване хубави дрехи тук, защото ги давам на приятелки,които истински биха ги оценили и биха им се радвали, а тук има взимащи дето и благодаря не казват. Трето има майки, които една такава обувка с кеф биха взели за в двора примерно вместо да купят нова и запазена и да се съсипе. Аз за в двора купувам евтините китайски чехли или маратонки или износени от тук ако ме устройва цената. За на вън и детски и прочие си купувам свястни обувки на децата, защото си ми връщат парите като изкарат 2-3 сезона без да им личи и след като умалеят ги давам ако са като нови на приятелки а не тук в сайта. Предполагам доста жени практикуват така за това и тук  съвсем нови неща са рядкост. Бих продала такива ако съм на зор и ми трябват пари.

П.П. Да доуточня, че не става ясно  да не ме емнете че се сърдя на подарено ми нещо НЕ Е ПОДАРЕНО ТРЯБВАШЕ ДА ГИ ЗАКУПЯ!
« Последна редакция: Януари 26, 2011, 23:28:15 от evata » Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #358 -: Януари 26, 2011, 23:24:01 »
Раздели ТемаНагоре

gitadam малко попрекаляваш с възмущенията си. Който иска, каквото иска пуска за подаряване и продаване. Право на личен избор е !
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #359 -: Януари 27, 2011, 10:21:23 »
Раздели ТемаНагоре

gitadam малко попрекаляваш с възмущенията си. Който иска, каквото иска пуска за подаряване и продаване. Право на личен избор е !
Подкрепям Еми  (gesture7)
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!


Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: