{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 93100 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
dodkoDD
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #330 -: Декември 18, 2010, 17:34:58 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=109411&cat=79
 в добро състояние....стига бе! (not1)
Активен

Предимство има за поръчване от повече обяви.
Пазарлъците на дребно не ги толерирам и игнорирам. Не искам отрицателни емоции.
Ако се забавя с ходене до пощата с два-три дни-не бързайте да нападате, работя, не живея в сайта, което по никакъв начин не ме прави некоректна.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #331 -: Декември 18, 2010, 17:36:02 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=109411&cat=79
 в добро състояние....стига бе! (not1)
хммммм нямаше ли правила за тия неща Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #332 -: Декември 18, 2010, 17:49:59 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=109411&cat=79
 в добро състояние....стига бе! (not1)
хммммм нямаше ли правила за тия неща Huh?

Има ама ...
Сега ще видим!
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #333 -: Декември 18, 2010, 22:34:40 »
Раздели ТемаНагоре

мен пьк току-що ме попитаха-записали се за една моя обява/??/да пратя за проба,пьк щели да МИ поемат пощенските като ми я врьщат/?Huh?!!!/ако им харесала-може ли аз да СИ поема пощата Cheesyи аз не дребнея,ВИНАГИ сьм пращала 2 лв пощенски,независимо колко са били,даже и 5 пратих на еваГ,просто ги бях забравила,и в момента в мойто се вьзмути от мен се постарах да се реванширам/иначе бяха 1.50 Cheesy...но вярно че има цигании и пазарльци,незнам как не им е неудобно на някои... Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #334 -: Януари 11, 2011, 19:31:15 »
Раздели ТемаНагоре

темата е "Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?", обаче аз забелязвам друго напоследък, освен ако не си въобразявам-има по-малко пуснати обяви...Не че водя някаква статистика и ги броя, но така ми се струва..Някой да е забелязал същото?А ако е обратното-ще се зарадвам!!! Smiley
+1 Sad
това да не е заради другия сайт, гледам, че работи на пълна пара след затишието Roll Eyes
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #335 -: Януари 12, 2011, 09:00:29 »
Раздели ТемаНагоре

темата е "Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?", обаче аз забелязвам друго напоследък, освен ако не си въобразявам-има по-малко пуснати обяви...Не че водя някаква статистика и ги броя, но така ми се струва..Някой да е забелязал същото?А ако е обратното-ще се зарадвам!!! Smiley
+1 Sad
това да не е заради другия сайт, гледам, че работи на пълна пара след затишието Roll Eyes

Малко има и търговци ама... здраве да е Smiley Те си знаят най-добре Smiley
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #336 -: Януари 12, 2011, 09:10:07 »
Раздели ТемаНагоре

темата е "Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?", обаче аз забелязвам друго напоследък, освен ако не си въобразявам-има по-малко пуснати обяви...Не че водя някаква статистика и ги броя, но така ми се струва..Някой да е забелязал същото?А ако е обратното-ще се зарадвам!!! Smiley
+1 Sad
това да не е заради другия сайт, гледам, че работи на пълна пара след затишието Roll Eyes

Малко има и търговци ама... здраве да е Smiley Те си знаят най-добре Smiley
Даже е пълно с търговци и потребители с нулев рейтинг,е от такива се плаша...там сега ако не си искаш парите предварително пиши се изгорял или излъган с даден артикул Lips Sealed
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #337 -: Януари 12, 2011, 10:13:30 »
Раздели ТемаНагоре

темата е "Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?", обаче аз забелязвам друго напоследък, освен ако не си въобразявам-има по-малко пуснати обяви...Не че водя някаква статистика и ги броя, но така ми се струва..Някой да е забелязал същото?А ако е обратното-ще се зарадвам!!! Smiley
+1 Sad
това да не е заради другия сайт, гледам, че работи на пълна пара след затишието Roll Eyes

Малко има и търговци ама... здраве да е Smiley Те си знаят най-добре Smiley
Даже е пълно с търговци и потребители с нулев рейтинг,е от такива се плаша...там сега ако не си искаш парите предварително пиши се изгорял или излъган с даден артикул Lips Sealed
о, да, задължително. Huh?
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #338 -: Януари 12, 2011, 12:45:07 »
Раздели ТемаНагоре

Онзи ден пих кафе с една приятелка и тя ми каза, че в един магазин секънд хенд има много хубави работи, реших да отида и да провера за какво става въпрос, тъкмо бях споделила пред нея, че си търся дрешки за вкъщи и гледам тук какво се предлага.Отидох там и купих две неща за 3.50-блузка и панталон, при това чисто нови и ще мога да ги слагам и за навън.Е, в такъв случай не виждам смисъл да купувам от тук нещо,което с пощенски ще ми излезе някъде към 6 лева, като за тази сума в такъв магазин мога да си купя цяло яке например.Кое ми дава гаранция, че същото не е взето пак от там за 1.50 и се опитват да ми го пробутат на двойна цена, ще й на тройна.Затова от тук, ако купувам нещо ще е само ново с етикет и ако е по насметка от магазина-примерно, ако в магазина е 15-16, а тук с пощенски 10-12, защо не.
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #339 -: Януари 12, 2011, 13:04:34 »
Раздели ТемаНагоре

Онзи ден пих кафе с една приятелка и тя ми каза, че в един магазин секънд хенд има много хубави работи, реших да отида и да провера за какво става въпрос, тъкмо бях споделила пред нея, че си търся дрешки за вкъщи и гледам тук какво се предлага.Отидох там и купих две неща за 3.50-блузка и панталон, при това чисто нови и ще мога да ги слагам и за навън.Е, в такъв случай не виждам смисъл да купувам от тук нещо,което с пощенски ще ми излезе някъде към 6 лева, като за тази сума в такъв магазин мога да си купя цяло яке например.Кое ми дава гаранция, че същото не е взето пак от там за 1.50 и се опитват да ми го пробутат на двойна цена, ще й на тройна.Затова от тук, ако купувам нещо ще е само ново с етикет и ако е по насметка от магазина-примерно, ако в магазина е 15-16, а тук с пощенски 10-12, защо не.

Е ДОБРЕ ДЕ,ГЛЕДАМ-НА ЛИНИЯ СИ-ЗАЩО?!НАЛИ ТУК Е СКЪПО?АЗ ЩЕ ТИ КАЖА ЗАЩО СЬМ ТУК-СМЕНИХ СИ ИЗЦЯЛО ГАРДЕРОБА!ЧАК ИМАШЕ СПОРОВЕ МЕЖДУ КУПУВАЧИТЕ ЗА КОГО ДА Е,ЗА ПО-БЬРЗИЯ ИЛИ ПО-НАСТОЯТЕЛНИЯ,МА БОКЛУЦИ НЯМАМ WinkТЕ СА СИ В МАЗЕТО...И ПОЧТИ ВСИЧКО КОЕТО СИ КУПИХ Е С ГОЛЯМО ЖЕЛАНИЕ,ПЬК И СТРАХОТНО-НЕ МИ СМЬРДИ НА ПРЕПАРАТИТЕ ОТ ВТОРАТА,МЬЖО НЕ МИ СТЕНЯ ЗАЩО ИСКАМ ДА ХОДЯ ДО МАГАЗАНА-БОКЛУЧАРНИК/СЕКЬНД-ХЕНД/А ПЬК МУ ИЗЛИЗАМ И ПО-ЕВТИНКА ОТКОЛКОТО АКО ХОДЯ ПО БУТИЦИТЕ...А ПЬК И КАТО МИ ПИСНЕ ОТ НЕЩО ТУК,ЗНАМ ЧЕ С МИНИМАЛНИ ЗАГУБИ ИМА КОЙ ДА ГО ВЗЕМЕ!А ЧЕ ИМА И ТАКИВА,ЗА КАКВИТО СПОМЕНАВАШ...СПОР НЯМА...ИЗМЕЖДУ ПЯСЬКА ВСЕ ПАК БЛЕСТЯТ И СКЬПОЦЕННИ КАМЬЧЕТА,МА ШЕ ТРЯБВА ДА СЕ РАЗРОВИШ,ЗА ДА ГИ НАМЕРИШ Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #340 -: Януари 12, 2011, 14:16:07 »
Раздели ТемаНагоре

Просто разчиствам гардероба на детето и пускам обяви за новите и по-запазени неща, останалите подарявам, много майки са получили едва ли не по една-две торби от мен и се радвам, че съм успяла да им помогна.Може би очаквам, че тук ще намеря нещо с качеството на дрешките, които се опитам да продам тук,но  на тези цени на които аз ги давам, виждам само доста употребявани неща се предлагат, а такива мога да си купя от втората ръка.Че то, ако ще давам по 10-15 лева за употребявано, по-добре да си го купя от магазина, не ли е така?Един анцунг на Кимекс струва 10 лева нов..., защо да купувам на старо такъв за 7 да речем

Има лотове от горнище и долнище по 10-12 лева, че то с пощенските си идва, колкото един нов, нали онзи ден бях до магазина и гледах цените.Комплекти имаше по 14 лева, вярно, че бяха турски, но какво лошо има в това.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 14:20:19 от gitadam » Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #341 -: Януари 12, 2011, 19:45:54 »
Раздели ТемаНагоре

Просто разчиствам гардероба на детето и пускам обяви за новите и по-запазени неща, останалите подарявам, много майки са получили едва ли не по една-две торби от мен и се радвам, че съм успяла да им помогна.Може би очаквам, че тук ще намеря нещо с качеството на дрешките, които се опитам да продам тук,но  на тези цени на които аз ги давам, виждам само доста употребявани неща се предлагат, а такива мога да си купя от втората ръка.Че то, ако ще давам по 10-15 лева за употребявано, по-добре да си го купя от магазина, не ли е така?Един анцунг на Кимекс струва 10 лева нов..., защо да купувам на старо такъв за 7 да речем

Има лотове от горнище и долнище по 10-12 лева, че то с пощенските си идва, колкото един нов, нали онзи ден бях до магазина и гледах цените.Комплекти имаше по 14 лева, вярно, че бяха турски, но какво лошо има в това.
ЗА ДЕЧИЦАТА-ДА,ПРАВА СИ,ТЕ ТОЛКОВА БЬРЗО НАДРАСТВАТ ДРЕШКИТЕ СИ,ТО ПЬК Е СРАМНО ДА ИСКАШ НА МАЙЧЕ В НУЖДА ГОЛЕМИ ПАРИ SadАЗ СЬЩО ПОДАРЯВАМ КОГАТО СМЕТНА ЧЕ НЯКОЙ СЕ НУЖДАЕ ОТ НЕЩО КОЕТО ИМАМ,ПЬК ДРУГ НЕ МОЖЕ ДА СИ ГО ВЗЕМЕ,ИЛИ ЗАЩО ВМЕСТО ДА МИ ЗАЕМА МЯСТО ДА НЕ ГО ПОДАРЯ...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #342 -: Януари 16, 2011, 06:34:50 »
Раздели ТемаНагоре

възмутена съм от вида на стоката, която хората подаряват гледайки обявите от последния ден и най-вече се очудвам на хората, които ги вземат, може би, защото са маркови, визирам конкретно сандалите на Некст и едни боти, ама целите ожулени отпред, за да няма обидени др-потребители, които са решили да подарят много запазени неща и да помогнат на хора в нужда.Аз тези неща бих си ги сложила чинно до коша за боклук да ги вземе някоя циганка в нужда,а няма да се излагам да ги пускам тук в сайта
« Последна редакция: Януари 16, 2011, 06:41:19 от gitadam » Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #343 -: Януари 16, 2011, 08:25:45 »
Раздели ТемаНагоре

възмутена съм от вида на стоката, която хората подаряват гледайки обявите от последния ден и най-вече се очудвам на хората, които ги вземат, може би, защото са маркови, визирам конкретно сандалите на Некст и едни боти, ама целите ожулени отпред, за да няма обидени др-потребители, които са решили да подарят много запазени неща и да помогнат на хора в нужда.Аз тези неща бих си ги сложила чинно до коша за боклук да ги вземе някоя циганка в нужда,а няма да се излагам да ги пускам тук в сайта
gitadam има хора, на които ще им свършат работа и тези дрешки/обувки. Пък и лично аз няма да ги оставя до кофата за циганката поради една проста причина. Хем ги издържам (данъци, осигуровки и т.н), хем ме крадат пък сега и да ги обличам. Няма да стане.(Ако е хубава памучна материя - за парцали за прах Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #344 -: Януари 16, 2011, 08:36:41 »
Раздели ТемаНагоре

възмутена съм от вида на стоката, която хората подаряват гледайки обявите от последния ден и най-вече се очудвам на хората, които ги вземат, може би, защото са маркови, визирам конкретно сандалите на Некст и едни боти, ама целите ожулени отпред, за да няма обидени др-потребители, които са решили да подарят много запазени неща и да помогнат на хора в нужда.Аз тези неща бих си ги сложила чинно до коша за боклук да ги вземе някоя циганка в нужда,а няма да се излагам да ги пускам тук в сайта
gitadam има хора, на които ще им свършат работа и тези дрешки/обувки. Пък и лично аз няма да ги оставя до кофата за циганката поради една проста причина. Хем ги издържам (данъци, осигуровки и т.н), хем ме крадат пък сега и да ги обличам. Няма да стане.(Ако е хубава памучна материя - за парцали за прах Smiley
Напълно съм съгласна с Еми. Wink
Активен



Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: