{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 96153 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #315 -: Декември 02, 2010, 00:09:14 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен това някои да възприемат полето за пощенските разходи за чиста монета и да смятат, че щом не са упоменати, такива няма, идва от и-бей. Там наистина колкото пише за пощенски разходи, точно толкова си плащаш и  то предварително, и после няма "излезе ми повече", "излезе ми по-малко". Колкото си писал, толкова взимаш, всеки да си преценява предварително.
Иначе и аз искам за пощенски толкова, колкото съм писала в обявата - макар че хората понякога са ми пращали повече, като видят че доставката е излязла повече.
Активен
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #316 -: Декември 02, 2010, 00:16:46 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен това някои да възприемат полето за пощенските разходи за чиста монета и да смятат, че щом не са упоменати, такива няма, идва от и-бей. Там наистина колкото пише за пощенски разходи, точно толкова си плащаш и  то предварително, и после няма "излезе ми повече", "излезе ми по-малко". Колкото си писал, толкова взимаш, всеки да си преценява предварително.
Иначе и аз искам за пощенски толкова, колкото съм писала в обявата - макар че хората понякога са ми пращали повече, като видят че доставката е излязла повече.
ама според мен,ако оставиш празно полето не означава,че е с пощенските стоката.Може да означава,че незнам колко ще излязат,всяко нещо си има различен грамаж,аз примерно никога незнам колко ще излязат,за това и най-често ги поемам аз  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #317 -: Декември 02, 2010, 00:54:05 »
Раздели ТемаНагоре

Като заговорихте за пощенски, в последно врене (при комшиите) ми се случва да напиша колко са пощенските, но отсреща си приспадат стотинки за записа!? Пример:
Пощенски 1.84. Тя ми праща 1.40, защото дала 40ст. за да ми прати запис...

Shocked Shocked Shocked
Ти пък си смятай хартията и тиксото  Cheesy
а ти на мен защо не ми сметна с тиксото Cheesy Cheesy Tongue
Ей тъй на, пропуснах.  Tongue
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #318 -: Декември 02, 2010, 20:10:19 »
Раздели ТемаНагоре

Като заговорихте за пощенски, в последно врене (при комшиите) ми се случва да напиша колко са пощенските, но отсреща си приспадат стотинки за записа!? Пример:
Пощенски 1.84. Тя ми праща 1.40, защото дала 40ст. за да ми прати запис...

Shocked Shocked Shocked
Ти пък си смятай хартията и тиксото  Cheesy
а ти на мен защо не ми сметна с тиксото Cheesy Cheesy Tongue
Ей тъй на, пропуснах.  Tongue

Аз при комшиите продадох една рокля за 15 лв
писах че с пощата е 16.40 а получих 15.30
Не знам как е калкулирано но е странно  Cheesy Cheesy Cheesy
не съм от хората дето се разправят за 1 лев, но е адски тъпо и дразнещо
Активен
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #319 -: Декември 02, 2010, 23:36:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също преди дни продадох дрешка с цена 15 .00 лв на нов потребител-без нито една оценка!!!Изисках предварителен запис,като в 3,4 супер подробни лични съобщения написах ,че сборната цена е 17 лв-15 дрехата+2 лв пощенски!!!!Ама бях много подробна,наистина!!!И какво беше очудването ми,когато онзи ден ,когато потърсих записа,той беше за 15 лв?! Roll Eyes Roll Eyes
Писах веднага на мацката,не че съм за тези 2 лв пощенски,но не съм глупак все пак,да ме правят на балама,и отговорът знаете ли какъв беше   Lips Sealed?!?!"Ами на мен за да ви изпратя записа,ми поискаха само някакви дребни стотинки и счетох,че не е нужно да ви ги пращам!!! Shocked

ШОК!!! Shocked
Първо,когато се записа момичето,ме попита директно на лични,ако тя ми изпрати парите ,кое й гарантира,че ще си получи дрехата!!!Отговорих най-подробно кое!!!оттам последва въпросче-работя ли с Еконт?Ми аз не съм тук на втора работа,имам си друга професия,тук съм за удоволствие,а не да "заработвам",но в крайна сметка я отказах -исках да й спестя 7 лв за куриерската услуга,също и за наложен платеж-предложих най -евтиния и удобен вариан-обикновен пощенски запис и .....накрая ми спестиха пощенските!!!Момичето ми се извини и предложи да ги изпрати на другия ден,отказах й,разбира се,как ли пък няма да се наредя за запис от 2 лв!!!!Оправихме се ,но всичко случило се беше интересен парадокс!!!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #320 -: Декември 03, 2010, 01:59:38 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също преди дни продадох дрешка с цена 15 .00 лв на нов потребител-без нито една оценка!!!Изисках предварителен запис,като в 3,4 супер подробни лични съобщения написах ,че сборната цена е 17 лв-15 дрехата+2 лв пощенски!!!!Ама бях много подробна,наистина!!!И какво беше очудването ми,когато онзи ден ,когато потърсих записа,той беше за 15 лв?! Roll Eyes Roll Eyes
Писах веднага на мацката,не че съм за тези 2 лв пощенски,но не съм глупак все пак,да ме правят на балама,и отговорът знаете ли какъв беше   Lips Sealed?!?!"Ами на мен за да ви изпратя записа,ми поискаха само някакви дребни стотинки и счетох,че не е нужно да ви ги пращам!!! Shocked

ШОК!!! Shocked
Първо,когато се записа момичето,ме попита директно на лични,ако тя ми изпрати парите ,кое й гарантира,че ще си получи дрехата!!!Отговорих най-подробно кое!!!оттам последва въпросче-работя ли с Еконт?Ми аз не съм тук на втора работа,имам си друга професия,тук съм за удоволствие,а не да "заработвам",но в крайна сметка я отказах -исках да й спестя 7 лв за куриерската услуга,също и за наложен платеж-предложих най -евтиния и удобен вариан-обикновен пощенски запис и .....накрая ми спестиха пощенските!!!Момичето ми се извини и предложи да ги изпрати на другия ден,отказах й,разбира се,как ли пък няма да се наредя за запис от 2 лв!!!!Оправихме се ,но всичко случило се беше интересен парадокс!!!!

как ли пък няма да се наредя за запис от 2 л

ххиихих мила,мен ме пратиха за да изпратя 1.20лв запис,защото уж не сме се разбрали за пощенските и жената и държеше на тези 1.20лв и аз 1.20лв и пратих Tongue Tongue беше голям срам в пощата.Сега имам да връщам едни дънки и момичето ми писа да сложа 1.88лв.викам си на акъла точно толкова ще сложа Cheesy Cheesy естествено,че ще сложа 2лв.ама някък ми е смешно Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
neldim
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #321 -: Декември 03, 2010, 18:21:05 »
Раздели ТемаНагоре

И аз като нов потребител,се намесвам в темата за пропуснатите пощенски Smiley.В първата ми покупка,само че при комшийте също бях пропуснала пощенските,никога не бях пращала запис и си мислех че пощенските ги искат в пощата  Embarrassed.Момичето от което пазарувах ми беше писало 1.50 за пощенски и аз бях много учудена защо в пощата ми искаха само някакви стотинки,мислех че мога да платя разходите за колета когато го получавам.После умрях от срам как да се извинявам,добре че мамата беше печена и се разбрахме.Може и някой от другите нови потребители да е заблуден като мен  Tongue.Само да не е практика  Tongue
Активен

Това е профилът ми другия сайт : http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=89940&ppaction=readfeed
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #322 -: Декември 04, 2010, 08:23:23 »
Раздели ТемаНагоре

И аз като нов потребител,се намесвам в темата за пропуснатите пощенски Smiley.В първата ми покупка,само че при комшийте също бях пропуснала пощенските,никога не бях пращала запис и си мислех че пощенските ги искат в пощата  Embarrassed.Момичето от което пазарувах ми беше писало 1.50 за пощенски и аз бях много учудена защо в пощата ми искаха само някакви стотинки,мислех че мога да платя разходите за колета когато го получавам.После умрях от срам как да се извинявам,добре че мамата беше печена и се разбрахме.Може и някой от другите нови потребители да е заблуден като мен  Tongue.Само да не е практика  Tongue
хахаха и аз първия път така направих,мисле си,че в пощата ще ми ги искат и пуснах точната сума за покупката  Embarrassed,след което умрях от притеснение,но и аз попаднах на точна мама Wink Cheesy
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #323 -: Декември 04, 2010, 09:30:44 »
Раздели ТемаНагоре

И аз като нов потребител,се намесвам в темата за пропуснатите пощенски Smiley.В първата ми покупка,само че при комшийте също бях пропуснала пощенските,никога не бях пращала запис и си мислех че пощенските ги искат в пощата  Embarrassed.Момичето от което пазарувах ми беше писало 1.50 за пощенски и аз бях много учудена защо в пощата ми искаха само някакви стотинки,мислех че мога да платя разходите за колета когато го получавам.После умрях от срам как да се извинявам,добре че мамата беше печена и се разбрахме.Може и някой от другите нови потребители да е заблуден като мен  Tongue.Само да не е практика  Tongue
хахаха и аз първия път така направих,мисле си,че в пощата ще ми ги искат и пуснах точната сума за покупката  Embarrassed,след което умрях от притеснение,но и аз попаднах на точна мама Wink Cheesy
Аз пък толкова много разпитвах първата мама колко къде и как да пусна, че сигурно още ме споменава Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #324 -: Декември 04, 2010, 14:18:31 »
Раздели ТемаНагоре

И аз като нов потребител,се намесвам в темата за пропуснатите пощенски Smiley.В първата ми покупка,само че при комшийте също бях пропуснала пощенските,никога не бях пращала запис и си мислех че пощенските ги искат в пощата  Embarrassed.Момичето от което пазарувах ми беше писало 1.50 за пощенски и аз бях много учудена защо в пощата ми искаха само някакви стотинки,мислех че мога да платя разходите за колета когато го получавам.После умрях от срам как да се извинявам,добре че мамата беше печена и се разбрахме.Може и някой от другите нови потребители да е заблуден като мен  Tongue.Само да не е практика  Tongue
хахаха и аз първия път така направих,мисле си,че в пощата ще ми ги искат и пуснах точната сума за покупката  Embarrassed,след което умрях от притеснение,но и аз попаднах на точна мама Wink Cheesy
Аз пък толкова много разпитвах първата мама колко къде и как да пусна, че сигурно още ме споменава Smiley
сигурно,ама няма как всиччки минаваме от там Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #325 -: Декември 10, 2010, 17:49:44 »
Раздели ТемаНагоре

темата е "Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?", обаче аз забелязвам друго напоследък, освен ако не си въобразявам-има по-малко пуснати обяви...Не че водя някаква статистика и ги броя, но така ми се струва..Някой да е забелязал същото?А ако е обратното-ще се зарадвам!!! Smiley
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #326 -: Декември 10, 2010, 18:52:13 »
Раздели ТемаНагоре

темата е "Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?", обаче аз забелязвам друго напоследък, освен ако не си въобразявам-има по-малко пуснати обяви...Не че водя някаква статистика и ги броя, но така ми се струва..Някой да е забелязал същото?А ако е обратното-ще се зарадвам!!! Smiley
+1 Sad
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #327 -: Декември 10, 2010, 18:53:34 »
Раздели ТемаНагоре

За първи път се срещнах със springflower при комшиите. И тя в 2-3 мейла ми обяснява за пощенските и записите. Мале още ме е срам колко бях невежа по въпроса. Добре че е много готина и търпелива и ми обясни момичето, че сега да не се излагам.

 (danke1) springflower
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #328 -: Декември 10, 2010, 19:25:13 »
Раздели ТемаНагоре

За първи път се срещнах със springflower при комшиите. И тя в 2-3 мейла ми обяснява за пощенските и записите. Мале още ме е срам колко бях невежа по въпроса. Добре че е много готина и търпелива и ми обясни момичето, че сега да не се излагам.

 (danke1) springflower
сладур си ти Kiss
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #329 -: Декември 10, 2010, 19:29:04 »
Раздели ТемаНагоре

За първи път се срещнах със springflower при комшиите. И тя в 2-3 мейла ми обяснява за пощенските и записите. Мале още ме е срам колко бях невежа по въпроса. Добре че е много готина и търпелива и ми обясни момичето, че сега да не се излагам.

 (danke1) springflower
Така е ,аз също съм обяснявала и са ми обяснявали.Няма как Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003


Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: