{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси свързани с ОБЯВИТЕ!  (Прочетена 178739 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #180 -: Септември 17, 2010, 22:40:59 »
Раздели ТемаНагоре

Админа го е казал точно:
"Все пак не сме в реален магазин да мерим!"
В магазините можеш да пробваш, тук няма как освен да видиш мерките и да ги провериш, за да прецениш.А когато не са дадени е досадно да пишеш и да искаш да ти измерят нещо.
Трябва да са си задължителни според мен.Така разглеждането на обявите е по лесно и бързо.
Активен
tri6a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #181 -: Септември 18, 2010, 21:31:15 »
Раздели ТемаНагоре

Добре, разбрах за меренето Cool
Въпросът ми е сега могат ли след като обявите са били изтрити за липса на мерки, да ги пусна пак вече с мерки? :Smiley
Активен

Оценки за надеждност тук http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=44853&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #182 -: Септември 18, 2010, 21:42:16 »
Раздели ТемаНагоре

Добре, разбрах за меренето Cool
Въпросът ми е сега могат ли след като обявите са били изтрити за липса на мерки, да ги пусна пак вече с мерки? :Smiley

Не виждам причина да не може Smiley Щом обява(и) отговарят на правилата - няма проблеми Smiley
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #183 -: Септември 18, 2010, 22:22:19 »
Раздели ТемаНагоре

Админ, мисля, че трябва да въведете правило да се дават мерки на абсолютно всички стоки, не само на дрехите и обувките. Играчките например - виждаш снимка на плюшена играчка и ти се вижда голяма, но няма мерки в см. и следователно трябва да молиш продавача да мери за да разбереш каква е големината на играчката.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #184 -: Септември 20, 2010, 15:34:28 »
Раздели ТемаНагоре

 Извинявам се предварително (angels4) ако въпроса е коментиран, а той е-когато вляза да публикувам обява, се вижда, че мога да публикувам 5 снимки, но днес попаднах на обява със 7 или 8 снимки...Аз ли пропускам нещо (book1) или допълнително могат да се качат по някакъв начин!  (book3).
 Извън темата-тези допълнителни емотикончета са страхотни. Поздравления. Винаги ми повдигат настоението!
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #185 -: Септември 20, 2010, 15:35:30 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявам се предварително (angels4) ако въпроса е коментиран, а той е-когато вляза да публикувам обява, се вижда, че мога да публикувам 5 снимки, но днес попаднах на обява със 7 или 8 снимки...Аз ли пропускам нещо (book1) или допълнително могат да се качат по някакъв начин!  (book3).
 Извън темата-тези допълнителни емотикончета са страхотни. Поздравления. Винаги ми повдигат настоението!

Пробвай с редактиране Smiley
Активен

malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #186 -: Септември 20, 2010, 15:47:58 »
Раздели ТемаНагоре

    Благодаря ви за бързия отговор! Сега погледнах-могат да се добавят още четири обяви! Голям съм "недоскив", ама то с това забързано ежедневие и "мултифункционалност", може да откачи човек! Успехи и лека вечер! Smiley
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
6u6i
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #187 -: Септември 21, 2010, 21:19:52 »
Раздели ТемаНагоре

И от мен въпрос - след като са маркирани като продадени обявите автоматично ли се изтриват след определено време или това е наше задължение? Някъде бях чела по въпроса, но вече не помня къде.
Активен

Държа на точността и коректността!
С предимство са купувачите на 2 и повече обяви. Пощенските за сметка на купувача.
За нови и непознати потребители - предварително запис!
Поставяйте оценки - и аз го правя!
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #188 -: Септември 21, 2010, 21:21:39 »
Раздели ТемаНагоре

 WinkЗдравейте отново, аз ли нещо недовиждам или наистина липсва "Коментари по мои обяви" Sad
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
ellyy07
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 101


Всичко е по лична преценка!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #189 -: Септември 21, 2010, 21:25:25 »
Раздели ТемаНагоре

От менюто нещо изчезна опцията "Коментар по моите обяви",Сега от къде мога най бързо да видя най новите коментари в обявите си без да преглеждам страница по страница,благодаря!
Активен

Всичко е по лична преценка!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #190 -: Септември 21, 2010, 21:37:00 »
Раздели ТемаНагоре

WinkЗдравейте отново, аз ли нещо недовиждам или наистина липсва "Коментари по мои обяви" Sad
WinkЗдравейте отново, аз ли нещо недовиждам или наистина липсва "Коментари по мои обяви" Sad

Оправени са!
Активен

daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #191 -: Септември 21, 2010, 22:11:33 »
Раздели ТемаНагоре

И от мен въпрос - след като са маркирани като продадени обявите автоматично ли се изтриват след определено време или това е наше задължение? Някъде бях чела по въпроса, но вече не помня къде.

ДО ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ
Когато една обява бъде маркирана като "продадена" тя автоматично ще се скрие след 5 дни за всички потребители, но не и за продавача. За по сигурно маркирайте обявите си след като всичко приключи (т.е. куповача си получи продукта, а продавача паричките). Това не значи, че не трябва да се напише в коментарите под обявата, че е продадена на "еди кой си".  Smiley
Обява маркирана като "продадена" за момента не се изтрива автоматично.
(flower) (sleep2)
Активен
6u6i
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #192 -: Септември 22, 2010, 12:31:16 »
Раздели ТемаНагоре

И от мен въпрос - след като са маркирани като продадени обявите автоматично ли се изтриват след определено време или това е наше задължение? Някъде бях чела по въпроса, но вече не помня къде.

ДО ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ
Когато една обява бъде маркирана като "продадена" тя автоматично ще се скрие след 5 дни за всички потребители, но не и за продавача. За по сигурно маркирайте обявите си след като всичко приключи (т.е. куповача си получи продукта, а продавача паричките). Това не значи, че не трябва да се напише в коментарите под обявата, че е продадена на "еди кой си".  Smiley
Обява маркирана като "продадена" за момента не се изтрива автоматично.
(flower) (sleep2)
Благодаря! Знам, че някъде съм го чела, но не си спомнях подробностите.
А защо след като си изтрия обявата ми се намалява броя на мненията?
Активен

Държа на точността и коректността!
С предимство са купувачите на 2 и повече обяви. Пощенските за сметка на купувача.
За нови и непознати потребители - предварително запис!
Поставяйте оценки - и аз го правя!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #193 -: Септември 22, 2010, 12:45:57 »
Раздели ТемаНагоре

И от мен въпрос - след като са маркирани като продадени обявите автоматично ли се изтриват след определено време или това е наше задължение? Някъде бях чела по въпроса, но вече не помня къде.

ДО ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ
Когато една обява бъде маркирана като "продадена" тя автоматично ще се скрие след 5 дни за всички потребители, но не и за продавача. За по сигурно маркирайте обявите си след като всичко приключи (т.е. куповача си получи продукта, а продавача паричките). Това не значи, че не трябва да се напише в коментарите под обявата, че е продадена на "еди кой си".  Smiley
Обява маркирана като "продадена" за момента не се изтрива автоматично.
(flower) (sleep2)
Благодаря! Знам, че някъде съм го чела, но не си спомнях подробностите.
А защо след като си изтрия обявата ми се намалява броя на мненията?

В броя на мненията са включени всички мнения от форума и обявите. При изтриване на обява се изтриват и мненията към нея.
Активен
sherii
sherii
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


БЪДЕТЕ ДОБРИ, ОБИЧАЙТЕ, БЪДЕТЕ ХОРА!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #194 -: Септември 22, 2010, 14:04:51 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам едно въпросче относно обявите,а именно:искам  да кача обява ,от сутринта се пробвам,но не се получава.Много на брой обяви ли имам или  някакво спиране за момента? Благодаря !
Активен

Аз съм коректна,надявам се и вие! Времето ми е ценно!
-Пращам по пощата като МП.
-Пощенските са за сметка на купувача-ако няма друга уговорка.
-Сазвам реда на записалите се.
-Пиша оценки,пишете и вие!....ето и моите оценки в Продавалник.....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=60420&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: