{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси свързани с ОБЯВИТЕ!  (Прочетена 176884 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #195 -: Септември 22, 2010, 15:14:25 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам едно въпросче относно обявите,а именно:искам  да кача обява ,от сутринта се пробвам,но не се получава.Много на брой обяви ли имам или  някакво спиране за момента? Благодаря !


Има накакъв проблем от няколко дена,и аз писах и др.мамчета,може би скоро ще го оправят.Качи само обявата без снимки и като се публикува тогава отиди на редактирай и качи снимките.Така при мен се получава  Kiss
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #196 -: Септември 22, 2010, 15:25:09 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам едно въпросче относно обявите,а именно:искам  да кача обява ,от сутринта се пробвам,но не се получава.Много на брой обяви ли имам или  някакво спиране за момента? Благодаря !
Здравейте,имам едно въпросче относно обявите,а именно:искам  да кача обява ,от сутринта се пробвам,но не се получава.Много на брой обяви ли имам или  някакво спиране за момента? Благодаря !


Има накакъв проблем от няколко дена,и аз писах и др.мамчета,може би скоро ще го оправят.Качи само обявата без снимки и като се публикува тогава отиди на редактирай и качи снимките.Така при мен се получава  Kiss

Какво ви изписва? Снимките трябва да са под 2 мегабайта!
Активен

sherii
sherii
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


БЪДЕТЕ ДОБРИ, ОБИЧАЙТЕ, БЪДЕТЕ ХОРА!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #197 -: Септември 22, 2010, 16:57:17 »
Раздели ТемаНагоре

Лошото е ,че въобще не ми запаметява обявата,само примигва когато дам потвърди и така си остава,но без снимка ,просто си стои на едно и също положение.
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 18:33:57 от sherii » Активен

Аз съм коректна,надявам се и вие! Времето ми е ценно!
-Пращам по пощата като МП.
-Пощенските са за сметка на купувача-ако няма друга уговорка.
-Сазвам реда на записалите се.
-Пиша оценки,пишете и вие!....ето и моите оценки в Продавалник.....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=60420&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #198 -: Септември 22, 2010, 17:07:58 »
Раздели ТемаНагоре

Лошото е ,че въобще не ми запаметява обявата,само примигва когато дам потвърди итака си остава,но без снимка ,просто си стои на едно и също положение.
Може да пробваш и с друг браузер иначе не знам от къде идва проблема  Sad
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #199 -: Септември 23, 2010, 16:17:02 »
Раздели ТемаНагоре

Проблема е в снимките, има и друга темичка по въпроса. Първо трябва да са под 2 МБ, и второ да са с минимална резолюция 600х600! И аз имам същия проблем от няколко дни. Първоначално намалях всички снимки за да са под 2 МБ, но явно съм се престарала и сега са и под 600х600 резолюция...лошо Sad
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #200 -: Септември 23, 2010, 16:18:27 »
Раздели ТемаНагоре

Проблема е в снимките, има и друга темичка по въпроса. Първо трябва да са под 2 МБ, и второ да са с минимална резолюция 600х600! И аз имам същия проблем от няколко дни. Първоначално намалях всички снимки за да са под 2 МБ, но явно съм се престарала и сега са и под 600х600 резолюция...лошо Sad

Погледнете ТУК
Активен

sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #201 -: Септември 23, 2010, 16:21:32 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси, ще се пробвам!  Smiley
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
rosinauzunova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #202 -: Октомври 06, 2010, 16:19:16 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Smiley
Публикувах обяви,но не мога да се ориентирам със шрифта на текста.Къде точно е иконката .... Huh?Аз ли не я виждам,не мога да разбера.Някои от обявите ми са с нормален шрифт,а други с дребен.Пробвах няколко пъти да ги коригирам,но не успявам.Ще бъда благодарна,ако ми посочите начина!Благодаря! Smiley
Активен

Това е линк с оценките ми от този сайт:
  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=57454
1.Пращам и получавам като МПП!
2.Пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.При по-големи суми изпращам с наложен платеж или предварително заплащане.
4.Коректна съм,поставям оценки,надявам се и вие.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #203 -: Октомври 06, 2010, 17:09:22 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Smiley
Публикувах обяви,но не мога да се ориентирам със шрифта на текста.Къде точно е иконката .... Huh?Аз ли не я виждам,не мога да разбера.Някои от обявите ми са с нормален шрифт,а други с дребен.Пробвах няколко пъти да ги коригирам,но не успявам.Ще бъда благодарна,ако ми посочите начина!Благодаря! Smiley
След като вече си ги публикувала влез на Редактиране на обяви и под прозореца с описанието ти има прозорче на което пише Heading1 от там със стрелката ще си избереш шрифт или може да използваш има едно одебелено B с него също може  Smiley дано съм се изразила разбираемо ако не пак ще се опитам да обесня ако не е ясно нещо.Опитай и пиши дали е станало   Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rosinauzunova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #204 -: Октомври 06, 2010, 21:33:26 »
Раздели ТемаНагоре

Пробвах и по двата начина,но само ми се удебеляват буквите без да става шрифта по-голям,както искам.Нищо,като не става ще ги оставя с по-удебелени букви.Тук в тия постове над прозореца има иконка за уголемяване на шрифта,а там не видях. Sad
Благодаря все пак за съдействието! Smiley
Активен

Това е линк с оценките ми от този сайт:
  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=57454
1.Пращам и получавам като МПП!
2.Пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.При по-големи суми изпращам с наложен платеж или предварително заплащане.
4.Коректна съм,поставям оценки,надявам се и вие.
tri6a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #205 -: Октомври 07, 2010, 08:51:18 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера коригирах някои от обявите по новите критерии за категории "Ново", "Отлично" и т.н. сега видях, че някои са станали от ново -отлично и  опцията "ново" въобще липсва :Smiley
Активен

Оценки за надеждност тук http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=44853&ppaction=readfeed
mira
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #206 -: Октомври 07, 2010, 15:10:50 »
Раздели ТемаНагоре

Предварително да се извиня, ако задавам въпрос, на който вече е отговаряно, ама "от много глава не боли, както казват"  Cheesy
Знам, че трябва да има размери на дрехите, обаче това важи ли и за дрешки за бебета в категорията 0-3 месеца. Питам понеже имам някои обяви в тази категория и без размери, които (още) не са изтрити, та да спестя на модераторите труд (пък и на себе си да ги качвам пак).
Много ви благодаря за времето.
 Wink
Активен

За всички обяви: предварително плащане; пощенските за сметка на купувача, освен ако не сме уговорили друго; наложен платеж - след уговорка;
Пращам МПП по БП;
Предпочитам превод по сметка;
Не мога да пращам всеки ден: кварталната ми поща е в ремонт, затова трябва да ходя до друга, а съм с 2 деца;
Много ви моля, пишете оценки!
mira
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #207 -: Октомври 07, 2010, 15:12:26 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера коригирах някои от обявите по новите критерии за категории "Ново", "Отлично" и т.н. сега видях, че някои са станали от ново -отлично и  опцията "ново" въобще липсва :Smiley
Това щеше да е другият ми въпрос, тъкмо търсех къде е подходящо да го задам  Wink
Активен

За всички обяви: предварително плащане; пощенските за сметка на купувача, освен ако не сме уговорили друго; наложен платеж - след уговорка;
Пращам МПП по БП;
Предпочитам превод по сметка;
Не мога да пращам всеки ден: кварталната ми поща е в ремонт, затова трябва да ходя до друга, а съм с 2 деца;
Много ви моля, пишете оценки!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #208 -: Октомври 07, 2010, 15:13:55 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера коригирах някои от обявите по новите критерии за категории "Ново", "Отлично" и т.н. сега видях, че някои са станали от ново -отлично и  опцията "ново" въобще липсва :Smiley
Това щеше да е другият ми въпрос, тъкмо търсех къде е подходящо да го задам  Wink

Довечера ще оправя проблема!
Активен

kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #209 -: Октомври 10, 2010, 15:49:27 »
Раздели ТемаНагоре

имам проблем в тази моя обява http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=47054  ,първата снимка с втете розови шапчици не е моя,опитах се да я премахна,като преименувах моята снимка,качих я наново,но като се публикува обявата ,пак се показва грешната,иначе,като вляза да я редактирам си ми се показа моята снимка Huh? какво се случва не мога да разбера Sad
Активен



Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: