{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вървят ли ви продажбите?  (Прочетена 11178 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Август 09, 2010, 17:46:49 »
Раздели ТемаНагоре

Тук наистина няма много раздвижване,но и "там" няма-поне по моите обяви.От опита си от др сайт знам,че зимата повече върви търговията-най-малкото като е студено всеки си седи вкъщи,вместо по плажовете и магазините и кисне в интернет.Не само,разбира се,но със сигурност повече време отколкото летния сезон.Аз лично зимата продавам мноого по-често.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Жени
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Август 09, 2010, 19:36:27 »
Раздели ТемаНагоре

Нормално е в края на сезона да има затишие, повечето потребители не са качили обявите си за предстоящия есенно-зимен сезон. Аз например сега се заглеждам повече по такива обяви, но почти ги няма. При мен винаги е така - в края на всеки сезон има затишие. Но през есента ще има бум!  Wink
Активен
Звездичка
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Август 12, 2010, 12:10:51 »
Раздели ТемаНагоре

Споко, мястото, където ви вървят продажбите ще си остане  Wink Алелуйяяя!!!  Smiley
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #33 -: Август 12, 2010, 12:15:34 »
Раздели ТемаНагоре

Споко, мястото, където ви вървят продажбите ще си остане  Wink Алелуйяяя!!!  Smiley

Звездичка, нашия сайт няма нищо против Продавалника. За съжаление модераторите там не мислят така и много се заяждат с нас. Така, че всеки има право на избор Smiley Лек и успешен ден Smiley

п.п. Не е коректно и от твоя страна да се заяждаш и да пускаш такива постове тук.
« Последна редакция: Август 12, 2010, 12:18:12 от administrator » Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #34 -: Август 12, 2010, 13:20:55 »
Раздели ТемаНагоре

Споко, мястото, където ви вървят продажбите ще си остане  Wink Алелуйяяя!!!  Smiley
Мила , много ми стана забавно , да наистина и тук да го кажем , админите на проди се вразумиха , няма да съсипват сайта , а сега имам питанка , ти в този сайт като потребител имаш един едничък пост и той е този който съм цитирала , нямаш нито една обява и нито един коментар по чужда обява за периода от 10 април до днес , та ми е любопитно как ли ти е ника в съседите.
Активен

medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Август 12, 2010, 13:23:43 »
Раздели ТемаНагоре

Подозирам, че е същия, само че на латиница.Преди малко го мернах този ник там.Даже май беше на модератор.
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
maysi
Мая
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Август 12, 2010, 14:44:02 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм тук откакто тъгна онази мълва за другия сайт.
Вярно, че там се продава повече, но това е нормално, защото там потребителите са в пъти повече.
Аз тук продадох един анцунг и купих разкошна нова детска кухня за дъщеричката си.
Доволна съм и то много. Няма нужда от злоба или подмятания.
В интернет пространството има място за всички и всеки може да бъде където си поиска.  Smiley Kiss Wink
Активен
Звездичка
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Август 12, 2010, 17:43:55 »
Раздели ТемаНагоре

Подозирам, че е същия, само че на латиница.Преди малко го мернах този ник там.Даже май беше на модератор.

Сакън, не набеждавайте невинните хора. И да има същия ник там е съвпадение, не е моят.
Много ми е чудно като всички сте много лоялни тук как се изредихте на парад в темата там. Начело с първите, които пляскаха тук, казваха ,че е е по-добрият сайт и как повече няма да влязат там Wink

И още нещо, това за админа се надявам , че е някакъв опит за шега. Мисля, че всеки с нормално ниво на коефициент на интелигентност сще се сети, че админите изобщо няма да припарят в това нескопосано копие. Защото някои може да не помнят, но в началото тук всичко беше буквално копирано от "там". Чак след направената забележка съвестната модераторка цяла седмица не спа, за да направи някои козметични промени и да избегне копирането  ;D
Активен
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Август 12, 2010, 18:51:31 »
Раздели ТемаНагоре

Безкрайно съм възмутена от постовете на Звездичка  >Sad
Ако няма какво друго да каже можете да изтриете постовете и , пък и да има.......не ми е интересна, а смятам, че и на другите  ;D
Мила, потребителите тук са с доста над средното ниво на интелигентност за разлика от теб щом си позволяваш да публикуваш такива глупави исказвания  ;D Въобще не си мисли, че продавалника е " МАЙКАТА " на всички търговски сайтове, а те са са......за над 20-тина знам аз. Изглеждаш самовлюбена и невиждаща по-далече от носа си.

За сайта и по темата ще кажа, че за около 40дни(т.е. откакто се регистрирах) имам около 10-тина сделки : продажби, покупки и размени! Изключително доволна съм от всеки контакт и от всяка покупка! За размените ще кажа, че се оказаха много сполучливи!
Не се заблуждавайте! Продажби има и винаги ще има! Тук обявите са равнопоставени, може би защото не могат да се повдигат с коментари и много от вас не одобриха  :'( Аз лично съм твърдо против промени в тази насока  >Sad Нека поне това НЕ " КОПИРАМЕ ".
Продажбите според мен са по-равномерно разпределени между продавачите. Който е решил да си купи от вас-ще ви намери, че даже ще следи и обявите ви  Cheesy

Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Август 12, 2010, 19:42:48 »
Раздели ТемаНагоре

Потребители 1,971
Активни обяви 15,447

по прости сметки излиза по 15  обяви на 1 човек.Помислете,че не може някой да си вземе 15 неща наведнъж....Децата са още по село,тепърва ще се прибират,ще се мерят сантиметри и ще се търсят дрехи и обувки...
Края на лятото е,аз отдавна не купувам летни неща,вече заглеждам есенни,че и зимни обяви,които пък все още липсват...Кръговрат  Smiley


Звездичка,напомняш ми на някой с тоя речник  :Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #40 -: Август 12, 2010, 19:54:11 »
Раздели ТемаНагоре

Подозирам, че е същия, само че на латиница.Преди малко го мернах този ник там.Даже май беше на модератор.

Сакън, не набеждавайте невинните хора. И да има същия ник там е съвпадение, не е моят.
Много ми е чудно като всички сте много лоялни тук как се изредихте на парад в темата там. Начело с първите, които пляскаха тук, казваха ,че е е по-добрият сайт и как повече няма да влязат там Wink

И още нещо, това за админа се надявам , че е някакъв опит за шега. Мисля, че всеки с нормално ниво на коефициент на интелигентност сще се сети, че админите изобщо няма да припарят в това нескопосано копие. Защото някои може да не помнят, но в началото тук всичко беше буквално копирано от "там". Чак след направената забележка съвестната модераторка цяла седмица не спа, за да направи някои козметични промени и да избегне копирането  ;D

Приятно ли ти е да се държиш така , имам предвид доставя ли ти удоволствие ?Нескопосано?!?! Козметични промени?!?!? Промените съм ги правила АЗ и Администратора , и далеч не са козметични , и са правени за две нощи  , тъй като аз все пак имам дневни занимания с дъщеря си , домакинството си и т.н. а админа има работа жена дете , а относно това дали е скопосано или нескопосано , времето ще каже , има много параграфи по които "Съседа " води ,, по брой потребители , по брой обяви , ииииииии май до тук се изчерпват нещата , аз уважавам и харесвам "Съседа" , много уважавам модераторите там защото те правят чудеса от храброст и въртят сайта без особена намеса или помощ от собствениците ( или поне това е моето впечатление). Каквото и да си говорим обаче , там админите не взимат присърце нещата ,  аз знам ,  тъй като съм била свидетел колко дълго време се молеше и просеше за някоя дребна козметична промяна , минаваха месеци и в случаи дори се е чакало година , за да се изпълни масово желана промяна, примерно Раздел книги  или подраздели за дамските дрехи . И сега те питам в прав текст , това ли е целта на твоята регистрация , съгледваческа , в удобен момент да плюеш това което ние създаваме и творим, като толкова не ти харесва сайта ни , защо изобщо си тук?
Не съм .....
По точни сметки излиза по 7,83713850 и /83713850/ в период
« Последна редакция: Август 12, 2010, 22:00:36 от daiido » Активен

desita1234
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Август 12, 2010, 21:38:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ей много злоба много нещо се изписа и тука и в продавалника,чак се ядосвам като чета.Стана му ясно на ТАТИ ,че и да затвори сайта нищо няма да се промени ,защото алтернативи се появиха  доста.Едва ли са го трогнали молбите на потребителите , но не ка му е за урок ,че не е само неговия сайт. Cheesy
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #42 -: Август 12, 2010, 21:49:44 »
Раздели ТемаНагоре

Конкуренцията създава пазара и оформя цените в него. Аз нямам абсолютно нищо против конкуренцията, даже бих си партнирал с други сайтове с определени неща. Колегите в продавалника много се палят и си мислят, че са светая светих. Не казвам, че този сайт е перфектен, но е една добра алтернатива. Това е моето мнение и се надявам да се споделя поне от част от потребителите.
Активен

medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Август 13, 2010, 09:34:19 »
Раздели ТемаНагоре

Продавалника ми допада повече, само защото повече неща продавам там.Тук е много по краиво, приятно и има определено повече ред!И най-важното шефовете се грижат за "мравчиците си"( ако мога така да го кажа ) .Кога ще се случи там да има тема за препоръки и админа да се държи като всички смъртни.Никога!
Така че, ако след време тук относно продажби стане по-добре естествено, че ще остана на по-приятното място.
Засега не ми пречи и да съм в двата сайта, но не крия че също не ми хареса и разиграването, което ни спретнаха, че сайта ще се затваря.Всички загубиха толкова много време да си свалят обяви, снимки и какво ли още не и в един ден някой му светнало, че днес деня му е добре и айде пак "иди си - ела си".  Lips Sealed
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #44 -: Август 15, 2010, 11:10:24 »
Раздели ТемаНагоре

Даам както го мислех така щеше да стане,Продавалника се усети на време,щеше да изгуби доста потребители с това ограничение(включително и мен),за мен специално като сайт вече му падна рейтинга с изцепката...Ще остана и там като потребител,но вече ми е на втори план продажба и покупка там,а за модераторките Tongue Tongue Tongueчат- пат им късам нервите,да ги подсещам,че не са богопомазани  Wink
п.с.само едно малко заключение за мен си относно тук и там,там за година и повече не съм била наказвана нито веднъж,само предупреждавана с което си поправях грешката,тук....директно наказвана,за 2 месеца пребиваване...
Поздрави Поли Kiss (flower2)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: