{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вървят ли ви продажбите?  (Прочетена 11493 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
veselina_s_p
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


Имам си две сладки девойки :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Август 15, 2010, 19:55:27 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да напиша 2 реда по въпроса  Cheesy За продажбите не мога да кажа, че "вървят". Но аз имам 5 обяви на кръст и на двете места, така че няма и какво толкова да следя в тази насока  Cheesy
Преди купувах доста неща от Продавалника. Сега и тук има някои интересни неща. НО и на двете места цените са горе-долу, като в магазина  Wink Което естествено ме отказва от повечето ми покупки от сайтовете. Да не гововим за "откритието" ми, че поне 60% от дрехите тук се препродават от магазини втора ръка. Вече на няколко пъти и аз навестих един такъв магазин в квартала и мога да кажа, че се сдобих с доволно количество страхотни дрехи за без пари  Wink Освен това си купих и няколко неща от "редовен" магазин, които първо бях видяла и харесала тук. Но вече, преди да се съглася на покупка от сайта, минавам един тук по магазините. В 90% от случаите си намирам нещото или с 2-3лв отгоре, или дори по-евтино. Което естествено не може да се сравни с възможността да си изпробваш дрехата преди да я купиш  Wink
Та общо-взето стигнах до извода, че много жени в тези сайтове явно взимат хората за "балами" с парите, които искат. То вярно, че всеки иска да си върне по възможност 100% от сумата за неуспешна покупка. Но пък аз лично не бих си взела нещо, дори и ново, от такъв сайт ако не ми е поне 30-40% по-евтино от магазина. Защото рисковете и на мен да ми се окаже излишно, не са малки. А в магазина този вариант го няма  Wink Може би се разчита на потребители от провинцията, знам ли  :Smiley Там няма толкова магазини и може би не може да се намери алтернатива на нещата от тези сайтове...
Пък мисля и аз да взема лека-полека, да се потапям в дебрите на ибей  Cheesy

Та напоследък съм много разочарована, от позицията си на купувач, от това което виждам и в двата сайта...
Активен



До пощата ходя 1-2 пъти седмично, защото не ми е близо. Моля за търпение и разбиране. Благодаря!
Предпочитам плащане по електронен път - банка или ePay!
Аз винаги пиша оценки, пишете и вие!
medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Август 15, 2010, 20:04:29 »
Раздели ТемаНагоре

Малко пресилено казано..
Много мразя изрази от рода "Мога да си го намеря същото в магазина." или "Има и по-хубави".Първият най-вече.
Е, не , не можете!Оня ден си взех страхотно сако на Зара и ако исках да си го купя от магазина първо, че щях да пръсна сумати и пари докато го открия и второ не се знае дали изобщо ще открия същото.А, тук ми ог предоставят на тепсия, и то за 13лв!
Тези изрази вървят само за най-обикновенните дрехи, които наистина се продават във втората употреба.
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
veselina_s_p
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


Имам си две сладки девойки :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Август 15, 2010, 21:31:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не държа да убеждавам никой в моите изводи  Wink Просто си описвам моята гледна точка. И какво значи "обикновени дрехи"? Аз днес обиколих един цял Мол и честно казано не можах да разбера какво точно им е "необикновеното" на дрехите в лъскавите магазини от тези в най-обикновена конфекция - нито има някакъв дизайн вложен в моделите, нито материите на повечето от тях са особено по-добри. Поне на летните неща. Саката, ризите и роклите са малко по-читави /но не всичките/ от към материи поне. Но е факт, че много малко неща ми спечелиха вниманието...И това всъщност си е съвсем нормлано, защото в Бг мнението за "необикновените" дрехи е супер изкривено. Това, че тук е лукс да си купиш нещо от магазин на Зара, ГАП и т.н., не значи че това са дрехи висша класа  Wink Това са си съвсем обикновени марки дрехи за ежедневно ползване, така да се каже. Но тук стандарта и цените са доста по-различни от другите държави. Не случайно много момичета и след отварянето на Моловете, си поръчват нещата от чужбина. Просто там са много по-евтини. А там истинските бутици и наистина стойностни и класни неща, са на съвсем друго ниво мода - Келвин Клайн, Версаче и т.н. Където може да видиш и вложен дизайн, и нещо по-различно от всички останали магазини и марки...
А мнението за магазините втора употреба и на мен преди ми беше същото. Но след като се обзаведох със сумати неща на H&M, VERO MODA, MADONNA, за децата - Барби, Дисни, Хана Монтана и подобни за без пари, вече си смених мирогледа на 180 градуса  Cheesy И вече видях то къде жени, които твърдят, че са финансово затруднени, постоянно пускат обяви с тези марки  Wink
Последният ми пример е, че се отказах тези дни от един сладурски топ на КИКИ РИКИ от тук. Цената му беше 13лв, а в магазин го видях за 15лв  Wink Последните три седмици се отказах от 2-3 ризи, защото си намерих подобни в магазина втора ръка и си купих една нова за 15лв. А тук ми ги предлагаха между 12-25лв...
Както казах, всеки си преценява. На мен не ми пречи разходката из магазините. И възможността за проба е голям плюс в моите очи. Така, че аз предпочитам да дам 2-5лв отгоре, но да знам че наистина е ново и че ще ми стои добре  Smiley Не съм казала, че 100% от обявите не стават. Последните 2 седмици си купих 4-5 неща. Сега мисля да си купя още 2-3. Но определено вече няма да разчитам основно на видяното в такива сайтове за гардероба на семейството си  Wink
Активен



До пощата ходя 1-2 пъти седмично, защото не ми е близо. Моля за търпение и разбиране. Благодаря!
Предпочитам плащане по електронен път - банка или ePay!
Аз винаги пиша оценки, пишете и вие!
rossiza
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Август 15, 2010, 21:55:04 »
Раздели ТемаНагоре

Конкуренцията създава пазара и оформя цените в него. Аз нямам абсолютно нищо против конкуренцията, даже бих си партнирал с други сайтове с определени неща. Колегите в продавалника много се палят и си мислят, че са светая светих. Не казвам, че този сайт е перфектен, но е една добра алтернатива. Това е моето мнение и се надявам да се споделя поне от част от потребителите.
Поздравление за мнението!
Да кажа и аз! В този сайт съм от самото начало почти -от април.Имам точно 2 продажби, нямам и много обяви де, но и не качвам, след като веднъж вече модератор ми изтри всичките на веднъж и сега всяка обява преди да я кача се чудя дали да си губя времето, защото пак може да ми затрият всичките, а и аз деца гледам, и домакинство, че и на работа ходя целодневно...! Несъвпадение на гледните точки за живота  Wink Както и да е, моето мнение е също, че есента нещата ще се раздвижат, в продавалника също винаги лятото спадат драстично посещенята, най-високи са през февруари, нямам си идея защо! Весело лято на всички и ходете на море! Kiss
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Август 16, 2010, 11:19:28 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен! Wink Аз сьм тук от скоро,но вече имам 3 продажби и 2 страхотни покупки!А относно другия сайт,накрая и там продажбите бяха драстично намалели.Може би и кризата си оказва влияние.Пьк и лято е!Всеки гледа да е навьн,на море,на разходки.А не да стои и да се рови из сайтове за дрехи. WinkНе сьм сьгласна с по-горното изказване,че тук се продават по-скьпи неща,или близки до магазинните цени.Поне аз не сьм срещала такива,не говоря за децки дрешки,понеже отдавна не пазаря такива .Имам страшно много покупки от другия сайт,и всички се оказаха успешни и на много ниски цени.Но всеки си знае.На който не му харесва ,да не пазари Tongue Аз лично сьм страшно доволна,че открих тези сайтове,за което БЛАГОДАРЯ!
Лек и доходен ден! Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
kun4etoo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Август 18, 2010, 10:36:06 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите и от мен имам досега съм пуснала една обява но никакъв резултат ина4е 4есто си пазаря
Активен
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Септември 03, 2010, 12:31:14 »
Раздели ТемаНагоре

Продадох вече две неща следдддддддддд много дълъг застой.Това са ми първие продажби и много се радвам.И Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #52 -: Септември 03, 2010, 16:18:46 »
Раздели ТемаНагоре

Бих казала,че полупко- продажбите потръгнаха както се предполагаше от семптември,успех на всички Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
meg
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 358


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #53 -: Септември 03, 2010, 18:41:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм тук от края на юли,но мога да се похваля с цели 15 продадени дрешки  (shop2) .
За покупките да не говорим  Cheesy
Много съм доволна от сайта,както и от всички мацки с които съм контактувала до сега  Kiss
Успех на всички  (work9)
Активен

При покупка на няколко неща поемам пощенски и правя отстъпки!
Поставям оценки,очаквам същото и от Вас!
Не изпращам за проба!
Приемам размяна![/b][/i][/size][/color]
alekaivanova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Септември 03, 2010, 19:04:13 »
Раздели ТемаНагоре

не знам дали тук е мястото,тъкмо исках да споделя нещо с админите, та влязох в тази тема и се зачетох,затова ще споделя тук - струва ми се ,че това ограничение до 100 обяви не се харесва на много хора,виждате,че конкуренция вече не е само стария продавалник, а и новия,който набра старт за отрицателно време. Разбира се,че и аз се регистрирах там, за 10 дена от стартирането му,имам 10 продажби. Но имам публикувани около 220 обяви,там никой не ме ограничава за броят им.
Затова си мисля,че е нелепо  решението за ограничаване броя на обявите/в никой друг сайт няма такова нещо/.
Но все пак,решението си е на създателите на сайта, а ние и на това трябва да сме доволни,искам да кажа,че в никакъв случай не са спрели продажбите ми от тук,е,по-малко са,но и по-малко мои неща виждат хората.
Иначе сайта си е супер, и като оформление, и като достъп до опции, и като интернтна скорост.
Лека вечер желая на всички.
Активен

1.Коректна съм,бъдете и вие,моля
2.Пощенските са за сметка на купувача,ако не съм посочила" с пощенските"
3.Пращам след получаване на запис или копие от него на е-майл.
4.Пиша оценки,правете го и вие,моля
5.Пазя ред 24 часа,предимство на писалите на лични
БЕЗ РАЗМЯНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #55 -: Септември 03, 2010, 19:10:21 »
Раздели ТемаНагоре

не знам дали тук е мястото,тъкмо исках да споделя нещо с админите, та влязох в тази тема и се зачетох,затова ще споделя тук - струва ми се ,че това ограничение до 100 обяви не се харесва на много хора,виждате,че конкуренция вече не е само стария продавалник, а и новия,който набра старт за отрицателно време. Разбира се,че и аз се регистрирах там, за 10 дена от стартирането му,имам 10 продажби. Но имам публикувани около 220 обяви,там никой не ме ограничава за броят им.
Затова си мисля,че е нелепо  решението за ограничаване броя на обявите/в никой друг сайт няма такова нещо/.
Но все пак,решението си е на създателите на сайта, а ние и на това трябва да сме доволни,искам да кажа,че в никакъв случай не са спрели продажбите ми от тук,е,по-малко са,но и по-малко мои неща виждат хората.
Иначе сайта си е супер, и като оформление, и като достъп до опции, и като интернтна скорост.
Лека вечер желая на всички.

alekaivanova обещавам да помислим по въпроса и ще има решение много скоро. Що се отнася до конкуренцията, вече съм изказвал мнение по въпроса - всеки има място под слънцето, даже с някой си партнираме. Успех на всички.
Активен

alekaivanova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Септември 03, 2010, 19:44:23 »
Раздели ТемаНагоре

благодаря за отговора,само защото харесвам сайта ви, изказах това свое мнение,иначе хич нямаше да ме е грижа.
дано наистина помислите,само плюс ще е за сайта.
надявам се,добре ме разбрахте,без повече думи...
Активен

1.Коректна съм,бъдете и вие,моля
2.Пощенските са за сметка на купувача,ако не съм посочила" с пощенските"
3.Пращам след получаване на запис или копие от него на е-майл.
4.Пиша оценки,правете го и вие,моля
5.Пазя ред 24 часа,предимство на писалите на лични
БЕЗ РАЗМЯНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tania77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Септември 04, 2010, 14:42:25 »
Раздели ТемаНагоре

Не разбирам тези нападки между двата сайта, предпочитам и двата да се развиват добре, за да имаме повече избор  Cheesy. Какъв е проблема - публикувам обявите си и в двата, купувам и от двата - супер яко...
Първата си обява тук публикувах преди 2-3 дена и вече имам 2 продажби от 6 публикации общо. Доволна съм.
Пожелавам успехи на сайта!!!!!!!!
Активен

ОЦЕНКИТЕ МИ В ПРОДАВАЛНИКА
Пощенските за сметка на купувача.
За сума над 15 лева след предварително заплащане.
С предимство са купувачите на 2 или повече неща наведнъж.
Купувам и продавам само КАЧЕСТВЕНИ неща!


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: