{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 3  (Прочетена 158007 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #630 -: Февруари 22, 2011, 17:27:14 »
Раздели ТемаНагоре

Е за кво ми е босова круша при наличието на свекърва от кръв и плът слещу ми
Аз ще взема само ръкавиците,да ме не болят ръцете
,,,и като и ходя на гости,като ми се открие иииии......
МА ШЕ ЧАКАШ ДА И ПАДНЕ ГАРДА CheesyДА НЕ ТЕ ОПЬНЕ ТЯ ТЕБЕ-НАЛИ ЗНАЕШ-СВЕКУРВИТЕ СА СЕ ЕДРИ ЕКЗЕМПЛЯРИ С КЬРВЯСАЛИ ОЧИ И ШИРООООКО РАЗПЕРЕНИ УШИ Wink/ДОБРЕ ЧЕ НИКОГА НЕ СЬМ ИМАЛА-ЗА ДОБРО ИЛИ ЗЛО/
Русооо квато си щура ,ша подмяташ щерката кат прани гащи хахахаха ама тя има нужда де ,няма да  сбъркаш
ЗА ЩЕРКАТА-СПОКО,ИМА КОЙ ДА Я ПОДМЯТА,КАК Е ЗАГОРЕЛ CheesyМА ТИ НЕ МИ ТРЕБЕШ БЕ-НАМЕРИ НЕКОЙ МАЧО ЗА СВАТ И СТАВА РАУТАТА/ПА НА МОЯ ДЬРВАР КВО ЩА МУ ПРАИШ-НИНАМ/ Tongue
Има маа ,даже и по млад от мен мааа ..Аку реша да съ зажена  и за мен свадба тря да стягате .
МЛАДО ГАДЖЕ ЛИ?ААААААААА!!!МА СА ДА НЕ ИМ ПИША,ЧЕ И ТО ДЕФЕКТИРАЛО,КАТ МОЙТУ ДРЬТУТУ!Я ДА СИ КАРАМЕ СОЛО,ЧЕ ШЕ НИ МИНАТ НАЙ-ЩУРАВИТЕ ГОДИНИ ДОКАТ ГИ ТЬРСИМЕ ТИЯ ИЗВЬНЗЕМНИ...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #631 -: Февруари 22, 2011, 19:23:32 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
КАТ ТЕ ГЛЕДАМ НА СНИМКАТА...НАЕШ КАК ДОБРЕ ШЬ СЬ ОБЛЕКЬ ОТ ТЕБЕ ПАЛТО,РЬКАВИЦИ,БАТУШИ...СИЧКО СТААА ОТ ТВА РАЙЕ БАШ СИ НА МОДА СЯ
хахаха,то да ти кажа понеже не съм и слабичка,ша моеш всичките неща да си нпарваиш,даже и за шапка ша ти остане
 (laugh2) (laugh2) (laugh2)
Цитат
Цитат на: bibkaribka в Днес в 14:21:02
Аниииии,ко само читеш мъъъ,пръстите ли не ти работят?Или банбоните не ти аресват?

Гледах обявите на налика. Да я видя к'ви далавери върти тук. Е верно има много готини неща ама малко да си вдигне цените, че тъй няма да намери шарани. Много йофтино при нея

aneliq38 ,що ме шашкаш така,сега се притесних-високи ли ти се виждат и ме майтапиш  или ниски?

Много йофтино работиш. Хорта шъ си помислят че не са ти убави дрешляците. А па те много юбави. Защо не сте по-големи.......ех
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #632 -: Февруари 22, 2011, 19:32:24 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Много йофтино работиш. Хорта шъ си помислят че не са ти убави дрешляците. А па те много юбави. Защо не сте по-големи.......ех
ахаааа,ами ша са замисла,ама понеже нали са носени.Ма то като гледам в нашта тема какви убави неща гледаме за какви цени,па се и продава...
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
Фло
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #633 -: Февруари 22, 2011, 19:36:05 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Много йофтино работиш. Хорта шъ си помислят че не са ти убави дрешляците. А па те много юбави. Защо не сте по-големи.......ех
ахаааа,ами ша са замисла,ама понеже нали са носени.Ма то като гледам в нашта тема какви убави неща гледаме за какви цени,па се и продава...

Много си съмнителна с тия отлични състояния. Wink
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #634 -: Февруари 22, 2011, 19:38:25 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Много йофтино работиш. Хорта шъ си помислят че не са ти убави дрешляците. А па те много юбави. Защо не сте по-големи.......ех
ахаааа,ами ша са замисла,ама понеже нали са носени.Ма то като гледам в нашта тема какви убави неща гледаме за какви цени,па се и продава...

Много си съмнителна с тия отлични състояния. Wink
Жената сигур е чистофайница,бре...
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
Фло
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #635 -: Февруари 22, 2011, 19:41:33 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Много йофтино работиш. Хорта шъ си помислят че не са ти убави дрешляците. А па те много юбави. Защо не сте по-големи.......ех
ахаааа,ами ша са замисла,ама понеже нали са носени.Ма то като гледам в нашта тема какви убави неща гледаме за какви цени,па се и продава...

Много си съмнителна с тия отлични състояния. Wink
Жената сигур е чистофайница,бре...

Така де. Кой е казал нещо лошо? Cheesy
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #636 -: Февруари 22, 2011, 19:43:05 »
Раздели ТемаНагоре

Ааааа,моля ви съ,състоянията са си отлични.Нееенам цените убави ли са или не,ама де вика Бибка,нема лекета при мене.Кой шъ дава на дятето да се плюва и да повръща,моля ви се.Те са разбрани моите деца/особено маненкото/ и като кажа "не люй" оно не плюва.
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #637 -: Февруари 22, 2011, 20:02:34 »
Раздели ТемаНагоре

Ааааа,моля ви съ,състоянията са си отлични.Нееенам цените убави ли са или не,ама де вика Бибка,нема лекета при мене.Кой шъ дава на дятето да се плюва и да повръща,моля ви се.Те са разбрани моите деца/особено маненкото/ и като кажа "не люй" оно не плюва.
Мойте пък са всички ОТЛИЧНО състояние е ,тук таме има дупка ,лекетата нема ги броя .Скоро продадох почти нови маратонки ,ама само подметките пратих другата част е немаше хахахаха на Русото го продадох ,много ев доволна Smiley)

Ся ша пусна едно яке ,ново от 1999 година кожата са е позитъркала ама с автоемайл лак ша стане чудно .КУ някой от дружките тук има интерес моял да ми писва ..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #638 -: Февруари 22, 2011, 20:07:57 »
Раздели ТемаНагоре

Ми правилно,само подметкиге ша пораваш я,горнота отделно се продава,ако искаш Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #639 -: Февруари 22, 2011, 20:15:22 »
Раздели ТемаНагоре

Ми правилно,само подметкиге ша пораваш я,горнота отделно се продава,ако искаш Cheesy
Бреййй мерси за съвета ,мноуу съм тъпа .Имам таквиз за разделяне ,ся почвам ги деля ..Както и роклята ми на две ша е цепна ..Бреййй здрава да си ,такъв убав съвет ми даде..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #640 -: Февруари 22, 2011, 21:39:54 »
Раздели ТемаНагоре

Ериааааааа де си мъ ,намериу нещо кът за теб макоу и скъпарско ей ти го  Tongue
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?lilava+tunika+na+Zara&product=123053&cat=95
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #641 -: Февруари 22, 2011, 22:50:42 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ериааааааа де си мъ ,намериу нещо кът за теб макоу и скъпарско ей ти го 
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?lilava+tunika+na+Zara&product=123053&cat=95
Уууууу,каква убава нощничка.

Цитат
Бреййй мерси за съвета ,мноуу съм тъпа .Имам таквиз за разделяне ,ся почвам ги деля ..Както и роклята ми на две ша е цепна ..Бреййй здрава да си ,такъв убав съвет ми даде..
Молив,айда дано барем се уреда с некоя половинка или четвъртинка с намаление от тебе.Па ша сбирам частите,от теб нещо,от друга друго,и ша се получи уникат.
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #642 -: Февруари 23, 2011, 08:39:00 »
Раздели ТемаНагоре

Добютру,поспалани!Днес ша има ли пазарррр?
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #643 -: Февруари 23, 2011, 08:44:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ааааа,моля ви съ,състоянията са си отлични.Нееенам цените убави ли са или не,ама де вика Бибка,нема лекета при мене.Кой шъ дава на дятето да се плюва и да повръща,моля ви се.Те са разбрани моите деца/особено маненкото/ и като кажа "не люй" оно не плюва.
Мойте пък са всички ОТЛИЧНО състояние е ,тук таме има дупка ,лекетата нема ги броя .Скоро продадох почти нови маратонки ,ама само подметките пратих другата част е немаше хахахаха на Русото го продадох ,много ев доволна Smiley)

Ся ша пусна едно яке ,ново от 1999 година кожата са е позитъркала ама с автоемайл лак ша стане чудно .КУ някой от дружките тук има интерес моял да ми писва ..
хахахаааааааааа!даже беха у два колета маратонките-у единийо-горнище и врьзки,после намерила некоя подметка,па се сетила па за маратонките...бе кошмарни-да се чудиш да ги обуеш ли или у рамка да ги туряш Wink Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #644 -: Февруари 23, 2011, 08:45:56 »
Раздели ТемаНагоре

Мацки десте бре Huh???
ДООБРО УТРО ,ДА ВЗИМАМЕ ДОЗАТА И НАПАЗАР.Снощи като  набарах тези цени много се оплаших и си легнах ,че немоа гои усмисля тия нули  Huh? Huh? Cheesy Cheesy Cheesy (coffe1) (coffe2) (coffe4) (coffe3)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!



Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: