{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 3  (Прочетена 162979 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #600 -: Февруари 22, 2011, 14:15:44 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ТО ТАКВИЗ И ЗА ТОЛКУ МАЛКО ПАРИ...НЕМА КЬДЕ ДА СЕ НАМЕРЯТ ЧЕКАЙТЕ ЧЕ СА СЕ СЕТИХ-СЛУЧВА МИ СЕ НЯКОЛКО ПЬТИ ДА ПОПИТАМ НЕЩО ЗА ОБЯВА И МИ ВИКАТ-АА,ЗНАМ ТЕ,ТИ СИ ОТ ОНИЯ ТАМ С ОНАЯ ТЕМА---И ПРИКЛЮЧВАМЕ...ДА НЕ СТАНЕМЕ МАЦКИ САМО ЕДНА ОТ ДРУГА ДА СИ НОСИМЕ ПАРЦАЛЕТКИТЕ,ДАВАЙТЕ ДА ИЗКУПУВАМЕ СИЧКОТО ПО-УБАВО ОТ САЙТА АЙДЕ СА НА ЗЛАТОТО И СЬРМАТААА
Малииии,ако требва от мен да са обличате саде голи ша одите,моите са само от 0 до 12 месеца и тук таме нещо за първи клас,само Бибка ша се намести.
ТОВА Е ИСТИНА-ПИСА МИ ГО ЕДНА МАЦКА...ТОМИ-САМИ-ВЧЕРА И ИСКАХ ЕДНА ТУНИКА-А ТЯ ВИКА-ПИЛЕ-ПИЛЕ-АЗ ТЕ ЗНАМ...ТА МИ СМЬКНА НАСТРОЕНИЕТО/ИНАЧЕ БЬРЗАЛА ДЕ/ WinkАКО МИ ПИШЕ МОЕ ДА СЬМ ВИ ДАЛА И ФАЛШИВА ТРЕВОГА Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #601 -: Февруари 22, 2011, 14:17:23 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ТО ТАКВИЗ И ЗА ТОЛКУ МАЛКО ПАРИ...НЕМА КЬДЕ ДА СЕ НАМЕРЯТ ЧЕКАЙТЕ ЧЕ СА СЕ СЕТИХ-СЛУЧВА МИ СЕ НЯКОЛКО ПЬТИ ДА ПОПИТАМ НЕЩО ЗА ОБЯВА И МИ ВИКАТ-АА,ЗНАМ ТЕ,ТИ СИ ОТ ОНИЯ ТАМ С ОНАЯ ТЕМА---И ПРИКЛЮЧВАМЕ...ДА НЕ СТАНЕМЕ МАЦКИ САМО ЕДНА ОТ ДРУГА ДА СИ НОСИМЕ ПАРЦАЛЕТКИТЕ,ДАВАЙТЕ ДА ИЗКУПУВАМЕ СИЧКОТО ПО-УБАВО ОТ САЙТА АЙДЕ СА НА ЗЛАТОТО И СЬРМАТААА
Малииии,ако требва от мен да са обличате саде голи ша одите,моите са само от 0 до 12 месеца и тук таме нещо за първи клас,само Бибка ша се намести.
КАТ ТЕ ГЛЕДАМ НА СНИМКАТА...НАЕШ КАК ДОБРЕ ШЬ СЬ ОБЛЕКЬ ОТ ТЕБЕ WinkПАЛТО,РЬКАВИЦИ,БАТУШИ...СИЧКО СТААА ОТ ТВА РАЙЕ TongueБАШ СИ НА МОДА СЯ Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #602 -: Февруари 22, 2011, 14:21:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аниииии,ко само читеш мъъъ,пръстите ли не ти работят?Или банбоните не ти аресват? Wink
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #603 -: Февруари 22, 2011, 14:22:08 »
Раздели ТемаНагоре

Руса, верно у твоя раздел нищо интересно няма. Ей сиа от чисто любопитство улязох у ХЛ-ките и гледам само копринени ризки. Ама и едно боди намерих. Май е с мензис, ама шъ гу утъркаш малко с Вениш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?strahotno+bodi&product=100352&cat=100
А и е С. Шъ си вдигаш самочувствието.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #604 -: Февруари 22, 2011, 14:24:28 »
Раздели ТемаНагоре

Аниииии,ко само читеш мъъъ,пръстите ли не ти работят?Или банбоните не ти аресват? Wink
Гледах обявите на налика. Да я видя к'ви далавери върти тук. Е верно има много готини неща ама малко да си вдигне цените, че тъй няма да намери шарани. Много йофтино при нея
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #605 -: Февруари 22, 2011, 14:27:19 »
Раздели ТемаНагоре

Руса, верно у твоя раздел нищо интересно няма. Ей сиа от чисто любопитство улязох у ХЛ-ките и гледам само копринени ризки. Ама и едно боди намерих. Май е с мензис, ама шъ гу утъркаш малко с Вениш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?strahotno+bodi&product=100352&cat=100
А и е С. Шъ си вдигаш самочувствието.
Cheesy Cheesy Cheesy-ТВА НЕ Е ЦИКЬЛ БРЕЕЕ,КЬДЕ БАБИ С ЦИКЬЛ...МА МОЖЕ И ДА Е НОСЕНО ПО ТЕЧЕНИЕТО (float1) (laugh5)
АЗ ПА НАИШ КВА СЬМ?КАТ ЗА У ДВА РАЗДЕЛА-ОТ ГЗЬ НАГОРЕ СЬМ У ЕКСТРА ЛАРЖА,ПА НАДОЛУ-И ЕМЕЛКИТЕ CheesyМА ЧАТ ПАТ СИ ВЗЕМЕМ ПО НЕЩО И ОТ ЕС-КИТЕ ДЕ/РЬКАВИЦИ НАПРИМЕР/ (laugh2)
« Последна редакция: Февруари 22, 2011, 14:29:47 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #606 -: Февруари 22, 2011, 14:28:09 »
Раздели ТемаНагоре

Бибо, ама и ти едно сладко пате имаш! Много арна твойта мома.
Абе вии що нямата момчета че попазарувам от вас. Мен още не са ме нафутали от никъде ама сигурно и това наближава.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #607 -: Февруари 22, 2011, 14:33:12 »
Раздели ТемаНагоре

Бибо, ама и ти едно сладко пате имаш! Много арна твойта мома.
Абе вии що нямата момчета че попазарувам от вас. Мен още не са ме нафутали от никъде ама сигурно и това наближава.
И юнак имам мъъ,на 1 и половина
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #608 -: Февруари 22, 2011, 14:35:30 »
Раздели ТемаНагоре

Руса, верно у твоя раздел нищо интересно няма. Ей сиа от чисто любопитство улязох у ХЛ-ките и гледам само копринени ризки. Ама и едно боди намерих. Май е с мензис, ама шъ гу утъркаш малко с Вениш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?strahotno+bodi&product=100352&cat=100
А и е С. Шъ си вдигаш самочувствието.
Cheesy Cheesy Cheesy-ТВА НЕ Е ЦИКЬЛ БРЕЕЕ,КЬДЕ БАБИ С ЦИКЬЛ...МА МОЖЕ И ДА Е НОСЕНО ПО ТЕЧЕНИЕТО (float1) (laugh5)
АЗ ПА НАИШ КВА СЬМ?КАТ ЗА У ДВА РАЗДЕЛА-ОТ ГЗЬ НАГОРЕ СЬМ У ЕКСТРА ЛАРЖА,ПА НАДОЛУ-И ЕМЕЛКИТЕ CheesyМА ЧАТ ПАТ СИ ВЗЕМЕМ ПО НЕЩО И ОТ ЕС-КИТЕ ДЕ/РЬКАВИЦИ НАПРИМЕР/ (laugh2)
(laugh6) (laugh3) (laugh1)
баба едно време ми викаше: голама да пораснеш,малка да то остане... Wink
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #609 -: Февруари 22, 2011, 14:42:48 »
Раздели ТемаНагоре

Руса, верно у твоя раздел нищо интересно няма. Ей сиа от чисто любопитство улязох у ХЛ-ките и гледам само копринени ризки. Ама и едно боди намерих. Май е с мензис, ама шъ гу утъркаш малко с Вениш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?strahotno+bodi&product=100352&cat=100
А и е С. Шъ си вдигаш самочувствието.
Cheesy Cheesy Cheesy-ТВА НЕ Е ЦИКЬЛ БРЕЕЕ,КЬДЕ БАБИ С ЦИКЬЛ...МА МОЖЕ И ДА Е НОСЕНО ПО ТЕЧЕНИЕТО (float1) (laugh5)
АЗ ПА НАИШ КВА СЬМ?КАТ ЗА У ДВА РАЗДЕЛА-ОТ ГЗЬ НАГОРЕ СЬМ У ЕКСТРА ЛАРЖА,ПА НАДОЛУ-И ЕМЕЛКИТЕ CheesyМА ЧАТ ПАТ СИ ВЗЕМЕМ ПО НЕЩО И ОТ ЕС-КИТЕ ДЕ/РЬКАВИЦИ НАПРИМЕР/ (laugh2)
(laugh6) (laugh3) (laugh1)
баба едно време ми викаше: голама да пораснеш,малка да то остане... Wink
БИБКЕ,НАЧИ БАБА ТИ МИ Е ВИНОВНА ДЕТ СЬМ ПОРАСНАЛА ТОЛКУ!МА ПА У ЕФФТИНИТЕ ГОДИНИ ДЕ,ДЕТ НИ РАНЕХА САМО С МАСЛО,ШАШКАВАЛЕЦ И СУХ ШПЕК,НЕ КАТ ТИЯ ИЗКУСТВЕНИТЕ ТАМ НА БАБА И НА ДЕДО...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #610 -: Февруари 22, 2011, 14:47:58 »
Раздели ТемаНагоре

Наш как ми се ядъът старовремски дебърцини....само се молех като бях бременна да не ми се приапнат,че ги нема от 20-тина години Huh?
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #611 -: Февруари 22, 2011, 14:50:49 »
Раздели ТемаНагоре

Руса, верно у твоя раздел нищо интересно няма. Ей сиа от чисто любопитство улязох у ХЛ-ките и гледам само копринени ризки. Ама и едно боди намерих. Май е с мензис, ама шъ гу утъркаш малко с Вениш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?strahotno+bodi&product=100352&cat=100
А и е С. Шъ си вдигаш самочувствието.
Cheesy Cheesy Cheesy-ТВА НЕ Е ЦИКЬЛ БРЕЕЕ,КЬДЕ БАБИ С ЦИКЬЛ...МА МОЖЕ И ДА Е НОСЕНО ПО ТЕЧЕНИЕТО (float1) (laugh5)
АЗ ПА НАИШ КВА СЬМ?КАТ ЗА У ДВА РАЗДЕЛА-ОТ ГЗЬ НАГОРЕ СЬМ У ЕКСТРА ЛАРЖА,ПА НАДОЛУ-И ЕМЕЛКИТЕ CheesyМА ЧАТ ПАТ СИ ВЗЕМЕМ ПО НЕЩО И ОТ ЕС-КИТЕ ДЕ/РЬКАВИЦИ НАПРИМЕР/ (laugh2)
(laugh6) (laugh3) (laugh1)
баба едно време ми викаше: голама да пораснеш,малка да то остане... Wink
БИБКЕ,НАЧИ БАБА ТИ МИ Е ВИНОВНА ДЕТ СЬМ ПОРАСНАЛА ТОЛКУ!МА ПА У ЕФФТИНИТЕ ГОДИНИ ДЕ,ДЕТ НИ РАНЕХА САМО С МАСЛО,ШАШКАВАЛЕЦ И СУХ ШПЕК,НЕ КАТ ТИЯ ИЗКУСТВЕНИТЕ ТАМ НА БАБА И НА ДЕДО...
ААААААААА,баба не е виновна,че ти е голяма устата....мене все ми викаха: яж мъъъ,на нищо не мязаш.кой щя земе такава джумерка?
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #612 -: Февруари 22, 2011, 14:52:58 »
Раздели ТемаНагоре

ТИ ПА ЗА КВО ГОВОРЕХМЕ ПО-НАГОРЕ,КАК МОЖА ДА ТИ СЕ ПРИЯДЕ БАШ СА...ДЕБЬРЦИНИ ЛИ,КЬРВАВИЦИ ЛИ...ТАКА КАКТО ПИШЕМЕ ДЖУМЕРКА ШЬ СИ ОСТАНЕШ,НИЩО ЧЕ НЕЗНАМ КАКВО Е ТВА ДЕ Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #613 -: Февруари 22, 2011, 15:04:03 »
Раздели ТемаНагоре

вас не ви ли заинтересува от какво са петната на бодито-покривка  Cheesy. То баш на покривка за маса си мяза, нищо чудно да го объркала и да е яла лютеничка върху него на масата... Tongue
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
nalika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #614 -: Февруари 22, 2011, 15:05:28 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
КАТ ТЕ ГЛЕДАМ НА СНИМКАТА...НАЕШ КАК ДОБРЕ ШЬ СЬ ОБЛЕКЬ ОТ ТЕБЕ ПАЛТО,РЬКАВИЦИ,БАТУШИ...СИЧКО СТААА ОТ ТВА РАЙЕ БАШ СИ НА МОДА СЯ
хахаха,то да ти кажа понеже не съм и слабичка,ша моеш всичките неща да си нпарваиш,даже и за шапка ша ти остане
 (laugh2) (laugh2) (laugh2)
Цитат
Цитат на: bibkaribka в Днес в 14:21:02
Аниииии,ко само читеш мъъъ,пръстите ли не ти работят?Или банбоните не ти аресват?

Гледах обявите на налика. Да я видя к'ви далавери върти тук. Е верно има много готини неща ама малко да си вдигне цените, че тъй няма да намери шарани. Много йофтино при нея

aneliq38 ,що ме шашкаш така,сега се притесних-високи ли ти се виждат и ме майтапиш  или ниски?
Цитат
Руса, верно у твоя раздел нищо интересно няма. Ей сиа от чисто любопитство улязох у ХЛ-ките и гледам само копринени ризки. Ама и едно боди намерих. Май е с мензис, ама шъ гу утъркаш малко с Вениш
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?strahotno+bodi&product=100352&cat=100
А и е С. Шъ си вдигаш самочувствието.

Мензис,кензис,важното е че се пере.
Активен

Коректна съм и очаквам същото от другите.
Пращам след плащане,плащам преди пращане,но само на потребители с поне 5 положителни оценки.
При покупка на 3 от моите неща 10% отстъпка
При покупка на 4 и повече от моите неща 15% отстъпка
Пощенските се поемат от купувача,освен ако изрично не съм посочила обратното.
Моля поставяйте оценки,аз го правя.
Моля,записвайте се в обявата.Спазвам реда на записване за да няма сърдити.Пазя ред 24ч.


Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: