{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Полезно съветче за Глобулските абонати  (Прочетена 7017 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 30, 2011, 01:25:07 »
Раздели ТемаНагоре

Браво за инфото мн. се кефя. Ама да питам аз  на тарифен план съм 1500 към глоб. безплатни и 30 към др. мрежи. Но ми се струва ,че мн. бързичко ми летят минутите. Дали аз си въобразявам или  по някакъв начин ми барат от минутките ??/
ти си на 19.90?пьрвата минута се взима цяла/таксува/след нея се отчитат секундите,знам ли,май няма как да ги пипат...направи си регистрация в сайта им и ще си проверяваш Smiley

Еее, не е така май. Аз пък съм на 60минути и ми стигат за сега. Рядко съм ги прескачала, ма е било в извънредни случаи. Но това за първата минута важи само, ако ти ги таксуват в пари май. Иначе кво значи - 30 минути = на 30 набирания за една секунда ли? Не мисля. Ти така или иначе си ги плащаш тия минути в пакета, няма как да ти ги вземат за 30 набирания... пък може и да може...  Cheesy Трябва да се пита че и на мен не ми е ясно. Но все пак във фактурата пише колко секунди си говорил и отсреща пише - -0лв, докато не свършат минутите. Трябва да се седне да се брои колко разговора, колко секунди... та така да им хванем спатиите  Tongue
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 30, 2011, 18:23:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам 1500 мин. към. Глоб. и на втората седмица вече ми свършват. Вярно е ,че мн. говоря ама те се оляха. Незнамм ,за да ги хвана трябва след всеки разговор да си записвам. Ама и аз забравям. Незная просто питам. Wink Wink Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 30, 2011, 18:50:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам 1500 мин. към. Глоб. и на втората седмица вече ми свършват. Вярно е ,че мн. говоря ама те се оляха. Незнамм ,за да ги хвана трябва след всеки разговор да си записвам. Ама и аз забравям. Незная просто питам. Wink Wink Wink

Уауууу, как на втората седмица 1500 мин, бе мацкаа  Shocked
Е туй вече наистина трябва да се разследва. И аз имам толкоз, ама като се напъвам дори не са ми ставали повече от 800 изговорените. И не говоря малко - някой път с часове дрънкам. Отивай да дигаш панаир в глобул. Или се обади на оператор и на него да направиш скандал, нищо че е не виновен гОркия. Аз винаги като вдигна панаир за каквото и да било, те винаги ми казват "Ма нищо не можем да направим, госпожо" , обаче после да видиш как изведнъж се оправят нещата на следващия месец, така тихомълком. Можело значи, ма докато не надуя гаргата не става и само ме мамят.Всички оператори са така - ако мине номера. Но ако видят, че забелязваш как те крадат - престават, особено ако ги заплашиш.

Те и във фактурите лъжат за минутите. Една позната преди години беше заплашила Мтел, че ще отиде при нотариус и ще затвори сим-картата в сейф, а след един месец като дойде фактурата със сума ти изговорени минути - ще ходи да ги съди до дупка! Да видиш ти - как й подаряват телефони, отстъпки, чудеса. А сметката й падна с около 150лв. А? Лъжци мръсни!
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Януари 31, 2011, 19:59:45 »
Раздели ТемаНагоре

Ама аз ще се ядосам някой ден и ще си засека и после незнам.  Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 04, 2011, 23:06:15 »
Раздели ТемаНагоре

Днеска телефона ми отново е спрян,понеже мъжа няма навика да ги плаща.И от професионалния си опит знам един полезен код за изпращане на съобщение когато сте спрени.Било за неплатена сметка,било за лимит. На месеца имате право на 5 съобщения. Безплатни са и за двете страни
*133*089.......# и набирате.
Номера на който пратите съобщението получава текст "Моля обади ми се". Вие получавате известие когато отсреща го получат  Kiss
Много полезно се оказа, но е ограничено. Мисля, че 5 смс на месец.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: