{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Полезно съветче за Глобулските абонати  (Прочетена 7321 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 26, 2011, 17:17:32 »
Раздели ТемаНагоре

Днеска телефона ми отново е спрян,понеже мъжа няма навика да ги плаща.И от професионалния си опит знам един полезен код за изпращане на съобщение когато сте спрени.Било за неплатена сметка,било за лимит. На месеца имате право на 5 съобщения. Безплатни са и за двете страни
*133*089.......# и набирате.
Номера на който пратите съобщението получава текст "Моля обади ми се". Вие получавате известие когато отсреща го получат  Kiss
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 26, 2011, 19:51:00 »
Раздели ТемаНагоре

Ауу, това го търся от около година. Чувам от уста на уста, че съществува, но никой не знае как е точно. Благодаря ти много Kiss
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 26, 2011, 20:58:00 »
Раздели ТемаНагоре

Ауу, това го търся от около година. Чувам от уста на уста, че съществува, но никой не знае как е точно. Благодаря ти много Kiss
Почти никой не го знае. Аз го знам ,защото работех в Глобул и от там го научих и днеска като ми потрябва се сетих да споделя и с вас,че е адски полезно.И при ваучерите без кредит работи,но трябва да имате сума недостатъчна за един смс
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 26, 2011, 21:01:11 »
Раздели ТемаНагоре

Ауу, това го търся от около година. Чувам от уста на уста, че съществува, но никой не знае как е точно. Благодаря ти много Kiss
Почти никой не го знае. Аз го знам ,защото работех в Глобул и от там го научих и днеска като ми потрябва се сетих да споделя и с вас,че е адски полезно.И при ваучерите без кредит работи,но трябва да имате сума недостатъчна за един смс
Айде сега и във вивател да поработиш  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 26, 2011, 21:55:25 »
Раздели ТемаНагоре

Сега ще те отлъчат за издаване на фирмени тайни. Cheesy
Аз запърви път чувам, наистина е интересно!
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 26, 2011, 23:58:47 »
Раздели ТемаНагоре

Хих, това наистина може да е много полезно. Само че аз си плащам всички сметки през е-пей и до сега не са ми спирали телефона. Преди са ми го спирали, щото нямах време да отида до офис да го платя. Но сега за нищо не се разкарвам. Плащайте си сметките по интернет и без това повечето сте тук поне за част от деня. Може тоци, води, телефони, интернети, кабелни и какво ли не още да се плаща през е-пей, много е лесно и удобно.

Чакайте и аз да кажа един глобулски трик, дето може и да не го знаете.
Как да си проверявате сметката, минутите и т.н. БЕЗплатно. Нали направиха тоз номер 123 платен, та затова може да ви е полезно също:

#123# - изпращате кода - после написвате цифрата на желаната опция (то ви изписва на екрана - 1..2..3..),пак натискате зелената слушалка (в случая пише "изпрати") и после ви изписва текущата сметка или минути на екрана. Но не като смс, след това изчезва като го затворите. Обаче не се плаща, както обаждането на номера (па макар и една стотинка, що да я даваме, като може и без)  Cheesy
Мисля че може неограничено или поне аз не съм стигала до сега до някакъв лимит  Cool
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 27, 2011, 09:39:35 »
Раздели ТемаНагоре

Еееее, Еми. Много благодаря за инфото.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 27, 2011, 10:36:53 »
Раздели ТемаНагоре

Сега ще те отлъчат за издаване на фирмени тайни. Cheesy
Аз запърви път чувам, наистина е интересно!
то не е тайна,ама не му правят гръмки реклами Smiley
не знам за вивател за сайта ако си спрян дали можеш да пращаш смс-и ,но от глобулския и до тях нямаш достъп
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 27, 2011, 13:58:17 »
Раздели ТемаНагоре

НА Виваком  е написано с големи букви, че са безплатни СМС-ите. И няма връзка между тях и неплатената ти сметка.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 29, 2011, 07:55:45 »
Раздели ТемаНагоре

Хих, това наистина може да е много полезно. Само че аз си плащам всички сметки през е-пей и до сега не са ми спирали телефона. Преди са ми го спирали, щото нямах време да отида до офис да го платя. Но сега за нищо не се разкарвам. Плащайте си сметките по интернет и без това повечето сте тук поне за част от деня. Може тоци, води, телефони, интернети, кабелни и какво ли не още да се плаща през е-пей, много е лесно и удобно.

Чакайте и аз да кажа един глобулски трик, дето може и да не го знаете.
Как да си проверявате сметката, минутите и т.н. БЕЗплатно. Нали направиха тоз номер 123 платен, та затова може да ви е полезно също:

#123# - изпращате кода - после написвате цифрата на желаната опция (то ви изписва на екрана - 1..2..3..),пак натискате зелената слушалка (в случая пише "изпрати") и после ви изписва текущата сметка или минути на екрана. Но не като смс, след това изчезва като го затворите. Обаче не се плаща, както обаждането на номера (па макар и една стотинка, що да я даваме, като може и без)  Cheesy
Мисля че може неограничено или поне аз не съм стигала до сега до някакъв лимит  Cool
МИЛА,МАЛКО СЕ ОБЬРКА,*123*1#И ЗЕЛЕНА ЗА СМЕТКА,А *123*2#И ЗЕЛЕНА ЗА МИНУТКИ WinkЗАПОЧВАТЕ СЬС ЗВЕЗДА,ЗАВЬРШВАТЕ С ДИЕЗ Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 29, 2011, 12:41:54 »
Раздели ТемаНагоре

Хих, това наистина може да е много полезно. Само че аз си плащам всички сметки през е-пей и до сега не са ми спирали телефона. Преди са ми го спирали, щото нямах време да отида до офис да го платя. Но сега за нищо не се разкарвам. Плащайте си сметките по интернет и без това повечето сте тук поне за част от деня. Може тоци, води, телефони, интернети, кабелни и какво ли не още да се плаща през е-пей, много е лесно и удобно.

Чакайте и аз да кажа един глобулски трик, дето може и да не го знаете.
Как да си проверявате сметката, минутите и т.н. БЕЗплатно. Нали направиха тоз номер 123 платен, та затова може да ви е полезно също:

#123# - изпращате кода - после написвате цифрата на желаната опция (то ви изписва на екрана - 1..2..3..),пак натискате зелената слушалка (в случая пише "изпрати") и после ви изписва текущата сметка или минути на екрана. Но не като смс, след това изчезва като го затворите. Обаче не се плаща, както обаждането на номера (па макар и една стотинка, що да я даваме, като може и без)  Cheesy
Мисля че може неограничено или поне аз не съм стигала до сега до някакъв лимит  Cool
МИЛА,МАЛКО СЕ ОБЬРКА,*123*1#И ЗЕЛЕНА ЗА СМЕТКА,А *123*2#И ЗЕЛЕНА ЗА МИНУТКИ WinkЗАПОЧВАТЕ СЬС ЗВЕЗДА,ЗАВЬРШВАТЕ С ДИЕЗ Cheesy

Не съм се объркала въобще,защо мислиш така? Ти пробва ли преди това? пробвай и ще видиш! Все пак всеки ден го натискам по 5 пъти туй #123# , затова няма как да съм се объркала... Явно твоето е нещо подобно, но с него се пропуска списъка с опциите и директо ти изкарва желаното 1 или 2, като не знам дали не е като смс, който също се плаща някаква стотинка там - не съм го пробвала твоето.. Но със #123# имаш 7 опции общо :
1 Сметка
2 Използвани минути
3 Използвани СМС/ММС
4 Използвани МБ
5 Кредитен лимит
6 Абонатен номер ( това ви трябва при регистрацията на сметката за глобул за плащане през и-пей)
7 Известие за пренос

Току-що преписах всичко това от натискането на #123#
Айде пробвай сега и ти, да видиш, че не съм се объркала..
« Последна редакция: Януари 29, 2011, 12:56:40 от emi_9eni » Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 29, 2011, 21:46:47 »
Раздели ТемаНагоре

Хих, това наистина може да е много полезно. Само че аз си плащам всички сметки през е-пей и до сега не са ми спирали телефона. Преди са ми го спирали, щото нямах време да отида до офис да го платя. Но сега за нищо не се разкарвам. Плащайте си сметките по интернет и без това повечето сте тук поне за част от деня. Може тоци, води, телефони, интернети, кабелни и какво ли не още да се плаща през е-пей, много е лесно и удобно.

Чакайте и аз да кажа един глобулски трик, дето може и да не го знаете.
Как да си проверявате сметката, минутите и т.н. БЕЗплатно. Нали направиха тоз номер 123 платен, та затова може да ви е полезно също:

#123# - изпращате кода - после написвате цифрата на желаната опция (то ви изписва на екрана - 1..2..3..),пак натискате зелената слушалка (в случая пише "изпрати") и после ви изписва текущата сметка или минути на екрана. Но не като смс, след това изчезва като го затворите. Обаче не се плаща, както обаждането на номера (па макар и една стотинка, що да я даваме, като може и без)  Cheesy
Мисля че може неограничено или поне аз не съм стигала до сега до някакъв лимит  Cool
МИЛА,МАЛКО СЕ ОБЬРКА,*123*1#И ЗЕЛЕНА ЗА СМЕТКА,А *123*2#И ЗЕЛЕНА ЗА МИНУТКИ WinkЗАПОЧВАТЕ СЬС ЗВЕЗДА,ЗАВЬРШВАТЕ С ДИЕЗ Cheesy

Не съм се объркала въобще,защо мислиш така? Ти пробва ли преди това? пробвай и ще видиш! Все пак всеки ден го натискам по 5 пъти туй #123# , затова няма как да съм се объркала... Явно твоето е нещо подобно, но с него се пропуска списъка с опциите и директо ти изкарва желаното 1 или 2, като не знам дали не е като смс, който също се плаща някаква стотинка там - не съм го пробвала твоето.. Но със #123# имаш 7 опции общо :
1 Сметка
2 Използвани минути
3 Използвани СМС/ММС
4 Използвани МБ
5 Кредитен лимит
6 Абонатен номер ( това ви трябва при регистрацията на сметката за глобул за плащане през и-пей)
7 Известие за пренос

Току-що преписах всичко това от натискането на #123#
Айде пробвай сега и ти, да видиш, че не съм се объркала..
яяяяяяяяяяяя...ми значи верно е ново,при мен наистина го дава като смс,но сьщо е безплатно...аз сьм на огромен тарифен план,ма мани-на мобилните не пускам аванта Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 29, 2011, 22:08:19 »
Раздели ТемаНагоре

Готинко нали. Аз мисля че това с смс-ите се плаща, както обаждането на 123
Обаче с диезите е много полезно Smiley
Аз съм на някакъв план скойто говоря безплатно с всички в глобул и пращам смс-и на всички в глобул и отделно там някакви минути към останалите - мойте са 60 щот ми стигат , аз само с глобул говоря
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 29, 2011, 22:12:04 »
Раздели ТемаНагоре

Браво за инфото мн. се кефя. Ама да питам аз  на тарифен план съм 1500 към глоб. безплатни и 30 към др. мрежи. Но ми се струва ,че мн. бързичко ми летят минутите. Дали аз си въобразявам или  по някакъв начин ми барат от минутките ??/
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 29, 2011, 22:17:10 »
Раздели ТемаНагоре

Браво за инфото мн. се кефя. Ама да питам аз  на тарифен план съм 1500 към глоб. безплатни и 30 към др. мрежи. Но ми се струва ,че мн. бързичко ми летят минутите. Дали аз си въобразявам или  по някакъв начин ми барат от минутките ??/
ти си на 19.90?пьрвата минута се взима цяла/таксува/след нея се отчитат секундите,знам ли,май няма как да ги пипат...направи си регистрация в сайта им и ще си проверяваш Smiley
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: