{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 158261 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #90 -: Октомври 04, 2010, 11:50:20 »
Раздели ТемаНагоре

Моля да ми предоставиш на ЛС потребителката за да си получи наказанието за обидно поведение
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #91 -: Октомври 04, 2010, 19:53:08 »
Раздели ТемаНагоре

taniaisie  проявила си завидно търпение:)
Със същата тази потребителка вече се сблъсквам на два пъти, писала съм и по-напред в темата.Първият път по подобен начин ме затрупа с предложения за "оферти" а втория път беше най-комичният -  случката когато ми писа за една пижамка от 1 лв и започна да се пазари да поема пощенските:) Тогава от любопитство и погледнах и другите коментари по обяви и се изумих.Рядко груба и нагла жена.
И като гледам вече в трета тема става дума за нея, не знам защо не и напишем ника и защо изобщо още и толерираме наглото поведение.
Активен
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Октомври 04, 2010, 21:27:29 »
Раздели ТемаНагоре

напишете го!
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Октомври 04, 2010, 21:41:19 »
Раздели ТемаНагоре

е хайде де, напишете го Tongue
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #94 -: Октомври 04, 2010, 21:45:52 »
Раздели ТемаНагоре

Stela  Lips Sealed Дамата с ботушите  от съседната тема:)
Активен
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Октомври 05, 2010, 09:15:56 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина е жалко, че има такива млади хора (evil8) Оставам без думи....  (gesture2) (gesture2)До сега не съм попадала на такива хора, винаги са били много възпитани и точни ......
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Октомври 05, 2010, 09:46:20 »
Раздели ТемаНагоре

да ви кажа мен какво ме издразни тези дни пуснала съм ново дънки с етикет и поемам пощенските на лс получавам съобщение да дам по точни размери доло крачолите и тн отговарям и ми казват ако го взема какъв ще ми е подаръка  :Smiley Shocked отговарям че пощенските са от мен и до там какви подаръци да правя незнам страшни хора има  Smiley
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Октомври 05, 2010, 10:27:28 »
Раздели ТемаНагоре

И друг път съм се чудила на някои потребители тук.И друг път съм изпадала в недоумение от писания,бисери и всякакви щения.
Сигурна съм,че на някой пък,който е контактувал с мен,му е идело да ме хлопне по главата.Това са нормални неща.Различни ЛИЧНОСТИ сме,няма как винаги да се спогодим и всеки да е доволен.Но всяко нещо си има МЯРКА.
AMBER,и аз сега си спомням,че беше писала нещо.Върнах се назад и го прочетох...Верно,бе...то за нея.
А,да знаете,че 2-та чифта ботушки са намалени от 12 на 10 лв.И има "разкошни" поочукани и поизбелени обувки-за 15 лв. Tongue Tongue Tongue
И се дразня от това,че все още се дразня от подобни простотии!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #98 -: Октомври 05, 2010, 11:11:19 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета , аз предлагам да сатворим страницата Stela , едно че и наложих бан до петък заради поведението и, второ че вчера проведох едно писане по скайп с нея, не е лошо момичето , просто действа нападателно към всичко и всички , вярвам всяка от нас е имала моменти в които целия свят и е бил крив , и когато сме били в тези си периоди са ни потърпяли , е аз получих обещание от момичето че ще коригира държанието си поне в сайта , надявам се да го спази , ако не го моля тези към които отново има простъпки да ми пишат!
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #99 -: Октомври 05, 2010, 13:15:38 »
Раздели ТемаНагоре

Е това с подаръка беше малко нагло Cheesy Аз лично винаги почти пращам някакъв подарък,но зависи от човека,и от това какво пускам.Не предупреждавам..ама някой ако ми каже "какво ще ми подариш" Lips Sealed Тук има всякакви случки,но най ме фрапира това с едното левче,където трябвало и пощенските да се поемат Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #100 -: Октомври 05, 2010, 13:40:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз направо и се чудя на амбър , от къде е тая наглост и нахалство в нея , вместо да прати на жената пижамката , благодарна че ще и освободи място за дрегите боклуци които притежава , даже за да е най честно освен пощенските и подаръка , трябва да и пусне и два три лева вътре , че жената и е отделила толкова време , и че ще иде до пощата , ама че свят , Амбър , моля те придържай се от днес нататък към тази линия на поведение ако обичаш

П.С. Само за да няма греща тове е МЕГАИРОНИЗАЦИЯ НА СИТУАЦИЯТА
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #101 -: Октомври 05, 2010, 17:37:11 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета , аз предлагам да сатворим страницата Stela , едно че и наложих бан до петък заради поведението и, второ че вчера проведох едно писане по скайп с нея, не е лошо момичето , просто действа нападателно към всичко и всички , вярвам всяка от нас е имала моменти в които целия свят и е бил крив , и когато сме били в тези си периоди са ни потърпяли , е аз получих обещание от момичето че ще коригира държанието си поне в сайта , надявам се да го спази , ако не го моля тези към които отново има простъпки да ми пишат!


Не, аз не съм съгласна с това!
Като попрехвълих малко спомени в ошашавената ми главица, се сетих, че преди 2 седмици същата Стела се държа на Лс с мен по супер простакелски начин. Това си е вродено, момичета, няма как да се промени, повярвайте ми!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #102 -: Октомври 05, 2010, 17:57:10 »
Раздели ТемаНагоре

забелязвате ли,че въпреки забраната да се продава бельо без етикет,всае още се публикуват такива обяви,които не отговарят на това правило,просто незная,как може да си пуснеш бодито ПРАШКА  Shocked-състояние МНОГО ДОБРО-обличано 3-4 пъти   Huh?
Е ТОВА,НИКОГА НЯМА ДА ГО РАЗБЕРА!!!
Активен

KickFish
KickFish=TheaFea
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


KickFish=TheaFea

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Октомври 05, 2010, 18:08:29 »
Раздели ТемаНагоре

Едно време в зората на П-КА аз бях първата, която предложи тази опция за размяната ..., ами изсмяха ми се в целия форум.Да де, ама като гледам вече си е редовна практика и тук и оттатък  Cheesy .Аз харесвам да разменям  Cheesy и не се чувствам обидена, ако на мен ми предложат.Това разбира се не означава, че задължително ще си избера нещо, но винаги разглеждам обявите на потребителя предложил ми размяна.Гледам да не досаждам в обавите, защото не ми се струва редно ако не е отбелязано, че човека е склонен.За мен е редно за размяна да се пише на лични, та това е някак по интимен момент, откровенните пазарлъци в пространстовото достъпно и видимо за всички са си чиста простотия.Принципно не виждам нищо лошо в размените, но откровенните боклуци ги разпознавам от километри и дори матрицата на нет пространството не ми пречи  Tongue.Другото, което ми прави лошо впечатление е недобре снимана дреха/вещ за продване.Още на времето си позволих да вметна в другия форум, че не може да искаш да продваш уж супер луксозни обувки на фон от накълцана и захабена супер кичозна мушама на цветя  Shocked, също ми направиха забележка и спрях да пиша там. Опоненти винаги има и не се плаша от тях, но не съм конфликтен човек за да раздухам подобаващо подобни теми.Има хора от моята порода с които с две думи и си ставаме симпатични завинаги, с други контакта е по обран с трети е абсолютно формален и делови.За мен е въпрос на уважение към евентуалния купувач да си предложиш /снимаш/ по подходящ начин стоката.Основно правило при фотографията на вещи за продаване е да се снима на едноцветен фон, като той трябва да е в контраст с цвета на продаваната вещ.Ами не е особенно трудно да се направи, без занчение с телефон ли снимаш или с професонален апарат.Не харесвам също сопнатите и трудно даващи отговор на зададен въпрос ..., имало е случаи в които съм се чувствала, като натрапница едва ли не в някой обяви, но хора всякакви, гледайте философски на нещата и не си ги слагайте прекалено на сърце  Kiss
« Последна редакция: Октомври 05, 2010, 18:10:16 от KickFish » Активен

Вярвам в добронамерената комуникация Smiley
Сериозните хора пишат на лични и ползват предимство.
За повече от една обява също давам предимство.
Разменям обяви, по които няма активност
и стига да ми хареса нещо от вашите обяви.
Ходя веднъж в седмицата до пощата.
Предпочитам предварително плащане!

♥♥♥ моите обяви ♥♥♥
♥♥♥ моите оценки ♥♥♥
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #104 -: Октомври 05, 2010, 19:26:48 »
Раздели ТемаНагоре

да и на мен някак много лошо впечатление ми прави като погледна уж маркова блузка ,а на снимката......намачкана,то ми се отщява да я разгледам ,та ако ще и 2лв да струва.
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: