{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 164462 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Октомври 05, 2010, 19:47:27 »
Раздели ТемаНагоре

Едно време в зората на П-КА аз бях първата, която предложи тази опция за размяната ..., ами изсмяха ми се в целия форум.Да де, ама като гледам вече си е редовна практика и тук и оттатък  Cheesy .Аз харесвам да разменям  Cheesy и не се чувствам обидена, ако на мен ми предложат.Това разбира се не означава, че задължително ще си избера нещо, но винаги разглеждам обявите на потребителя предложил ми размяна.Гледам да не досаждам в обавите, защото не ми се струва редно ако не е отбелязано, че човека е склонен.За мен е редно за размяна да се пише на лични, та това е някак по интимен момент, откровенните пазарлъци в пространстовото достъпно и видимо за всички са си чиста простотия.Принципно не виждам нищо лошо в размените, но откровенните боклуци ги разпознавам от километри и дори матрицата на нет пространството не ми пречи  Tongue.Другото, което ми прави лошо впечатление е недобре снимана дреха/вещ за продване.Още на времето си позволих да вметна в другия форум, че не може да искаш да продваш уж супер луксозни обувки на фон от накълцана и захабена супер кичозна мушама на цветя  Shocked, също ми направиха забележка и спрях да пиша там. Опоненти винаги има и не се плаша от тях, но не съм конфликтен човек за да раздухам подобаващо подобни теми.Има хора от моята порода с които с две думи и си ставаме симпатични завинаги, с други контакта е по обран с трети е абсолютно формален и делови.За мен е въпрос на уважение към евентуалния купувач да си предложиш /снимаш/ по подходящ начин стоката.Основно правило при фотографията на вещи за продаване е да се снима на едноцветен фон, като той трябва да е в контраст с цвета на продаваната вещ.Ами не е особенно трудно да се направи, без занчение с телефон ли снимаш или с професонален апарат.Не харесвам също сопнатите и трудно даващи отговор на зададен въпрос ..., имало е случаи в които съм се чувствала, като натрапница едва ли не в някой обяви, но хора всякакви, гледайте философски на нещата и не си ги слагайте прекалено на сърце  Kiss
Все едно аз съм го писала  Shocked
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Октомври 06, 2010, 11:40:09 »
Раздели ТемаНагоре

Ангелче,за мен хора,които не желаят размяна поне в 7-8 свои обяви,то са тук за търговия или просто за да си продават нещата ,но не  и за взаимопомощ.Защото няма как да не си харесаш нещо от тук и от къде знаеш ,че точно този човек няма да ти предложи размяна?За мен нещата стоят така.

С това изказване, изобщо не съм съгласна!
Някои хора преди да предложат размяна, би трябвало да си направят труда да погледнат профила и обявите на отсрещната страна за да се ориентират дали е подходяща размяна. Аз съм 177см., 62кг. дрехи - L, обувки №38, детето - МОМЧЕ, р.142см.,обувки - №34, а досега са ми предлагали размяна: майчета тип "джобни гаджета", с бебета, с по-малки деца, а върхът е с момичета! Cheesy  Е, съгласете се, че няма как да облека синът си в роклички или да му взема бебешка играчка, само за да направя размяна. Нито пък ще си си избера два-три номера по-големи обувки за мен. За домът също! Всеки си има негов вкус, стил и цветове - едни обичат ярки и шарени покривки, килими, пердета и т.н., други по- семпли и пастелни тонове.
 А търся доста неща: кварцова лампа за нагревки, зимни боти за малкия, шапки, шоколадово кафяви яке, палто и ботуши за мен, прибори за хранене /за 6 души/, но никой не ми ги предлага за размяна. Затова е смешно е да се твърди, че някой, който не приема размяна е тук заради печелбарство. Просто  помислете преди да предлагате размяна, дали отсрещната страна е подходяща за целта. Все пак трябва да има някаква пресечна точка, нали?   Wink
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Октомври 06, 2010, 13:55:47 »
Раздели ТемаНагоре

Ангелче,за мен хора,които не желаят размяна поне в 7-8 свои обяви,то са тук за търговия или просто за да си продават нещата ,но не  и за взаимопомощ.Защото няма как да не си харесаш нещо от тук и от къде знаеш ,че точно този човек няма да ти предложи размяна?За мен нещата стоят така.

С това изказване, изобщо не съм съгласна!
Някои хора преди да предложат размяна, би трябвало да си направят труда да погледнат профила и обявите на отсрещната страна за да се ориентират дали е подходяща размяна. Аз съм 177см., 62кг. дрехи - L, обувки №38, детето - МОМЧЕ, р.142см.,обувки - №34, а досега са ми предлагали размяна: майчета тип "джобни гаджета", с бебета, с по-малки деца, а върхът е с момичета! Cheesy  Е, съгласете се, че няма как да облека синът си в роклички или да му взема бебешка играчка, само за да направя размяна. Нито пък ще си си избера два-три номера по-големи обувки за мен. За домът също! Всеки си има негов вкус, стил и цветове - едни обичат ярки и шарени покривки, килими, пердета и т.н., други по- семпли и пастелни тонове.
 А търся доста неща: кварцова лампа за нагревки, зимни боти за малкия, шапки, шоколадово кафяви яке, палто и ботуши за мен, прибори за хранене /за 6 души/, но никой не ми ги предлага за размяна. Затова е смешно е да се твърди, че някой, който не приема размяна е тук заради печелбарство. Просто  помислете преди да предлагате размяна, дали отсрещната страна е подходяща за целта. Все пак трябва да има някаква пресечна точка, нали?  Wink
Много точно казано! (whee1)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Октомври 06, 2010, 14:16:42 »
Раздели ТемаНагоре

Да не цитирам пак предния пост, но наистина много точно казано!!
Точно това си мислех днес, защото днес имах предложение за размяня и реших да погледна какво предлага майчето...
Ми, тя, милата е с момиченце, а то бебе. 90% от обявите и са от неговите неща
А аз имам момче на 6 години...




Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Октомври 06, 2010, 14:21:05 »
Раздели ТемаНагоре

Ангелче,за мен хора,които не желаят размяна поне в 7-8 свои обяви,то са тук за търговия или просто за да си продават нещата ,но не  и за взаимопомощ.Защото няма как да не си харесаш нещо от тук и от къде знаеш ,че точно този човек няма да ти предложи размяна?За мен нещата стоят така.

С това изказване, изобщо не съм съгласна!
Някои хора преди да предложат размяна, би трябвало да си направят труда да погледнат профила и обявите на отсрещната страна за да се ориентират дали е подходяща размяна. Аз съм 177см., 62кг. дрехи - L, обувки №38, детето - МОМЧЕ, р.142см.,обувки - №34, а досега са ми предлагали размяна: майчета тип "джобни гаджета", с бебета, с по-малки деца, а върхът е с момичета! Cheesy  Е, съгласете се, че няма как да облека синът си в роклички или да му взема бебешка играчка, само за да направя размяна. Нито пък ще си си избера два-три номера по-големи обувки за мен. За домът също! Всеки си има негов вкус, стил и цветове - едни обичат ярки и шарени покривки, килими, пердета и т.н., други по- семпли и пастелни тонове.
 А търся доста неща: кварцова лампа за нагревки, зимни боти за малкия, шапки, шоколадово кафяви яке, палто и ботуши за мен, прибори за хранене /за 6 души/, но никой не ми ги предлага за размяна. Затова е смешно е да се твърди, че някой, който не приема размяна е тук заради печелбарство. Просто  помислете преди да предлагате размяна, дали отсрещната страна е подходяща за целта. Все пак трябва да има някаква пресечна точка, нали?   Wink
Ох ама нали това обесняваме (с black angel) Huh? Huh? Huh?  Един е въпроса в нито една от обявите си да не разменяте,а съвсем друг е въпроса,че попринцип разменяте ,но просто не сте си харесали друго.Моля ,четете внимателно Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #110 -: Октомври 06, 2010, 14:29:37 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен е доста генерално такова изказване. Аз не предпочитам размяна. Ако си харесам нещо - си го купувам ако ми е дошъл редът. Ако успея да продам нещото, което е в обявата ще използвам паричките да купя нещо, което ми е нужно, на мен или на семейството ми.
вярно, един път съм разменяла, но бях харесала сребърен комплект, исках да го купя, дамата, която го продаваше сама инициира размяна, беше си харесала две неща от мен.
Един път предложих размяна, но честно да си кажа ми стана неудобно....
« Последна редакция: Октомври 06, 2010, 14:33:01 от susikata » Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Октомври 06, 2010, 14:46:45 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен е доста генерално такова изказване. Аз не предпочитам размяна. Ако си харесам нещо - си го купувам ако ми е дошъл редът. Ако успея да продам нещото, което е в обявата ще използвам паричките да купя нещо, което ми е нужно, на мен или на семейството ми.
вярно, един път съм разменяла, но бях харесала сребърен комплект, исках да го купя, дамата, която го продаваше сама инициира размяна, беше си харесала две неща от мен.
Един път предложих размяна, но честно да си кажа ми стана неудобно....
Да купуваш го съгласна съм,но в повечето случай се предлага размяна,понеже няма възможност за плащане.И не виждам защо ти е неудобно Smiley
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Октомври 06, 2010, 15:13:57 »
Раздели ТемаНагоре

.......
Ох ама нали това обесняваме (с black angel) Huh? Huh? Huh?  Един е въпроса в нито една от обявите си да не разменяте,а съвсем друг е въпроса,че попринцип разменяте ,но просто не сте си харесали друго.Моля ,четете внимателно Wink
[/quote]

Моля, прочела съм внимателно!
Това, което исках специално аз да кажа /а може би и abba/ е, че това са част от причините, поради които аз не обичам да разменям. Мога да изброя и още, но не смятам, че е необходимо.
Всеки е решил за себе си...
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #113 -: Октомври 06, 2010, 15:35:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм от хората, които пишат че НЕ разменят, но въпреки това винаги разглеждам при предложение за размяна и вече съм направила няколко размени, и двете страни са много доволни. Съгласете се, че разглеждането отнема доста време, ако нищо не ти става, си е чиста проба загубено. Да не говорим че има опасност някои по-импулсивни в решенията си като мен да се напълним и с не-особено-нужни вещи у дома, при положение че съм влязла в сайта за да се освободя от такива.

И ето случка от днес - в обява, в която съм посочина НЕ РАЗМЕНЯМ, ми се предлага размяна. Разглеждам, единственото което може да ми влезе в употреба е една уж маркова "малко ползвана" чанта и въпреки че нямам РЕАЛНА нужда и от нея, предлагам да разменя за нея. Чантата подозрително ми напомня да е от втора употреба, особено като разгледах и другите обяви на потребителката. Обявената цена е от 20 лева (същата я продава в другия сайт за 15  Tongue Shocked) и съответно надхвърля цената на това, което аз продавам в състояние ново. Тя не е съгласна, щото ама как може, та видите ли струвала чантата 20 лева!   Lips Sealed На моето питане защо тогава в другия сайт е 15 лв и дали наистина струва толкова като прилича на купена от магазин втора употреба, получавам следната грамотно написана и любезна бележка: (запазен е оригиналния "право"пис  Cool

"мнгоо си злобна мнгоо ще успееш продължавай все така..ясно от къде си взимаш дрешките и ги продаваш тук/....ужас пълно излагане си ...да там е толкова понеже я бях намалила по спешност ми трябваха парички, но след това се оправих и реших да си я пусна на цена колкото беше в началото но не ми позволи и затова тук си я сложих за толкова..не съм толкова алчна че да купя някви буклуци от втората употреба и тука да им надувам цените..хаххаха просто ми е под достойнството това....даже и не влизам в такива магазини откъдето ти си купуваш дрешките за продан тук... живяла съм 3 години в атина и всички дрешки и неща който предлагам са от там все пак там има мнгоо повече възможности но кво ли ти се обеснявам изобшо"

... е няма кой да ме убеди да заобичам размените.
Така че моето мнение напълно се припокрива с това на susikata "Аз не предпочитам размяна. Ако си харесам нещо - си го купувам ако ми е дошъл редът. Ако успея да продам нещото, което е в обявата ще използвам паричките да купя нещо, което ми е нужно, на мен или на семейството ми."
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #114 -: Октомври 06, 2010, 15:44:38 »
Раздели ТемаНагоре

Пак за размените Cheesy Много се дразня като ми поискат размяна за нещо например от 10 лв. ,а аз си харесам нещо от 12лв. например и да ми искат доплащане.Да в правото са си ,ама все пак аз им правя услуга да разменя нещото и те да не дават пари за нещо Huh? Може и грешно да ми е мнението ,но..
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #115 -: Октомври 06, 2010, 18:50:15 »
Раздели ТемаНагоре

Пак за размените Cheesy Много се дразня като ми поискат размяна за нещо например от 10 лв. ,а аз си харесам нещо от 12лв. например и да ми искат доплащане.Да в правото са си ,ама все пак аз им правя услуга да разменя нещото и те да не дават пари за нещо Huh? Може и грешно да ми е мнението ,но..
ми и аз затова не предпочитам размените
с 3 деца и роднини в чужбина дрехи като за цяла градина/според мъжът ми/, пуснати на символични цени от 2-3-5 лв, а ми предлагат размяна-и какво да видя -няма цена под 20  Shocked
е, какво да си избера
като продам моето, пак ще си купя нещо от тук, което наистина е нужно за дечурлигата, а не просто само за да има размяна
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #116 -: Октомври 06, 2010, 19:43:31 »
Раздели ТемаНагоре

 Sadмного ме дразни пращам нещо и край ни отговор ни нищо и незнам как да процедирам един и същи човек и в продавалника и тук така постъпва нямам думи  Sad
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Октомври 06, 2010, 20:01:52 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм за размените ненужното на някой е за друг нужно аз имам много хубави неща от размяна но и доста боклуци описани почти не е носен а всъщност е за казана но всеки сам си преценя Cheesy
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #118 -: Октомври 06, 2010, 20:55:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също съм ЗА размените.Откакто съм в сайта 80%от сделките ми са размени,имам доста готини неща,който си нося с удоволствие,е имам и такива,които не са ми точно по мярка,но ....няма проблем,не съм преценила или премерила правилно,но това е друга тема.
Нямам нищо против размяната ,стига да има нещо подходящо за мен  или семейството ми
 (yes3)
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Октомври 09, 2010, 16:38:15 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=47221&cat=83
Това е обява на потребителката STELA,която получи бан 3 дни,заради обидно поведение.Обелени обувки в "отлично" състояние за 13 лв.
Бях загърбила случая.Но искам да попитам ПОЛАГА ли се бан за психически тормоз на ЛС.От същата тази потребителка.Получавам "заядливо" ЛС,в което ми се държи сметк, кои свои обяви на какви цени продавам.При опит да отговоря,естествено ми  излиза,че не желае да получава ЛС от мен.
Не желая да си ограничавам ЛС-та.Моля мод отново да "ме представлява"пред нея,тъй като нямам достъп до тази особа.Благодаря!



Stela
Стели
Потребител
*
Активен Активен

Публикации: 107



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: taniaisie -: Днес в 17:21:33 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
kakvo stana nali uj "BLUZA KOQTO E MNOGO USTOI4IEVA NQMA DA Q PRODAM ZA 1 LEV " http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=29969&cat=13
След запис - моля интереса да се заяви на ЛС !
Връщам стоки неотговарящи на описанието !
Коректна съм и очаквам същото и от вас !
Пощенските са за сметка на купувача !
За нови потребители, както и такива с отрицателни оценки ще изисквам парите предварително !
Поставям оценки, поставяйте и вие !
« Последна редакция: Октомври 09, 2010, 16:39:56 от taniaisie » Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: