{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА  (Прочетена 25055 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Ноември 30, 2010, 01:01:18 »
Раздели ТемаНагоре



Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:24:03 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
НЕ МИЛА НЕ Е ПРОДАДЕНО ВСЕ ОЩЕ ,НО АКО СЪС СИГУРНОСТ ВЗЕМЕШ ПОВЕЧЕ НЕЩА ОТ МЕН ,ЩЕ Е ЗА ТЕБ ,НО ДЪРЖА НА ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ ,ЗАЩОТА СУМАТА Е НАД 15 ЛЕВА ,ПОЗДРАВИ ОЧАКВАМ ОКОНЧАТЕЛНОТО ТИ РЕШЕНИЕ
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Активен Активен

Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:25:55 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ДАМИТЕ ,КОИТО ВЗИМАТ ОТ МЕН НЯКОЛКО НЕЩА СА С ПРЕДИМСТВО ,ПИШЕ ГО И В ПОДПИСА МИ Kiss Kiss Kiss
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Активен Активен

Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:32:20 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ПОЕМАМ ПОЩАТА НА КОЛИЕТО И БЛУЗКАТА ,РАЗБИРА СЕ ЧЕ ПОРТМОНЕТО ЩЕ Е ЗА ТЕБ ,ВСИЧКО ИЗЧИСЛЕНО ,ИЛИ ТВОЯТ ТОТАЛ Е 31.70,ТОЛКОВА ИСКАМ И ДА МИ ПРЕВЕДЕШ С ДРУГОТО АЗ СЕ ОПРАВЯМ ,ПО УДОБНО Е В БАНКОВАТА МИ СМЕТКА В ОББ,АКО ЛИ НЕ НЯМА ПРОБЛЕМ ДА ПОЛУЧА ПАРИТЕ И СЪС ЗАПИС ,КАЖИ МИ КАК ТИ Е УДОБНО НА ТЕБ, И МИ НАПИШИ АДРЕСЧЕ ,ЧЕ НЕ ГИ ПАЗЯ
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на опис


Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:36:28 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
НО ТЪЙ КАТО СМЕ СИ ДРУЖКИ ЩЕ МИ ПУСНЕШ САМО 30 ЛЕВА ,И ДА СА ТИ ЧЕСТИТИ НОВИТЕ ПРИДОБИВКИ ,АКО СИ СЪГЛАСНА ОЧАКВАМ АДРЕСЧЕ  Kiss Kiss Kiss


Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:39:45 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ЧЕСТНО КАЗАНО В МОМЕНТА МИ ТРЯБВАТ ПАРИЧКИ ДА СИ КУПЯ БОТУШКИ ,И НЯМАМ НУЖДА ОТ НИЩО ,БЛАГОДАРЯ ТИ ,ЩЕ РАЗГЛЕДАМ ,



Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 21:01:16 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ЕДИНСТВЕНО РОЗОВИЯТ ПУЛОВЕР БЕЗ РЪКАВ БИ МИ ВЛЕЗНАЛ В УПОТРЕБА ,ПИШИ МИ КАК ДА ПРОЦЕДИРАМЕ


Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 21:12:23 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ДА ТИ КАЖА НЕ ПОЛЗАВ ЕКОНТ ТЪЙ КАТО НАЙ БЛИЗКИЯ ОФИС Е НА 16 КМ ОТ ТУК И МИНАВАТ САМО ВЪВ ВТОРНИК И ПЕТЪК ,АЗ ЩЕ ПУСНА КОЛИЕТО КАТО ПОЛУЧА ПАКЕТА ОТ ТЕБ АКО ИСКАШ СЛОЖИ ВЪТРЕ ПАРИЧКИТЕ ВЪВ БЛУЗКАТА ,ПРАТИ ГИ КАКТО ТИ Е УДОБНО АЗ ЩЕ ПРАТЯ НЕЩАТА ПО ПОЩАТА ,С ПРЕПОРЪЧАН ПАКЕТ МП,ПИШИ МИ КАКВО ДА ПРАВИМ
**
Активен Активен

Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 21:18:19 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
АМИ КАКВО ДА ТИ КАЖА ,ТОВА ПРЕДСТАВЛЯВАТ БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ,НО НЯМА ПРОБЛЕМ ,АЗ НЕ БЪРЗАМ,АКО ГО ПУСНЕШ УТРЕ СУТРИН В ПОНЕДЕЛНИК НАЙ КЪСНО ВЪВ ВТОРНИК ЩЕ Е ПРИ МЕН ,АЗ ЩЕ ПУСНА ПАКЕТА В ПОНЕДЕЛНИК ,ЩЕ И ДАМ ПАРИЧКИТЕ ОТ МЕН АКО ГИ НЯМА ВЪВ ВТОРНИК И ТАКА ,НЯМА ПРОБЛЕМ
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Активен Активен

Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 21:24:14 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ПРАТИ МИ ЗЕЛЕНАТА ТЕНИСКА ОТ ТРИКО ,И ТЯ МИ ХАРЕСА ,НО ЗАЩОТО Е ЗИМА ,САМО НЕЯ ,И 25 ЛЕВА ,ЛЕКА ВЕЧЕР


Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Ноември 30, 2010, 01:03:02 »
Раздели ТемаНагоре



Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:24:03 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
НЕ МИЛА НЕ Е ПРОДАДЕНО ВСЕ ОЩЕ ,НО АКО СЪС СИГУРНОСТ ВЗЕМЕШ ПОВЕЧЕ НЕЩА ОТ МЕН ,ЩЕ Е ЗА ТЕБ ,НО ДЪРЖА НА ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ ,ЗАЩОТА СУМАТА Е НАД 15 ЛЕВА ,ПОЗДРАВИ ОЧАКВАМ ОКОНЧАТЕЛНОТО ТИ РЕШЕНИЕ
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Активен Активен

Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:25:55 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
ДАМИТЕ ,КОИТО ВЗИМАТ ОТ МЕН НЯКОЛКО НЕЩА СА С ПРЕДИМСТВО ,ПИШЕ ГО И В ПОДПИСА МИ Kiss Kiss Kiss
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Активен Активен

Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:32:20 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ПОЕМАМ ПОЩАТА НА КОЛИЕТО И БЛУЗКАТА ,РАЗБИРА СЕ ЧЕ ПОРТМОНЕТО ЩЕ Е ЗА ТЕБ ,ВСИЧКО ИЗЧИСЛЕНО ,ИЛИ ТВОЯТ ТОТАЛ Е 31.70,ТОЛКОВА ИСКАМ И ДА МИ ПРЕВЕДЕШ С ДРУГОТО АЗ СЕ ОПРАВЯМ ,ПО УДОБНО Е В БАНКОВАТА МИ СМЕТКА В ОББ,АКО ЛИ НЕ НЯМА ПРОБЛЕМ ДА ПОЛУЧА ПАРИТЕ И СЪС ЗАПИС ,КАЖИ МИ КАК ТИ Е УДОБНО НА ТЕБ, И МИ НАПИШИ АДРЕСЧЕ ,ЧЕ НЕ ГИ ПАЗЯ
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на опис


Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:36:28 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
НО ТЪЙ КАТО СМЕ СИ ДРУЖКИ ЩЕ МИ ПУСНЕШ САМО 30 ЛЕВА ,И ДА СА ТИ ЧЕСТИТИ НОВИТЕ ПРИДОБИВКИ ,АКО СИ СЪГЛАСНА ОЧАКВАМ АДРЕСЧЕ  Kiss Kiss Kiss


Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 20:39:45 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ЧЕСТНО КАЗАНО В МОМЕНТА МИ ТРЯБВАТ ПАРИЧКИ ДА СИ КУПЯ БОТУШКИ ,И НЯМАМ НУЖДА ОТ НИЩО ,БЛАГОДАРЯ ТИ ,ЩЕ РАЗГЛЕДАМ ,



Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 21:01:16 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ЕДИНСТВЕНО РОЗОВИЯТ ПУЛОВЕР БЕЗ РЪКАВ БИ МИ ВЛЕЗНАЛ В УПОТРЕБА ,ПИШИ МИ КАК ДА ПРОЦЕДИРАМЕ


Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 21:12:23 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ДА ТИ КАЖА НЕ ПОЛЗАВ ЕКОНТ ТЪЙ КАТО НАЙ БЛИЗКИЯ ОФИС Е НА 16 КМ ОТ ТУК И МИНАВАТ САМО ВЪВ ВТОРНИК И ПЕТЪК ,АЗ ЩЕ ПУСНА КОЛИЕТО КАТО ПОЛУЧА ПАКЕТА ОТ ТЕБ АКО ИСКАШ СЛОЖИ ВЪТРЕ ПАРИЧКИТЕ ВЪВ БЛУЗКАТА ,ПРАТИ ГИ КАКТО ТИ Е УДОБНО АЗ ЩЕ ПРАТЯ НЕЩАТА ПО ПОЩАТА ,С ПРЕПОРЪЧАН ПАКЕТ МП,ПИШИ МИ КАКВО ДА ПРАВИМ
**
Активен Активен

Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 21:18:19 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
АМИ КАКВО ДА ТИ КАЖА ,ТОВА ПРЕДСТАВЛЯВАТ БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ,НО НЯМА ПРОБЛЕМ ,АЗ НЕ БЪРЗАМ,АКО ГО ПУСНЕШ УТРЕ СУТРИН В ПОНЕДЕЛНИК НАЙ КЪСНО ВЪВ ВТОРНИК ЩЕ Е ПРИ МЕН ,АЗ ЩЕ ПУСНА ПАКЕТА В ПОНЕДЕЛНИК ,ЩЕ И ДАМ ПАРИЧКИТЕ ОТ МЕН АКО ГИ НЯМА ВЪВ ВТОРНИК И ТАКА ,НЯМА ПРОБЛЕМ
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Активен Активен

Публикации: 524



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 18, 2010, 21:24:14 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
МИЛА ПРАТИ МИ ЗЕЛЕНАТА ТЕНИСКА ОТ ТРИКО ,И ТЯ МИ ХАРЕСА ,НО ЗАЩОТО Е ЗИМА ,САМО НЕЯ ,И 25 ЛЕВА ,ЛЕКА ВЕЧЕР



ЕТО ТОВА ПРЕДСТАВЛЯВА МОЕТО УБЕЖДАВАНЕ ЧЕ Е СРЕБЪРНО ,САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #77 -: Ноември 30, 2010, 01:07:06 »
Раздели ТемаНагоре

Пусни и тези които ти е писала вече за връщане на колието нали от там идва цялата работа ,че държала тон ,че ти поставяла условия и т.н.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Matia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Ноември 30, 2010, 01:26:18 »
Раздели ТемаНагоре

От това,което сте писали тук разбирам само и единствено колко го е искала жената,а не,че е некоректна!
Това са съобщенията преди да разбере всъщност как е получила "оригинално ибейско сребро".
Единственото,което правите в тази тема е да крещите(големите букви са това)и да обяснявате как няма да върнете парите,защото...
Жалко!Имам един любим виц "Няма да е все така",хубав е,прочетете го,ще Ви е от полза за форумните битки!
Активен

Не приемам наложен платеж и предварително плащане освен ако лично не съм се съгласила с това!
Отговорен и коректен човек съм,ще Ви помоля да сте такива и Вие!
Директно връщам стоки,на които са спестени забележки!
Това съм аз: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=28651&ppaction=readfeed

Писна ми да си просите оценките,а да не поставяте такива-с това до тук!Оценка слагам само ако искам!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #79 -: Ноември 30, 2010, 03:31:43 »
Раздели ТемаНагоре

Леле леле , какъв цирк  правите вместо да се разберете като зрели хора , така общоприето е че рекламация се приема , както е по магазините , особено когато има някаква не обявена информация , а именно че колието е посребрено а не сребърно , постове от рода сребърно а не масивно сребро , са ми комични , аз си взех ланец 60 грама , сребърен , кух отвътре , е той какво е като не е масивен-плътен , така по темата , случеите са два възможни
Злати да не е знаела че е посребрено и да е работила с инфото което е имала от преди , ако е така , то би следвало да приеме колието обратно , и после да се обърне към мамата която я е заблудила че е !
Втория вариант е да е знаела че е посребрено а не сребърно , и тогава умишлено или не , отново е длъжна да приеме рекламацията и да възтанови сумата на сславена .
И в двата случея е редно да си вземе колието обратно , съжелявам но е така
Сега обаче идва друг въпрос , поведението и на двете е недопустимо , непонятно ми е как може , две жени и то с деца /предполагам/ да се държат по такъв начин , добре поне че не сте лице в лице , че сигурно щяхте за косите да се хванете.

ОРГАНИЗИРАЙТЕ СЕ И ДВЕТЕ , ЗАПОЧНЕТЕ ДА СЕ ДЪРЖИТЕ ЗРЯЛО , ИЗВИНЕТЕ СЕ ЕДНА НА ДРУГА И ПРИКЛЮЧЕТЕ ВЪПРОСА ПОСТЪПВАЙКИ КОРЕКТНО!!!
Активен

simona_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Ноември 30, 2010, 05:56:35 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте ,аз също бях записана в обявата и останах с впечатление ,че колието е сребърно а не посребрено.
Такива неща трябва да се уточняват,защото мисля че са много важни.
Активен

Коректна съм и очаквам същото.Предимство за първия заявил сериозен интерес на лични!
Пощенските се поемат от купувача.
Четете описанието и МЕРЕТЕ.
Питайте ако не ви е ясно за да няма "РАЗМИНАВАНЕ С ПРЕДСТАВИТЕ ВИ".  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67405&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #81 -: Ноември 30, 2010, 06:01:02 »
Раздели ТемаНагоре

Леле леле , какъв цирк  правите вместо да се разберете като зрели хора , така общоприето е че рекламация се приема , както е по магазините , особено когато има някаква не обявена информация , а именно че колието е посребрено а не сребърно , постове от рода сребърно а не масивно сребро , са ми комични , аз си взех ланец 60 грама , сребърен , кух отвътре , е той какво е като не е масивен-плътен , така по темата , случеите са два възможни
Злати да не е знаела че е посребрено и да е работила с инфото което е имала от преди , ако е така , то би следвало да приеме колието обратно , и после да се обърне към мамата която я е заблудила че е !
Втория вариант е да е знаела че е посребрено а не сребърно , и тогава умишлено или не , отново е длъжна да приеме рекламацията и да възтанови сумата на сславена .
И в двата случея е редно да си вземе колието обратно , съжелявам но е така
Сега обаче идва друг въпрос , поведението и на двете е недопустимо , непонятно ми е как може , две жени и то с деца /предполагам/ да се държат по такъв начин , добре поне че не сте лице в лице , че сигурно щяхте за косите да се хванете.

ОРГАНИЗИРАЙТЕ СЕ И ДВЕТЕ , ЗАПОЧНЕТЕ ДА СЕ ДЪРЖИТЕ ЗРЯЛО , ИЗВИНЕТЕ СЕ ЕДНА НА ДРУГА И ПРИКЛЮЧЕТЕ ВЪПРОСА ПОСТЪПВАЙКИ КОРЕКТНО!!!

Напълно съм съгласен! За 5 часа - 6 страници! Дръжте се като зрели хора. The_Black_Angel е напълно права. Би следвало zlatinav да върне парите след рекламацията.
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Ноември 30, 2010, 07:58:44 »
Раздели ТемаНагоре

на мен пьк ми е чудно как все славянка права...и аз сьм купувала от злати,коректен и точен продавач е,а на злопаметната славяна-ми всичко и се врьща...както аз изгорях с 13лв от нея,сега и тя да се чуди какво да прави с ненужната покупка,неотговаряща на описание...аз сьщо исках да си прибере боклука,но беше едностранно...та каквото повикало-такова се обадило...освен да отключа нейната тема за некоректен продавач?просто изчаквам хуан куеста,нека мери с еднакьв аршин за всички!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Ноември 30, 2010, 08:33:45 »
Раздели ТемаНагоре

на мен пьк ми е чудно как все славянка права...и аз сьм купувала от злати,коректен и точен продавач е,а на злопаметната славяна-ми всичко и се врьща...както аз изгорях с 13лв от нея,сега и тя да се чуди какво да прави с ненужната покупка,неотговаряща на описание...аз сьщо исках да си прибере боклука,но беше едностранно...та каквото повикало-такова се обадило...освен да отключа нейната тема за некоректен продавач?просто изчаквам хуан куеста,нека мери с еднакьв аршин за всички!
благодаря ,аз парите на сславена няма  да и ги върна незнам колко пъти трябва да го напиша ,защото съм си писала в обявата това което си е написано в момента и съм пуснала и съобщенията си към нея ,така че няма нищо некоректно за да правя рекламация ,съжалявам ,но няма да ме изкарате виновна ,пак и преди седмица имах оплакване към потребител който наистина имаше некоректна обява ,и нищо не беше направено от модераторите,така че явно тук всеки трябва да се оправя сам ,нямам нищо против модовете ,но как така за едни може ,пък за други не .....Huh??писна ми да пишем шест страници с едно и също .....не смятам че е нужно ....
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #84 -: Ноември 30, 2010, 08:38:45 »
Раздели ТемаНагоре

на мен пьк ми е чудно как все славянка права...и аз сьм купувала от злати,коректен и точен продавач е,а на злопаметната славяна-ми всичко и се врьща...както аз изгорях с 13лв от нея,сега и тя да се чуди какво да прави с ненужната покупка,неотговаряща на описание...аз сьщо исках да си прибере боклука,но беше едностранно...та каквото повикало-такова се обадило...освен да отключа нейната тема за некоректен продавач?просто изчаквам хуан куеста,нека мери с еднакьв аршин за всички!
благодаря ,аз парите на сславена няма  да и ги върна незнам колко пъти трябва да го напиша ,защото съм си писала в обявата това което си е написано в момента и съм пуснала и съобщенията си към нея ,така че няма нищо некоректно за да правя рекламация ,съжалявам ,но няма да ме изкарате виновна ,пак и преди седмица имах оплакване към потребител който наистина имаше некоректна обява ,и нищо не беше направено от модераторите,така че явно тук всеки трябва да се оправя сам ,нямам нищо против модовете ,но как така за едни може ,пък за други не .....Huh??писна ми да пишем шест страници с едно и също .....не смятам че е нужно ....
Пак казвам,че не взимам страна,но аз ако съм купила нещо,което не отговаря на описанието ще си искам парите,върни си парите и си вземи колието ,с начина по който подхождаш други мамчета няма да смеят да вземат нищо от теб,защото при несъответствие в дадена твоя обява ти не връщаш пари,''топката остава в теб''
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Ноември 30, 2010, 09:04:01 »
Раздели ТемаНагоре

на мен пьк ми е чудно как все славянка права...и аз сьм купувала от злати,коректен и точен продавач е,а на злопаметната славяна-ми всичко и се врьща...както аз изгорях с 13лв от нея,сега и тя да се чуди какво да прави с ненужната покупка,неотговаряща на описание...аз сьщо исках да си прибере боклука,но беше едностранно...та каквото повикало-такова се обадило...освен да отключа нейната тема за некоректен продавач?просто изчаквам хуан куеста,нека мери с еднакьв аршин за всички!
благодаря ,аз парите на сславена няма  да и ги върна незнам колко пъти трябва да го напиша ,защото съм си писала в обявата това което си е написано в момента и съм пуснала и съобщенията си към нея ,така че няма нищо некоректно за да правя рекламация ,съжалявам ,но няма да ме изкарате виновна ,пак и преди седмица имах оплакване към потребител който наистина имаше некоректна обява ,и нищо не беше направено от модераторите,така че явно тук всеки трябва да се оправя сам ,нямам нищо против модовете ,но как така за едни може ,пък за други не .....Huh??писна ми да пишем шест страници с едно и също .....не смятам че е нужно ....
Пак казвам,че не взимам страна,но аз ако съм купила нещо,което не отговаря на описанието ще си искам парите,върни си парите и си вземи колието ,с начина по който подхождаш други мамчета няма да смеят да вземат нищо от теб,защото при несъответствие в дадена твоя обява ти не връщаш пари,''топката остава в теб''
разбирам напълно ,съгласна съм с вас ,но купеното от въпросната дама си отговаря на описанието ,така че няма да и върна парите ,пиша го сигурно за стотен път.....................
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
pepi63
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 749


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Ноември 30, 2010, 09:13:09 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили дами!
По проточилия се толко дълго коментрар за "прослувутото колие" на Златина, искам и аз да изкажа своето мнение, което е следното:
Всеки един който продава или пазарува и от този сайт или от други подобни трябва да е наясно, че всичко това крие определени рискове и за двете страни и да приема нещата малко по-спокойно. Не бива да се създава такава психоза за една сделка. Смятам, че всеки човек малко или много трябва да прави компромиси в определен момент. Сигурно  се е случвало на всяка една от нас да закупи дадена стока от магазин при положение, че сама си я избирала, оглеждала и пробвала и като се прибере и я огледа допълнително пак да намери нещо, което не и харесва, та камо ли от тук при положение че нещата се виждат само на снимка и не се пишат точни размери и информация. Имайки предвид цените на които се продават и купуват нещата мисля, че могът да се получат такива разногласия. Но всичко трябва да бъде уточнено между "продавач и куповач". Ако всеки, който не е доволен започне да пуска такива дълги теми във форума, представете си какво ще се получи.
А, за въпросната  Златина, като продавач и куповач изказвам моите отлични впечатления. Човек не може да бъде експерт във всичко. Затова Ви приканвам да прекратите тази БЕЗРЕЗУЛТАТНА ВОЙНА, КОЯТО ВОДИТЕ В МОМЕНТА.

ПРИКАНВАМ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ДА БЪДЕТЕ ПО-СПОКОЙНИ И КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ!

ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ ВИ!!! Smiley Smiley
  
Активен

- НЕ СПАЗВАМ РЕД. ПРАЩАМ НА ПЪРВИЯ ДАЛ АДРЕС НА ЛС.
- ЗА ДВЕ ОБЯВИ С ПРЕДИМСТВО.
- ПРИ ЗАПИС НЕ ЧАКАМ ПОВЕЧЕ ОТ 5 ЧАСА.
- НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА.
- КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
- НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ.
- НЕ ИЗПРАЩАМ И НЕ ПАОЛУЧАВАМ С КУРИЕРИ
- ПИША ОЦЕНКИ И ДЪРЖА НА СЪЩОТО
- ЗА СТОЙНОСТИ НАД 10 ЛВ. - ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС.
 - СТОКИ, НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО ВРЪЩАМ ОБРАТНО
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #87 -: Ноември 30, 2010, 09:23:39 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявам се на шефовете за цирка,които разиграхме тук,не сьм целяла това, а да получа сьдействие за да си вьрна парите,не сьм очаквала такова опьване от неина страна,особено като се има предвид,че тя е виновната. Досега се рових в пощата си да намеря писмото,в което ми беше писала,че е сребьрно, и което умишлено е пропуснала да публикува тук. Ето го,преценете сами дали ме е подвела,а относно незнанието й какво продава,ще повторя за незнам кои пьт.че колието е очеизвадно жьлтеещо менте,което по никакьв начин не може да се сбьрка сьс сребро.


Имате съобщение от zlatinav от BgDomakinq.com - продайте излишните дрехи, обувки, играчки и др..

ВАЖНО: Това е автоматично известие. Не отговаряйте на този е-мейл.

В съобщението се съдържа следното:

КУПЕНО ОТ ТУК ,МАРКАТА ТИФАНИ КО Е СВЕТОВНО ИЗВЕСТНА ,НЕ ПОЧЕРНЯВА ,НА НЕГО ПИШЕ ПРОБА 925,САМИТЕ ФИГУРКИ СА С РАЗМИРИ 1.5 ,КВАДРАТИ ,НЕ Е ОТ БЪЛГАРСКОТО СРЕБРО ,НЕЗНАМ КАКВО ОЩЕ ДА ГЛЕДАМ ,ПИШИ АКО ИМАШ ОЩЕ ВЪПРОСИ ,НЯМА ПРОБЛЕМИ ОТ МОЯ СТРАНА
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Ноември 30, 2010, 09:52:05 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявам се на шефовете за цирка,които разиграхме тук,не сьм целяла това, а да получа сьдействие за да си вьрна парите,не сьм очаквала такова опьване от неина страна,особено като се има предвид,че тя е виновната. Досега се рових в пощата си да намеря писмото,в което ми беше писала,че е сребьрно, и което умишлено е пропуснала да публикува тук. Ето го,преценете сами дали ме е подвела,а относно незнанието й какво продава,ще повторя за незнам кои пьт.че колието е очеизвадно жьлтеещо менте,което по никакьв начин не може да се сбьрка сьс сребро.


Имате съобщение от zlatinav от BgDomakinq.com - продайте излишните дрехи, обувки, играчки и др..

ВАЖНО: Това е автоматично известие. Не отговаряйте на този е-мейл.

В съобщението се съдържа следното:

КУПЕНО ОТ ТУК ,МАРКАТА ТИФАНИ КО Е СВЕТОВНО ИЗВЕСТНА ,НЕ ПОЧЕРНЯВА ,НА НЕГО ПИШЕ ПРОБА 925,САМИТЕ ФИГУРКИ СА С РАЗМИРИ 1.5 ,КВАДРАТИ ,НЕ Е ОТ БЪЛГАРСКОТО СРЕБРО ,НЕЗНАМ КАКВО ОЩЕ ДА ГЛЕДАМ ,ПИШИ АКО ИМАШ ОЩЕ ВЪПРОСИ ,НЯМА ПРОБЛЕМИ ОТ МОЯ СТРАНА
и къде по точно в написаното съм те убеждавала че е сребро Huh?Huh??че нещо не го виждам ,по принцип съобщенията ги трия ,защото не съм очаквала че може да има такива хора ,пък и получих информация че си пратила на една дама дрехи ,които въобще не са отговаряла на размерите ,нооо тя не ти ги е върнала ,какво ще кажеш ?!,не си от най изрядните потребители за да ме съдиш и да ме караш да се чувствам виновна ,КРАЙ...............................
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #89 -: Ноември 30, 2010, 09:54:43 »
Раздели ТемаНагоре

Офф айде стига вече!!!
Златина си играе на инат,това писмо което прочетох сега направо и аз бих се подлъгала,че е сребро и ако нямах друго колие на тифани ко може би щях да се метна на това,върни парите и си вземи колието Златина,ясно е вече,че това не е сребро,аз гледам с очите на купувач и може би щях да съм в това положение в момента с минус 20 лв. за тенеке!
''не било от българското сребро'',демек де чуждестранно сребро,не се излагай като кифла,в тази криза всеки си цени парите!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: