{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 91355 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #360 -: Януари 27, 2011, 10:31:38 »
Раздели ТемаНагоре

Търпях, мълчах...
И мен gitadam леко ме дразни с всичките си постове (това май е за друга тема).
Мила, като не ти харесва тук не влизай. Носи си марковите дрехи. Като им се нарадваш хвърли ги до кошовете и не се измъчвай с  нас. Ти между другото какво точно правиш тук? Не харесваш това, не харесваш онова, изхвърляш на боклука...
Дай си книжките на подходящи книжарници-борси, където продават книги и учебници втора употреба и не се мъчи с нас.

ПП: Моля за извинение другите потребители за жлъчния ми пост, ама то край няма.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #361 -: Януари 28, 2011, 19:20:57 »
Раздели ТемаНагоре

Та по темата:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=60480&cat=500
ето една чудничка чанта, която ще стои най-добре... в кофата за боклук  Cheesy
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 19:32:03 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #362 -: Януари 28, 2011, 21:26:39 »
Раздели ТемаНагоре

Първо-въпросните сандали за които стана въпрос изобщо не бяха на въпросната потребителка Евата,  а на жена която беше пуснала две последователни обяви на сандали, те бяха отворени сандали, а не тип балеринки, както виждам обявата вече е изтрита, второ-може наистина да съм попрекалила, за което се извинявам и както виждате не повдигам вече въпроса изобщо.Да, възмущавам се, защото имам позната, която неколкократно е пазарувала от тук и ми е споделяла, че е купувала дрехи със състояние много добро, а е получавала много носени и захабени дрехи.
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 21:38:49 от gitadam » Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #363 -: Януари 28, 2011, 22:08:41 »
Раздели ТемаНагоре

Първо-въпросните сандали за които стана въпрос изобщо не бяха на въпросната потребителка Евата,  а на жена която беше пуснала две последователни обяви на сандали, те бяха отворени сандали, а не тип балеринки, както виждам обявата вече е изтрита, второ-може наистина да съм попрекалила, за което се извинявам и както виждате не повдигам вече въпроса изобщо.Да, възмущавам се, защото имам позната, която неколкократно е пазарувала от тук и ми е споделяла, че е купувала дрехи със състояние много добро, а е получавала много носени и захабени дрехи.


Хмммм, замислям се дали да не си препубликувам обявите и на всички да сложа "отлично" Huh? Roll Eyes?
Ами, така, де, аз се съобразявам с изискванията на сайта. Дрехи, които са носени повече от 3-4 пъти, директно слагам в графа'"мн.добро". А иначе са си направо  като нови. Защо да не го направя, след като петносани, разшити и незнам още какви, са в графа"мн.добро" Huh?.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #364 -: Януари 28, 2011, 22:31:12 »
Раздели ТемаНагоре

Ще цитирам какво ми е написала-аз отдавна се разочаровах от боклуците в този сайт, които се продават и пишат състояние мн.добро, а те с топчета, лекета и заваляно, та същата беше си купила едни ботушки от тук, които отидоха направо в кофата за боклук
Активен
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #365 -: Януари 28, 2011, 23:02:01 »
Раздели ТемаНагоре

Та по темата:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=60480&cat=500
ето една чудничка чанта, която ще стои най-добре... в кофата за боклук  Cheesy
Наистина чудничка  Cheesy Cheesy много се смях за подаръка,какъв ли ще е той?Huh? Cheesy Cheesy Lips Sealed
Чантата е на баба от времето, ама висока цена държи ,явно  е някоя (китайска)неизвестна марака затова да е тази цена или някоя 2ра употреба където ги подаряват и тя е решила да си върне паричките дето ги е похарчила за дрешките Cheesy Cheesy Huh? Roll Eyes
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #366 -: Януари 28, 2011, 23:56:38 »
Раздели ТемаНагоре

Така , сега момичета давайте го со кротко со благо , и не се хващайте за косите , да не се налага да ви разтърваме , в тая тема
Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?
хората могат да изразяват възмущението си , огорчението си и учудването си от състоянието на нещата които се продават , като мерилото си е строго спряма човека , за мен едно нещо дето едвам ще преглътна , за друг ще е перфектно за трети ще е боклук.
Нищо лично към групата / вий си знаете кои сте/ но не се нахвърляюте като глудница , защото не е готино , ако прелистя напред по страниците има сумати ВЪЗМУЩАВАМ СЕ ОТВРАЩАВАМ СЕ ИЗУМЯВАМ СЕ а вие баш за нейното се хванахте
сега да се обърна и към атакуваната , не провокирай хората сочейки с пръст , защото мнението и мерилото на всеки е различно , изкажи своето но не го налагай , защото виждаш какво си навличаш , ако за теб е немислимо да пуснеш дреха на топчета или закърпена и шита , някоя  мама ще прецени да я пусне пък някой да и се зарадва , а пък друга ще я вземе за игра на детето и т.н. и т.н.
П.С. А относно нета пък , аз ще си призная срам не срам , че не веднъж съм орязвала домочадието за да си платя интернета , едно че аз работя с него , не визирам тук , но през интернета си получавам нещата за обработка с които си изкарвам месечния доход , но дори и да го нямаше това , аз без нет съм загинала , и за мен той е по ценен и потребен от всичко друго от което имам нужда , и да ако трябва ще пратя половинката да се таралянка 2 седмици гратис по трамвая , за да мога с парите за бензин да си платя нета , защото без нет той ще има не жена а бомба със закъснител дома
Активен

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #367 -: Януари 28, 2011, 23:59:39 »
Раздели ТемаНагоре

Съгласна съм с Ангела, всеки си има различни критерии, хората са различни.
Активен
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #368 -: Януари 29, 2011, 12:47:40 »
Раздели ТемаНагоре

Та по темата:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=60480&cat=500
ето една чудничка чанта, която ще стои най-добре... в кофата за боклук  Cheesy
Наистина чудничка  Cheesy Cheesy много се смях за подаръка,какъв ли ще е той?Huh? Cheesy Cheesy Lips Sealed
Чантата е на баба от времето, ама висока цена държи ,явно  е някоя (китайска)неизвестна марака затова да е тази цена или някоя 2ра употреба където ги подаряват и тя е решила да си върне паричките дето ги е похарчила за дрешките Cheesy Cheesy Huh? Roll Eyes
Как къф е подаръкът ? Ами... джоПчетоооо  (laugh2)
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #369 -: Януари 30, 2011, 21:22:53 »
Раздели ТемаНагоре

Да, сега разбрах, какво се има предвид.Не искам да се занимавам повече с това.Просто подарените от мен дрехи бебешки изобщо не са в такова състояние като това на някои мами в раздела, а са супер запазени и без никакви забележки, които е получил от мен знае за какво става въпрос.Такива са и дрешките, които ще получа от една мама, перфектни от всякъде, за което съм мн.благодарна
eria е за това ти казвах по-горе
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #370 -: Януари 30, 2011, 23:13:54 »
Раздели ТемаНагоре

Та по темата:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=60480&cat=500
ето една чудничка чанта, която ще стои най-добре... в кофата за боклук  Cheesy
Наистина чудничка  Cheesy Cheesy много се смях за подаръка,какъв ли ще е той?Huh? Cheesy Cheesy Lips Sealed
Чантата е на баба от времето, ама висока цена държи ,явно  е някоя (китайска)неизвестна марака затова да е тази цена или някоя 2ра употреба където ги подаряват и тя е решила да си върне паричките дето ги е похарчила за дрешките Cheesy Cheesy Huh? Roll Eyes
Как къф е подаръкът ? Ами... джоПчетоооо  (laugh2)
джоПчето сигурно е с копче ,там да знаете е изненадата (laugh2)(laugh2)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #371 -: Януари 30, 2011, 23:15:39 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showcat.php?cat=500&ppuser=6443
разгледайте тук описанието на продуктите,и вижте за какво иде реч  (grin4) (laugh2)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #372 -: Януари 31, 2011, 00:15:17 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showcat.php?cat=500&ppuser=6443
разгледайте тук описанието на продуктите,и вижте за какво иде реч  (grin4) (laugh2)

Колкото да  си взема мерака Cheesy, ще взема да си купя една маша за коЗа и ще си я нося в дамската чанта (laugh5) (laugh6) (laugh3) (laugh2) (laugh1)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #373 -: Януари 31, 2011, 13:46:10 »
Раздели ТемаНагоре

маша за коЗа , която нямаМ никакви забележки Shocked
лелеле мале тия хора в кой век живеят бе?Huh?  Roll Eyes Huh? Shocked Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #374 -: Януари 31, 2011, 17:20:17 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showcat.php?cat=500&ppuser=6443
разгледайте тук описанието на продуктите,и вижте за какво иде реч  (grin4) (laugh2)
А нееее пос....х се от смях ,да взема да е купя да си къдра козата
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: