{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Да бъдат ли добавени допълнителни форуми за бременност и раждане (по години). Примерно: Родени през 2010, 2011, 2012 и т.н.
Да - 45 (45.5%)
Не - 36 (36.4%)
Нямам мнение - 18 (18.2%)
Общ брой гласове: 99

Въпрос:
Да бъде ли намален срока за изтриване и препубликуване на обяви от 30 на 20 дни?
Да - 84 (73.7%)
Не - 27 (23.7%)
Нямам мнение - 3 (2.6%)
Общ брой гласове: 114

Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за промени!  (Прочетена 4723 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 02, 2011, 18:14:10 »
Раздели ТемаНагоре

аз галсувах за но за изтриване на обявите а за препобликуване даже според мен може и на 3-4 месеца да се направи на мен лично не ми пречи , аз дори не съм си препубликувала обявите понеже видях че не ми са се маханли, но за изтриване даже ако може и веднага да се трият още по добре, някои беше казал че е заради сделки тоест като се продаде и пристигне тогава, едми добре ама аз като продам нещо по старо мога веднага да го изтрия и пак да има проблем после, ох не знам дали ме разбрахте какво точно искам да кажа
С две думи моето мнение е че е хубаво да могат обявите да се тирят веднага , а пък да се активират на ново дори и след 4-5 месеца - мое мнение само споделям Smiley
Е да ама, там е работата, че всеки ще може да си изтрие дадена обява и после да я пусне наново - и тя излиза като нова. Нали за това е цялата работа с изтриването след 30 дни. Аз гласувах с "не" - 30 дни са си добре.
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 04, 2011, 20:18:23 »
Раздели ТемаНагоре

Знаете ли колко отдавна си мисля да пиша тук.Имам предложение,което май вече съм виждала,ама нещо подобно беше.Та мисълта ми е да направите раздел за "ръчна изработна".Занете ли колко хубави неща правят хората,бижута,окраси и т.н даже и тези които шият дрехи.
много хубави неща правят някои мами и то им е като хоби Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Април 02, 2011, 07:09:03 »
Раздели ТемаНагоре

и аз имам едно предложение,което при вьзможност за осьществяване би могло да направиме и допитване от ползвателите на сайта-би ли могло да се направи чат в заглавната страница??много по-лесна и бьрза би била комуникацията помежду ни,няма да пьлниме лс-тата сьс спам,а и ще може да се включи всеки с желание в лафенето Cheesyнаистина-повечето градски сайтове имат подобен,а и ще е много интересно!не е нужно да е обособена чат-стая,просто едно малко каре в началната страница е достатьчно???админ,плийс? Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #18 -: Април 02, 2011, 11:49:58 »
Раздели ТемаНагоре

и аз имам едно предложение,което при вьзможност за осьществяване би могло да направиме и допитване от ползвателите на сайта-би ли могло да се направи чат в заглавната страница??много по-лесна и бьрза би била комуникацията помежду ни,няма да пьлниме лс-тата сьс спам,а и ще може да се включи всеки с желание в лафенето Cheesyнаистина-повечето градски сайтове имат подобен,а и ще е много интересно!не е нужно да е обособена чат-стая,просто едно малко каре в началната страница е достатьчно???админ,плийс? Kiss

Последния път когато опитах да сложа чат стая това натовари сървъра ужасно много. Ще проверя за някакви други версии.
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Април 02, 2011, 19:08:52 »
Раздели ТемаНагоре

разбира се е препорька,ако е проблемно-няма смисьл! Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #20 -: Април 05, 2011, 09:00:02 »
Раздели ТемаНагоре

Ммм много ми хареса новия изглед на началната страница за последно писано във форума,целувки на Админчови (flower2)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Април 08, 2011, 00:52:41 »
Раздели ТемаНагоре

 (yes3)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Юни 10, 2011, 16:53:53 »
Раздели ТемаНагоре

искам и аз да попитам-може ли да се премахне това което ползват като самореклама някои потребители-"натиснете тук,за да видите оценките ми в Продавалник"-много е дразнещо и стана дори повод за една малка война между потребителите на двата сайта,в основата на която за сьжаление пак сьм аз Sad/sorry/както там се получава директен бан за препратка кьм друг сайт само споменаването на думата домакиня в неправилен контекст,така примерно да се изпрати автоматична молба за премахването на препратката натам и евентуално някакво не толкова радикално наказание,ако мога да го нарека така,или поне ограничение?мисля че е крайно време да се помисли по този вьпрос,не е редно влизайки тук да изтькват рейтинга си там!има момичета като мишкова,еваГ и още няколко,които имат страхотен респект и оттатьк,но никога не са парадирали с него тук,и обратния вариант-такива които за нас са непознати,та затова ни препращат умишлено натам!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #23 -: Юни 10, 2011, 18:00:12 »
Раздели ТемаНагоре

искам и аз да попитам-може ли да се премахне това което ползват като самореклама някои потребители-"натиснете тук,за да видите оценките ми в Продавалник"-много е дразнещо и стана дори повод за една малка война между потребителите на двата сайта,в основата на която за сьжаление пак сьм аз Sad/sorry/както там се получава директен бан за препратка кьм друг сайт само споменаването на думата домакиня в неправилен контекст,така примерно да се изпрати автоматична молба за премахването на препратката натам и евентуално някакво не толкова радикално наказание,ако мога да го нарека така,или поне ограничение?мисля че е крайно време да се помисли по този вьпрос,не е редно влизайки тук да изтькват рейтинга си там!има момичета като мишкова,еваГ и още няколко,които имат страхотен респект и оттатьк,но никога не са парадирали с него тук,и обратния вариант-такива които за нас са непознати,та затова ни препращат умишлено натам!

Руса по принцип гледам да съм по-либерален и съм разрешил да се публикуват оценките от Продавалника. Но ако това ще разпалва такива войни ще премахна линковете. И без това се дразня на Продавалника, че филтрира нашите. Явно ги е страх от конкуренция.
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Юни 10, 2011, 18:35:31 »
Раздели ТемаНагоре

Хуанито,разбирам те и свалям шапка на идеите ти,но нали знаеш че РАЗУМНОТО си има граници,които често като се прескачат не води кьм добро!това се получава на практика,досега не е било толкова очебийно,но вече е дразнещо!какво печелиме ние тук като ни препращат натам?!значи там има опция добави оценките ми от аукро,а няма добави от домакинята,което всьщност би било смешно...ми да публикувам тогава оценките си от аукро тук,да ме видят всички колко покупки и на каква стойност имам?!всяка трета е около стотака,това ли е зора!или критериите там-да ти дам пример-правиме размяна,за пращам лещи/за очи/на стойност Хлв,момичето оттатьк няма парички и си харесвам това,това,това и това на тази стойност.за да са мои ги офертирам/И ТАЗИ ДУМА НЕ ИМ Е ИЗПИСАНА ПРАВИЛНО,нищо че сьм МАЛОУМНА и дива селянка/ Cheesy Winkи всьщност все едно купувам три неща-и си поставяме общо по четири положителни-ето това става там,така се сьбират многото оценки-от много размени!и може да си контактуваме с един потребител и да си поставиме по Х оценки за стоки,които даже може да не са ни били и за продажба Winkбе смешна работа,но такьв им е замисьла там,по-различен оттук,нямам намерение да го оценявам.но просто наистина не е редно и те да ни дьрпат натам!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #25 -: Юни 10, 2011, 18:44:49 »
Раздели ТемаНагоре

Хуанито,разбирам те и свалям шапка на идеите ти,но нали знаеш че РАЗУМНОТО си има граници,които често като се прескачат не води кьм добро!това се получава на практика,досега не е било толкова очебийно,но вече е дразнещо!какво печелиме ние тук като ни препращат натам?!значи там има опция добави оценките ми от аукро,а няма добави от домакинята,което всьщност би било смешно...ми да публикувам тогава оценките си от аукро тук,да ме видят всички колко покупки и на каква стойност имам?!всяка трета е около стотака,това ли е зора!или критериите там-да ти дам пример-правиме размяна,за пращам лещи/за очи/на стойност Хлв,момичето оттатьк няма парички и си харесвам това,това,това и това на тази стойност.за да са мои ги офертирам/И ТАЗИ ДУМА НЕ ИМ Е ИЗПИСАНА ПРАВИЛНО,нищо че сьм МАЛОУМНА и дива селянка/ Cheesy Winkи всьщност все едно купувам три неща-и си поставяме общо по четири положителни-ето това става там,така се сьбират многото оценки-от много размени!и може да си контактуваме с един потребител и да си поставиме по Х оценки за стоки,които даже може да не са ни били и за продажба Winkбе смешна работа,но такьв им е замисьла там,по-различен оттук,нямам намерение да го оценявам.но просто наистина не е редно и те да ни дьрпат натам!!

Единствено съм разрешил линковете за оценки, но както казах ако продължават така нещата просто ще ги филтрирам. Така като гледам промените при комшиите, нашия сайт започва да се различава коренно от техния. Тук ще си остане сайт за взаимопомощ на майки, а там ще си е за търговия. Просто сайта им е чисто комерсиален и трябва да има приходи от някъде. При нас не е така. Тук всичко си го правим за наше удоволствие и не с цел печалба. Мисля, че всичко ще си дойде по местата.
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Юни 10, 2011, 18:53:03 »
Раздели ТемаНагоре

ок,ти си ни ДОМАКИН-преценявай как да си посрещаме гостите-дали да се сьбуват на вратата или да ги гониме с ...метлата Cheesy (cleanup5)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: