{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Просто мисли или прости мисли...  (Прочетена 7477 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
karl_marks2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 10, 2011, 14:28:01 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами, стоя у дома и си мисля за много неща. Мисля си какви рутинни ангажименти имам днес и кое по-напред да захвана. Накрая сядам и чакам да ми мине меракът за работа, (както казва народната поговорка  Smiley). Днес ми е малко чоглаво. Искам да пиша за нещо, но и аз не знам какво. По принцип искам да говоря с някого, но, точно днес няма с кой. И се сетих, мога да пиша тук, при вас.
Пише ми се днес за старите любови. Правилно сте прочели. Старите любови...Защото, поне в моя случай, бяха няколко.
Първо беше детската  Smiley. Страхотна, невинна, доста по-голяма от мен. Продължи 6 години...Още си я спомням...Дори има дни, в които я продължавам мислено и се чудя до къде щеше да стигне връзката ни (малко странна връзка)...Беше невероятен мъж и още е. Неженен с приятелка  Cheesy!
Втората беше страсттна. Невероятен чужденец, много мил и сладък, който ме плени с разваления си български и и физиономиите, когато грешеше езика ни.  Smiley Продължи невероятните 3 години, през които правеше какви ли не планове за бъдещето...и за нас. Още поддържаме връзка, като приятели. Сега женен, с две прекрасни близначки!
Третата и последната ми любов е съпругът ми. Най-дълбоката! Когато се запознах с него, имах чувството, че сме се познавали вечно...Бяхме двама близки непознати. И всичко се разви съвсем естествено.
Почвам темата, не защото не обичам съпруга си, напротив. Но има дни, в които си спомням с усмивка на уста, за всички онези минали моменти на щастие и огорчение. 
Понякога имам желанието да започна разговор със старите си любови за това, което е било, но веднага след това си задавам въпроса: има ли смисъл?
Понякога имам нужда да поговоря само с тях. И го правя. Те станаха добри мои приятели.
Пиша следващо изречение и търкам. Различни са. Не знам как да продължа.
Ако ви е интересно, може да стане диалог. И не само за миналите любови...Все пак прости мисли дал Господ много  Cheesy
Лек и усмихнат ден на всички!
Активен

Коректна съм и очаквам същото! Моля, не ми пестете пощенските разходи, защото не получавам пратки!И без това държа да си ги поемам! Плащам предварително по собствено желание, но, разбира се, има изключения! Благодаря на всички, които споделят мнението ми за коректността!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2011, 14:45:40 »
Раздели ТемаНагоре

Е те това се казва носталгия...............
Предполагам всяка една от нас има такива мисли понякога- " Какво щеше да стане ако бях останала с предния......."    " Дали щеше да е по-хубаво от сега"    " Щях ли да съм по-щастлива"      " Или щеше да е по-зле...."
И всякакви подобни - сигурна съм ,че вероятно на повечето от вас им минават подобни мисли...,което си е и нормално.........
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2011, 14:48:29 »
Раздели ТемаНагоре

Май си изпаднала в някаква дупка по миналото......на всеки се е случвало! И аз отвреме на време изпадам в това: Ами ако..... Wink
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 10, 2011, 14:52:53 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами, стоя у дома и си мисля за много неща. Мисля си какви рутинни ангажименти имам днес и кое по-напред да захвана. Накрая сядам и чакам да ми мине меракът за работа, (както казва народната поговорка  Smiley). Днес ми е малко чоглаво. Искам да пиша за нещо, но и аз не знам какво. По принцип искам да говоря с някого, но, точно днес няма с кой. И се сетих, мога да пиша тук, при вас.
Пише ми се днес за старите любови. Правилно сте прочели. Старите любови...Защото, поне в моя случай, бяха няколко.
Първо беше детската  Smiley. Страхотна, невинна, доста по-голяма от мен. Продължи 6 години...Още си я спомням...Дори има дни, в които я продължавам мислено и се чудя до къде щеше да стигне връзката ни (малко странна връзка)...Беше невероятен мъж и още е. Неженен с приятелка  Cheesy!
Втората беше страсттна. Невероятен чужденец, много мил и сладък, който ме плени с разваления си български и и физиономиите, когато грешеше езика ни.  Smiley Продължи невероятните 3 години, през които правеше какви ли не планове за бъдещето...и за нас. Още поддържаме връзка, като приятели. Сега женен, с две прекрасни близначки!
Третата и последната ми любов е съпругът ми. Най-дълбоката! Когато се запознах с него, имах чувството, че сме се познавали вечно...Бяхме двама близки непознати. И всичко се разви съвсем естествено.
Почвам темата, не защото не обичам съпруга си, напротив. Но има дни, в които си спомням с усмивка на уста, за всички онези минали моменти на щастие и огорчение. 
Понякога имам желанието да започна разговор със старите си любови за това, което е било, но веднага след това си задавам въпроса: има ли смисъл?
Понякога имам нужда да поговоря само с тях. И го правя. Те станаха добри мои приятели.
Пиша следващо изречение и търкам. Различни са. Не знам как да продължа.
Ако ви е интересно, може да стане диалог. И не само за миналите любови...Все пак прости мисли дал Господ много  Cheesy
Лек и усмихнат ден на всички!
и аз съм така мила. най-голямата ми любов преди бащата на детето ми(нямаме брак,но живеем заедно 5 години) е едо момче ,с което бяхме заедно 2 години.С него и до ден днешен сме много близки.Той е човекът ,който винаги ще ме прегърне и разбере. познават се с моя мъж,пият заедно,говорят си ,дори понякога ми обсъждат как ги е дразнело някое малко мое навиче или някой женски трик.Вътрешно знам обаче,че и двамата умират от ревност ,единия го е страх да не се обърна назад ,а другия след мен не е имал връзка и все още виждам в очите му онова пламъче. скоро се случи бяхме заедно компания на един язовир .Моя си легна по-рано ,а до сутринта останахме двамата с бившия потънали в една прегръдка и разказвайки си колко неща сме изтървали заедно за тези 5 години
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
karl_marks2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 10, 2011, 14:58:33 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley Не, не мога да го нарека носталгия. Просто беше кратка мисъл в главата ми. Пишеше ми се за нещо. Просто ей така. Не, че искам да задълбочавам. Не става въпрос САМО за бившите, а за хубавите моменти, изживени тогава.
Днес съм настроена философски и много неща ме занимават. Това беше само моментен импулс  Cheesy
Ще седна да почета книжка. В момента съм на Милан Кундера и мисля, че той повлия малко на пъравата мисъл  Cheesy - "Смешни любови"!
Активен

Коректна съм и очаквам същото! Моля, не ми пестете пощенските разходи, защото не получавам пратки!И без това държа да си ги поемам! Плащам предварително по собствено желание, но, разбира се, има изключения! Благодаря на всички, които споделят мнението ми за коректността!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 10, 2011, 15:13:31 »
Раздели ТемаНагоре

Офффф тия бивши любови! Lips SealedАз май съм споменавала,че съм наказана и най-голямата ми любов живее срещу нас и всеки ден си го надничам тайно Cheesy CheesyИ аз често си задавам много въпроси относно миналото и настоящето,но отговори едва ли ще получа за всички въпроси Roll Eyes
А това за просто мисли.....всички имаме такива,но някои ги е страх да си признаят Tongue Tongue Tongue
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 10, 2011, 15:17:50 »
Раздели ТемаНагоре

Офффф тия бивши любови! Lips SealedАз май съм споменавала,че съм наказана и най-голямата ми любов живее срещу нас и всеки ден си го надничам тайно Cheesy CheesyИ аз често си задавам много въпроси относно миналото и настоящето,но отговори едва ли ще получа за всички въпроси Roll Eyes
А това за просто мисли.....всички имаме такива,но някои ги е страх да си признаят Tongue Tongue Tongue



Стига бе,...... Shocked Това е гаднично сигурно Cheesy  Аз се мъча от време на време,две да ги издиря по фейса ,ама.....цъ
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 10, 2011, 15:22:28 »
Раздели ТемаНагоре

Офффф тия бивши любови! Lips SealedАз май съм споменавала,че съм наказана и най-голямата ми любов живее срещу нас и всеки ден си го надничам тайно Cheesy CheesyИ аз често си задавам много въпроси относно миналото и настоящето,но отговори едва ли ще получа за всички въпроси Roll Eyes
А това за просто мисли.....всички имаме такива,но някои ги е страх да си признаят Tongue Tongue Tongue



Стига бе,...... Shocked Това е гаднично сигурно Cheesy  Аз се мъча от време на време,две да ги издиря по фейса ,ама.....цъ
и аз търся един.първата любов . ама Иван Иванов ходи го търси из сайтовете
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 10, 2011, 15:24:14 »
Раздели ТемаНагоре

Офффф тия бивши любови! Lips SealedАз май съм споменавала,че съм наказана и най-голямата ми любов живее срещу нас и всеки ден си го надничам тайно Cheesy CheesyИ аз често си задавам много въпроси относно миналото и настоящето,но отговори едва ли ще получа за всички въпроси Roll Eyes
А това за просто мисли.....всички имаме такива,но някои ги е страх да си признаят Tongue Tongue Tongue



Стига бе,...... Shocked Това е гаднично сигурно Cheesy  Аз се мъча от време на време,две да ги издиря по фейса ,ама.....цъ
и аз търся един.първата любов . ама Иван Иванов ходи го търси из сайтовете
Аз иначе и в сайтовете го намерих,но той ме е усетил и си е изтрил профилите или си е сменил данните,за да не му чета неговите работи Sad
Активен

anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 10, 2011, 15:24:36 »
Раздели ТемаНагоре

да и аз така,само че освен моят мъж имах една истинска и изпепеляваща лубов,постоянно го сънувам и мисля за него а когато се видим забелязвам"онзи плам" в очите му,и си мисля защо се разделихме,грешно ли постъпвам спрямо мъжът ми с които нямаме брак илинезнам.............
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 10, 2011, 15:25:44 »
Раздели ТемаНагоре

да и аз така,само че освен моят мъж имах една истинска и изпепеляваща лубов,постоянно го сънувам и мисля за него а когато се видим забелязвам"онзи плам" в очите му,и си мисля защо се разделихме,грешно ли постъпвам спрямо мъжът ми с които нямаме брак илинезнам.............
аз май за всички стави любови си ги имам тия мисли.А Иванчо е неоткриваем ,знам че ще се зарадва ако се засечем, но може и по-добре да е така
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 10, 2011, 15:29:07 »
Раздели ТемаНагоре

да и аз така,само че освен моят мъж имах една истинска и изпепеляваща лубов,постоянно го сънувам и мисля за него а когато се видим забелязвам"онзи плам" в очите му,и си мисля защо се разделихме,грешно ли постъпвам спрямо мъжът ми с които нямаме брак илинезнам.............
аз май за всички стави любови си ги имам тия мисли.А Иванчо е неоткриваем ,знам че ще се зарадва ако се засечем, но може и по-добре да е така
моята първа и голяма лубов ..с половинката му родихме по едно и също време 2 малки кукли,да правилно сте ме разбрали тои ме запозна с нея и за мое удивление много си допаднахме,но скоро те сае разделиха и тои замина извън страната пише  ми по скаип отвреме на време,но едва ли знае какво си мисля все още,знам че е по добре че се разделихме и че не сме един за друг но дали пък тои не беше сродната ми душа и защо постоянно го сънувам и мисля за него..............
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 10, 2011, 15:30:26 »
Раздели ТемаНагоре


[/quote]
и аз търся един.първата любов . ама Иван Иванов ходи го търси из сайтовете
[/quote]


Е, и колко ......н-ти хиляди Иван Ивановци ти излязоха Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 10, 2011, 15:34:06 »
Раздели ТемаНагоре


и аз търся един.първата любов . ама Иван Иванов ходи го търси из сайтовете
[/quote]


Е, и колко ......н-ти хиляди Иван Ивановци ти излязоха Cheesy
[/quote]
не питай ,единия път стигнах до 1100 и се отказах :Д
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 10, 2011, 15:34:25 »
Раздели ТемаНагоре

да и аз така,само че освен моят мъж имах една истинска и изпепеляваща лубов,постоянно го сънувам и мисля за него а когато се видим забелязвам"онзи плам" в очите му,и си мисля защо се разделихме,грешно ли постъпвам спрямо мъжът ми с които нямаме брак илинезнам.............
аз май за всички стави любови си ги имам тия мисли.А Иванчо е неоткриваем ,знам че ще се зарадва ако се засечем, но може и по-добре да е така
моята първа и голяма лубов ..с половинката му родихме по едно и също време 2 малки кукли,да правилно сте ме разбрали тои ме запозна с нея и за мое удивление много си допаднахме,но скоро те сае разделиха и тои замина извън страната пише  ми по скаип отвреме на време,но едва ли знае какво си мисля все още,знам че е по добре че се разделихме и че не сме един за друг но дали пък тои не беше сродната ми душа и защо постоянно го сънувам и мисля за него..............
Миличка,не си сама в сънищата Wink И аз през ден го сънивам бившия,чак понякога се чувствам виновна пред мъжо(с който нямаме брак)
Ама какво да направя,то сърцето говори,не съм аз Sad
Активен



Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: