{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 127   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Nagradite.net-играта,която дава награди  (Прочетена 274772 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #180 -: Февруари 02, 2011, 13:44:42 »
Раздели ТемаНагоре

и от мен сте цъкнати и днес Kiss
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #181 -: Февруари 02, 2011, 18:04:09 »
Раздели ТемаНагоре

Мацки, това е сайта http://box.168.bg/add.html  Някой го беше дал по-напред.
Добавят те, после натискаш веднъж и забравяш за 5-10 мин. Автоматично гласува за всички добавени. После даваш отчет, че си гласувал Smiley За няколко отсъствия те гонят.

Хм, сега пък не работи. Дано го оправят!
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 22:04:46 от kami_kami » Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #182 -: Февруари 03, 2011, 09:16:54 »
Раздели ТемаНагоре

всички сте готови и днес от мен Kiss
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

malko_beb4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


За по - бърз и лесен контакт - намерете ме в скайп

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #183 -: Февруари 03, 2011, 09:33:43 »
Раздели ТемаНагоре

аз си цъкам,цъкам за наградите пък да видим Winkот мен и днес сте готови Winkайде цъкнете ме и вие-не мърдам Roll Eyes
момичета знам че това е 1 игра и всеки има право на участие и избира за кой да гласува, но ми е много кофти че отделям по сумати  време всеки ден за да гласувам поне тук и в спечели ме със сигурност ( и за другите чат пат когато има време), а какво получавам насреща - почти нищо  от вторник вечерта до сега съм събрала едва 9 точки в наградите и в спечели ме не е мн ого по различно там имам повече, но благодарение на това  че гласувам за вип и ми връщат
ако на някой не му се занимава вече и се отказва да гласува и за другите да пише на  мод да му махне линка отпред та поне да не си губим времето
нямам нищо лично към никой - има 3-4 човека в които съм сигурна че са редовни тук а другите и да пишат и да не пишат незнам каква е гаранцията - аз рядко пиша че съм гласувала, въпреки че го правя всеки ден, но това не означава че не мога да постна, а всъщност изобщо да не съм си и помръднала пръсчето нали - не съм такава и няма да го направя, но тук май се намират, малко съм разочарована и трябваше да си излея душата
пак казвам че нямам нищо лично към никой
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Приемам пратки с куриер или с наложен платеж САМО СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНА УГОВОРКА!За потребители с отрицателни оценки - паричките предварително или с наложен платеж!Линк с оценките ми от продавалника
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53906
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #184 -: Февруари 03, 2011, 09:43:24 »
Раздели ТемаНагоре

аз си цъкам,цъкам за наградите пък да видим Winkот мен и днес сте готови Winkайде цъкнете ме и вие-не мърдам Roll Eyes
момичета знам че това е 1 игра и всеки има право на участие и избира за кой да гласува, но ми е много кофти че отделям по сумати  време всеки ден за да гласувам поне тук и в спечели ме със сигурност ( и за другите чат пат когато има време), а какво получавам насреща - почти нищо  от вторник вечерта до сега съм събрала едва 9 точки в наградите и в спечели ме не е мн ого по различно там имам повече, но благодарение на това  че гласувам за вип и ми връщат
ако на някой не му се занимава вече и се отказва да гласува и за другите да пише на  мод да му махне линка отпред та поне да не си губим времето
нямам нищо лично към никой - има 3-4 човека в които съм сигурна че са редовни тук а другите и да пишат и да не пишат незнам каква е гаранцията - аз рядко пиша че съм гласувала, въпреки че го правя всеки ден, но това не означава че не мога да постна, а всъщност изобщо да не съм си и помръднала пръсчето нали - не съм такава и няма да го направя, но тук май се намират, малко съм разочарована и трябваше да си излея душата
пак казвам че нямам нищо лично към никой
миличка дай линк,да те цъкна,аз цъкам само на тези на първата страница,но редовно,не ми пречи да цъкна и теб Tongue Kissсега видях цъкнала съм те и днес Kiss
Можеш отново да гласуваш за evi4ka_g след:
23 часа 05 минути и 08 секунди
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 09:52:49 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #185 -: Февруари 03, 2011, 11:35:24 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,нали направи сайт Отнесената?Аз например влизам в него-цъквам в коя игра искам да дам глас и готово.тук все още сте ми на таймер.
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #186 -: Февруари 03, 2011, 14:15:57 »
Раздели ТемаНагоре

А къде изчезна сайтът на Отнесена? Не намирам темата!
malko_beb4e, и аз предложих да се махнат някои линкове от 1-ва страница, но модът ми отказа, така че на теб остава да прецениш за кои да гласуваш и за кои - не. За точки разчитам на помощните сайтове, на предните страници съм оставила линковете, но там съм сигурна, че като гласувам за някого, със сигурност ми връщат. Следят се нещата.
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #187 -: Февруари 03, 2011, 14:19:40 »
Раздели ТемаНагоре

И аз нещо не мога да намеря темата!?!?!?! Sad
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
gogito1996
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #188 -: Февруари 03, 2011, 18:50:00 »
Раздели ТемаНагоре

pls daite mi to4ka http://nagradite.net/gogito1996 vra6tam vednaga yslugata. Blagodarq predvaritelno
Активен
gogito1996
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #189 -: Февруари 03, 2011, 18:51:09 »
Раздели ТемаНагоре

pls daite to4ka http://nagradite.net/gogito1996. VRa6tam vednaga uslugata
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #190 -: Февруари 03, 2011, 18:54:14 »
Раздели ТемаНагоре

pls daite to4ka http://nagradite.net/gogito1996. VRa6tam vednaga uslugata
чисто нов,пише на латиница....  Roll Eyes
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #191 -: Февруари 03, 2011, 19:06:59 »
Раздели ТемаНагоре

Гласувах за всички! Даже и за младежа Wink Върни в подписа ми.
Отнесена, ще ме сложиш ли по-напред в списъка. Последните трима се въртим около 200 точки Huh?
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #192 -: Февруари 03, 2011, 21:10:34 »
Раздели ТемаНагоре

Гласувах за всички! Даже и за младежа Wink Върни в подписа ми.
Отнесена, ще ме сложиш ли по-напред в списъка. Последните трима се въртим около 200 точки Huh?
за рожденика - веднага! Kiss
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #193 -: Февруари 04, 2011, 08:42:56 »
Раздели ТемаНагоре

Гласувах за всички! Даже и за младежа Wink Върни в подписа ми.
Отнесена, ще ме сложиш ли по-напред в списъка. Последните трима се въртим около 200 точки Huh?
Ти даде една точка на kamelia77. Благодаря!

kamelia77
1561 точки
Успешно даде точка на
kamelia77
Успешно даде точка на kamelia77!
С твоя глас той има 268 точки
честит рожден ден и от мен Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Nikol_999
Ani4ka_76 = Nikol_999
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1562


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #194 -: Февруари 04, 2011, 10:17:11 »
Раздели ТемаНагоре

Успешно даде точка на gogito1996!
С твоя глас той има 230 точки.

Въпреки, че не пиша тук всеки ден, че съм гласувала го правя. Рядко имам пропуск като вчера, но това, защото детето ми е болно. Забелязах, че от 2-3 седмици има голям отлив от гласуване. Стоя си на четиристинин и нещо точки и не мърдам. Получавам по не повече от 5-6 точки на ден, а понякога и толкова не получавам. Два пъти давах заявка да ме добавят в един от сайтовете за гласуване- не ме добавиха и се отказах.
 Не се връщах много назад да чета темата, но от това, което прочетох май аз съм единствената, която е получила награда от сайта. Получих я от Варна, от Николай някой си.
И според мен не могат да се задължат хората да гласуват. Честно е да го правят, защото и другите губят време да го правят. Но то си е до лична преценка и разбирания.

Хубав ден на всички
Активен

Изпращам и получавам като МПП, друго- само с уговорка.  Пазя ред 6ч.
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако не е упоменато друго в обявата. Опаковки не плащам. Връщам, ако не отговаря на описанието. Наложен платеж не приемам без уговорка.


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 127   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: