{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 127   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Nagradite.net-играта,която дава награди  (Прочетена 262775 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #120 -: Януари 27, 2011, 20:25:48 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде готови сте и днес,но като гледам много малко хора пишат в темата и ще почна
да искам доказателство на лични и чак тогава аз ще давам .АААААААА ,аман от тарикати.
Стягайте,защото ще пробвам няколко човека дали са гласуали за мен Wink
1429 от мен Kiss
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #121 -: Януари 27, 2011, 20:29:05 »
Раздели ТемаНагоре

тук не,но после като оправим другия сайт ще отсеем нещичко
Извинете ме,нещо не разбирам-кой друг сайт ще оправите Roll Eyes?Аз гласувах отново за всички от списъка-1386 от мен  за Ангела:-*Защо не се промени списъка на активните в него,който все още гласуват?Нали не е честно все пак някой да цъкаме по 15 минути на ден, а други да не си правят въобще труда Sad
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 20:45:19 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #122 -: Януари 27, 2011, 21:24:51 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде готови сте и днес,но като гледам много малко хора пишат в темата и ще почна
да искам доказателство на лични и чак тогава аз ще давам .АААААААА ,аман от тарикати.
Стягайте,защото ще пробвам няколко човека дали са гласуали за мен Wink
1429 от мен Kiss
По повод изказването на мамата за тарикатите!
?Изпрати ми съобщение,в което ми поиска доказателство,че съм гласувала за нея!Изпратих й и съответно поисках да ми върне и тя такова-щом има смелостта да ми иска...ето Ви съобщението,от мен и от нея:
Цитат на: desiplamen в Днес в 20:05:05
Цитат на: Мама Ели в Днес в 20:01:45
http://nagradite.net/Elis7
Може ли доказателство 

Можеш отново да гласуваш за Elis7 след:

07 часа 30 минути и 19 секунди
надявам се и ти да ми изпратиш доказателство


Аз преди малко гласувах за днес,а по-късно може и пак,ако ми се рестартне рутера

Можеш отново да гласуваш за Elis7 след:

14 часа 51 минути и 15 секунди

Изпратих й и друго съобщение в което й писах че трябваше да цъкне на моя , а не на нейния линк!!Сигурна съм,че за себе си е гласувала!!! Cheesy  Така,че незнам за кои се отнася,че са тарикати!
Не е  нужно да давам доказателство за който и да е тук,че съм гласувала,защото гласувам!Май тя съди по себе си и затова иска доказателства от хората!!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #123 -: Януари 27, 2011, 21:32:53 »
Раздели ТемаНагоре

И през ум не ми е минавало да пращам на лични на някой линкове за проверка!! Shocked Направо се почувствах гадно! А тази мама дори не е и гласувала,а иска доказателства!!И това ако не е наглост!!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #124 -: Януари 27, 2011, 21:39:25 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета при вас дава ли я тази грешка
"Няма достъп до тази уеб страница.

До уеб страницата на адрес http://nagradite.net/deyan_vladi може временно да няма достъп или да е преместена за постоянно на нов уеб адрес."
На всеки ми излиза и за никой не мога да гласувам днеска
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #125 -: Януари 27, 2011, 21:42:01 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета при вас дава ли я тази грешка
"Няма достъп до тази уеб страница.

До уеб страницата на адрес http://nagradite.net/deyan_vladi може временно да няма достъп или да е преместена за постоянно на нов уеб адрес."
На всеки ми излиза и за никой не мога да гласувам днеска
Не,Никоват!Аз влизам и гласувам-при мен не дава грешка на никой.Нещо при теб има проблем с компютъра
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #126 -: Януари 27, 2011, 21:44:44 »
Раздели ТемаНагоре

Ето какво ми дава на линка на Отнесената-

Можеш отново да гласуваш за deyan_vladi след:

05 часа 51 минути и 15 секунди
Никъде не дава грешка
Не  е от линка

Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #127 -: Януари 27, 2011, 21:45:54 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета при вас дава ли я тази грешка
"Няма достъп до тази уеб страница.

До уеб страницата на адрес http://nagradite.net/deyan_vladi може временно да няма достъп или да е преместена за постоянно на нов уеб адрес."
На всеки ми излиза и за никой не мога да гласувам днеска
Не,Никоват!Аз влизам и гласувам-при мен не дава грешка на никой.Нещо при теб има проблем с компютъра
Интересното е че ми даде току що да гласувам за Маргата и ми излезнаха 69 гласа,а те май са повече
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #128 -: Януари 27, 2011, 21:50:30 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като аз бях една от проверените от мама Ели , от което ми стана мноооооого тъпо , да си кажа , аз ви разцъквам , веднъж на ден като един ден сутрин , един ден следобед един ден вечерта , когато мога и ми дава давам гласове , но пък да ви кажа моите точки не мърдат от на нова година на първи по точно ми бяха 1313 запомних го тъй като беше доста фатално ,  сега са ми 1385 , което значи че съм получила едва 72 точки за 25 дни , което прави по 3 точки на ден , аз всеки ден си цъквам по една , което означава че на ден едва двама гласуват за мен , но както и да е , не знам , признавам поизстинах , каквото цъквам го цъквам на добра воля . Вече видях че доста си клатят краката , не очаквам нищо в замяна , но да бъда проверявана и инспектирана не ме кефи!
Същата мама Ели провери и мен!!!Все едно съм длъжна да давам обяснения като престъпник,а като и поисках да ми върне- ми върна доказателство,че е гласувала за себе си Cheesy
Значи за мен не е гласувала изобщо!! Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #129 -: Януари 27, 2011, 21:54:51 »
Раздели ТемаНагоре

Леле,стига момичета.Тук сме за да си помагаме!Всички са на 1 стр.защото не мога да откажа на никой.Кой за кого ще гласува си е лична преценка!
Да не се повтаря,защото ще изтрия темата,а шефа ще изтрие мене  Cheesy

Ще направя нов сайт за гласуване,или ще оправя стария.Утре ще потърся нещо ново и по-добро.Аз знам кой за кого цъка и без доказателства.Има хора,които са се доказали.И в момента не пишат тук,но цъкат всеки ден  Wink

Ще прибавя всеки,който желае,но вие ще си пренецявате
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #130 -: Януари 27, 2011, 22:04:09 »
Раздели ТемаНагоре

Жалко. Но аз и без това надушвам кои са тук и кои ги няма, та ще ме прощават. Roll Eyes
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #131 -: Януари 27, 2011, 22:09:43 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като аз бях една от проверените от мама Ели , от което ми стана мноооооого тъпо , да си кажа , аз ви разцъквам , веднъж на ден като един ден сутрин , един ден следобед един ден вечерта , когато мога и ми дава давам гласове , но пък да ви кажа моите точки не мърдат от на нова година на първи по точно ми бяха 1313 запомних го тъй като беше доста фатално ,  сега са ми 1385 , което значи че съм получила едва 72 точки за 25 дни , което прави по 3 точки на ден , аз всеки ден си цъквам по една , което означава че на ден едва двама гласуват за мен , но както и да е , не знам , признавам поизстинах , каквото цъквам го цъквам на добра воля . Вече видях че доста си клатят краката , не очаквам нищо в замяна , но да бъда проверявана и инспектирана не ме кефи!

Да не се изтъквам, но от мен си имала задължително точка всеки ден, без изключение. Жалко, че се отказа от двата сайта, щеше доста да си напреднала досега.

Здравейте, гласувах за всички ви, ще съм ви благодарен ако ме аднете на първата страница - http://nagradite.net/Sticnes УСПЕХ

Я, имаме си още едно петле в кокошарника. Имаш точка и от мен, но ти и без това доста си напред с резултата. Успех!
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
bonbonnin
Анелия
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #132 -: Януари 27, 2011, 22:11:25 »
Раздели ТемаНагоре

ау няколко дни не пиша и е станал скандал
аз лично гласувам като смогна не винаги пиша във форума имам си и други задължения
пак казвам и преди съм го казвала ако искате гласувайте за мен ако не не никого не задължавам, както не ми се иска и мен да ме задължават когато гласувам за себе си гласувам и за вас има дни в който рпосто нямам време и не гласувам за никои включително и за себе си, нямам някаква болна амбиция да гласувам точно на минутата в която ми изтече времето гласувам винаги когато се сетя и за всички
Нормално е такива проверки да не са приятни на никого -за мен лично са глупави
хайде сега имам време и ме подсети една мама иначе и днес щях да забравя да ни нацъкам
сега ще цъкна
простете но това не ми е основно занимание имам си дете и куп грижи както предполагам всички и за това се радвам когато някои се сети да цъкне на моя профил но никой нищо не задължавам
лека вечер
Активен

Спазвам ред. Коректна съм, очаквам същото и от вас.Пращам по-пощата.Пощенски разходи за моя сметка:).При повече от 1 покупки правя отстъпка. кликнете моля дайте ми точка всеки ден  http://nagradite.net/bonbonnin
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #133 -: Януари 27, 2011, 22:14:43 »
Раздели ТемаНагоре

Леле,стига момичета.Тук сме за да си помагаме!Всички са на 1 стр.защото не мога да откажа на никой.Кой за кого ще гласува си е лична преценка!
Да не се повтаря,защото ще изтрия темата,а шефа ще изтрие мене  Cheesy

Ще направя нов сайт за гласуване,или ще оправя стария.Утре ще потърся нещо ново и по-добро.Аз знам кой за кого цъка и без доказателства.Има хора,които са се доказали.И в момента не пишат тук,но цъкат всеки ден  Wink

Ще прибавя всеки,който желае,но вие ще си пренецявате

Да,бях сметнала за ненужно тук да пиша,защото цъках в сайта на Отнесената и пишех там!Това направо е луда работа!!! Shocked Никаква помощ вече не срещам в сайта-само съмнения!!! Undecided
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #134 -: Януари 27, 2011, 22:32:13 »
Раздели ТемаНагоре

http://bgdomakinq-glasuvane.blogspot.com/ това как е?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 127   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: