{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: случвало ли ви се е .....  (Прочетена 6307 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 09, 2011, 00:16:16 »
Раздели ТемаНагоре

Случвало ли ви се е да подарите нещо на някой от сайта и после нищо... Нито ми писа че ги харесва а бе абсолютно нищо. Не знам при подаряване поставят ли се оценки?! Гледам че дамата си влиза ама нито покупки нито продажби има...... Аз не бих постъпила така ама може и аз да съм с грешни представи.
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 23:33:27 от s0n1a » Активен

Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 09, 2011, 00:33:35 »
Раздели ТемаНагоре

Тук не. В п-ка, да- подарих книга и ни вопъл ни лс...пък за оценка- забрави.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 09, 2011, 00:36:02 »
Раздели ТемаНагоре

Подарявала съм неведнъж-винаги сме си писали оценки и сме поддържали нормалната комуникация като при продажба. Вероятно е до човека-ВЪЗМУТИТЕЛНО Е ако не пише хареса ми,благодаря или нещо подобно.
Ама то вече всякакви...........
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 09, 2011, 00:57:33 »
Раздели ТемаНагоре

дрехите бяха в отлично състояние  Smiley а тя нищо дори за пощенските не съм искала да ми пращат пари
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 09, 2011, 09:31:26 »
Раздели ТемаНагоре

случвало ми се е-по обява за тьрсене на маркови!!!маратонки"продадох"едни адидаски-перфектни!за 7 лв Winkможех да ги пусна поне за 20...та писах и на мамата че имам,за тази цена ще и ги пратя/толкова ми струваше пощата-колетчета за деня/сакьн да си ги вьзтановя...пратих и ги,получих си парите и оттогава от тая мама ни буква,ни звук...имаше тема за нея вьв форумите,там я защитих че може да има някьв проблем-ма на-то магарето си е магаре-писала сьм и положителна,но нямам до ден днешен никакво сьобщение от нея/мам-нико/
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Януари 09, 2011, 09:45:41 »
Раздели ТемаНагоре

Охоо колко пъти Smiley)
С всяка изминала секунда се убеждавам, че хората сме загубили много от човешкото в себе си. Обаче имам и случаи в които хората са толкова мили, доволни и благодарни, че си заслужава да продължаваш да го правиш. Спомням си тук имаше един случай на недоволство, че нещото подарък не е изпратено навреме, което беше направо нелепо.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 09, 2011, 09:51:30 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм подарявала, но мамите бяха много мили. На мен михаресва идеята първо пощенските-после подаръка. Срещам я напоследък и мисля че с основание се стига до това изискване.Иначе подарявам с удоволствие Cheesy
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 09, 2011, 10:53:51 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми се случи ! На 20 декември пратих на една мама в нужда голям колет и ни вопъл ни стон - трябваше с ченгел да вадя думите ! Какви ли не вече се навъдиха направо ужас ! Искат да им памогне някой а от тяхна страна няма грям усилие поне да пратят пощенски - нямам думи ! Сега погледнато отстрани никой няма да обеднее или забогатее с 2 лв за поща но така ли трябва да се получава ? Пращаш дрешки в много добро състояние ,поемаш пощата и чакашшшшшш нуждаещия се да пише поне 2 думи ПОЛУЧИХ ПАКЕТА  но няма такова нещо ! А в същото време си влиза в сайта ! На моя въпрос  дали го е получила - след няколко дни получавам отговор ДА  Shocked ! Дори не си прави труда да отговори като хората  Shocked Все едно някой им е длъжен или трябва да се чувства виновен че е попитал - пратката дали е пристигнала ?  Когато попиташ какво става пратени ли са пощенските  се почва едно ми бях болна - ми всеки боледува ама да седиш на компютара да се записваш в обяви болеста не ти пречи  Cheesy а да пратиш запис пречи ! Поне пиши болна съм ! Но какво да се прави хора всякакви !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 09, 2011, 13:40:29 »
Раздели ТемаНагоре

адашке,не и се ядосвай,и аз взех да не се затормозявам...ми майната им-другия пьт надали ще попаднат на овци като нас Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 09, 2011, 13:48:02 »
Раздели ТемаНагоре

Знаете ли какво ми се случи на мен? Два месеца събирах дрехи за една жена тук. Бях намерила един голям кашон и исках да го напълня. Някой дрешки ги бях пуснала на символична цена от 1 лв, при положение, че можеше да ги пусна на по-висока. Искам да уточня, че обявите ги бях пуснала преди да се "запозная" с нея. Става въпрос за малко носени дрешки, повече стояли в гардероба. Всяко нещо го снимах, за да може тя да си го види и да реши дали й харесва. Както и да е, за да напълня кашона накрая добавих и чисто нови детски потничета и блузки за отдолу, както и две играчки. Пратих колета, който тежеше над 7 кг. Жената ми благодари и ми прати запис за 3,80 (толкова бяха пощенските). Не ме разбирайте погрешно, не съм за парите, просто ми стана неприятно от факта, че загубих толкова време, а тя не можа да закръгли пощенските на 4 лв. Както се казва разни хора, разни идеали... Roll Eyes
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 09, 2011, 14:23:59 »
Раздели ТемаНагоре

Знаете ли какво ми се случи на мен? Два месеца събирах дрехи за една жена тук. Бях намерила един голям кашон и исках да го напълня. Някой дрешки ги бях пуснала на символична цена от 1 лв, при положение, че можеше да ги пусна на по-висока. Искам да уточня, че обявите ги бях пуснала преди да се "запозная" с нея. Става въпрос за малко носени дрешки, повече стояли в гардероба. Всяко нещо го снимах, за да може тя да си го види и да реши дали й харесва. Както и да е, за да напълня кашона накрая добавих и чисто нови детски потничета и блузки за отдолу, както и две играчки. Пратих колета, който тежеше над 7 кг. Жената ми благодари и ми прати запис за 3,80 (толкова бяха пощенските). Не ме разбирайте погрешно, не съм за парите, просто ми стана неприятно от факта, че загубих толкова време, а тя не можа да закръгли пощенските на 4 лв. Както се казва разни хора, разни идеали... Roll Eyes
тц-тц-тц-тц...егати...аз винаги пращам пощенски 2 лв...егати се и двайсетте стотинки Sad Sad Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 09, 2011, 14:49:56 »
Раздели ТемаНагоре

Знаете ли какво ми се случи на мен? Два месеца събирах дрехи за една жена тук. Бях намерила един голям кашон и исках да го напълня. Някой дрешки ги бях пуснала на символична цена от 1 лв, при положение, че можеше да ги пусна на по-висока. Искам да уточня, че обявите ги бях пуснала преди да се "запозная" с нея. Става въпрос за малко носени дрешки, повече стояли в гардероба. Всяко нещо го снимах, за да може тя да си го види и да реши дали й харесва. Както и да е, за да напълня кашона накрая добавих и чисто нови детски потничета и блузки за отдолу, както и две играчки. Пратих колета, който тежеше над 7 кг. Жената ми благодари и ми прати запис за 3,80 (толкова бяха пощенските). Не ме разбирайте погрешно, не съм за парите, просто ми стана неприятно от факта, че загубих толкова време, а тя не можа да закръгли пощенските на 4 лв. Както се казва разни хора, разни идеали... Roll Eyes
тц-тц-тц-тц...егати...аз винаги пращам пощенски 2 лв...егати се и двайсетте стотинки Sad Sad Sad
И аз правих скоро благотворителност с най -голямо желание ,по апел на дама от сайта .Знаете ли че след като изпратих кашона който беше около 5 кг ,дрехи и лакомства за дечицата ,с ченгел и молби си изпросих Благодаря .Тоест идеята ми беше да разбера дали го е получила .Не мисля че като получат колета ще им изпздат зъбите за едно Благодаря или получих го !!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 10, 2011, 14:52:05 »
Раздели ТемаНагоре

Ето затова и аз спрях с подаръците-направих няколко миналата година,за половината-ни ума,ни дума,камо ли -пощенски!!!!Халал да са им,но според мен не са отишли при хора,които  наистина са били в безисходица -от такива хора винаги ще получиш поне едно мило "благодаря!!",друг е въпроса ,че има и такива -авантаджии на всяка цена -е такива хора няма да ви благодарят,че може и кусури да ви намерят!!!!Така е и в живота,за съжаление!!!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 10, 2011, 15:07:29 »
Раздели ТемаНагоре

Да, на мен ми се е случвало да пратя нещо и след това никакъв отговор от др.страна, нито дали го е харесала,Поне очаквах отговор дали я получила и пр.Става въпрос за мадамата, на която изпратих бебешката пелена.

Затова спрях да пращам подаръци и ги пускам само за Пловдив, няма аз да си оставя детето да ходя да пускам пакет и накрая и едно мерси да не ми кажат.
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 03:48:07 от gitadam » Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 10, 2011, 17:25:37 »
Раздели ТемаНагоре

  A знаете ли на мен какво ми се случи?
Харесах си  нещо,( няма да споменавам нито какво е , нито от кого е, защото има хора, които може да се възползват от случая )исках да го купя. Писах ЛС на майчето, тя дори ми предложи да ми го изпрати за проба. И знаете ли какво стана-получих го, писах й и тя ми отговори: "Това е моят Новогодишен подарък за теб!".
 Разплаках се, толкова бях трогната! Писах й, че не мога да приема този подарък, та ние дори не се познаваме! Но тя не искаше и да чуе нито за пари, нито за връщане....
 Убедих се, че има и истински  хора и благодаря на Бог, че ме срещна с такъв невероятен човек, като тази мама.
                             (flowers05)
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: