{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ефикасни диети  (Прочетена 17971 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 03, 2011, 14:36:17 »
Раздели ТемаНагоре

След толкова много празници и обилни трапези, за мен дойде време да започна диета. Изпробвала съм 2-3 и само тая на Дюкан ми действа. Чух многопротиворечиви отзиви за нея, но единствено с нея свалям килограми. Споделете вашия опит.
Предпочитам да се лишавам от храна, отколкото да пия хапчета, които кой знае какъв ефект ще имат след това.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #1 -: Януари 05, 2011, 11:00:59 »
Раздели ТемаНагоре

След толкова много празници и обилни трапези, за мен дойде време да започна диета. Изпробвала съм 2-3 и само тая на Дюкан ми действа. Чух многопротиворечиви отзиви за нея, но единствено с нея свалям килограми. Споделете вашия опит.
Предпочитам да се лишавам от храна, отколкото да пия хапчета, които кой знае какъв ефект ще имат след това.
С тази на Дюкан,братовчедка ми тръгна по болници... Lips Sealed
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 05, 2011, 12:02:51 »
Раздели ТемаНагоре

И аз знам ,че е вредна тази диета Sad Досега не ми се е налагало да сьм на диета Cheesy Да чукна на дьрво Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 05, 2011, 15:03:32 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги съм била на мнение,че няма да живеем с орлите и съм против диетите като цяло Kiss Глезя си душичката-каквото ми се яде си го хапвам. Да слабичка съм си по принцип-никога не съм била дебела-дори и като бременна и някои може да ме линчуват,но въпреки всичко съм против диетите. И на мен ми се е случвало да кача някой друг кг, които кг са ми тежали......Просто започвам да хапвам по малко-даже пропускам хранене през деня и си ги свалям. Каквото и да ми разправят трябва просто да ядеш съвсем малко за да свалиш кг-тези диети само месо примерно-незная звучи ми несериозно........
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 05, 2011, 15:09:08 »
Раздели ТемаНагоре

тук съм бременна в 7ми месец
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 15:16:39 от zorniza » Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
bebe_traian
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 05, 2011, 15:32:14 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен! Във връзка с вредата от диетата на Дюкан, съсвем наскоро по някоя от телевизиите диетоложката доцент Байкова обясни, че приемът основно на белтъчини (както е при Дюкан, особено в първия ударен етап) води до затруднение в "работата" на бъбреци, черен дроб и мозъка, съответно и до възможността да се стигне до увреждането им. Тя го обясни много хубаво, но аз не запомних всичко. А иначе и аз я пробвах миналата есен и определено имаше ефект, но когато стигнах до етапа, в който трябва постепенно да се включат всички групи храни и нещо ми "падна пердето", започнах пак да се храня без ограничения и почти двумесечните ми усилия отидоха на вятъра. За почти същото време си върнах килограмите, на които бях преди да започна диетата. Сега следпразнично пак се замислям за някакъв режим на хранене. В предаването "На кафе" често гостува д-р Мария Папазова, която изнася доста обстойни бесед за здравословен начин на живот и тя предлага хранителен режим, наречен "Зоната" (има и книга със същото заглавие), който ми звучи балансирано и не много труден за изпълнение. Ще бъде хубаво, ако някой, който го е пробвал да каже дали е доволен.
Активен

1, Пращам и получавам като МПП;
2, Пощенските са за сметка на купувача;
3, Купувач на две и повече обяви е с предимство;
4, Предпочитам плащане по банков път, но може и със запис;
5, Коректна съм и очаквам същото!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 05, 2011, 16:14:30 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
вижте на какво попаднах който иска може да погледне
http://www.emilysblogdiet.com/
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 05, 2011, 16:24:08 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
вижте на какво попаднах който иска може да погледне
http://www.emilysblogdiet.com/
Време за реклама Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 05, 2011, 16:30:06 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
вижте на какво попаднах който иска може да погледне
http://www.emilysblogdiet.com/

тези хапчета са пълна боза! братовчедка ми даде 80лв за тях и файда няма... нито 1кг надолу!!! Lips Sealed
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 05, 2011, 17:09:16 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен диетата на Дюкан е доста свирепа и нездравословна. И въпреки това преди време и аз се опитах да я пробвам, подлъгана от ефекта, който тя беше оказала върху моя близка. Само да уточня, че аз исках да се отърва от 2-3 кг, а при въпросната жена излишните кг бяха може би над 30. Та тя беше отслабнала драстично, а аз за една седмица кльопане на мръвки, свалих 1 кг  Lips Sealed Ами същия ефект постигам и с ограничаване на хляба и шоколада примерно  Wink Така че, момичета, моето мнение е хранете се разумно, но не за определен период от време, а постоянно. Яденето само на белтъци не е разумно хранене. Чувала съм за страхотен косопад, предизвикан от Дюканската диета. По-късно ще постна тук една друга диета, наречена "Химическа диета" - при нея пак се яде месо, но е комбинирано със салата, поне витамини да има. Пък и някак си по-лесно прекарвам мръвката, като има нещо свежичко. Цялата диета е около 20 или 25 дни - не си спомням, защото никога не съм я правила до края, тъй като на 4-ти 5-ти ден съм се отървала от двете си излишни кила и я зарязвам. ... и спорт, задължително, какъвто и режим да си изберете, комбинирайте със спорт Smiley
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 05, 2011, 20:19:14 »
Раздели ТемаНагоре

всеки сам решава дали да спазва диета и каква да е тя. ще споделя моя опит с Дюкан. по принцип аз съм склонна към напълняване и все съм се ограничавала. покрай опитите да забременея с второ дете се наложиха хормонални стимулации, които в рамките на около 2 години ми донесоха 60 кг при ръст 155. не качих многопрез бременността - около 8 кг, но след раждането на дъщеря ми не можах да смъкна под 62. когато малката беше на 7 месеца започнах Дюкан и за 3 месеца бях -12 кг. това се случи миналото лято и си върнах килограмите от преди да забременея със сина ми дори. би трябвало да спазвам доживот 4-ти етап, но изобщо не го правя, да не говорим, че сега ям сладко, хляб, сланина, неща които преди липсваха от моето меню. най-важното е, че качих само около 2 кг за тази година и половина и при това всекидневно преяждане, което лично за мен не е нищо. през миналата есен точно след диетата си правих пълни кръвни изследвания, които бяха абсолютно в норма! на момичето, което се опитва да свали 2-3 кг, мога да кажа, че тези кг се свалят най-трудно, кантара почти не мърда, трябва да се включи цялата воля, за да не се откаже човек. първите 5-10 кг падат най-лесно...за 10 дни свалих 5, за 1 месец 8 кг, останалите 4 кг ги борих 2 месеца.
това е, което исках да споделя, но не казвам, че това е най-великата диета, просто при мен подейства.

аз никога не бих пила добавки или хапчета за отслабване, диетите са за предпочитане Smiley
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 20:21:53 от eternity » Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 05, 2011, 23:12:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ето я тази т. нар. Химическа диета:
Първи и втори ден – варени макарони със сирене и/или соев сос.
Трети и четвърти ден - варен ориз със сирене иІили соев сос.
Пети, шести и седми ден – телешко печено без тлъстина със салата по избор.
Осми, девети и десети ден - варено или печено пиле със салата по избор.
Единадесети, дваданесети и тринадесети ден - свински пържоли без тлъстина на скара, със салата по избор.
Четиринадесети , петнадесети и шестнадесети ден - печени или варени картофи със сирене .
Седемнадесети, осемнадесети и деветнадесети ден – варено телешко месо със салати по избор .
Двадесети ден - супа от нещо зелено - спанак, лапад, коприва.
Двадесет и първи ден - плодове по избор.
Двадесет и първи ден - варен ориз с кисело мляко.
Двадесет и втори ден – една торта или въобще нещо сладко.

Кафе и чай могат да се пият на корем, с подсладител. Мляко, мед, захар, хляб и олио не се допускат. Под “салата по избор” се разбира салата от зеленчуци -  чушки, домати, краставици, ряпа и т.н, а не салата от фасул или картофи например. От плодовете не трябва да се ядат банани. Ако диетата се спазва точно, и не се разменят или разместват продукти, се сваля от половин до един килограм дневно.В количеството няма ограничения, но видовете храна за деня трябва да се спазват много стриктно. Трябва да се пие много вода.

А ето и моят опит с нея и мнението ми: Нямам идея защо са тези въглехидрати в началото и то цели 4 дни... Lips Sealed Когато съм я правила, аз ги прескачах и започвах направо от мръвките  Tongue Мнението ми за изкуствените подсладители е повече от негативно. По-добре кафето да е горчиво, отколкото да ги използвам, и ако щете ми вярвайте, но кафето със захар вече не ми е вкусно, пия си го малко по-дълго и горчиво, чаят също пия чист. Пише, че няма ограничения в количествата, но повярвайте ми, след 5 дни мръвки, самите вие ще си наложите ограничения, защото ще започнат да ви писват. Единственото слабо място на диетата поне за мен е липсата на плодове толкова дълго време /чак на 21-вия ден/. Аз не мога без плодове и най-вече заради тях съм я прекратявала без да стигна до тортата нито веднъж  Cheesy , но тя не ме и блазни така, както една ябълка например.
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
r_petrova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 28, 2011, 19:09:27 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги съм си поддържала формата със спорт и балансирано хранене. След раждането на сина ми за около 3 месеца си влязох във форма с упражнения и лек хранителен режим. Но това беше преди...за съжаление сега не е така. В момента имам едни 20-на излишни кг, които през последните 2-3 години са се натрупали неусетно, къде от хапване, къде от лекарствата, които пия. Истината е, че ми тежат, а и дори и да искам да се облека някак по-така, с тия кръгли форми....просто ужас.
Сега съм се заела с фитнес в малкото си свободно време, но съм отвикнала и ми е трудно. А и годините си казват думата, все пак не съм на 20+. Дано имам поне малък успех и до лятото да се докарам до един по-приличен вид, че ме е срам и от мъжа ми, сина ми, че и от мен си ме е срам вече. Не обичам да пазя диети, но пък не пречи да се пробвам с тази т.нар. Химическа диета.
Активен
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 29, 2011, 12:57:42 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен няма универсална диета,която да се каже,че действа.Всеки организъм е различен,затова по-добре се консултирайте с диетолог-вярно,че ще се изръсите 50-60лв.за консултацията,но здравето в крайна сметка е по-важно.Аз нямам нужда от диети,но за да не качвам избягвам много хляб,макарони,спагети,ориз и картофи-най-малкото това го ядат фитнес маниаците с цел да качват..при тях поне се трупа като мускулна маса,ние като не тренираме като сланинки  Cheesy Затова си наблягам на по-леки храни,без пържено.А и като цяло диета + спорт дава резултат,но да се гладува докато не заприличаш на мъртвец не го разбирам  Huh? Виждала съм приятелки,които като минат на диета,кожата им става жълта,изпита,нямат енергия..за мен си е експеримент със здравето да се прави това нещо без консултация с лекар.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
*bamby*
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 30, 2011, 11:11:35 »
Раздели ТемаНагоре

И аз от вчера съм на вълна диети...Имам едни 6-7кг. излишни и е крайно време да взема мерки. Снощи си направих списък с продуктите, които трябва да  купя и от утре започвам. Спрях се на 90 дневната диета....редуват се 4 дни на определен вид храна:
белтъчен - месо, риба, яйца, сирене, спанак, домати, краставици, карфиол и др.
бобов- ориз, грах, соя, царевица, леща, картофи, зеленчуци
въглехидратен - пици, спагети, захарни изделия
плодово-зеленчуков - всякакви плодове и зеленчуци.
29-я ден е разтоварващ - само на вода!
Закуската през всички дни е по 2бр. плод - от един вид
Моя позната е от около месец на този режим и е вече -5кг. като казва, че не се чувства постоянно гладна, както на другите диети...
Активен

Това са оценките ми от Продавалника  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=57739&ppaction=readfeed


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: