{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за компютърни въпроси  (Прочетена 18788 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #60 -: Януари 12, 2011, 14:02:43 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде Радо помагай
Имах Троянче ,изтри го уж антивирусната Касперски е. Сега обаче искам да свалям снимки от фотоапарата.Намира го. На опций виждам заетата памет на апарата,но когато цъкна да отворя папка или дам да сваля снимките ми дава ,че няма файлове. На компютъра на майка и на телевизора снимките излизат.
и още нещо ме тормози.предния път като го дадох за преинсталиране на уиндолса май ми скапаха сд-то.,защото сега като сложа диск и не го намира въобще.дава ми все че заетото пространство и 0 байта. сега няма как да кача и драйвъра на фотоапарата ,за да видя дали не е от там проблема
Не са ти скапали сд-то, ами май са ти го подменили. Говедата по тия сервизи имат навика да крадат хубавите части от компютрите. Видели са, че ти е хубаво сд-то и са ти го подменили с някое калпаво като са разчитали, че ти като си на "вие" с компютрите няма и да разбереш.
А Касперски е всичко друго, освен антивирусна.
Инсталирай софтуера за апарата на компютъра на майка ти и свали снимките от апарата на нейния компютър. На твоя не знам какъв му е проблемът, но това, което описваш на мен ми звучи като нещо повредено в системата от троянеца.

Тук емотиконите не за скайп.
Това нямаше как да разбера, че става дума за тукашните емотикони, защото не го е написала. А обикновено като се каже "допълнителни емотикони" почти винаги иде реч за скритите такива в скайп.
Зори, като цъкнеш на линкчето "още" - какво виждаш, как излизат емотиконите? Като червени кръстчета ли или изобщо ги няма? И кой ти е браузърът, с който влизаш във форума?
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Януари 12, 2011, 14:04:51 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде Радо помагай
Имах Троянче ,изтри го уж антивирусната Касперски е. Сега обаче искам да свалям снимки от фотоапарата.Намира го. На опций виждам заетата памет на апарата,но когато цъкна да отворя папка или дам да сваля снимките ми дава ,че няма файлове. На компютъра на майка и на телевизора снимките излизат.
и още нещо ме тормози.предния път като го дадох за преинсталиране на уиндолса май ми скапаха сд-то.,защото сега като сложа диск и не го намира въобще.дава ми все че заетото пространство и 0 байта. сега няма как да кача и драйвъра на фотоапарата ,за да видя дали не е от там проблема
За фотоапарата така ще процедирам.Взимам снимам си обявите давам на майка и тя праща снимките.А компютъра уж го носи мъжа ми на приятел. Как да разбера дали му е сменена частта и в друг сервиз ли да го занеса
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Януари 12, 2011, 14:08:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам въпрос за BS Player-a. Нещо в настройките май трябва да барна, но не знам точно как и какво. Проблемът е дублирането на субтитри - показват ми се едни като вградени и втори (същите) върху тях с по-голям шрифт. За да го избегна, винаги преименувам името на файла със субтитрите и после ги влача в екрана, но е досадно. Искам да се отърва от тази двойна история. Help!
П.П. Четох по форумите, но там пише да кликна на зелената стрелка в трея, а на мен такава не ми се показва (сигурно заради Vista-та).
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Януари 12, 2011, 14:10:07 »
Раздели ТемаНагоре

Изчезнаха ми емотиконите от няколко дена-празно е.
С мозила.
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #64 -: Януари 12, 2011, 14:18:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам въпрос за BS Player-a. Нещо в настройките май трябва да барна, но не знам точно как и какво. Проблемът е дублирането на субтитри - показват ми се едни като вградени и втори (същите) върху тях с по-голям шрифт. За да го избегна, винаги преименувам името на файла със субтитрите и после ги влача в екрана, но е досадно. Искам да се отърва от тази двойна история. Help!
П.П. Четох по форумите, но там пише да кликна на зелената стрелка в трея, а на мен такава не ми се показва (сигурно заради Vista-та).
Никога не съм ползвал БСПлеър и идея си нямам какъв е проблемът при него. Аз си ползвам KMPlayer и там няма такива истории.

Зори, влез в настройките и отиди на показаното място. И ако на ограденото в синьо място няма човека - му сложи човка:


Емотиконите изискват наличието на джаваскрипт и трябва да е включен, за да се покажат. За момента това ми хрумва като единствена възможна причина да не виждаш емотиконите.
Активен

ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Януари 12, 2011, 14:36:14 »
Раздели ТемаНагоре

 (comp9)
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #66 -: Януари 12, 2011, 15:23:01 »
Раздели ТемаНагоре

(comp9)
Да разбирам ли, че са ти се показали емотиконите? Smiley
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Януари 31, 2011, 20:37:23 »
Раздели ТемаНагоре

Радооооо, помагаш ли още с компютрите или се отказа.......сино, ме изтормози , а не се знае какво е Sad Sad
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Януари 31, 2011, 20:44:02 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, моля кажете ми програма, която да отваря видеоклипове правени с телефон Нокиа, питам защото с наличните плейъри на компютъра не искат да ми се отварят, пише -can't open file.
благодаря
Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Януари 31, 2011, 21:08:47 »
Раздели ТемаНагоре

К'ва е Нокиата. Ако прави МП4 ще ти трябват кодеци. Не еот тел а от компа
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Януари 31, 2011, 21:27:35 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, моля кажете ми програма, която да отваря видеоклипове правени с телефон Нокиа, питам защото с наличните плейъри на компютъра не искат да ми се отварят, пише -can't open file.
благодаря

Пробвай с VLC media, имах сума ти неща който не ми се отваряха, и откакто я инсталирах-всичко чете и отваря
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #71 -: Февруари 01, 2011, 02:39:14 »
Раздели ТемаНагоре

К'ва е Нокиата. Ако прави МП4 ще ти трябват кодеци. Не еот тел а от компа
Няма нужда от кодеци. Инсталираш КМПлеър - той си има вградени кодеци за всички аудио и видео формати.
Линк за плеъра: http://tranz.it/load.php?id=gsCph52xuO5wo2xJ741393
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #72 -: Февруари 09, 2011, 13:26:52 »
Раздели ТемаНагоре

Някой каза, че не могъл да намери темата за компютърни въпроси. Ето я, пишете в нея. Wink Smiley
Активен

Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Февруари 09, 2011, 14:58:13 »
Раздели ТемаНагоре

Въпрос - лаптопът ми отскоро ми прави проблеми. Екранът става целият бял и като мръдна лаптопа или само монитора, се оправя. От няколко дни обаче постоянно стои бял и трябва да го натискам с ръка до тъч пада, за да виждам какво правя.  Undecided Мъка... Sad Какво може да е и колко би струвал ремонтът ?  Sad
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Февруари 09, 2011, 15:05:31 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да питам-старт менюто ми при всяко пускане на лаптопа се намира в дясната страна и е около 5-6см. широко,а не си е от долу където му е мястото.Къде да влезна за да го оправя,защото явно са му променени настройки.Благодаря
Активен



Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: