{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем със запис  (Прочетена 8117 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stella_ema
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


сладката Ема

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 22, 2010, 16:15:29 »
Раздели ТемаНагоре

На 16.12 една мама,ми е пратила запис,който аз все още не съм получила,момичето ми показа бележките сканирани на които ясно се вижда,кога и за кого е пратен записа,но от нашата поща казаха,че при тях запис не е пристигнал,а от пощата на подателя казват,че записа е пристигнал и не е в тях вината,и двете ходихме до пощите,но отникъде нищо,записа го няма.Съвет какво да правим?
Активен
Атти
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 22, 2010, 16:20:20 »
Раздели ТемаНагоре

Провери дали записът е пратен като телеграфен или като обикновен. Телеграфните не се получават във всяка поща по райони, а отиват в някой по-централен клон. В случай, че е пратен като обикновен, нямам обяснение.
Активен
stella_ema
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


сладката Ема

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 22, 2010, 16:24:34 »
Раздели ТемаНагоре

като обикновен е пратен.
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 22, 2010, 16:49:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ами мацката със бележката да иде при началника на пощата за да се вземе отношение,не може да се изгуби.Щом лелките в пощатата не са го проследили си е за тяхна сметка да си търпят наказанията.Така ми казаха от тук понеже майка ми работи в поща и я питах.
Активен

Фоксче
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 28, 2010, 22:46:46 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имах такъв проблем миналата година - вместо в нашия клон - 77, отишъл записът в 17, те една седмица се опитвали да доставят известието на адрес /все едно има същия адрес при тях/ и после прочели кода. Получих го 2 седмици след като го беше пратило момичето - то го търси в тяхната поща, аз в нашата - навсякъде казваха, че всичко е наред... Дано го получиш скоро
Активен

hrismi_13
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 04, 2011, 14:41:37 »
Раздели ТемаНагоре

До авторката-намерихте ли си записа?
Скоро имах подобен проблем,бях пуснала тема.Оказа се,че записът ми е пристигнал в съседен пощенски клон,а не където трябваше да е.
Активен

След "запис" пишете на лични.
Предварително плащам само НОВА стока!
Връщам стока,която не отговаря на описанието.
За нови потребители-предварително плащане.
За две или повече мои обяви-цена по договаряне.
Оценките ми от друг сайт:
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=58651
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 05, 2011, 15:51:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ами мацката със бележката да иде при началника на пощата за да се вземе отношение,не може да се изгуби.Щом лелките в пощатата не са го проследили си е за тяхна сметка да си търпят наказанията.Така ми казаха от тук понеже майка ми работи в поща и я питах.

Имам същия проблем и аз. Пратила съм запис на 17 декември, който още не е пристигнал - момичето ходи хиляди пъти до тяхната поща и го няма и няма.  Lips Sealed В нашата поща пък ми казват, че докато не се върне след 20 дни, нищо не можели да направят - нито да го проследят да видим къде отлежава, нито да ми дадат поне баркода да го дам аз на получателката. Не знам...Възможно ли е наистина да не могат да го проследят ??! Защо тогава ги лепят тия кодове ?  Undecided
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 05, 2011, 15:52:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ами мацката със бележката да иде при началника на пощата за да се вземе отношение,не може да се изгуби.Щом лелките в пощатата не са го проследили си е за тяхна сметка да си търпят наказанията.Така ми казаха от тук понеже майка ми работи в поща и я питах.

Имам същия проблем и аз. Пратила съм запис на 17 декември, който още не е пристигнал - момичето ходи хиляди пъти до тяхната поща и го няма и няма.  Lips Sealed В нашата поща пък ми казват, че докато не се върне след 20 дни, нищо не можели да направят - нито да го проследят да видим къде отлежава, нито да ми дадат поне баркода да го дам аз на получателката. Не знам...Възможно ли е наистина да не могат да го проследят ??! Защо тогава ги лепят тия кодове ?  Undecided
проследяването става от там от където е пуснат записа,а не тоз който чака така,че настоявай точно те трябва да го проследят ако ли не искай среща с началник
Активен

Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 05, 2011, 15:59:00 »
Раздели ТемаНагоре

   Да, мила, записа съм го пуснала аз, съответно аз ходих да искам проследяване и това ми беше казано - докато не се върнел, нищо не можели да направят.  Lips Sealed  
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 05, 2011, 16:02:25 »
Раздели ТемаНагоре

  Да, мила, записа съм го пуснала аз, съответно аз ходих да искам проследяване и това ми беше казано - докато не се върнел, нищо не можели да направят.  Lips Sealed  
не е вярно...........Разбрах,че ти си го пуснала даже сега пак званях и питах в пощата точно там където е пуснат трябва да го проследят,той след 20 дни се връща обартно на твоя адрес и ти ще го получиш.
Активен

poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 05, 2011, 16:05:12 »
Раздели ТемаНагоре

И аз така чаках един запис близо месец, въобще не се усъмних в дамата която го беше пратила. Най-накрая като  получих разписката и отидох да си го взема, към записа беше прикрепена бележка, която служителката ми ка-'' Това не го гледай не ти е важно'' Но аз го  прочетох и се оказа, че те са сгрешили и са го пратили по погрешка в друг град.  Undecided Undecided Undecided
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 05, 2011, 16:08:32 »
Раздели ТемаНагоре

И аз така чаках един запис близо месец, въобще не се усъмних в дамата която го беше пратила. Най-накрая като  получих разписката и отидох да си го взема, към записа беше прикрепена бележка, която служителката ми ка-'' Това не го гледай не ти е важно'' Но аз го  прочетох и се оказа, че те са сгрешили и са го пратили по погрешка в друг град.  Undecided Undecided Undecided
точно,че и те допускат грешки и според мен е нещо нормално за това съветвам мамето да иде на време да го проследят да не е станало и с нея така.
Активен

Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 05, 2011, 16:12:38 »
Раздели ТемаНагоре

  Да, мила, записа съм го пуснала аз, съответно аз ходих да искам проследяване и това ми беше казано - докато не се върнел, нищо не можели да направят.  Lips Sealed  
не е вярно...........Разбрах,че ти си го пуснала даже сега пак званях и питах в пощата точно там където е пуснат трябва да го проследят,той след 20 дни се връща обартно на твоя адрес и ти ще го получиш.
Оххх не знам вече, 2 дни ходя и 2 различни пощаджийки ми го казват, с шефката не съм говорила още.  Lips Sealed Много, много неприятна история - да снимам бележки да доказвам, че съм го пратила...ужас. Значи ще пробвам да говоря с шефката, дано ми окаже съдействие поне тя !  Lips Sealed Благодаря ти за отговора !  Kiss
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 05, 2011, 16:17:01 »
Раздели ТемаНагоре

  Да, мила, записа съм го пуснала аз, съответно аз ходих да искам проследяване и това ми беше казано - докато не се върнел, нищо не можели да направят.  Lips Sealed  
не е вярно...........Разбрах,че ти си го пуснала даже сега пак званях и питах в пощата точно там където е пуснат трябва да го проследят,той след 20 дни се връща обартно на твоя адрес и ти ще го получиш.
Оххх не знам вече, 2 дни ходя и 2 различни пощаджийки ми го казват, с шефката не съм говорила още.  Lips Sealed Много, много неприятна история - да снимам бележки да доказвам, че съм го пратила...ужас. Значи ще пробвам да говоря с шефката, дано ми окаже съдействие поне тя !  Lips Sealed Благодаря ти за отговора !  Kiss
Виж ти можеш и да си изтеглиш записа след 2 часа така,че поне за мен бележката не е решение на въпроса(казвам го по принцип) те нети дават бележка при изтеглянето.Така,че отиди и настоявай да го проследят.Не казвам,че си го направила,но има и такива случай.Успех за днес изчезвам
Активен

Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 05, 2011, 16:19:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ох иде ми вече с една картечница да ида...с какви глупости ме карат да се занимавам в началото на новата година.  Huh?
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: