{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Някой имал ли е нещо общо с ivaila от Априлци?  (Прочетена 6036 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ton4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 21, 2010, 16:44:12 »
Раздели ТемаНагоре

Има и телефон като гледам линка към фейса, обади й се.
Имаме рестрикции за фейсбук. Не мога да вляза оттук. Довечера от къщи Smiley
И сега какво? Huh?Докато не облечем цяло Априлци няма да мирясат ли бе?  Cheesy Cheesy Cheesy
Добрият стар начин - жалби, полиция .....Пази си бележките и кореспонденцията с нея

П.П. В тоя Троянски район много измами, много нещо

Да всичко пазя, просто ще изчакам още ден два.. Не ми е проблем, имам много добри приятели и в Троян и В Априлци. ХеХе... екшън за 2 роклички.. и това ако не е смешно Cheesy Cheesy
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 21, 2010, 16:44:16 »
Раздели ТемаНагоре

Същата измамница е-Стела от Априлци
Ето я - презимето и фамилията са същите като на този Тодор, на когото ton4eto и изпратила роклята.
http://www.facebook.com/search.php?q=steli_ivo%40abv.bg+&init=quick&tas=search_preload#!/profile.php?id=100000530515315

Криси09 защо да не пише трите имена? Понякога е полезно.
Криси09 защо да не пише трите имена? Понякога е полезно..
Ами попринцип е незаконно...така да се дава пълна информация,може на лс ама не и така,питайте шефа,той ще обясни. Wink Ама това е защита на личните данни Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 21, 2010, 16:45:36 »
Раздели ТемаНагоре

Същата измамница е.
Ето я - презимето и фамилията са същите като на този Тодор, на когото ton4eto и изпратила роклята.
http://www.facebook.com/search.php?q=steli_ivo%40abv.bg+&init=quick&tas=search_preload#!/profile.php?id=100000530515315

Криси09 защо да не пише трите имена? Понякога е полезно.
И аз не виждам проблем. Не е секретна информация.  Smiley
Аз само казвам,питайте шефа или шефката,тя го е променила Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #18 -: Декември 21, 2010, 18:47:28 »
Раздели ТемаНагоре

Същата измамница е.
Ето я - презимето и фамилията са същите като на този Тодор, на когото ton4eto и изпратила роклята.
http://www.facebook.com/search.php?q=steli_ivo%40abv.bg+&init=quick&tas=search_preload#!/profile.php?id=100000530515315

Криси09 защо да не пише трите имена? Понякога е полезно.
И аз не виждам проблем. Не е секретна информация.  Smiley

Има един закон наречен "Закон за защита на личните данни". Та този закон абсолютно забранява разпространяването да лични данни които пряко или непряко могат да идентифицират дадено лице. При изписване на лични данни сайта носи отговорност. Ще ви помоля наистина да се съобръзявате с това Smiley Успех с разрешаването на проблема и весели празници Smiley
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #19 -: Декември 21, 2010, 18:52:40 »
Раздели ТемаНагоре

Е трите имена също ли са под този закон? Във всяка една статия, вестник или новини по телевизията се съобщават трите имена на толкова хора ...

И ако това е противозаконно, какво да кажем за кражбите на въпросната "дама"?!
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 21, 2010, 19:53:09 »
Раздели ТемаНагоре

Е трите имена също ли са под този закон? Във всяка една статия, вестник или новини по телевизията се съобщават трите имена на толкова хора ...

И ако това е противозаконно, какво да кажем за кражбите на въпросната "дама"?!
По вестници те мила пишат само инициали,а и по телевизията също Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #21 -: Декември 21, 2010, 20:29:22 »
Раздели ТемаНагоре

Отворих прозиволно 4-5 новинарски сайта и никъде не видях инициали.Посочват се двете имена.
По телевизията също не говорят с инициали.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 21, 2010, 21:15:03 »
Раздели ТемаНагоре

Отворих прозиволно 4-5 новинарски сайта и никъде не видях инициали.Посочват се двете имена.
По телевизията също не говорят с инициали.
Пишат ги с инициали, когато новината е скалъпена. Мога да напиша роман за това, как повечето журналисти си вършат работата
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #23 -: Декември 21, 2010, 21:17:28 »
Раздели ТемаНагоре

Отворих прозиволно 4-5 новинарски сайта и никъде не видях инициали.Посочват се двете имена.
По телевизията също не говорят с инициали.

Амбър забранено е. Така по косвен начин може да се разбере за кое лице става въпрос. А това е в разрес с ЗЗЛД.
Активен

ton4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 22, 2010, 09:39:42 »
Раздели ТемаНагоре

Отворих прозиволно 4-5 новинарски сайта и никъде не видях инициали.Посочват се двете имена.
По телевизията също не говорят с инициали.

Амбър забранено е. Така по косвен начин може да се разбере за кое лице става въпрос. А това е в разрес с ЗЗЛД.

А когато изнасят избирателните списъци пред училищатата?... Там с инициали ли е? Cheesy
Активен
ton4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 23, 2010, 09:08:33 »
Раздели ТемаНагоре

Моля отбележете, че ivaila=Стела от Априлци. Така ще има по-малко измамени. Освен това, ако някой има телефона и адреса на въпросната Стела, моля да ми го прати на лични. Благодаря на всички.
« Последна редакция: Декември 23, 2010, 10:43:26 от ton4eto » Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 23, 2010, 09:26:48 »
Раздели ТемаНагоре

а,защо си се вързала до пойскване бе мила...............
Аз също получавам и пращам не до адрес ,а до поискване,поради простата причина,че пощата която ми е по адрес е на по далечно и неудобно място за мен,отколкото другия клон,който ми е на 10 минути пеша-отивам питам има ли няма ли и това е,а и бележки вече не чакам,то така или иначе от тях нямаше особен смисъл,някой път ги носят навреме,друг път въобще ги нямаше.Така че не разбирам какво ви притеснява когато е до поискване,а вече ако е същата измамница много лошо Lips Sealed
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 23, 2010, 09:35:49 »
Раздели ТемаНагоре

а,защо си се вързала до пойскване бе мила...............
Аз също получавам и пращам не до адрес ,а до поискване,поради простата причина,че пощата която ми е по адрес е на по далечно и неудобно място за мен,отколкото другия клон,който ми е на 10 минути пеша-отивам питам има ли няма ли и това е,а и бележки вече не чакам,то така или иначе от тях нямаше особен смисъл,някой път ги носят навреме,друг път въобще ги нямаше.Така че не разбирам какво ви притеснява когато е до поискване,а вече ако е същата измамница много лошо Lips Sealed
ами незнам дали става въпрос за същата дама ама нещо на последък зачестиха измамите.Чудя се защо нали сме тук да си помагаме и разбираме,ама явно някой не мислвят така.Аз лично ако ми се наложи да изпратя до поискване първо бих разпитала за въпросната потребителка и тогава.
Активен

ton4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 23, 2010, 09:37:22 »
Раздели ТемаНагоре

Абсолютно същата е за съжаление. Името и презимето на човека, на който ми даде адрес - съвпадат. Т.е. това е брат и - Мартин. Бъдете внимателни  Smiley
Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 23, 2010, 10:04:08 »
Раздели ТемаНагоре

Абсолютно същата е за съжаление. Името и презимето на човека, на който ми даде адрес - съвпадат. Т.е. това е брат и - Мартин. Бъдете внимателни  Smiley
Ей голяма наглост Shockedи то точно преди Коледа...има ли някакви предприети мерки  извинявам се ако вече е писано в темата Roll Eyes
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: