{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Изневерявали ли сте ?
Да - 32 (40.5%)
Не - 47 (59.5%)
Общ брой гласове: 79

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изневярата - начин на употреба  (Прочетена 39146 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #255 -: Декември 18, 2010, 10:35:50 »
Раздели ТемаНагоре

Зори  Smiley,за депресията да ти кажа как се лекувам-взимам голяма част от заплатата- първо на масаж,после на фризор,разходки в мола,задължително някаква дрешка,дали ще я обличам или събличам няма значение важното е да е нова Cheesyи накрая почивка без децата събота и неделя в спа хотел на Велинград Winkпък като издумкам всичко Roll Eyes после цял месец боб ,ама без депресия Cheesy


Дааа миличка-чудесно звучи-проблемът при мен е ,че аз нито заплата получавам нито има на кого да оставя дребният дори за половин час.  Embarrassed Huh?
[/b][/u]
 ox,Зори и аз така
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #256 -: Декември 18, 2010, 15:25:05 »
Раздели ТемаНагоре

Не че ми тежи да си го гледам,въпреки ,че е труден-много палав и ме прави дива и щастлива,но хубаво е наистина от време на време малко разнообразие,защото ежедневието те смачква. Преди като беше по-топло беше добре-ще отидем в парка и ако не друго с някое майче ще си кажем по дума две,ще изпием по кафе по-друго беше. Ама сега затворени в къщи с излизане до магазина за 10 мин. си е доста сиво и ужасно. И като се зареди месец и повече така изпушваш. А мъж ми като си дойде вечер и се опне на леглото пред телевизора ми идва да го удуша. Ами аз го чакам като Нова година да си дойде да поседи с дивачето ,а аз да изляза една цигара да изпуша на спокойствие - той обаче като зяпне телевизора и дребният вече реве...... и отива ми на кино цигарата Sad
Та така де-изпушила съм аз напоследък и всички са ми черни Undecided Roll Eyes Sad
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #257 -: Декември 18, 2010, 15:30:09 »
Раздели ТемаНагоре

Зори разбирам те,наистина това ежедневие те убива,аз бях така когато работеше постоянно моя мъж,оо и се в този сняг нощем го викат да рине сняг(багерист е) и по цяла нощ съм сама,на другя ден цял ден спи и като стане вече,на мен ми се спи.А инъче с гледането нямаме проблеми,тя като му вика татииии,татиии и голяма игра пада 2 часа Shocked Cheesy чак ме измумяват,апък аз стоя тук и си бъбря с вас Tongue Та моето моме,си играе само,е и аз играя с нея,ама и и е хубаво да си занимава,така че чистим,готвим,перем се сме двете  Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #258 -: Декември 18, 2010, 15:45:35 »
Раздели ТемаНагоре

Не че ми тежи да си го гледам,въпреки ,че е труден-много палав и ме прави дива и щастлива,но хубаво е наистина от време на време малко разнообразие,защото ежедневието те смачква. Преди като беше по-топло беше добре-ще отидем в парка и ако не друго с някое майче ще си кажем по дума две,ще изпием по кафе по-друго беше. Ама сега затворени в къщи с излизане до магазина за 10 мин. си е доста сиво и ужасно. И като се зареди месец и повече така изпушваш. А мъж ми като си дойде вечер и се опне на леглото пред телевизора ми идва да го удуша. Ами аз го чакам като Нова година да си дойде да поседи с дивачето ,а аз да изляза една цигара да изпуша на спокойствие - той обаче като зяпне телевизора и дребният вече реве...... и отива ми на кино цигарата Sad
Та така де-изпушила съм аз напоследък и всички са ми черни Undecided Roll Eyes Sad
бъди сигурна не си единствена, аз имам и кака на палавника , ама с нея повече пропушвам Smiley
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #259 -: Декември 18, 2010, 15:56:58 »
Раздели ТемаНагоре

Не че ми тежи да си го гледам,въпреки ,че е труден-много палав и ме прави дива и щастлива,но хубаво е наистина от време на време малко разнообразие,защото ежедневието те смачква. Преди като беше по-топло беше добре-ще отидем в парка и ако не друго с някое майче ще си кажем по дума две,ще изпием по кафе по-друго беше. Ама сега затворени в къщи с излизане до магазина за 10 мин. си е доста сиво и ужасно. И като се зареди месец и повече така изпушваш. А мъж ми като си дойде вечер и се опне на леглото пред телевизора ми идва да го удуша. Ами аз го чакам като Нова година да си дойде да поседи с дивачето ,а аз да изляза една цигара да изпуша на спокойствие - той обаче като зяпне телевизора и дребният вече реве...... и отива ми на кино цигарата Sad
Та така де-изпушила съм аз напоследък и всички са ми черни Undecided Roll Eyes Sad
Недей така бе мила,я горе главата,мисли позитивно живи и здрави сте,какво по-хубаво от това WinkИдват празници.Всички сме имали такива моменти,те ще отминат бьрзо.Само по-весело и не така депресивно. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #260 -: Декември 18, 2010, 16:04:07 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа миличка-чудесно звучи-проблемът при мен е ,че аз нито заплата получавам нито има на кого да оставя дребният дори за половин час.
Зори, жената на един приятел го е измислила - тя е управителка на бензиностанция и докато тя е на работа таткото седи вкъщи и гледа децата, които са 2 и са кое от кое по-лудо. Търчи след тях да им оправя кочините, сменя памперси... Абе разменили са си ролите - таткото е станал мама, а мама е станала татко, който работи.  Cheesy
Активен

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #261 -: Декември 18, 2010, 18:05:16 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа миличка-чудесно звучи-проблемът при мен е ,че аз нито заплата получавам нито има на кого да оставя дребният дори за половин час.
Зори, жената на един приятел го е измислила - тя е управителка на бензиностанция и докато тя е на работа таткото седи вкъщи и гледа децата, които са 2 и са кое от кое по-лудо. Търчи след тях да им оправя кочините, сменя памперси... Абе разменили са си ролите - таткото е станал мама, а мама е станала татко, който работи.  Cheesy
Спокойно Зори,децата растат,аз бях така 4 години,изцяло сама гледах и баткото и бебето,бабите ми са млади и работещи,опитах с гледачка,не стана,и нон стоп с децата-пиеш едно вечер и лягаш Roll Eyesно децата растат бабите вече не се оправдават че са малки и тн и ще ги взимат Tongueвсе пак никой не е длъжен да гледа на бабите внуците Cheesy!А на Радо да кажа -човек, моя мъж никога не мога да го накарам да седи с двамата вкъщи да ги гледа,за всичките пари на света,просто няма нерви,търпение,той обича само да им се радва и играе с тях,другите задължения не му харесват Roll Eyesте са мои Wink
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #262 -: Декември 19, 2010, 17:31:35 »
Раздели ТемаНагоре

http://vbox7.com/play:271a3f41
Нещо весело и ако все пак някой го продава да ми свирне Wink
И във връзка с темата за изневярата :Докато не видя не вярвам-като видя не вярвам на очите си!
« Последна редакция: Декември 19, 2010, 17:34:01 от tobito » Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #263 -: Декември 20, 2010, 01:18:28 »
Раздели ТемаНагоре

http://vbox7.com/play:271a3f41
Нещо весело и ако все пак някой го продава да ми свирне Wink
И във връзка с темата за изневярата :Докато не видя не вярвам-като видя не вярвам на очите си!
Их че яко това Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #264 -: Декември 20, 2010, 03:28:51 »
Раздели ТемаНагоре

http://vbox7.com/play:271a3f41
Нещо весело и ако все пак някой го продава да ми свирне Wink
И във връзка с темата за изневярата :Докато не видя не вярвам-като видя не вярвам на очите си!
Искаш да кажеш - като видиш и не вярваш на ушите си...  Cheesy  Tongue
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #265 -: Декември 20, 2010, 09:47:48 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа миличка-чудесно звучи-проблемът при мен е ,че аз нито заплата получавам нито има на кого да оставя дребният дори за половин час.
Зори, жената на един приятел го е измислила - тя е управителка на бензиностанция и докато тя е на работа таткото седи вкъщи и гледа децата, които са 2 и са кое от кое по-лудо. Търчи след тях да им оправя кочините, сменя памперси... Абе разменили са си ролите - таткото е станал мама, а мама е станала татко, който работи.  Cheesy

Там е работата Радо,че у дома това не може да се случи-моят мъж е на изключително прилична работа с много преспективи и така.....
Инъчеееее....ДОБРЕ ЗВУЧИ Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #266 -: Декември 20, 2010, 09:49:07 »
Раздели ТемаНагоре

Не че ми тежи да си го гледам,въпреки ,че е труден-много палав и ме прави дива и щастлива,но хубаво е наистина от време на време малко разнообразие,защото ежедневието те смачква. Преди като беше по-топло беше добре-ще отидем в парка и ако не друго с някое майче ще си кажем по дума две,ще изпием по кафе по-друго беше. Ама сега затворени в къщи с излизане до магазина за 10 мин. си е доста сиво и ужасно. И като се зареди месец и повече така изпушваш. А мъж ми като си дойде вечер и се опне на леглото пред телевизора ми идва да го удуша. Ами аз го чакам като Нова година да си дойде да поседи с дивачето ,а аз да изляза една цигара да изпуша на спокойствие - той обаче като зяпне телевизора и дребният вече реве...... и отива ми на кино цигарата Sad
Та така де-изпушила съм аз напоследък и всички са ми черни Undecided Roll Eyes Sad
Недей така бе мила,я горе главата,мисли позитивно живи и здрави сте,какво по-хубаво от това WinkИдват празници.Всички сме имали такива моменти,те ще отминат бьрзо.Само по-весело и не така депресивно. Wink


Дано Роси дано наистина отмине бързо,че при мен малко се оказа перманентно състояние май...... Embarrassed
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #267 -: Декември 20, 2010, 09:56:39 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа миличка-чудесно звучи-проблемът при мен е ,че аз нито заплата получавам нито има на кого да оставя дребният дори за половин час.
Зори, жената на един приятел го е измислила - тя е управителка на бензиностанция и докато тя е на работа таткото седи вкъщи и гледа децата, които са 2 и са кое от кое по-лудо. Търчи след тях да им оправя кочините, сменя памперси... Абе разменили са си ролите - таткото е станал мама, а мама е станала татко, който работи.  Cheesy
Спокойно Зори,децата растат,аз бях така 4 години,изцяло сама гледах и баткото и бебето,бабите ми са млади и работещи,опитах с гледачка,не стана,и нон стоп с децата-пиеш едно вечер и лягаш Roll Eyesно децата растат бабите вече не се оправдават че са малки и тн и ще ги взимат Tongueвсе пак никой не е длъжен да гледа на бабите внуците Cheesy!А на Радо да кажа -човек, моя мъж никога не мога да го накарам да седи с двамата вкъщи да ги гледа,за всичките пари на света,просто няма нерви,търпение,той обича само да им се радва и играе с тях,другите задължения не му харесват Roll Eyesте са мои Wink


ДАААА и в къщи е същото бабите работят,но когато почиват не искат да го гледат,че е много палав и си е труден за гледане. Гледат го ама и аз да съм там Roll Eyes
И аз вече избягвам такава гледанка-какъв е смисълът......
Пък с мъжо сме се хванали за гушките напоследък. Аз по цял ден в къщи-прахосмукачки,миене на чинии,готвене,сгъване на дрехи по гардеробите ........... Той на работа прибира се към 21,00часа-еми много е късно аз тотално съм изпушила дотогава-той в повечето случаи се прибира като бомба със закъснител-видите ли много работа и е изнервен и за най-малкото нещо ай го пипнеш и гърми. Аз също така и като се приберееее......СБЛЪСЪК Shocked
Абе казвам ви напоследък съм яхнала метлата Tongue Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #268 -: Декември 20, 2010, 10:29:12 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви  разкажа случка от преди 2 дни в темата .Бях канена на коледен купон от предната ми фирма където работех (сега не работа) и решено ,там съм.Всичко беше супер и добре организирано..Седях отстрани и гледах ,тъй като съм болкна и не бях много настроена за купон..Повечето във фирмата са майки след майчинство ,както казвате изпушили от всякъде от стоенето в къщи ,дечица готвене гладене ,сервиране на мъж и т.н.Малиии като пиха  2 питиета тези мами ,казвам ви като изпуснати ,сякаш 3 години музика не са чували мъже  не бяха виждали .Мъжкото съсловие това и чакаше ,да се полигавят малко с подпийналите жени ако има чалъм да пообарат ..Трагедия мили дами ,гледах и ми се плачеше..Но не ги упреквам ,защото знам какво е 3 години да седиш в къщи  да се грижиш за наследника си между тави и тигани и дрехи за гладене..ЗАтова за да не стигнем в такова положение ,винаги си позволявайте излизане макар и за час навън.На всеки му писва сивото ежедневие и грижите за дома..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #269 -: Декември 20, 2010, 14:39:55 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви  разкажа случка от преди 2 дни в темата .Бях канена на коледен купон от предната ми фирма където работех (сега не работа) и решено ,там съм.Всичко беше супер и добре организирано..Седях отстрани и гледах ,тъй като съм болкна и не бях много настроена за купон..Повечето във фирмата са майки след майчинство ,както казвате изпушили от всякъде от стоенето в къщи ,дечица готвене гладене ,сервиране на мъж и т.н.Малиии като пиха  2 питиета тези мами ,казвам ви като изпуснати ,сякаш 3 години музика не са чували мъже  не бяха виждали .Мъжкото съсловие това и чакаше ,да се полигавят малко с подпийналите жени ако има чалъм да пообарат ..Трагедия мили дами ,гледах и ми се плачеше..Но не ги упреквам ,защото знам какво е 3 години да седиш в къщи  да се грижиш за наследника си между тави и тигани и дрехи за гладене..ЗАтова за да не стигнем в такова положение ,винаги си позволявайте излизане макар и за час навън.На всеки му писва сивото ежедневие и грижите за дома..
Cheesy CheesyВИНАГИ МАЦ СИ С РЕАЛНА ПРЕЦЕНКА,МА ТО...ВЬПРОС НА ВЬЗПИТАНИЕ И МАНТАЛИТЕТ...ЕДНО Е ДА СИ ДИВЕЧ,ПЬК ДРУГО ДА СЕ ПРАВИШ НА ЛОВДЖИЯ Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: