{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Изневерявали ли сте ?
Да - 32 (40.5%)
Не - 47 (59.5%)
Общ брой гласове: 79

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изневярата - начин на употреба  (Прочетена 39085 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #120 -: Декември 16, 2010, 14:34:19 »
Раздели ТемаНагоре

не си чел всичко Радооооо!!!!Писах тояно защо съм посочила отговор Да,погледни предните страници Wink
Ако съм намерил правилното мнение в предните страници, тогава да те питам - защо си се омъжила за човек, който не обичаш? Дано отговорът да не е това, което си мисля. Не знам за теб, но аз не бих се оженил за жена, към която не изпитвам нищо.
Аз не съм се омъжила Радо!Просто живеем заедно.И е така,защото той беше много по-различен до преди да забременея.Сега му е много тейко,че трябва да мисли за още 3 гърла Sad
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #121 -: Декември 16, 2010, 14:34:51 »
Раздели ТемаНагоре

Не никакво даже и до ден днешен не е потърсил детето нито веднъж и  е пращал подаръци само за 2 и 4 Р.Д. по пощата,аживеем в един град
Абе тоя е за бой!
Повечето мьже са така.Моят" баща"беше казал на майка ми;  Какво искаш,две деца сьм ти оставил за спомен! Sad И ние бяхме в един град ,но той никога не ни е виждал,нито като малки, нито абитурентки ,нито булки.Но пьк ,втората му сьпруга не можа да има деца.Така,че наистина Бог бави,но не забравя! Wink
Всичко се врьща!!!!!!!
Нали ама има и друго,че връщал на най-милото.........
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #122 -: Декември 16, 2010, 14:36:00 »
Раздели ТемаНагоре

Велкова,ами и ти мила как ли си се увствала с малко дете на ръце и изоставена SadТова не го разбирам Huh?Много се радвам обаче,че сега си добре и да бъдеш мнооооооого още щастлива Kiss
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #123 -: Декември 16, 2010, 14:38:12 »
Раздели ТемаНагоре

Велкова,ами и ти мила как ли си се увствала с малко дете на ръце и изоставена SadТова не го разбирам Huh?Много се радвам обаче,че сега си добре и да бъдеш мнооооооого още щастлива Kiss
Мерси за това се моля всеки ден  (dew4)
Сина ми беше на 8м.Вече е на 5г. и всичко си знае и казва на сегашния ми съпруг татко,защото той дефакто ми помага в отглеждането
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #124 -: Декември 16, 2010, 14:39:32 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova аз тук нямам какво да кажа,но те рабирам и те подкрепям.Тоест имам какво да кажа,ама не ми се иска,трябва да изпиша цяла страница,но не ми се връща назад в ученическите ми години,които не бяха отдавна,имах подобна случка.......мали сега зацепих,че и на мен ми бяха изневерили,но с моя съученичка(аз не бях спала с него,както казах мъжо ми е първия).Неискам и да се сещам,но той съжеляваше за това и ме търси дълго време,но аз вече се бях Флюбила в моето момче...но сега сме много добри пирятели Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #125 -: Декември 16, 2010, 14:39:45 »
Раздели ТемаНагоре

Бях омъжена за т.нар. си голяма любов от училище /първата/.Брака ни продължи 5г.,а преди това още толкова.Та роди ни се детенце момче не веднага след като се оценихме,а по-късно.Мъжът ми на работа в къщи,по купони,кръчми,дискотеки сме все заедно.Сина ми се ражда септември на 2005г. първо дете радваме му се както на всякъде.Без пререкания и кавги става месец май и хоп една вечер той не се прибира.Чакам до сутринта,на обяд и почнах да званя на близки и познати никой нищо не знае.Неговия тел изключен и така на втората вечер викам майка и татко/забравих да кажа,че живеехме на татко в къщата сами/идват хората и нищо ни вест ни кост от него.На сутринта ставаме и си събирам багажа на мен и детето и заминаваме при наще.Минава една комшийка и ми вика аз чух избягал е от теб,защото има любовница и чака дете  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked .Заминах си у наще и найстина започнаха от тук от там дами званят и да ми казват,къде с кого,кога и т.н.Подадох си молба за разбод и бях казала,че аз повече няма да се омъжа.Да ама нещата не са такива каквито си ги мислим и представяме.Сега съм омъжена втори път и си имаме детенце момиче на 1г. и 9м.Ако Ви кажа,че всичко е наред няма да Ви излъжа ама като се е опарил веднъж човек винаги си има едно на ум и го е страх/поне мен/.Ами дано съм се изразила правилно и да сте ме разбрали.
Shocked Shocked Shocked ужас,много добре си направила браво.А добре де,той даде ли ти обяснение.Това доказва,че нищо не се знае,което ме натъжава Sad
Не никакво даже и до ден днешен не е потърсил детето нито веднъж и  е пращал подаръци само за 2 и 4 Р.Д. по пощата,аживеем в един град
Shocked Shocked Shocked е как така бе...баси изрода с извинение Lips Sealed ужас,е как мамо,аз ако бях щях да му искам някъкво обясниние,ти го заслужаваш се пак.......ццц ужас.Моят баща даже още не е виждал дребоса,ама това е друга и болна тема за мен Embarrassed
И да бях искала какво нови лъжи или мълчание.........По-добре така нито се връщам на зад нито ме интересува миналото живея с настоящето и си гледам мъжа и децата  и ако искате ми вярвайте всеки ден се моля това нещо да не ми се повтори,че е адски гадно..........

e towa e gadno, все едно незнаеш с кого си живял, как може да постъпиш така, поне кажи  -така и така, заради детето, незнам, имам познат , цял живот се мъкни по разни и накрая тя се разведе с него-не може да траеш да те тъпчат  
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #126 -: Декември 16, 2010, 14:41:48 »
Раздели ТемаНагоре

Бях омъжена за т.нар. си голяма любов от училище /първата/.Брака ни продължи 5г.,а преди това още толкова.Та роди ни се детенце момче не веднага след като се оценихме,а по-късно.Мъжът ми на работа в къщи,по купони,кръчми,дискотеки сме все заедно.Сина ми се ражда септември на 2005г. първо дете радваме му се както на всякъде.Без пререкания и кавги става месец май и хоп една вечер той не се прибира.Чакам до сутринта,на обяд и почнах да званя на близки и познати никой нищо не знае.Неговия тел изключен и така на втората вечер викам майка и татко/забравих да кажа,че живеехме на татко в къщата сами/идват хората и нищо ни вест ни кост от него.На сутринта ставаме и си събирам багажа на мен и детето и заминаваме при наще.Минава една комшийка и ми вика аз чух избягал е от теб,защото има любовница и чака дете  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked .Заминах си у наще и найстина започнаха от тук от там дами званят и да ми казват,къде с кого,кога и т.н.Подадох си молба за разбод и бях казала,че аз повече няма да се омъжа.Да ама нещата не са такива каквито си ги мислим и представяме.Сега съм омъжена втори път и си имаме детенце момиче на 1г. и 9м.Ако Ви кажа,че всичко е наред няма да Ви излъжа ама като се е опарил веднъж човек винаги си има едно на ум и го е страх/поне мен/.Ами дано съм се изразила правилно и да сте ме разбрали.
Shocked Shocked Shocked ужас,много добре си направила браво.А добре де,той даде ли ти обяснение.Това доказва,че нищо не се знае,което ме натъжава Sad
Не никакво даже и до ден днешен не е потърсил детето нито веднъж и  е пращал подаръци само за 2 и 4 Р.Д. по пощата,аживеем в един град
Shocked Shocked Shocked е как така бе...баси изрода с извинение Lips Sealed ужас,е как мамо,аз ако бях щях да му искам някъкво обясниние,ти го заслужаваш се пак.......ццц ужас.Моят баща даже още не е виждал дребоса,ама това е друга и болна тема за мен Embarrassed
И да бях искала какво нови лъжи или мълчание.........По-добре така нито се връщам на зад нито ме интересува миналото живея с настоящето и си гледам мъжа и децата  и ако искате ми вярвайте всеки ден се моля това нещо да не ми се повтори,че е адски гадно..........

e towa e gadno, все едно незнаеш с кого си живял, как може да постъпиш така, поне кажи  -така и така, заради детето, незнам, имам познат , цял живот се мъкни по разни и накрая тя се разведе с него-не може да траеш да те тъпчат  
Да така излиза на практика,но всяко зло за добро рекли хората
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #127 -: Декември 16, 2010, 14:42:00 »
Раздели ТемаНагоре

Браво Криси09  Kiss Kiss
Тия изказвания от рода на това ,че не можело само боб трябвало е пържола...Господи ,повдига ми се.Не знам аз ли съм такава или какво ама не мога и не мога да го приема.Не изневерявам ,защото не искам и на мен да ми причинят това.Тези ,което изневерявате моля поставете се на мястото на половинките си.Дано не ви се случва такова нещо ,че тогава вече ще сте на съвсем друго мнение от сегашното за боба и пържолата.
Велкова браво и на теб за силата ,която имаш Kiss
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #128 -: Декември 16, 2010, 14:43:22 »
Раздели ТемаНагоре

Браво Криси09  Kiss Kiss
Тия изказвания от рода на това ,че не можело само боб трябвало е пържола...Господи ,повдига ми се.Не знам аз ли съм такава или какво ама не мога и не мога да го приема.Не изневерявам ,защото не искам и на мен да ми причинят това.Тези ,което изневерявате моля поставете се на мястото на половинките си.Дано не ви се случва такова нещо ,че тогава вече ще сте на съвсем друго мнение от сегашното за боба и пържолата.
Велкова браво и на теб за силата ,която имаш Kiss
Няма начин мила трябваше тогава заради детето,то не е винивно за нищо. Kiss
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #129 -: Декември 16, 2010, 14:44:40 »
Раздели ТемаНагоре

Браво Криси09  Kiss Kiss
Тия изказвания от рода на това ,че не можело само боб трябвало е пържола...Господи ,повдига ми се.Не знам аз ли съм такава или какво ама не мога и не мога да го приема.Не изневерявам ,защото не искам и на мен да ми причинят това.Тези ,което изневерявате моля поставете се на мястото на половинките си.Дано не ви се случва такова нещо ,че тогава вече ще сте на съвсем друго мнение от сегашното за боба и пържолата.
Велкова браво и на теб за силата ,която имаш Kiss
Момичета,радвайте се на любовта,която имате и се молете да  не  се случва нещо,което да я угорчи.но помнете,че не знаете какво ви чака утре SadНе казвайте Никога,и аз казвах........Но съм грешала!
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #130 -: Декември 16, 2010, 14:47:39 »
Раздели ТемаНагоре

Браво Криси09  Kiss Kiss
Тия изказвания от рода на това ,че не можело само боб трябвало е пържола...Господи ,повдига ми се.Не знам аз ли съм такава или какво ама не мога и не мога да го приема.Не изневерявам ,защото не искам и на мен да ми причинят това.Тези ,което изневерявате моля поставете се на мястото на половинките си.Дано не ви се случва такова нещо ,че тогава вече ще сте на съвсем друго мнение от сегашното за боба и пържолата.
Велкова браво и на теб за силата ,която имаш Kiss
Момичета,радвайте се на любовта,която имате и се молете да  не  се случва нещо,което да я угорчи.но помнете,че не знаете какво ви чака утре SadНе казвайте Никога,и аз казвах........Но съм грешала!
Да да това заникога е вярно,аз бях казала,че мъж да погледна никога,а за брак..........Ама какво стана...и добре,че вече трета година е за добре и дано завинаги
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #131 -: Декември 16, 2010, 14:49:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ами да ви кажа ли,че съм много ревнива от тогава и знам поне до сега всичко къде ходи,ского е никога не съмго хващала да ме лъже,ама.........едното на ум си върви с мен ръка за ръка да мога да го махна.........
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #132 -: Декември 16, 2010, 14:49:49 »
Раздели ТемаНагоре

Тия изказвания от рода на това ,че не можело само боб трябвало е пържола...Господи ,повдига ми се.Не знам аз ли съм такава или какво ама не мога и не мога да го приема.Не изневерявам ,защото не искам и на мен да ми причинят това.Тези ,което изневерявате моля поставете се на мястото на половинките си.Дано не ви се случва такова нещо ,че тогава вече ще сте на съвсем друго мнение от сегашното за боба и пържолата.
А не се ли замисли дали не сме го преживяли първо ние и затова го правим. След 3тата година направихме едно раздаване на карти - Изневериха ми, аз го направих. И така още веднъж. След това 2 седмици рев заедно и си казахме, че сме си видяли инатите и до там. Сега сме особенно щастливи заедно. И съм сигурна че и двамата приключихме с "детските игри"
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #133 -: Декември 16, 2010, 14:50:07 »
Раздели ТемаНагоре

Не никакво даже и до ден днешен не е потърсил детето нито веднъж и  е пращал подаръци само за 2 и 4 Р.Д. по пощата,аживеем в един град
Абе тоя е за бой!
Повечето мьже са така.Моят" баща"беше казал на майка ми;  Какво искаш,две деца сьм ти оставил за спомен! Sad И ние бяхме в един град ,но той никога не ни е виждал,нито като малки, нито абитурентки ,нито булки.Но пьк ,втората му сьпруга не можа да има деца.Така,че наистина Бог бави,но не забравя! Wink
Всичко се врьща!!!!!!!
И моят "баща" е такъв и точно затова мразя такива "мъже" - или по-скоро трябва да кажа путьовци. Това е нещо, което със сигурност няма да направя с децата си, ако ги имам някой ден (което е малко вероятно, но все пак...). Моят "баща" ми е такъв само до толкова, че ме е направил. Развел се с майка ми като съм бил на 2 г. (като през тия 2 г. той и семейството му са стъжнили живота на майка ми заради това, че е мислил с долната си глава) и дори не е плащал отсъдената му издръжка. След това години наред пращаше веднъж годишно (на рождения ми ден) по някой смешен селски пуловер, дето ако в неговото село е бил последна мода, с носенето му тук само подигравки можеш да събереш или да те затворят в психиатрична клиника. После престана да праща каквото и да е. Винаги беше голям зор да го накарам да ми даде каквито и да е пари, при условие, че живееше в голям лукс и нищо не му липсваше. Аз тогава му казах, че това ще му го върна някой ден и получих шанс да му го върна. Нещо му стана на очите, почти ослепя и като ми се примоли за помощ му казах да ме хване за знаете кое и че каквото си е постлал, на това ще легне. Казах му, че като не е помагал, когато е трябвало на майка ми и на мен, да не очаква и от мен помощ, а директно да си легне в гроба и да се зарови сам, защото и на погребението му няма да ида.
Той въобще имаше късмет, че когато ми поиска помощ около нас имаше хора, иначе щях да го счупя от бой. Именно заради него няма да направя неговата грешка и ако в бъдеще се случи да имам деца, ще си ги гледам (каквото и да ми струва това; не искам да се превръщам в нищожеството, което е баща ми) както би направил всеки нормален мъж.
Активен

plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #134 -: Декември 16, 2010, 14:50:30 »
Раздели ТемаНагоре

Добрееее,щом ще еинтересно,хайде да напиша моята минала приказка Tongue
Бях на 19 и на прага на брака с едно момче,което не смятах,че е иделано за мен,но щях на се омъжа на имат Huh?Тогава работех на една бензиностанция и имах много контакти с различни хора.Имахме и редовни клиенти.Тогава се появи ТОЙ!Мъжът,който ще нося винаги в сърцето си.Той знаел,че скоро ще се омъжвам,но все пак ме ухажваше,макар и аз да не усетих.Мина време и аз се влюбих в него,но не съм изневерила на Уж бъдещия си съпруг.Прецених,че не мога да сложа брачната халка на инат и да се обрека на нещастен семеен живот.Казах му,че не искам сватба и че не искам да се разделим.Няма да обяснявам през какво минах,докато ме остави намира Huh?КАкто и да е.Приключих с него и започнах да излизам с този, който вече беше в сърцето ми.Излизахме седмица-2,нещата се позадълбочиха и той се уплаши.Макар,че беше с 12 г по-голям от мен се страхуваше от сериозните връзки,защото е страдал дълго по 10 г разбита любов SadПризна ми,че е искал само да спи с мен,но когато ме е опознал е разбрал,че аз не съм такъв човек SmileyВ най-тежкия за мен момент(когато баща ми почина) той започна да ме избягва и да се скътава SadОстанах сама с мъката си.Минаха няколко месеца и той отново започна да ме търси,но аз бях резервирана заради отношението ми.Тогава,една вечер,не ме пусна да си тръгна и ми призна,че ме обича толкова много,че го е страх и аз да не го нараня и зарежа заради друг.Повярвайте ми,плаках след тези признания.Никой не ми беше говорил така никога преди,че и до сега Sad
Отново започнахме нашата връзка,но този ът по-силна от всичко.Повече от 2 години летях в облаците и си мислех,че няма по-щастлива от мен Roll EyesАз имах много приятели,които той не харесваше особено,но не можех да г пренебрегна и се стараех да угодя на всички.Така минаха повече от 2 години,неземно щастие,луда любов....
Докато не настъпи кризата в нашата връзка.Живеехеме заедно в моя дом повече от година,но той все още не ме запознаваше със семейството си и аз страдах от това SadВ крайана сметка ме запозна с баща си и брат си,но не и с майка си.Всички негови близки ме познаваха,но не и тя Sadв един момент,той започна да зачестява оставането си в дома на МАМА и да ме избягва.не знаех какво става.Питах,но отговор не получавах EmbarrassedСпяхме в едно легло,а той дори не искаше да правим секс Roll EyesМинаха повече от 3 месеца  в такива мъки за мен.Тогава аз сгазих лука.получавах вниманието,което любимия ми вече не ми даваше. EmbarrassedТака нямаше смисъл вече да родължаваме и реших с голяма мъка,да сложа край на тази връзка. (dew2)
Интересното беше,че той нищо не каза,само си взе нещата и си ръгна EmbarrassedНа следващия ден обаче,се обади и каза,че иска да поговорим.Чак тогава ми каза защо се е държал така!Смятал е и дори е бил сигурен че съм любовница на един полицай,на който му течаха лигите по мен,а а аз не можех да понасям ShockedАз вече обаче,бях наранена от недоверието и държанието и с тъга казах КРАЙ!
и така,заради това,че той никога не споделяше с мен,какво му тежи или какъв проблем има,се разби една страхотна любов,която до ден днешен е будна в сърцата и двама ни. Embarrassedи пуста мъжка гордост!
Знам,че все още си ме иска и обича,но е вече много късно! Sad
Това е накратко SmileyДано ви е интересно поне Kiss

ех, тая пуста гордост и аз заради нея "изгубих" любим, ама живота продължава, нека сме честни един към друг в думи и дела, за да не страдаме
Активен


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: