{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Изневерявали ли сте ?
Да - 32 (40.5%)
Не - 47 (59.5%)
Общ брой гласове: 79

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изневярата - начин на употреба  (Прочетена 39062 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Декември 16, 2010, 01:13:57 »
Раздели ТемаНагоре

В тази анкета аз гласувах с ДА,но имах в предвид предишни връзки WinkОткакто съм с бащата на децтата ми,не ми е минавало през ума,макар да си обичам тайно голямата любов. Roll EyesТА да питам в анкетата дали всички,които сте гласували с Не,сте били верни и в минали връзки?Huh?Huh?
Аз гласувах с НЕ. Не съм имала минали връзки - мъжът ми ми беше първия, вярвам и последния. Не бих му изневерила, нито физически нито емоционално - за мен това е едно и също, макар че второто е по-гадно.
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 16, 2010, 01:15:43 »
Раздели ТемаНагоре

В тази анкета аз гласувах с ДА,но имах в предвид предишни връзки WinkОткакто съм с бащата на децтата ми,не ми е минавало през ума,макар да си обичам тайно голямата любов. Roll EyesТА да питам в анкетата дали всички,които сте гласували с Не,сте били верни и в минали връзки?Huh?Huh?
Аз гласувах с НЕ. Не съм имала минали връзки - мъжът ми ми беше първия, вярвам и последния. Не бих му изневерила, нито физически нито емоционално - за мен това е едно и също, макар че второто е по-гадно.
И на мен моя мъж ми беше първия Cheesy Cheesy хиих бях на 15г когато се взехме Tongue Tongue и още имам пеперуди в стомаха и ми омекват колената Tongueголяма любов.
Радвам се,че не съм само аз дето мисли така Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Декември 16, 2010, 01:21:15 »
Раздели ТемаНагоре

който ще изневерява, да го прави с акъл и никога да не дава повод да се разбере,още по-малко да си признава!
 - Ама хванат ли те на калъп - поне не отричай до последно, че е още по-зле.
 - А ако ще си хващаме постоянни любовници - ми какво въобще да се мъчим, то не се брои за изневяра, а за нова връзка, затова старата просто да си приключва по каналния ред и да си ходим който откъдето е.

И във връзка с последното - който е женен с деца - моля да не се оправдават с децата. Не мисля че за тях е по-добре да живеят в лъжливо семейство, отколкото да бъдат деца на разведени родители




 (whee1)Много точно казано!
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Декември 16, 2010, 01:24:36 »
Раздели ТемаНагоре

В тази анкета аз гласувах с ДА,но имах в предвид предишни връзки WinkОткакто съм с бащата на децтата ми,не ми е минавало през ума,макар да си обичам тайно голямата любов. Roll EyesТА да питам в анкетата дали всички,които сте гласували с Не,сте били верни и в минали връзки?Huh?Huh?
Аз гласувах с НЕ. Не съм имала минали връзки - мъжът ми ми беше първия, вярвам и последния. Не бих му изневерила, нито физически нито емоционално - за мен това е едно и също, макар че второто е по-гадно.
И на мен моя мъж ми беше първия Cheesy Cheesy хиих бях на 15г когато се взехме Tongue Tongue и още имам пеперуди в стомаха и ми омекват колената Tongueголяма любов.
Радвам се,че не съм само аз дето мисли така Cheesy Cheesy
Бреййййй,аз ли излязох най-голямата неверница???
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 16, 2010, 01:25:28 »
Раздели ТемаНагоре

В тази анкета аз гласувах с ДА,но имах в предвид предишни връзки WinkОткакто съм с бащата на децтата ми,не ми е минавало през ума,макар да си обичам тайно голямата любов. Roll EyesТА да питам в анкетата дали всички,които сте гласували с Не,сте били верни и в минали връзки?Huh?Huh?
Аз гласувах с НЕ. Не съм имала минали връзки - мъжът ми ми беше първия, вярвам и последния. Не бих му изневерила, нито физически нито емоционално - за мен това е едно и също, макар че второто е по-гадно.
И на мен моя мъж ми беше първия Cheesy Cheesy хиих бях на 15г когато се взехме Tongue Tongue и още имам пеперуди в стомаха и ми омекват колената Tongueголяма любов.
Радвам се,че не съм само аз дето мисли така Cheesy Cheesy
Бреййййй,аз ли излязох най-голямата неверница???
Ти пък  Wink Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Декември 16, 2010, 01:27:33 »
Раздели ТемаНагоре

Ми май накрая така излиза Huh?Макар,че съм сигурна,че има много които са изневерявали,но не смеят да си признаят Roll Eyes
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #36 -: Декември 16, 2010, 01:29:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз отговорих с НЕ
Чувства през живота си съм имала само към трима мъже
Пълвия ме направи на парчета
Втория беше на парчета и взаимно си разменяхме такива разделихме уж с добро като срещнах
Третия , който е мога да кажа Любовта на живота ми ,
Никога през живота си докато се водя с един не съм спала с друг , дори не съм целувала друг
Случвало ми се е да званна по нощите на момче с което се води че имаме отношения за да му кажа че съм си харесала някакъв тип  , и понеже искам да си опитам късмета му звъня за да се разделим
Ако ме бяхте питали преди 3 години дали ще простя изневяра , то за стотни от секундата щях да кажа НЕ
Към днешна дата обаче , си признавам че не бих се разделила с половинката заради мимолетна изневяра / дано той не чете де , та да не му се родят разни идейки/ , за мен това е еднократно преживяване , след което както е думата дори не помниш името на човека
НЕ бих простила емоционална връзка , тоест не че не бих простила , ако има такава просто се разделяме и да е щастлив с другата , под емоционална връзка разбирам чувствата , дори не е нужно да я е целувал или да е спал с нея , щом копнее по нея , това е много повече от колкото да си легне с нея / така де не е сапун че да се изтърка/, дори и разделени обаче бих останала с добри отношения , защото дори и да не е вече моя половинка , продължава да бъде баща на дъщеря ми , а той е страхотен баща , и каквото и да стори на мен , не бих я лишила от него
Аз от друга страна , съм на мнението че никога не бих си позволила изневяра , каквато и да е , въпреки че има един момент , в който примерно съм се хващала да мечтая мъж ми да е еди какъв си , да прави еди какво си , тоест да се промени и ъпдейтне , което пак до някъде може би е емоционална изневяра , защото реално в такъв момент аз искам той да е друг/ не визирам физически, макар че не бих отказала да е малко по заземен , сиреч по нисък/ а не себе си .
Малко се шокирах виждайки 18 ДА , но като се замисля в наше време , изневярта не е това което е била преди !

nmomchilova Кака за да не се чувстваш зле да ти споделя , макар и не изневерявала , съм вършила по лошо , безразборни мимолетни връзки за по една или няколко нощи , без никакви чувства освен сексуално привличане , така че не се къхари
« Последна редакция: Декември 16, 2010, 01:30:51 от The_Black_Angel » Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Декември 16, 2010, 01:36:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ми май накрая така излиза Huh?Макар,че съм сигурна,че има много които са изневерявали,но не смеят да си признаят Roll Eyes
Хихиих няма и да си призная Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 16, 2010, 01:37:46 »
Раздели ТемаНагоре

 (evil3)Признавай Бързооооооооо Tongue Tongue Tongue
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 16, 2010, 01:49:17 »
Раздели ТемаНагоре

(evil3)Признавай Бързооооооооо Tongue Tongue Tongue
18 човека,бе можи и някой да си признай Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 16, 2010, 02:21:37 »
Раздели ТемаНагоре

Е то не е нужно,който е отговорил с Да,да се легитимира.Все пак анкетата е анонимна WinkТа по въпроса какво мисля аз за изневярата,сега имам малко спокойствие да пиша своето мнение SmileyТова,че ми се е случвало да изневеря,не означава,че го считам за нещо нормално.За да го направя съм имала причина WinkДруг е въпроса,че сега след толкова години съжалявам EmbarrassedВ интерес на истината в този труден и изнервен живот напоследък,много хора могат да кривнат от правия път.Но това не означава,че не обичат половинката си или не държат на семейството си.Важното е,бързо да осъзнаят грешната постъпка и да не я повтарят и най-вече другият никога да не разбере.Защото тогава много боли SadОтносно аз как бих реагирала,ако разбера,че мъжът ми ми е изневерил-веднага ще ми види гърба и този на децата.Не заради друго,а защото не смятам,че аз съм заслужила изневяра Wink
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #41 -: Декември 16, 2010, 02:30:26 »
Раздели ТемаНагоре

Е сега кака , това за децата не е правилно , макар и изневерил , той би предал и наранил теб , не е правилно да лишаваш децата си от контакт с татко им и него от контакт с тях , само защото не си е държал панталоните закопчани . Макар и твърдо дъ съм на мнението че по принцип , подчертавам по принцип , жената има по големи права над детето/децата , не съм съгласна със общото мислене че видиш ли като се разритат двама , бащата бива нараняван ограничавайки контактите му с дечицата , сега ако вече той е някакъв изверг , и примерно ги е биел , тормозел и т.н. и това е причината за раздяла е друго , но защото е кръшнал , или се е влюбил в друга , това не означава че спирайки да бъде твой маж , спира да бъде техен баща
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 16, 2010, 02:55:20 »
Раздели ТемаНагоре

Ееее аз не съм казала,че няма да ги види повече ShockedА ч ще си ги взема и си тръгвам Wink
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Декември 16, 2010, 10:54:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм изневерявала и не се чувствам зле от този факт.
Изневерявала в смисъл - секс за една нощ. Важното в такава изневяра е да си наложиш да не се повтаря... със същия човек. Колко ти е харесало не е важно.
Аз нямам мъж в смисъла съпруг, а в смисъла гадже (вече 10год). Ние си имаме приказка, че дори и от най-любимата храна ти писва в един момент.Е малко можем да разнообразим менюто.  Ако нямаме сили или желание да сготвим нещо различно, то предлагат на други места. На мнение съм, че няма човек, било то мъж или жена, който дори само един-единствен път не е "хапвал на ресторант".
Най ме е яд, че откакто си имам малко ангелче вкъщи  имам голям дявол извън. А аз все нямам време или сили.

ПП: Не се следете, че задължително ще се хванете.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Декември 16, 2010, 11:04:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм изневерявала и не се чувствам зле от този факт.
Изневерявала в смисъл - секс за една нощ. Важното в такава изневяра е да си наложиш да не се повтаря... със същия човек. Колко ти е харесало не е важно.
Аз нямам мъж в смисъла съпруг, а в смисъла гадже (вече 10год). Ние си имаме приказка, че дори и от най-любимата храна ти писва в един момент.Е малко можем да разнообразим менюто.  Ако нямаме сили или желание да сготвим нещо различно, то предлагат на други места. На мнение съм, че няма човек, било то мъж или жена, който дори само един-единствен път не е "хапвал на ресторант".
Най ме е яд, че откакто си имам малко ангелче вкъщи  имам голям дявол извън. А аз все нямам време или сили.

ПП: Не се следете, че задължително ще се хванете.
Shocked Shocked Shocked ето че има различни мисления,ужас не бих го направила никога
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: