{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес съм тъжна ....  (Прочетена 68905 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #240 -: Декември 19, 2010, 12:57:29 »
Раздели ТемаНагоре

Да, това имах предвид, че ако ви потрябва точния час, може да го вземете от епикризата.  Wink
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #241 -: Декември 19, 2010, 16:59:58 »
Раздели ТемаНагоре

Темата съвсем се оспами...
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #242 -: Декември 19, 2010, 17:08:34 »
Раздели ТемаНагоре

Темата съвсем се оспами...
Нормално  Cheesy а и може да няма тъжни  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #243 -: Декември 20, 2010, 07:51:36 »
Раздели ТемаНагоре

Днеа съм тъжна,защото малката се опитва да кашля  Sad Sad Sad
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #244 -: Декември 20, 2010, 09:20:31 »
Раздели ТемаНагоре


Брей ти да не си нещо........ами я кажи за скорпион-жена и стрелец-мъж  Cheesy

Хихи  Cheesy Мога да кажа и от личен опит, че мъжете стрелци са изключително магнетични Smiley И са едни от донжуаните на зодиака. Пък скорпионите такива не им минават много  Cheesy
Историята е същата като с водолея, но в твоя случай - обратно. Ти си по-емоционална, пък той по-безгрижен и не отдава нужното внимание на проблемите,което може някой път да те изкара от кожата ти Smiley
Но пък за най-добри приятели си пасвате Smiley С моя по-бивш сме приятели вече 7 години - в смисъл че си се поздравяваме по празниците по телефона, разказва ми как е семейството и децата му...
В тия двата варианта - с водолеите и със стрелците - положението е или - или. Няма средно. Ако различията не ви обединят напълно, то непременно ще ви отчуждят тотално Smiley

еееей, това все едно за мен и мъжо е писано Smiley само дето аз съм стрелеца, а той скорпиона Smiley

една от мойте бивши любови я мернах съвсем случайно в приятелите на моя приятелка... съученици били и така видях, че си има гадже. Smiley писах му: здрасти, как си?... и той върна... та така 3-4 съобщения си пратихме и толкоз Smiley нищо не ми трепна Smiley  не го добавих към приятелите, че и мъж ми е сред тях и ще му излезе на стената, а той го познава Cheesy
стана ми кофти като разбрах за първото ми гадже, че наскоро се е оженил... не че е по-готин от мъжа ми, но с него неизживяхме любовта си и остана чувството, че можеше да сме щастливи дълго време. ама бяхме малки и секса не беше опорочил още чувствата ни Smiley
иначе издирих и първия ми *екс инструктор  Tongue  оженил се и той и има момченце... жена му е хубавка, ама то това е ясно, винаги е имал вкус към жените. Cheesy Tongue

На мен днес не ми е тъжно Smiley Вчера изчистихме с мъжо, и нямам домакински задължения Smiley Детето днес ще се прибере щастливо, че в градината ще им раздават подаръците Smiley Мъжо днес трябваше да е 2ра смяна, ама ги викнаха извънредно и така ще е цял ден, та няма да ми се мярка мн мн пред очите Smiley и мисля да си направя кайвенцето, да го гаврътна и да полегна да си доспя Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #245 -: Декември 20, 2010, 09:41:37 »
Раздели ТемаНагоре

При Влади има разминаване от 5-7мин.  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #246 -: Декември 20, 2010, 10:24:04 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм тъжна Sad не ми дадоха лаптоп на изплащане,защото съм искала малка сума,за  внасяне,а в интерент пишеше друго Sad Sad Sad Sad Sad ИЗМАМНИЦИ
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #247 -: Декември 20, 2010, 10:29:49 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм тъжна Sad не ми дадоха лаптоп на изплащане,защото съм искала малка сума,за  внасяне,а в интерент пишеше друго Sad Sad Sad Sad Sad ИЗМАМНИЦИ
ооооооооооооо,милата мушетата са на всякъде не се ядосвай дано дядо коледа да ти донесе/ако си слушала/ Tongue
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #248 -: Декември 20, 2010, 13:51:02 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм тъжна Sad не ми дадоха лаптоп на изплащане,защото съм искала малка сума,за  внасяне,а в интерент пишеше друго Sad Sad Sad Sad Sad ИЗМАМНИЦИ
ооооооооооооо,милата мушетата са на всякъде не се ядосвай дано дядо коледа да ти донесе/ако си слушала/ Tongue
Ко няма се ядосвам,в сайта им пише,че може на изплащане по 29лв. а отивам на място и ми казват оооо неможе толкова малко най-малкото е 47лв Huh? Huh? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #249 -: Декември 20, 2010, 14:10:04 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм тъжна Sad не ми дадоха лаптоп на изплащане,защото съм искала малка сума,за  внасяне,а в интерент пишеше друго Sad Sad Sad Sad Sad ИЗМАМНИЦИ
ооооооооооооо,милата мушетата са на всякъде не се ядосвай дано дядо коледа да ти донесе/ако си слушала/ Tongue
Ко няма се ядосвам,в сайта им пише,че може на изплащане по 29лв. а отивам на място и ми казват оооо неможе толкова малко най-малкото е 47лв Huh? Huh? Huh?

Криси,Криси,имам чувството,че си толкова добричка,че чак понякога си наивна..И аз съм така,споко Cheesy

Аз пък днес съм тъжна,защото баща ми е тъжен..Раздели се с жената,с която живееше и по тона на гласа му чувствам,че му е тъжно..Всъщност би трябвало да се радвам,че най-накрая я е изгонил,защото тя хич не е стока,но пък и ми е кофти за него,защото дефакто вече ще живее сам.Незнам какво да искам..Да я приеме обратно,само за да не се чувства сам или да си продължи така и в края на краищата все ще му мине.Пък и нали си има мен и брат ми...Тъпо.Мразя когато хората се разделят,но пък в същото време доста често това е и за добро....

Активен


Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #250 -: Декември 20, 2010, 14:32:32 »
Раздели ТемаНагоре

Днеа съм тъжна,защото малката се опитва да кашля  Sad Sad Sad
веднага ударни дози парацетамоли и стрепсилс
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #251 -: Декември 20, 2010, 14:34:18 »
Раздели ТемаНагоре

Днеа съм тъжна,защото малката се опитва да кашля  Sad Sad Sad
веднага ударни дози парацетамоли и стрепсилс
аз го давам парацетамола,ама незнам другото дали мога да и го дам тя е на 1г. и 9м.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #252 -: Декември 20, 2010, 16:59:52 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм тъжна Sad не ми дадоха лаптоп на изплащане,защото съм искала малка сума,за  внасяне,а в интерент пишеше друго Sad Sad Sad Sad Sad ИЗМАМНИЦИ
ооооооооооооо,милата мушетата са на всякъде не се ядосвай дано дядо коледа да ти донесе/ако си слушала/ Tongue
Ко няма се ядосвам,в сайта им пише,че може на изплащане по 29лв. а отивам на място и ми казват оооо неможе толкова малко най-малкото е 47лв Huh? Huh? Huh?

Криси,Криси,имам чувството,че си толкова добричка,че чак понякога си наивна..И аз съм така,споко Cheesy

Аз пък днес съм тъжна,защото баща ми е тъжен..Раздели се с жената,с която живееше и по тона на гласа му чувствам,че му е тъжно..Всъщност би трябвало да се радвам,че най-накрая я е изгонил,защото тя хич не е стока,но пък и ми е кофти за него,защото дефакто вече ще живее сам.Незнам какво да искам..Да я приеме обратно,само за да не се чувства сам или да си продължи така и в края на краищата все ще му мине.Пък и нали си има мен и брат ми...Тъпо.Мразя когато хората се разделят,но пък в същото време доста често това е и за добро....


Криси,Криси,имам чувството,че си толкова добричка,че чак понякога си наивна..И аз съм така,споко
Абе най си права,ама се дразня,хич не си сменят промоциите,ами ако исках да го купя през нета,думи нямам Undecided
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #253 -: Декември 20, 2010, 19:04:06 »
Раздели ТемаНагоре

Днеа съм тъжна,защото малката се опитва да кашля  Sad Sad Sad
веднага ударни дози парацетамоли и стрепсилс
аз го давам парацетамола,ама незнам другото дали мога да и го дам тя е на 1г. и 9м.
Извинявам се, мацки, не искам да се меся, но парацетамола не е чак толкова безобиден, колкото си мислим, особено за такова малко дете, особено в ударни дози! Чела съм че уврежда бъбреци, черен дроб, даже имаше някакво изследване в америка, че деца, които са приемали много парацетамол като бебета (особено през първата година) по някаква статистика има възможност да развият астма на 6-7 год. възраст. Това последното звучи гадно и естествено не е доказано, но все пак... Бих могла да потърся тая информация, ако някой се интересува... По-добре витамини, чайчета, клеева тинктура и физ. разтвор в нослето - поне аз така правя. За кашлицата съм установила че инхалации с чай от лайка имат голям ефект - просто слагам лайка да заври, добавям лъжичка сода за хляб (така ми каза лекарката) и детето да диша над тенджерата - така 2-3 пъти на ден и много облекчава. Пак казвам, не искам да се меся, ама и аз като майка да споделя...
Активен
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #254 -: Декември 20, 2010, 19:36:26 »
Раздели ТемаНагоре

Днеа съм тъжна,защото малката се опитва да кашля  Sad Sad Sad
веднага ударни дози парацетамоли и стрепсилс
аз го давам парацетамола,ама незнам другото дали мога да и го дам тя е на 1г. и 9м.
Извинявам се, мацки, не искам да се меся, но парацетамола не е чак толкова безобиден, колкото си мислим, особено за такова малко дете, особено в ударни дози! Чела съм че уврежда бъбреци, черен дроб, даже имаше някакво изследване в америка, че деца, които са приемали много парацетамол като бебета (особено през първата година) по някаква статистика има възможност да развият астма на 6-7 год. възраст. Това последното звучи гадно и естествено не е доказано, но все пак... Бих могла да потърся тая информация, ако някой се интересува... По-добре витамини, чайчета, клеева тинктура и физ. разтвор в нослето - поне аз така правя. За кашлицата съм установила че инхалации с чай от лайка имат голям ефект - просто слагам лайка да заври, добавям лъжичка сода за хляб (така ми каза лекарката) и детето да диша над тенджерата - така 2-3 пъти на ден и много облекчава. Пак казвам, не искам да се меся, ама и аз като майка да споделя...
Я кажи какъв разтвор?И за хрема ли се дава?
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003


Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: