{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО МЕ ДРАЗНИ №2  (Прочетена 128651 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 03, 2010, 10:46:39 »
Раздели ТемаНагоре

Преди няколко дена нов потребител поиска от мен да изпратя пуловер( забележете -за 4 лв,като съм писала, че поемам и пощенските Cheesy) с наложен платеж Shocked . Обясних най-културно, че е безмислено за такава сума, а тя ми казва, че вече се била парила . Значи тя не може да ми има доверие да изпрати предварително пари, а аз как да  имам, като има 3 оценки, едната от които отрицателна именно поради неплащане Cheesy.

Не мога да си обясня що за хора съществуват??? (health2)

Май дамата е една и съща Smiley

Незнам, обаче аз на такива не се връзвам Tongue
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Декември 03, 2010, 10:49:35 »
Раздели ТемаНагоре

и аз пиша винаги на лични,когато искам нещо/с тая разлика че никога не сьм се пазарила де/ Cheesyнаистина директния контакт е най-доброто решение за мен,а не запис или кви ли не там дай повеко или метни ми ги на мейл...това,което ме дразни просто го игнорирам,имала сьм контакт като с криси,който е започвал зле,пьк е завьршил перфектно-и двете страни бяхме страшно доволни от това,кето сме получили
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 03, 2010, 11:30:04 »
Раздели ТемаНагоре

Не се дразнете!!!
При мен е правило, че сериозните хора пишат на лични.
Тези спортисти в дисциплина "записвам се" без лично, не са много сериозни.
Сериозните пишат на лични. След уточняване в 2-3 лични ти дават адрес и готово - това се казва сделка, другото е уплътняване на свободно време. Другите или нямат пари или са шопинг маниачки, които нямат пари.
Така е,но има и некоректни, който пишат само на лични,омайват те, дават адреса си,ако им мине номера,при мен два пъти се случи за сега,добрче ги разпознавам Roll EyesАз много се дразня когато се записват с въпрос -ти колко си висока и кг,при положение че си измерил всичко, или снимка облечена,пък после ни звук ни стон,хем да им правиш ревю,хем не пишат Tongue
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

titi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 199


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Декември 03, 2010, 11:53:15 »
Раздели ТемаНагоре

Отварям продължение на предната темазащото мисля,че постоянно има неща ,които ни дразнят.
Мен например много ме дразни,когато някой се запише в моя обява и да там.Сега в момента,една дама се е записала,а същевременно на л.с друга мама иска да закупи "нещото".Да ,ама аз трябва да се съобразя със записа на първата.Пиша 1,2,3 л.с,отговор няма ,а е активна.Какво пречи да драсне едно-отказвам се (evil14)
Много кофти,но то е до елементарна култура.
Мен например ме дразни, когато има сделка(размяна на адреси),опаковал си пакета и чакаш да дойдат парите за да пуснеш пакета......Да но след известен период( около седмица)питаш какво става и ти отговарят "отказвам се,защото...".И причината може да е от всякакъв род-от починали родители до болни деца.Остава ти само опаковането и изгубеното време.
Или има и друг вариант-сключваш сделка,изпращаш пакета и като попиташ получи ли пакета ти отговарят "да,но ще ти изпратя парите другата седмица".При това без да има предварителна уговорка за отложено плащане.
Или се записват,а  след това дори не се сещат да напишат едно отказвам се,и трябва да ги питаш какво са решили.
Все още не съм поставила негативна оценка на такива хора,но винаги има първи път....
Активен

Изключително коректна съм, очаквам същото!
Изпращам малки ПРЕПОРЪЧАНИ пакети!
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако няма предварителна уговорка!
ПАЗЯ РЕД 6 ЧАСА!
ПОРАДИ ЗАЧЕСТИЛИТЕ ЗЛОУПОТРЕБИ ВЕЧЕ ИСКАМ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ!!!!!!!!АКО НЕ ВИ  ДОПАДА ТОВА УСЛОВИЕ НЕ МИ ПИШЕТЕ  ИЗОБЩО!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #49 -: Декември 03, 2010, 12:10:05 »
Раздели ТемаНагоре

Преди няколко дена нов потребител поиска от мен да изпратя пуловер( забележете -за 4 лв,като съм писала, че поемам и пощенските Cheesy) с наложен платеж Shocked . Обясних най-културно, че е безмислено за такава сума, а тя ми казва, че вече се била парила . Значи тя не може да ми има доверие да изпрати предварително пари, а аз как да  имам, като има 3 оценки, едната от които отрицателна именно поради неплащане Cheesy.

Не мога да си обясня що за хора съществуват??? (health2)
Наложеният платеж не беше ли онази услуга, при която не й дават стоката докато не плати? Ако е така - тогава ако не плати няма да си получи пуловера и няма от какво да се притесняваш.
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Декември 03, 2010, 12:25:45 »
Раздели ТемаНагоре

Преди няколко дена нов потребител поиска от мен да изпратя пуловер( забележете -за 4 лв,като съм писала, че поемам и пощенските Cheesy) с наложен платеж Shocked . Обясних най-културно, че е безмислено за такава сума, а тя ми казва, че вече се била парила . Значи тя не може да ми има доверие да изпрати предварително пари, а аз как да  имам, като има 3 оценки, едната от които отрицателна именно поради неплащане Cheesy.

Не мога да си обясня що за хора съществуват??? (health2)
Наложеният платеж не беше ли онази услуга, при която не й дават стоката докато не плати? Ако е така - тогава ако не плати няма да си получи пуловера и няма от какво да се притесняваш.
Само,че има една подробност...........Ако не го вземе се врьща и е за сметка на продавача. Wink Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Декември 03, 2010, 12:29:41 »
Раздели ТемаНагоре

Преди няколко дена нов потребител поиска от мен да изпратя пуловер( забележете -за 4 лв,като съм писала, че поемам и пощенските Cheesy) с наложен платеж Shocked . Обясних най-културно, че е безмислено за такава сума, а тя ми казва, че вече се била парила . Значи тя не може да ми има доверие да изпрати предварително пари, а аз как да  имам, като има 3 оценки, едната от които отрицателна именно поради неплащане Cheesy.

Не мога да си обясня що за хора съществуват??? (health2)
Наложеният платеж не беше ли онази услуга, при която не й дават стоката докато не плати? Ако е така - тогава ако не плати няма да си получи пуловера и няма от какво да се притесняваш.
Само,че има една подробност...........Ако не го вземе се врьща и е за сметка на продавача. Wink Wink
То за тази сума....
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Декември 03, 2010, 13:33:13 »
Раздели ТемаНагоре

Не се дразнете!!!
При мен е правило, че сериозните хора пишат на лични.
Тези спортисти в дисциплина "записвам се" без лично, не са много сериозни.
Сериозните пишат на лични. След уточняване в 2-3 лични ти дават адрес и готово - това се казва сделка, другото е уплътняване на свободно време. Другите или нямат пари или са шопинг маниачки, които нямат пари.
Така е,но има и некоректни, който пишат само на лични,омайват те, дават адреса си,ако им мине номера,при мен два пъти се случи за сега,добрче ги разпознавам Roll EyesАз много се дразня когато се записват с въпрос -ти колко си висока и кг,при положение че си измерил всичко, или снимка облечена,пък после ни звук ни стон,хем да им правиш ревю,хем не пишат Tongue

Ауууу, това : "Може ли снимка облечена",след което следва мълчание, ме изкарва от равновесие (evil11)!
Ами на мен ми е трудно, да не кажа, че направо ми е невъзможно да се самоснимам, но , като ме молят, търся някой да ми  направи снимката. И в крайна сметка-нЕма никооооой Roll Eyes. Или пък-"Снимай колието  на шията, за да видя как стои"  и получавам отговор:"Ами, скъпо ми е, ако го намалиш, ще го взема". Е, каква връзка има  цената с въпросната снимка Huh? Roll Eyes
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 03, 2010, 13:40:22 »
Раздели ТемаНагоре

И мен ме дразни размотаването от някои "купувачки".Снимам,описвам,пращам допълнителни снимки на мейла,пак меря/по молба/,после следва-"цената е висока",после-"поеми пощенските",към края-"ще помисля" и ...това е края.Нито си прави труда да пише,нито пък елементарното-"отказвам се".
Никого не съм убила,че не е харесал нещо си,пък било то и след толкова труд от моя страна.Обаче аз да ГО търся,а ТО да не пише,а да влиза тук....е за това вече,изтрещявам.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Декември 03, 2010, 15:11:16 »
Раздели ТемаНагоре

аз пък това немога да разбера ТЪРСИМ СИ ЖИРАФЧЕТО НА FISHER PRICE--

- ема извинявайте 3 поредни обяви от ралични потребители?Huh?Huh???/
тва жирафче на пъпа ми излезе  Shocked
то и тва е интересно че набелязват си някоя обява и само на нея предлагат-хихихихи

ами виждат че има обява(и) с това жирафче вместо да се включат там те отново пускат за същото нещо


е тва немога да го разбера.СОРИ Embarrassed
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Декември 03, 2010, 15:57:06 »
Раздели ТемаНагоре

"Не се дразнете!!!
При мен е правило, че сериозните хора пишат на лични.
Тези спортисти в дисциплина "записвам се" без лично, не са много сериозни.
Сериозните пишат на лични. След уточняване в 2-3 лични ти дават адрес и готово - това се казва сделка, другото е уплътняване на свободно време. Другите или нямат пари или са шопинг маниачки, които нямат пари.'"
м-дааа, съгласна
Активен
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #56 -: Декември 03, 2010, 16:07:10 »
Раздели ТемаНагоре

аз пък това немога да разбера ТЪРСИМ СИ ЖИРАФЧЕТО НА FISHER PRICE--

- ема извинявайте 3 поредни обяви от ралични потребители?Huh?Huh???/
тва жирафче на пъпа ми излезе  Shocked
то и тва е интересно че набелязват си някоя обява и само на нея предлагат-хихихихи

ами виждат че има обява(и) с това жирафче вместо да се включат там те отново пускат за същото нещо


е тва немога да го разбера.СОРИ Embarrassed

Аз пък не разбирам как да се включат в чуждата обява.
Някой си търси нещо и ти пишеш в неговата обява "И аз си търся същото, моля ако някой има да го даде на мен" ли?!
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Декември 03, 2010, 16:09:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аууууу вече полудявам,записват се обяви за размяна,харесвам си аз и после ама това неискам,това искам да го заменя за същото,е чи като неискаш пиши бе ма....... ........... Huh? Аз като не искам нещо за заманя и пиша............Гати случея Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
хихихихи---записват се за спорта  Tongue
Знаеш ли какъв спорт ще дам на следващата такава.Моите половината обяви не са мои и съм писала с ГОЛЕМИИИИИИИИИ букви,че приемам размяна за еди какво си.На някои съм писала,че неискам защото не са мои.Всички други ги разменям.Няма проблем.Ама ми се записваш ти и после,ама това искам да го заменя за същото (evil14) бяс ме хваща.Или пък правим уговорка нали за размяна,ама ако имаш да ми сложиш 1лв Shocked паднах чесно,да ме пита ама това не е начина АМА АКО ИМАШ Huh? Huh?
Или пъкя дай по ясни снимики,ама ми ги прати на емейл,ама то не се вижда снимките ти са лоши и отвратително качество.Абе ела ти ги снимай да те видя.........(а телефона ми е толкова добър Tongue)Та както и да е де ама днес явно не ми е ден Undecided
Такава глупост ми хрумна с тоя 1 лев, ама айде.....да не давам идеи  Cheesy
Ххиих давай на лс Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 03, 2010, 16:10:50 »
Раздели ТемаНагоре

и аз пиша винаги на лични,когато искам нещо/с тая разлика че никога не сьм се пазарила де/ Cheesyнаистина директния контакт е най-доброто решение за мен,а не запис или кви ли не там дай повеко или метни ми ги на мейл...това,което ме дразни просто го игнорирам,имала сьм контакт като с криси,който е започвал зле,пьк е завьршил перфектно-и двете страни бяхме страшно доволни от това,кето сме получили
Ах ти маймуно Tongue права е да,ама всички зависи от комуникациятааааааааааааа Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Декември 03, 2010, 16:12:18 »
Раздели ТемаНагоре

аз пък това немога да разбера ТЪРСИМ СИ ЖИРАФЧЕТО НА FISHER PRICE--

- ема извинявайте 3 поредни обяви от ралични потребители?Huh?Huh???/
тва жирафче на пъпа ми излезе  Shocked
то и тва е интересно че набелязват си някоя обява и само на нея предлагат-хихихихи

ами виждат че има обява(и) с това жирафче вместо да се включат там те отново пускат за същото нещо


е тва немога да го разбера.СОРИ Embarrassed

Аз пък не разбирам как да се включат в чуждата обява.
Някой си търси нещо и ти пишеш в неговата обява "И аз си търся същото, моля ако някой има да го даде на мен" ли?!

Според мен момичето имаше в предвид,че има обяви с жирафчето,които се продават. Незная аз така го разбрах,а пък видях ,че в близките дни изкочиха 2-3 обяви с жирафа за продаване Roll Eyes
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: