{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО МЕ ДРАЗНИ №2  (Прочетена 127990 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 01, 2010, 23:25:01 »
Раздели ТемаНагоре

Отварям продължение на предната темазащото мисля,че постоянно има неща ,които ни дразнят.
Мен например много ме дразни,когато някой се запише в моя обява и да там.Сега в момента,една дама се е записала,а същевременно на л.с друга мама иска да закупи "нещото".Да ,ама аз трябва да се съобразя със записа на първата.Пиша 1,2,3 л.с,отговор няма ,а е активна.Какво пречи да драсне едно-отказвам се (evil14)
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 01, 2010, 23:31:16 »
Раздели ТемаНагоре

Какво пречи да драсне едно-отказвам се (evil14)
Мързел.  Cheesy 
Активен

iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 01, 2010, 23:36:09 »
Раздели ТемаНагоре

Душко повярвай ми откачам така. Пише запис и после нищо. Или би ли ме изчакала една седмица ще го взема със сигурност. Ок пиша че е продадено и минават 2 сед. накрая пиша на записа и няма отговор.После ,що не спазваме ред еми като искаш нещо и се сериозен драсни едно лично или си задай въпросите . Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Декември 01, 2010, 23:36:48 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък не че ме дразни ама ми е интересно,че толко неща продадох а никой не се записва в обявата а директно на лични  Cheesy искам това и онова и ай адресите  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2010, 00:08:23 »
Раздели ТемаНагоре

Отварям продължение на предната темазащото мисля,че постоянно има неща ,които ни дразнят.
Мен например много ме дразни,когато някой се запише в моя обява и да там.Сега в момента,една дама се е записала,а същевременно на л.с друга мама иска да закупи "нещото".Да ,ама аз трябва да се съобразя със записа на първата.Пиша 1,2,3 л.с,отговор няма ,а е активна.Какво пречи да драсне едно-отказвам се (evil14)
мила,на мен скоро ми се случи нещо подобно,което много ме подразни-записвам се за една обява ,при което искам адрес да пусна парите,защото тръгвах за пощата(понеже имах да пускам колети),ноооо потребителят изобщо не ме обръсна(а беше на линия),последваха още няколко лс-та и тръгнах за пощата.Сега като получа колета,ще минат няколко дена докато мога да пусна записа и накрая мога да вляза и в списъка за некоректни,знам ли???Аз искам да дам пари,а те се дърпат  Cheesy
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 02, 2010, 01:38:50 »
Раздели ТемаНагоре

Отварям продължение на предната темазащото мисля,че постоянно има неща ,които ни дразнят.
Мен например много ме дразни,когато някой се запише в моя обява и да там.Сега в момента,една дама се е записала,а същевременно на л.с друга мама иска да закупи "нещото".Да ,ама аз трябва да се съобразя със записа на първата.Пиша 1,2,3 л.с,отговор няма ,а е активна.Какво пречи да драсне едно-отказвам се (evil14)
мила,на мен скоро ми се случи нещо подобно,което много ме подразни-записвам се за една обява ,при което искам адрес да пусна парите,защото тръгвах за пощата(понеже имах да пускам колети),ноооо потребителят изобщо не ме обръсна(а беше на линия),последваха още няколко лс-та и тръгнах за пощата.Сега като получа колета,ще минат няколко дена докато мога да пусна записа и накрая мога да вляза и в списъка за некоректни,знам ли???Аз искам да дам пари,а те се дърпат  Cheesy
Cheesy Cheesy CheesyКво чувам CheesyНякой за бръснене ли има Tongue...сядай на стола,само да наточа ножката Lips Sealedъъ брънича де Tongue Tongue Cheesy  Cheesyшегичкааааааааа Tongue
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 02, 2010, 07:05:41 »
Раздели ТемаНагоре

дааааааааа,това е доста изнервящо  Huh?
за мен за да се запишеш в обява означава че това нещо ти е хванало окото по някакъв начин и искаш да си го купиш.
та затова съм писала в подмиса ми това.....но и него никой не го вижда  Cheesy
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 02, 2010, 15:49:57 »
Раздели ТемаНагоре

дааааааааа,това е доста изнервящо  Huh?
за мен за да се запишеш в обява означава че това нещо ти е хванало окото по някакъв начин и искаш да си го купиш.
та затова съм писала в подмиса ми това.....но и него никой не го вижда  Cheesy
та затова съм писала в подмиса ми това.....но и него никой не го вижда 

Аааа ама те подписите никой не ги чете,поне аз така си мисля Tongue
Аз пък продължавам да се дразня,когато си получат нещата мълчат,аз трябва да ги питам,получи ли,какво стана.......ужас Huh? апък някой път разбитам че са си получили нещата от оценките ми.....
И като ми пишат лс с две думи само,,,,,,полудявам вече Lips Sealed
 Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 02, 2010, 15:54:16 »
Раздели ТемаНагоре

И като ми пишат лс с две думи само
Хах, е ти фермани ли искаш да ти пишат?  Tongue
Активен

Antoaneta
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 02, 2010, 16:20:21 »
Раздели ТемаНагоре

е аз си мислех ,че само при мене се случват така нещата Wink
пишат директно на лични , а не се записват под обявата , даже  се случва да гадая за кое точно става дума  Embarrassed 
 от десетина дена преговарям с едно мамче , дето не знаеше точно какво иска  ту ще го вземе , ту няма да го вземе, абе много и харесва ама да сваля от цената и т. н. предполагам до болка познати ви неща , и аз правя отстъпка , втора и си мисля че всичко е о.к   . след два дена мълчание и поредното питане от мене какво е решила , днес тя ми пише че се отказва защото дрехата ще им е малка  Roll Eyes  --питам се аз защо 10 дена  " говорихме" с това мамче ?както и да е , ядосах се за загубеното време  , не за друго .
Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 02, 2010, 16:29:43 »
Раздели ТемаНагоре

Не се дразнете!!!
При мен е правило, че сериозните хора пишат на лични.
Тези спортисти в дисциплина "записвам се" без лично, не са много сериозни.
Сериозните пишат на лични. След уточняване в 2-3 лични ти дават адрес и готово - това се казва сделка, другото е уплътняване на свободно време. Другите или нямат пари или са шопинг маниачки, които нямат пари.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
juliqzh
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 02, 2010, 16:56:34 »
Раздели ТемаНагоре

Аз поради тази причина съм писала в подписа си "Пазя ред 24 часа". Ако дотогава никой не потвърди, минавам на следващия.
Чесно казано предпочитам контакт на ЛС, много по-бързо се случват нещата.
Активен

1.Пазя ред най-много 24 часа.Подсещам 1 път на ЛС.
2.Коректна съм - бъдете и Вие

ОЦЕНКИТЕ МИ

http://jazh.snimka.bg/other/ocenki.519192
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 02, 2010, 17:02:21 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък не че ме дразни ама ми е интересно,че толко неща продадох а никой не се записва в обявата а директно на лични  Cheesy искам това и онова и ай адресите  Cheesy
така е най-добре. Когато имаш интерес е така
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 02, 2010, 17:07:48 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък не че ме дразни ама ми е интересно,че толко неща продадох а никой не се записва в обявата а директно на лични  Cheesy искам това и онова и ай адресите  Cheesy
така е най-добре. Когато имаш интерес е така
Аз много рядко се записвам в обявите. Направо на лични пиша, разменяме набързо адреси и на другия ден пращам парите. Cool
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 02, 2010, 18:48:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аууууу вече полудявам,записват се обяви за размяна,харесвам си аз и после ама това неискам,това искам да го заменя за същото,е чи като неискаш пиши бе ма....... ........... Huh? Аз като не искам нещо за заманя и пиша............Гати случея Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: [1] 2 3 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: