{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Развод по взаимно съгласие или вина  (Прочетена 10839 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 14, 2010, 20:52:00 »
Раздели ТемаНагоре

Ще помоля мами, които са преминали през това да споделят опита си. Какви документи трябват, може ли да се мине и без услугите на адвокат. Общо взето какво ме чака  Smiley
Ще бъда благодарна
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2010, 21:01:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ние така се разведохме по взаимно съгласие и без адвокати.Мъж ми подаде документите и какви са точно не знам явно е молба ,аз получих известие за дата на дело,когато се явихме само ни попитаха дали да дадът ход на делото защото времето за насрочената дата е около месец и може да има помирение но щом няма се дава ход на делото.Другото дело е пак след около месец време но ние носехме и документи в които бяхме отбелязали че няма да делим нищо.На второто дело съдията само ме попита дали имам претенции към част от къщата в която живеехме нищо че не се водеше на негово име съм имала право на нещо макар и малко защото се водело като семейно жилище.Аз не исках нищо ,подписваме и се и адиос амигос  Cheesy после само се отива за решението което ми излезе 12лв това беше 2003г А за документите които споменах не мога да кажа от кой се взимат дали там в съда или нямам идея той бившия се занимаваше и само ми носеше да попълвам .ако няма какво да делите е лесно но има ли вече е олеле мале
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2010, 21:05:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ние така се разведохме по взаимно съгласие и без адвокати.Мъж ми подаде документите и какви са точно не знам явно е молба ,аз получих известие за дата на дело,когато се явихме само ни попитаха дали да дадът ход на делото защото времето за насрочената дата е около месец и може да има помирение но щом няма се дава ход на делото.Другото дело е пак след около месец време но ние носехме и документи в които бяхме отбелязали че няма да делим нищо.На второто дело съдията само ме попита дали имам претенции към част от къщата в която живеехме нищо че не се водеше на негово име съм имала право на нещо макар и малко защото се водело като семейно жилище.Аз не исках нищо ,подписваме и се и адиос амигос  Cheesy после само се отива за решението което ми излезе 12лв това беше 2003г А за документите които споменах не мога да кажа от кой се взимат дали там в съда или нямам идея той бившия се занимаваше и само ми носеше да попълвам .ако няма какво да делите е лесно но има ли вече е олеле мале
Освен детето, няма какво. Имуществото е придобито преди брака..... Ужас. Направо не ми се мисли
« Последна редакция: Ноември 15, 2010, 09:51:28 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2010, 21:24:38 »
Раздели ТемаНагоре

За детето ако нема претенции дава ти правата ама вече има и издръжка и да не земе да се заяде нещо е тогава ще се наложи адвокат,аз нямам дете от първия брак ама мисля че и вие по взаимно съгласие без адвокати може да си изберете каква сума да е издръжката ако той не е съгласен вече е друго.Как стоят нещата при вас не знам  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2010, 21:51:07 »
Раздели ТемаНагоре

Прочети тук да имаш представа http://www.bgzakoni.com/index.php?option=com_content&view=article&id=117:2009-06-29-18-13-19&catid=38:2009-06-19-06-52-29&Itemid=100
Лично при мен с бившия ползвахме 1 адвокат(може и без такъв)...той ти подготвя всички ония документи и бумащини ,които съдът изисква.Ако ви се занимава ,можете сами да си подготвите нещата ,но ...мисля е по добре да си наемете ,така няма да ви връщатвсе за нещо ненаправено или забравено .....За издръжката се разбрахме лично(почти минималната разбира се Cheesy Shocked Lips Sealed)и не сме го повдигали въпроса пред съда.
Новият Семеен кодекс въведе и едно старо световно правило - за издръжка между бившите съпрузи след развода. Със споразумението може да се уговаря след развода този с по-големи финансови възможности да плаща на бившия си съпруг(а) издръжка отделно от издръжката за дете. Тази издръжка между бившите съпрузи може да бъде уговорена за определен срок - например справедливо би било и напълно в духа на световната практика, тя да се заплаща до момента, в който издържаният бивш съпруг сключи нов брак. Издръжката за дете обаче се заплаща до навършване на пълнолетие или до навършване на 20-годишна възраст, ако детето учи редовно в средно учебно заведение и до навършване на 25-годишна възраст при обучение във висше учебно заведение. И при условие, че вече пълнолетното дете не може да се издържа от доходите си (ако има такива) или от използване на имуществото си (дава собствен имот под наем) и родителите могат да дават издръжката без затруднения.
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2010, 21:59:23 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked разводи ли чувам?!?  Shocked
леле,да не ме стига!То аз нямам брак де Cheesy

Няма ли начин нещата да се оправят и да не  се стига до развод?Все пак малчо е добър повод  Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2010, 22:17:12 »
Раздели ТемаНагоре

Това е болна тема,поне за мен.Лелелле прочетох това за развода което е дала EvaG колко много неща се изискват ужасссс,дано не се стига до там Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2010, 22:56:51 »
Раздели ТемаНагоре

Това е болна тема,поне за мен.Лелелле прочетох това за развода което е дала EvaG колко много неща се изискват ужасссс,дано не се стига до там Huh?

Дано,но понякога е по малката злина.Или както казвам аз ПО ДОБРЕ САМА,ОТКОЛКОТО ЗЛЕ ПРИДРУЖЕНА(не е моя мисълта,но напълно съм сагласна с нея!)Застраховани  няма,понякога(дори много често)се стига до него.Хубаво е когато е по взаимно съгласие и всеки си тръгне по своя нов път по живо по здраво,лошото е когато едната страна отказва да приеме решението на другия.А едно дете НИКОГА НЕ БИВА да е причината да останат двама вече мислещи за развад(крайна мярка имам в предвид,след като всичко е казано и опитано).И то само още повече ще страда и ще е подтиснато,като вижда все намръщени и каращи се родители или пък въобще необщуващи.НО...МИЛИ ДАМИ(И МЪЖЕ СЪЩО)СВЕТЪТ НЕ СВЪРШВА СЪС РАЗВОДА!!!И ако наистина го искате,НЕ ГО ОТЛАГАЙТЕ!!!Времето лети,не оставяйте живота ви да се изплъзне в нещастен брак!Не се опитвайте да промените съпруга си(съпругата)Ако той(тя) самия не иска,няма да стане,или пък да го задържите против волята му....Идва един момент в който наистина остаряваме и тогава си задаваме въпросите – защо не го направих? Защо търпях толкова години? Можех да съм щастлив/а. Понякога се налага да постъпваме смело. Да прекрачим бариерата и да търсим щастието си. Много хора биха казали, че не трябва да допускаме отношенията ни да достигат крайната си точка, но се случва. Никой не иска да стига до там.Дайте свобода на човека до себе си, оставете го да си отиде, а ако се върне ще е завинаги.

 Cheesy Cheesy CheesyСтрашна лекция ви изнесох Tongue TongueНаправо мога да се подпиша:

Брачен консултант:EvaG Tongue Tongue
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 14, 2010, 23:03:44 »
Раздели ТемаНагоре

Аз поне леко се разминах омъжих се на 19г но се разведох 2 години по късно и хубавото беше че нямахме дете  за да страда  Smiley и по-добре на 40г сама с котка в скута отколкото с някой неподходящ  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 14, 2010, 23:12:33 »
Раздели ТемаНагоре

Аз поне леко се разминах омъжих се на 19г но се разведох 2 години по късно и хубавото беше че нямахме дете  за да страда  Smiley и по-добре на 40г сама с котка в скута отколкото с някой неподходящ  Cheesy Cheesy

АБСОЛЮТНО!!! Wink (cheers3)
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 15, 2010, 00:05:00 »
Раздели ТемаНагоре

Това е болна тема,поне за мен.Лелелле прочетох това за развода което е дала EvaG колко много неща се изискват ужасссс,дано не се стига до там Huh?

Дано,но понякога е по малката злина.Или както казвам аз ПО ДОБРЕ САМА,ОТКОЛКОТО ЗЛЕ ПРИДРУЖЕНА(не е моя мисълта,но напълно съм сагласна с нея!)Застраховани  няма,понякога(дори много често)се стига до него.Хубаво е когато е по взаимно съгласие и всеки си тръгне по своя нов път по живо по здраво,лошото е когато едната страна отказва да приеме решението на другия.А едно дете НИКОГА НЕ БИВА да е причината да останат двама вече мислещи за развад(крайна мярка имам в предвид,след като всичко е казано и опитано).И то само още повече ще страда и ще е подтиснато,като вижда все намръщени и каращи се родители или пък въобще необщуващи.НО...МИЛИ ДАМИ(И МЪЖЕ СЪЩО)СВЕТЪТ НЕ СВЪРШВА СЪС РАЗВОДА!!!И ако наистина го искате,НЕ ГО ОТЛАГАЙТЕ!!!Времето лети,не оставяйте живота ви да се изплъзне в нещастен брак!Не се опитвайте да промените съпруга си(съпругата)Ако той(тя) самия не иска,няма да стане,или пък да го задържите против волята му....Идва един момент в който наистина остаряваме и тогава си задаваме въпросите – защо не го направих? Защо търпях толкова години? Можех да съм щастлив/а. Понякога се налага да постъпваме смело. Да прекрачим бариерата и да търсим щастието си. Много хора биха казали, че не трябва да допускаме отношенията ни да достигат крайната си точка, но се случва. Никой не иска да стига до там.Дайте свобода на човека до себе си, оставете го да си отиде, а ако се върне ще е завинаги.

 Cheesy Cheesy CheesyСтрашна лекция ви изнесох Tongue TongueНаправо мога да се подпиша:

Брачен консултант:EvaG Tongue Tongue
(gesture7) (gesture7) Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #11 -: Ноември 15, 2010, 00:35:56 »
Раздели ТемаНагоре

Това е болна тема,поне за мен.Лелелле прочетох това за развода което е дала EvaG колко много неща се изискват ужасссс,дано не се стига до там Huh?

Дано,но понякога е по малката злина.Или както казвам аз ПО ДОБРЕ САМА,ОТКОЛКОТО ЗЛЕ ПРИДРУЖЕНА(не е моя мисълта,но напълно съм сагласна с нея!)Застраховани  няма,понякога(дори много често)се стига до него.Хубаво е когато е по взаимно съгласие и всеки си тръгне по своя нов път по живо по здраво,лошото е когато едната страна отказва да приеме решението на другия.А едно дете НИКОГА НЕ БИВА да е причината да останат двама вече мислещи за развад(крайна мярка имам в предвид,след като всичко е казано и опитано).И то само още повече ще страда и ще е подтиснато,като вижда все намръщени и каращи се родители или пък въобще необщуващи.НО...МИЛИ ДАМИ(И МЪЖЕ СЪЩО)СВЕТЪТ НЕ СВЪРШВА СЪС РАЗВОДА!!!И ако наистина го искате,НЕ ГО ОТЛАГАЙТЕ!!!Времето лети,не оставяйте живота ви да се изплъзне в нещастен брак!Не се опитвайте да промените съпруга си(съпругата)Ако той(тя) самия не иска,няма да стане,или пък да го задържите против волята му....Идва един момент в който наистина остаряваме и тогава си задаваме въпросите – защо не го направих? Защо търпях толкова години? Можех да съм щастлив/а. Понякога се налага да постъпваме смело. Да прекрачим бариерата и да търсим щастието си. Много хора биха казали, че не трябва да допускаме отношенията ни да достигат крайната си точка, но се случва. Никой не иска да стига до там.Дайте свобода на човека до себе си, оставете го да си отиде, а ако се върне ще е завинаги.

 Cheesy Cheesy CheesyСтрашна лекция ви изнесох Tongue TongueНаправо мога да се подпиша:

Брачен консултант:EvaG Tongue Tongue

Това все едно аз го казвам..ама дума по дума..Много хора обаче не са съгласни с това мнение,но въпреки това аз си го отстоявам.Ако не дай си Боже някой ден с мъжа ми живеем просто като съквартиранти на здравей-здрасти..мерси,няма нужда.По-добре е всеки да си поеме по пътя.А и много се чудя на жени,които остават при мъжете си въпреки физическия и психическия тормоз..Това е дълга тема,няма да задълбавам.Но оправдания от сорта "ама аз заради детето..." не мога да ги възприема.Аз, точно от страната на наблюдаващо такива действия дете, мога с ръка на сърцето да кажа,че никога не бих живяла дълго време с такъв човек само заради децата.Моите родители се разведоха,когато аз бях на 7,а брат ми на 9.Е,мога да ви кажа,че майка ми заживя много по-спокоен живот без тормоз,гледайки мен.Брат ми остана при татко,за да не плаща той издръжка.Знам,че никак не й беше лесно,но ме научи да се задоволявам с това,което имаме.На 12 се научих да готвя и общо взето да се гледам сама.Брат ми идваше всеки ден или аз отивах тамв,при баща ми.Забрани нямахме,нито майка ми е говорила против баща ми или не ме е пускала да ходя,нито пък баща ми е говорил на брат ми против майка ми...Дори отношенията й с баща ми след развода се подобриха значително...Така и ние с барт ми се чувствахме по-спокойни.. Няколко години по-късно,когато ние вече бяхме достатъчно големи,майка ми се омъжи отново на 45 години..Вече 9 години си живее в Швейцария с мъжа си италианец и виждам как от година на година става все по-уверена,спокойна и щастлива...
« Последна редакция: Ноември 15, 2010, 00:40:21 от doublemama » Активен


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 15, 2010, 09:58:00 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря на всички.
За себе си съм решила, че да почти всичко е заради детето, но не на всяка цена. Предпочитам да живее с двама нормални, макар и разделени родители, вместо с майка на ръба на невна криза и да ни слуша караниците. Май вариантът с адвокат е най-добре. Не, че имам излишни пари. Smiley
И още нещо - съдът дава ли срокове за помирение ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Ноември 15, 2010, 10:24:34 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря на всички.
За себе си съм решила, че да почти всичко е заради детето, но не на всяка цена. Предпочитам да живее с двама нормални, макар и разделени родители, вместо с майка на ръба на невна криза и да ни слуша караниците. Май вариантът с адвокат е най-добре. Не, че имам излишни пари. Smiley
И още нещо - съдът дава ли срокове за помирение ?


Еми,най-тъпото е,че изобщо не обърнах внимание,че ти си започнала темата...Значи все пак си решила нещо..Аз същите неща вече съм ти ги казвала.Успех ти пожелавам каквото и да се случи. Kiss
Активен


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 15, 2010, 10:28:32 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря на всички.
За себе си съм решила, че да почти всичко е заради детето, но не на всяка цена. Предпочитам да живее с двама нормални, макар и разделени родители, вместо с майка на ръба на невна криза и да ни слуша караниците. Май вариантът с адвокат е най-добре. Не, че имам излишни пари. Smiley
И още нещо - съдът дава ли срокове за помирение ?


Еми,най-тъпото е,че изобщо не обърнах внимание,че ти си започнала темата...Значи все пак си решила нещо..Аз същите неща вече съм ти ги казвала.Успех ти пожелавам каквото и да се случи. Kiss
Благодаря. Не съм решила на 100 %, но човек трябва да е подготвен  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: